Eurobasket 2013 u Sloveniji

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
Tup-zvek-skajlaf
Posts: 160
Joined: 18/03/2010 21:56
Location: 25.15 N 55.18 E

#2501 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Tup-zvek-skajlaf »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Tup-zvek-skajlaf wrote:Valja za sat navijati za Srbiju, dokle je to doslo :skoljka:

Hajde Bavcicu sutra, razvali one blizance, napravi im threesome :razz:


što za srbiju?
Ustvari, dobro si, obje su nas repke dobile, nama svejedno, sad osjetih olaksanje.

Anyway, sutra agent Bavcic kao Ron Jeremy u pornicu "twin peaks" :mrgreen:
User avatar
swarley_s
Posts: 501
Joined: 01/10/2012 14:24
Location: preko mornih, preko gorkih

#2502 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by swarley_s »

Ja se (jos) nadam da ce neko ko se u to razumije napraviti neki klip od avdicevih izjava
Ima na youtube-u ovaj stari klip Bosna-Hrvatska

http://www.youtube.com/watch?v=fGEx_mXW4-g

Nemozes da se ne najezis kad ga gledas, jarane. Ima i cijela utakmica...
I ovaj bi bilo dobro pribiljeziti u annale :D :D :D

:bih: :bih: :bih:

Momci, svaka cast!!!

Bojim se da te nisam nista pit'o :D
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#2503 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by shake69 »

Hedg wrote:Image
:lol: :thumbup:
Mustang1
Posts: 29900
Joined: 29/12/2010 17:31

#2504 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mustang1 »

Muhamed Đakmić wrote:
Mustang1 wrote:Kikanovic je jedini koji igra solidno svaku utakmicu .. KOnstantan je svaku utakmicu
A Nihad? :D
Ma dobro i Nihad ali od njega se ocekuje jos vise .. I danas je imao par gresaka i sam je to rekao .. A Kikanovic nema greske ni u jednoj utakmici i kad smo gubili i danas on je na istom nivou
roboth
Posts: 717
Joined: 12/11/2011 22:14

#2505 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by roboth »

skenderija04 wrote:
pOZz wrote:Ja nešto ne vjerujem da Crnogorci mogu do ijedne pobjede do kraja.

U krugu sa Latvijom i Makedonijom, mi nemamo šanse.
Nemamo. Zato i kazem da bi bilo super da CG upise jednu pobjedu jer smo sa njima+6

Ipak to su sve digitron varijante. Dva uslova su kljucna

1. Pobijediti Litvaniju ili 2. Da Latvija izgubi dvije pa da se poslozi
Nema tu ILI . I pobijediti Litvaniju, i da Latvija izgubi obje. Jednostavno za shvatiti, sve druge racunice su nerealne.
User avatar
Logovan
Posts: 102720
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2506 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Logovan »

Image
Mustang1
Posts: 29900
Joined: 29/12/2010 17:31

#2507 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mustang1 »

Dajte meni program neki ako nije komplikovan ja cu snimiti zadnju minutu ili koliko vec hocete .. Ali ako je sta komplikovano nemojte mi slati :D
electric
Posts: 320
Joined: 21/01/2011 17:24
Location: Tuzla

#2508 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by electric »

Edin H. wrote:
jasko_ba wrote:Al ona tri mirza sa 9 metara, kad smo otisli na +6, 2 minute do kraja
strasan potez :thumbup:
Bojim se da te nista nisam pitao :D
Dobro je da mi se nije ucinilo hahahhahahahah kakav komentar umro sam :D
Svaka cast momci samo i sutra ovako pa neka bude sta bude :D
User avatar
Edin H.
Posts: 53542
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2509 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Edin H. »

kakavdanakneiskustvu wrote:

spomenu avdić i nadrealiste čini mi se poslije mirze

Jeste, ma super su kosarkasi.
Oni nasi fudbaleri nakon pobjede u Rigi nisu htjeli ni da pozdrave raju, ovi slave s rajom.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#2510 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by skenderija04 »

roboth wrote:
skenderija04 wrote:
pOZz wrote:Ja nešto ne vjerujem da Crnogorci mogu do ijedne pobjede do kraja.

U krugu sa Latvijom i Makedonijom, mi nemamo šanse.
Nemamo. Zato i kazem da bi bilo super da CG upise jednu pobjedu jer smo sa njima+6

Ipak to su sve digitron varijante. Dva uslova su kljucna

1. Pobijediti Litvaniju ili 2. Da Latvija izgubi dvije pa da se poslozi
Nema tu ILI . I pobijediti Litvaniju, i da Latvija izgubi obje. Jednostavno za shvatiti, sve druge racunice su nerealne.
Slazem se , samo sto nije realno pobijediti Litvaniju. Racunam opciju u slucaju poraza.
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#2511 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by hrastov žižak »

nije realno al je moguće, vrlo moguće. kakvih smo se iznenađenja nagledali na ovom eurobasketu, to ne bi bilo ni približno najveće.
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#2512 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by pOZz »

skenderija04 wrote:
pOZz wrote:Ja nešto ne vjerujem da Crnogorci mogu do ijedne pobjede do kraja.

U krugu sa Latvijom i Makedonijom, mi nemamo šanse.
Nemamo. Zato i kazem da bi bilo super da CG upise jednu pobjedu jer smo sa njima+6

Ipak to su sve digitron varijante. Dva uslova su kljucna

1. Pobijediti Litvaniju ili 2. Da Latvija izgubi dvije pa da se poslozi
Ako se posloži krug od 4 reprezentacije sa 2-3, onda bi Makedonija morala dobiti Latviju sa 10 ili 11 poena, jer mi u ovom krugu imamo +3, Makedonija bez te utakmice -9, a Latvija +12. Crna Gora otpada u toj varijanti jer imaju -6.
User avatar
Edin H.
Posts: 53542
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2513 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Edin H. »

hrastov žižak wrote:nije realno al je moguće, vrlo moguće. kakvih smo se iznenađenja nagledali na ovom eurobasketu, to ne bi bilo ni približno najveće.
Nadam se da nece biti previse umorni nakon danasnje, zaista iscrpljujuce utakmice.
Mustang1
Posts: 29900
Joined: 29/12/2010 17:31

#2514 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mustang1 »

Evo neko je postavio,nije Avdic ali ima onaj ples Moketa :lol: :lol: :lol:

Mustang1
Posts: 29900
Joined: 29/12/2010 17:31

#2515 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mustang1 »

Evo i ona trojka Mirze

User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#2516 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by skenderija04 »

pOZz wrote:
skenderija04 wrote:
pOZz wrote:Ja nešto ne vjerujem da Crnogorci mogu do ijedne pobjede do kraja.

U krugu sa Latvijom i Makedonijom, mi nemamo šanse.
Nemamo. Zato i kazem da bi bilo super da CG upise jednu pobjedu jer smo sa njima+6

Ipak to su sve digitron varijante. Dva uslova su kljucna

1. Pobijediti Litvaniju ili 2. Da Latvija izgubi dvije pa da se poslozi
Ako se posloži krug od 4 reprezentacije sa 2-3, onda bi Makedonija morala dobiti Latviju sa 10 ili 11 poena, jer mi u ovom krugu imamo +3, Makedonija bez te utakmice -9, a Latvija +12. Crna Gora otpada u toj varijanti jer imaju -6.
Nema druge opcije.
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#2517 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by shake69 »

I dalje, jedini minus vidim u neshvatljivo losoj posjeti nasih navijaca!? Zar nasi u Sloveniji bas svi rade, prate samo fudbal, skupe im karte a Makedonaca 3000 ima love, moze naci neradne dane i doci u Jesenice iz Velesa, Skoplja...? :?
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#2518 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by hrastov žižak »

Edin H. wrote:
hrastov žižak wrote:nije realno al je moguće, vrlo moguće. kakvih smo se iznenađenja nagledali na ovom eurobasketu, to ne bi bilo ni približno najveće.
Nadam se da nece biti previse umorni nakon danasnje, zaista iscrpljujuce utakmice.
fakat je bila teška, pogotovo za dvojicu najboljih nam igrača koji su odigrali haman pune minute. njima olakšat trening. imamo i mi nekih prednosti protiv litve, a srećom kleiza je totalno van forme, slabi su u organizaciji igre. uglavnom, može se, nisu sad španija da su nam šanse 0,19 %
Mustang1
Posts: 29900
Joined: 29/12/2010 17:31

#2519 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mustang1 »

User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#2520 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by BegA_ »

Mustang1 wrote:
Hocemo jos! :D


btw.
Image
Mustang1
Posts: 29900
Joined: 29/12/2010 17:31

#2521 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mustang1 »

Ima jos na prethodnoj stranici onaj ples Moketa .. Neko je to stavio sa rts.a je vjerovatno ce neko i Avdica staviti .. AKo ne stavi ja cu nocas ako ima neki program da nije komplikovan :D
User avatar
Edin H.
Posts: 53542
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2522 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Edin H. »

shake69 wrote:I dalje, jedini minus vidim u neshvatljivo losoj posjeti nasih navijaca!? Zar nasi u Sloveniji bas svi rade, prate samo fudbal, skupe im karte a Makedonaca 3000 ima love, moze naci neradne dane i doci u Jesenice iz Velesa, Skoplja...? :?
Ma sta ocekujes od njih kad dodju na turnir bosanske dijaspore u fudbalu (Bosanci koji zive u raznim zemljama) i navijaju Ko ne skace Slovenac ni :roll:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#2523 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by mO k3 »

hebote slike na klixu aco ljubi teletovica :D

sto mi godri .... to je ljubav prema sportu
User avatar
Logovan
Posts: 102720
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2524 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Logovan »

Mustang1 wrote:Evo i ona trojka Mirze

Ustati pa reći: MIRZA TELETOVIĆ!! :thumbup:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79539
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2525 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Velkoski »

Jedna dobra partija nije amnestija za ono sa početka prvenstva :oops:
Locked