
...ali tebi izgleda ne imponuju zbog stavova oko Sirije.
(Molim te, ako čuješ da dolazi u BiH, javi mi preko privatne poruke, imam veliku želju da ga upoznam)

Challenger__ wrote:Izazovna vremena izbacuju neka nova lica,
...ali tebi izgleda ne imponuju zbog stavova oko Sirije.
(Molim te, ako čuješ da dolazi u BiH, javi mi preko privatne poruke, imam veliku želju da ga upoznam)
Sigurno da mogu destabilizovati Egipat, ali ne vjerujem da mogu ekstremiste odvesti do pobjede bez direktnog ucesca.Challenger__ wrote:
Očekivano. Vide da su zauvijek izgubili Egipat i sada spremaju sirijski scenario.
"Uzalud, sve je protiv njih..."
Nije im neki gubitak ako Egipat nastavi ekonomski propadati.Challenger__ wrote:Ništa oni više ne mogu. Izgubili su Egipat, izgubiće Siriju, a ako ovako nastave izgubiće i Tursku.
od koga ti očekuješ da izvuče Egipat, posebno u ovakvoj situaciji gdje će velikom broju Egipćana biti uskraćena politička i izborna prava..Kikibombona wrote:Nije im neki gubitak ako Egipat nastavi ekonomski propadati.Challenger__ wrote:Ništa oni više ne mogu. Izgubili su Egipat, izgubiće Siriju, a ako ovako nastave izgubiće i Tursku.
Ipak, sa MB na celu, propast bi bila visestruko teza i bolnija.
Valjda ce se izvuci i krenuti naprijed. Nece im biti lako ako ih zapad bude sabotirao.
Cuj od koga ocekuje,pa od Saudijske Arabije,od koga ce drugoudrch wrote:od koga ti očekuješ da izvuče Egipat, posebno u ovakvoj situaciji gdje će velikom broju Egipćana biti uskraćena politička i izborna prava..Kikibombona wrote:Nije im neki gubitak ako Egipat nastavi ekonomski propadati.Challenger__ wrote:Ništa oni više ne mogu. Izgubili su Egipat, izgubiće Siriju, a ako ovako nastave izgubiće i Tursku.
Ipak, sa MB na celu, propast bi bila visestruko teza i bolnija.
Valjda ce se izvuci i krenuti naprijed. Nece im biti lako ako ih zapad bude sabotirao.
ko je po tebi toliko dalekovid i sposoban u Egiptu?
molim samo da ne navodiš nekog generala, dovoljno smo obrazovani da znamo koje su dužnosti vojnika i koji je to profil, te nam je jasno da oni o ekonomisji veze nemaju..
I od izraela, jer svi znamo da je Sisi cionisticki sluga.Co0l wrote:Cuj od koga ocekuje,pa od Saudijske Arabije,od koga ce drugoudrch wrote:od koga ti očekuješ da izvuče Egipat, posebno u ovakvoj situaciji gdje će velikom broju Egipćana biti uskraćena politička i izborna prava..Kikibombona wrote:
Nije im neki gubitak ako Egipat nastavi ekonomski propadati.
Ipak, sa MB na celu, propast bi bila visestruko teza i bolnija.
Valjda ce se izvuci i krenuti naprijed. Nece im biti lako ako ih zapad bude sabotirao.
ko je po tebi toliko dalekovid i sposoban u Egiptu?
molim samo da ne navodiš nekog generala, dovoljno smo obrazovani da znamo koje su dužnosti vojnika i koji je to profil, te nam je jasno da oni o ekonomisji veze nemaju..
Lud zbunjenog?baxul wrote:Iran podržava Assada. Golfske države su protiv Assada.
Assad je protiv Muslimanske brace. Muslimanska Braca i Obama su protiv Generala Sisija.
Golfske države su za Sisija. Što znaci da su protiv Muslimanske Brace.
Iran je pro-Hamas, ali Hamas podržava Muslimansku bracu.
Obama podržava Muslimansku Bracu, ali je Hamas protiv Amerike.
Golfske Države su proamericke. Turska je sa Golfskim Državama protiv Assada, ali Turska je i za Muslimansku Bracu a protiv generala Sisija, general Sisi je podržan od strane Država Golfa.
fali još 90% priče
Problem Egipta je sto ima premale resurse u odnosu na velicinu populacije.udrch wrote: od koga ti očekuješ da izvuče Egipat, posebno u ovakvoj situaciji gdje će velikom broju Egipćana biti uskraćena politička i izborna prava..
ko je po tebi toliko dalekovid i sposoban u Egiptu?
molim samo da ne navodiš nekog generala, dovoljno smo obrazovani da znamo koje su dužnosti vojnika i koji je to profil, te nam je jasno da oni o ekonomisji veze nemaju..
Ekstremisti su izvrsili pokolje demonstranata koji su demonstrirali protiv vojnog udara i demokratski izabranog predsjednika.Kikibombona wrote:Nema razloga za ironiju. Tenzije su bile tako velike da je moralo eskalirati. Zivote su izgubili ekstremisti, nevini ljudi, ali i vojnici.
Kada vidim jadnu Siriju, mogu reci da su dobro prosli.
Demokratski izabranog predsjednika koji se dekretom proglasio faraonom? Mursi je zloupotrijebio demokratiju.Co0l wrote:
Ekstremisti su izvrsili pokolje demonstranata koji su demonstrirali protiv vojnog udara i demokratski izabranog predsjednika.
Proglasio se faraonom jer je zakonom htio ograniciti moc vojske?Kikibombona wrote:Demokratski izabranog predsjednika koji se dekretom proglasio faraonom? Mursi je zloupotrijebio demokratiju.Co0l wrote:
Ekstremisti su izvrsili pokolje demonstranata koji su demonstrirali protiv vojnog udara i demokratski izabranog predsjednika.
Da li bi bilo dobro da je vojska uklonila demokratski izabranog Hitlera?
Sva sreca da nije uspjeo! Sve arapske drzave u kojim je vojska instrument vlasti su NAJEBALE.Hrulj wrote: Proglasio se faraonom jer je zakonom htio ograniciti moc vojske?
Pobogu sta je sa vama
Naravno.Kikibombona wrote:Sva sreca da nije uspjeo! Sve arapske drzave u kojim je vojska instrument vlasti su NAJEBALE.Hrulj wrote: Proglasio se faraonom jer je zakonom htio ograniciti moc vojske?
Pobogu sta je sa vama
Vrati se i procitaj sta sam napisao.Hrulj wrote: Naravno.
Pogledaj samo Tursku otkako su ogranicili vojsku.
Jad i bijeda, iz duga u dug, GDP pao, place nize nego prije
O boze
Nemam se sta vracat.Kikibombona wrote:Vrati se i procitaj sta sam napisao.Hrulj wrote: Naravno.
Pogledaj samo Tursku otkako su ogranicili vojsku.
Jad i bijeda, iz duga u dug, GDP pao, place nize nego prije
O boze
Turska je za arapske drzave isto sto i Norveska za BiH.
Mozes ti ponavljat da se on proglasio faraonom do Sudnjeg dana ali to nece to uciniti istinom.A i da jeste-za to su tu sljedeci izbori pa ako narod smatra da je pogrijesio uklonice ga onako kako su ga i doveli na vlast.Ah da,zaboravih da i ti spadas u one koji su stava da za islamski svijet nije demokratija nego samo diktatura.Kikibombona wrote:Demokratski izabranog predsjednika koji se dekretom proglasio faraonom? Mursi je zloupotrijebio demokratiju.Co0l wrote:
Ekstremisti su izvrsili pokolje demonstranata koji su demonstrirali protiv vojnog udara i demokratski izabranog predsjednika.
Da li bi bilo dobro da je vojska uklonila demokratski izabranog Hitlera?