Popularne stvari koje ne kontam

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Gabrielo
Posts: 1172
Joined: 18/03/2015 13:28

#2501 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Gabrielo »

Zasto cure vole izbrijane glave :?
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#2502 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by uglavnomja »

palestinka wrote: slikanje hrane, kafe i vode??? i kao "opuštanje
l

:D

sa kafama upeglase,, po 10 komada ujutro :roll: , ono srce, cvijet, ... u pjeni, ili dzezva, fildzan i rahatlokum


a sto se hrane tice, imam 2 jarana, jedan pravi sam i slika ... bude :shock: :P

a drugi stavlhja slike i place i jer mu je zabranjeno da jede vecinu onoga sa slika :D
User avatar
DiA 2005
Posts: 322
Joined: 13/10/2012 19:03

#2503 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by DiA 2005 »

insomnia78 wrote:
DiA 2005 wrote:
Njanjavi wrote:Ne kontam sto je tolko popularno bit homofob.
Mislim ono u srzi furke kad sagledas, zasto bi nekoga desetog tangiralo sta neki neznanac radi od svog pakasha?
Jel se zapitaju ti ljudi nekada smetal nekome njihovo hodanje, srkanje kafe ili gledanje izloga :roll:
Ma to ce biti furka jos malo, dok ne smislimo nesto novo sto cemo javno hejtati.
Ja trenutno hejtam selfie stick najvise, selfije generalno i duck face. Toliko je o tome price i one i dalje nisu naucile da duck face fkt pregadno izgleda :D
Jedino ako nema adekvatne sise
Uostalom, slika k'o 'iljadu riječi
Image
Image
Vi muski za sve nadjete opravdanje :lol: :-D
User avatar
pumica
Posts: 1077
Joined: 30/05/2014 14:36

#2504 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by pumica »

uglavnomja wrote:
palestinka wrote: slikanje hrane, kafe i vode??? i kao "opuštanje
l

:D

sa kafama upeglase,, po 10 komada ujutro :roll: , ono srce, cvijet, ... u pjeni, ili dzezva, fildzan i rahatlokum


a sto se hrane tice, imam 2 jarana, jedan pravi sam i slika ... bude :shock: :P

a drugi stavlhja slike i place i jer mu je zabranjeno da jede vecinu onoga sa slika :D
:lol: dobar fol
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83515
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#2505 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by _BataZiv_0809 »

dezurni_ucenik wrote: citati Ive Andrica, Balasa, Selimovica...
Meni licno nisu sporni ukoliko je neko, tokom citanja, podvukao nesto sto mu se svidjelo pa podijelio sa auditorijem. A u ostalih 99% slucajeva se citira Balas ili Mesa kao c/p i pocesto uz sliku iz hale :lol: :run:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83515
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#2506 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by _BataZiv_0809 »

ćiribiribela wrote:
dezurni_ucenik wrote: citati Ive Andrica, Balasa, Selimovica...
Samo retki nadju retke... :mrgreen:
Raspored mladeza :oops:
User avatar
TAFKAP
Posts: 11986
Joined: 30/09/2011 07:49

#2507 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by TAFKAP »

supercali wrote:
TAFKAP wrote:
supercali wrote:Pa evo labud konta ko ti je kriv sto ne kontas najprostiju stvar i sto pocinjes diskusiju sa pravopisom

A inace pravilo broj 1 na internetu kad gubis u diskusijo pocni sa ispravljanjem gramatike i pravopisa

To kako ko pise je sasvim nebitno jer nemas pojma pod kojim ualovima pise
:-)

Kolega (strah me je da ćeš mi sad obrusit da mi nismo nikakve kolege) spusti malo loptu i smiri strasti. Koliko ja mogu vidjet Ti i ja nismo imali nikakvu diskusiju, tako da ne znam kako bih ja mogao da gubim istu pa da te napadam ispod pojasa...
Ja sam sasvim opusten samo pisem ono sto.mislim bez okolisanja
Pa jel treba pisati 3 stranice da bi se zvala diskusija?
Cim pocnes sa pricom to i neko odgovori to postaje diskusija a poceo si da "gubis" tim sto dal ne kontas ili hoces da ispadnes pametan sa tom gramatikom i pravopisom jer nemas sta odgovoriti na post

Kolega ne kolega to mi je sasvim svejedno kako nazivas
OK, kontam ja tebe, ali te moram pročitat po dva tri put...

Kao prvo, ide mi na živce opšta nepismenost, neobrazovanje i nekultura u ovoj drževi, zato nam i je ovako kako nam je. Ovo nije upućeno tebi lično, nego kao što sam već prije podebljao u rečenici, općenito... A to što si se ti našao uvrijedjen, jbg,
To kako ko pise je sasvim nebitno jer nemas pojma pod kojim ualovima pise
Pa zato sam te i pitao u kakvim uslovima pišeš. Možda si taksista ili kamiondžija i usput dok vozaš tipkaš po mobilnom i onda to postaje ne samo tvoj već i moj problem, jer me možeš pomesti sa ulice...

Kao drugo, moj savjet ti je isti kao i labudov: "Budi sretan što si tako jeftino prošao, inače se treba dosta više vremena i novca da se prepozna ko ti je (pravi) prijatelj a ko nije."
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83515
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#2508 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by _BataZiv_0809 »

insomnia78 wrote: Jedino ako nema adekvatne sise
Uostalom, slika k'o 'iljadu riječi
Image
Image
Jao ove prve. :shock: Bila bi joj kanafa :evil:
User avatar
Sephora
Posts: 9477
Joined: 01/07/2013 14:37

#2509 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Sephora »

:D :D :run:

Image
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#2510 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by ćiribiribela »

_BataZiv_0809 wrote:
Raspored mladeza :oops:
Kao tajna mapa... :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83515
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#2511 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by _BataZiv_0809 »

ćiribiribela wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
Raspored mladeza :oops:
Kao tajna mapa... :mrgreen: :mrgreen:
Ali ciri mene je Provincijalka uz Remorkera na nedavnom koncertu najvise pogodila. I ponukan time objavio sam onu sliku na instagramu, tako da ne spadam u ovu kategoriju, jelde :kiss:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83515
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#2512 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by _BataZiv_0809 »

Gabrielo wrote:Zasto cure vole izbrijane glave :?
vole bogam' 8)
palestinka
Posts: 1080
Joined: 15/07/2006 21:51

#2513 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by palestinka »

Cherry-Cherry wrote:
statusi nekom "prijatelju" koji je navodno nečim povrijedio, pa svi sipaju koeljo savjete i slične sl
Ne daj Bože da tom prijatelju direktno u četiri oka kaže šta misli.
Tačno tačno...nego još 'nije važno ko je, već se sam prepoznati'
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#2514 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by ćiribiribela »

_BataZiv_0809 wrote:
Ali ciri mene je Provincijalka uz Remorkera na nedavnom koncertu najvise pogodila. I ponukan time objavio sam onu sliku na instagramu, tako da ne spadam u ovu kategoriju, jelde :kiss:
Ne spadas. :kiss:

Imala sam i ja fazu Balasevica, ali ogadili mi ga ovi na fb, ili sam odrasla, ne znam. Provincijalka se i meni svidjala. :mrgreen:
palestinka
Posts: 1080
Joined: 15/07/2006 21:51

#2515 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by palestinka »

pumica wrote:
uglavnomja wrote:
palestinka wrote: slikanje hrane, kafe i vode??? i kao "opuštanje
l

:D

sa kafama upeglase,, po 10 komada ujutro :roll: , ono srce, cvijet, ... u pjeni, ili dzezva, fildzan i rahatlokum


a sto se hrane tice, imam 2 jarana, jedan pravi sam i slika ... bude :shock: :P

a drugi stavlhja slike i place i jer mu je zabranjeno da jede vecinu onoga sa slika :D
:lol: dobar fol
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83515
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#2516 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by _BataZiv_0809 »

ćiribiribela wrote: Ne spadas. :kiss:

Imala sam i ja fazu Balasevica, ali ogadili mi ga ovi na fb, ili sam odrasla, ne znam. Provincijalka se i meni svidjala. :mrgreen:
Hmm ma iskren da budem, puno ga vise volim zbog ljudskih kvaliteta (narocito zbog koncerta u razrusenom Sarajevu), ali da ga slusam stalno, vala moze se reci da ga cak i rijetko slusam, izuzev par pjesama.

Evo tebi s posvetom ciri :postar:

User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#2517 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by avetinja »

Ne kontam da će postojati levati, na ovoj kugli zemaljskoj, da kupe štap za selfi.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51290
Joined: 29/06/2011 23:39

#2518 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by dječak sa šibicama »

Sephora wrote::D :D :run:

Image
Delboy lajk dis

Image
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#2519 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by uglavnomja »

avetinja wrote:Ne kontam da će postojati levati, na ovoj kugli zemaljskoj, da kupe štap za selfi.
ja ne kontam ovaj futur "da će postojati" :-) kad postoje vec odavno

Image
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#2520 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by avetinja »

uglavnomja wrote:
avetinja wrote:Ne kontam da će postojati levati, na ovoj kugli zemaljskoj, da kupe štap za selfi.
ja ne kontam ovaj futur "da će postojati" :-) kad postoje vec odavno

Image
Nisam u toku. Koliko sam upoznat, taj štap je tek izašao prije nekoliko sedmica.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#2521 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by uglavnomja »

znam da je bio proslog ljeta u prodaji, a evo sta pise

"In early 2014, Jacqueline Verdier and Dominic Suszanski launched SelfieOnAStick.com, the first consumer facing brand to provide premium selfie sticks in the American market. http://www.thepennyhoarder.com/selfie-stick/The product was listed in Time magazine's 25 best inventions of 2014.[..."
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2522 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by insomnia78 »

U pravu si, nisi u toku
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#2523 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by supercali »

TAFKAP wrote: OK, kontam ja tebe, ali te moram pročitat po dva tri put...

Kao prvo, ide mi na živce opšta nepismenost, neobrazovanje i nekultura u ovoj drževi, zato nam i je ovako kako nam je. Ovo nije upućeno tebi lično, nego kao što sam već prije podebljao u rečenici, općenito... A to što si se ti našao uvrijedjen, jbg,


Ako mene citiras onda se valjda odnosi i na mene pa se moram naci i prozvan jer se direktno obracas meni
To kako ko pise je sasvim nebitno jer nemas pojma pod kojim ualovima pise
Pa zato sam te i pitao u kakvim uslovima pišeš. Možda si taksista ili kamiondžija i usput dok vozaš tipkaš po mobilnom i onda to postaje ne samo tvoj već i moj problem, jer me možeš pomesti sa ulice...

Opet napamet pises
Ako ovako pisem ne znaci da vozim i da ugrozavam druge
Mozda imam posla pa tipkam na brzinu
Znaci ne zakljucuj unaprijed


Kao drugo, moj savjet ti je isti kao i labudov: "Budi sretan što si tako jeftino prošao, inače se treba dosta više vremena i novca da se prepozna ko ti je (pravi) prijatelj a ko nije."


A opet da si procitao vidio bi da se ne radi o meni
Lakse mi je opisati iz moje perspektive nego sada navoditi poznanike ili prijatelje koji su to iskusili i desava im se jos uvijek
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83515
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#2524 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by _BataZiv_0809 »

Ne kontam ovu potrebu da se svaka negativnost krivi za stanje u drzavi.

Tipa (malo pretjerujem da bude upecatljivo):



Ljudi ne citaju dovoljno koncentrisano postove na forumu i zato nam je vako kako jest :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2525 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by insomnia78 »

_BataZiv_0809 wrote:Ne kontam ovu potrebu da se svaka negativnost krivi za stanje u drzavi.

Tipa (malo pretjerujem da bude upecatljivo):



Ljudi ne citaju dovoljno koncentrisano postove na forumu i zato nam je vako kako jest :lol:
Im'o je Balasevic zajebanciju na koncertu na slican fazon
"Zbog ove situacije"
Post Reply