X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
magi87
Posts: 188
Joined: 23/07/2011 11:43

#251 Re: X FACTOR Adria

Post by magi87 »

evo najave za novu epizodu! na 0:25 maid iz zmbt! izgleda da je razvalio cim kristina govori "ti si covjek drama, ti si balkan u malom"
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#252 Re: X FACTOR Adria

Post by WildRedRose »

ali ne mora znaciti da je bas njemu rekla.. mixaju to opasno, bas da te navuku :D
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#253 Re: X FACTOR Adria

Post by Mustang1 »

Ev Maid :D
User avatar
magi87
Posts: 188
Joined: 23/07/2011 11:43

#254 Re: X FACTOR Adria

Post by magi87 »

bas mi je drago zbog njega! daleko ce on dogurat, to je sigurno! :thumbup: :bih:
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#255 Re: X FACTOR Adria

Post by Havatar »

EKSKLUZIVNO! On je čudovište u X Faktoru: Milić maskiran: Kiki i Kristina su prosečni i neostvareni pa su mi dali "NE"

Roker nam sve otkrio

Image

Pošto se na Jutjubu pojavio snimak za najavu naredne epizode “X faktora”, mnogi su bili iznenađeni pojavom maskiranog takmičara.

U javnosti je procurila vest da se iza maske krije doktor za rokenrol – Milić Vukašinović, a mi smo ga odmah kontaktirali, kako bi potvrdili informacije.

Milić je otkrio da je prijavljivanjem za “X faktor” želeo da pokaže kako žiri komentariše nekoga ko ima talenta, ali da ne saznaju da je u pitanju osoba koja iza sebe ima veliku karijeru.
- Željko je provalio da sam to ja jer ima izvanredan sluh, iako sam se predstavio drugim imenom - Frenzy Ness, a pevao sam “Cure my loving you” . Želeo sam da se pojavim kao “one bend man”, ali bilo im je komplikovano da mi nameštaju sve instrumente, pa sam ja snimio matricu. Ja sam 80-ih bio zvezda u Londonu, tamo sam svirao, bio sam pun para, ali me nije interesovalo da se dalje mučim, pa sam se okrenuo bludu i razvratu. Moj engleski izgovor je odličan, nisu me po tome prepoznali, već po glasu - rekao je Milić i dodao:

- Takođe sam želeo da svima pokažem da mi možemo da se merimo sa amerikancima i englezima, to je “X faktor”, koji je i potekao iz Engleske, zato sam i pevao ovu pesmu.

Image

Kako vas je žiri ocenio?
- Kristina mi je rekla da ne zna u koju bi me grupu smestila, od nje sam dobio “ne”, kao i od Kikija, dok su me Emina i Željko podržali. Moram da apelujem, da u žiri bilo kog takmičenja ne smeju da se stavljaju prosečno talentovani ljudi. Kiki i Kristina su neostvareni i to se odmah vidi. Emina je ispunjena žena, ona je uspela da napravi veliku karijeru u skladu sa svojim glasom i vidi se da je ostvarena, a o Željku mislim da zaista ne moram da govorim. Žao mi je što Kristini, kada mi je rekla da ne zna u koju grupu da me smesti, nisam rekao “smesti me među svoje noge”!

Zbog čega ste se prijavili?
- To je sve šou biznis, ja sam audiciju želeo da iskoristim da promovišem pesmu, i drago mi je da će se čuti. I da sam prošao dalje u takmičenje, naravno da se ne bih pojavio, jer je besmisleno da se ja takmičim sa klincima. Inače tamo u studiju je lako loš monitoring, čuješ zvuk tek tamo iza publike, a tamo dolazi dosta njih koji nemaju iskustva…grozno je za pevanje.
http://www.pulsonline.rs/puls-poznatih/ ... mi-dali-ne
x_lecter
Posts: 703
Joined: 04/11/2013 16:11

#256 Re: X FACTOR Adria

Post by x_lecter »

Idol :thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65950
Joined: 03/08/2010 19:04

#257 Re: X FACTOR Adria

Post by kakavdanakneiskustvu »

ne mogu da vjerujem,to je preksutra na pinku?
User avatar
JOINT_1921
Posts: 2432
Joined: 22/06/2012 16:03
Location: Grbavica
Vozim: odlično

#258 Re: X FACTOR Adria

Post by JOINT_1921 »

Milic najjaci covjek na svijetu...
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65950
Joined: 03/08/2010 19:04

#259 Re: X FACTOR Adria

Post by kakavdanakneiskustvu »

JOINT_1921 wrote:Milic najjaci covjek na svijetu...


ma mogu misliti samo na šta će to ličiti,tito je
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#260 Re: X FACTOR Adria

Post by insomnia78 »

Ma jasta je, usmrdio se
Eto ovi neostvareni pa mi dali ne, bla, bla
Ljuba Moljac
Posts: 735
Joined: 07/05/2013 23:49

#261 Re: X FACTOR Adria

Post by Ljuba Moljac »

e moj Milicu, sad si brat bratu sa folkerima. Od Ere, preko Pere do Emine i Zeljka.

Ima li i jedan show da se nisi pojavio?

:oops:
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#262 Re: X FACTOR Adria

Post by Havatar »

Sta ce kad je showman
Ljuba Moljac
Posts: 735
Joined: 07/05/2013 23:49

#263 Re: X FACTOR Adria

Post by Ljuba Moljac »

veliki. citav program mu se zasniva na nosenju lanaca i imitiranju ozi ozburna :mrgreen:
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#264 Re: X FACTOR Adria

Post by MedenoSrce »

milić se urnisao

mladen :thumbup:
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#265 Re: X FACTOR Adria

Post by Atticus Finch »

''Ima boju ko crnac'' (K. Kovač, 2013)

:D
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#266 Re: X FACTOR Adria

Post by MedenoSrce »

iako mi se od bon jovija bljuje ovaj mali je to fino odradio
Nucleo1985
Posts: 411
Joined: 24/10/2012 01:15

#267 Re: X FACTOR Adria

Post by Nucleo1985 »

Maid objasnio :thumbup:
User avatar
Afanasi_94
Posts: 2349
Joined: 21/06/2013 00:19
Location: Са.

#268 Re: X FACTOR Adria

Post by Afanasi_94 »

Nucleo1985 wrote:Maid objasnio :thumbup:
joj papka :facepalm:
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#269 Re: X FACTOR Adria

Post by MedenoSrce »

dobro pjeva al' mene nešto isto nervira

Vanja mi se sviđa
Last edited by MedenoSrce on 19/11/2013 22:36, edited 1 time in total.
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#270 Re: X FACTOR Adria

Post by Havatar »

Bravo Maide poslije Ilme najbolji takmicar
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#271 Re: X FACTOR Adria

Post by P308 »

Maid odlican, ali moze on puno, puno, puno bolje!
Livija32
Posts: 2
Joined: 19/11/2013 15:00

#272 Re: X FACTOR Adria

Post by Livija32 »

Samo naprijed Maide, nastavi nervirati Joksimovica :lol:
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#273 Re: X FACTOR Adria

Post by MedenoSrce »

ova plava iz čačka je :thumbup:
Ljuba Moljac
Posts: 735
Joined: 07/05/2013 23:49

#274 Re: X FACTOR Adria

Post by Ljuba Moljac »

Ova plava i ona Tamara sto je pjevala Adele su najbolje do sada. Ostali imaju glasove, ukljucujuci Ilmu i Maida, ali ne i emociju. Ove dvije su se maksimalno uzivjele u pjesmu i zato je to za stepenicu bolje od ostalih.
Jeste da su Maid i Ilma nashi iz Bosne, ali treba biti realan.
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#275 Re: X FACTOR Adria

Post by kritichar »

milić je napaćena spodoba, upravo kako i izgleda sa maskom
Post Reply