X FACTOR Adria
Moderator: anex
- magi87
- Posts: 188
- Joined: 23/07/2011 11:43
#251 Re: X FACTOR Adria
evo najave za novu epizodu! na 0:25 maid iz zmbt! izgleda da je razvalio cim kristina govori "ti si covjek drama, ti si balkan u malom"
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#252 Re: X FACTOR Adria
ali ne mora znaciti da je bas njemu rekla.. mixaju to opasno, bas da te navuku 
- magi87
- Posts: 188
- Joined: 23/07/2011 11:43
#254 Re: X FACTOR Adria
bas mi je drago zbog njega! daleko ce on dogurat, to je sigurno!

- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#255 Re: X FACTOR Adria
http://www.pulsonline.rs/puls-poznatih/ ... mi-dali-neEKSKLUZIVNO! On je čudovište u X Faktoru: Milić maskiran: Kiki i Kristina su prosečni i neostvareni pa su mi dali "NE"
Roker nam sve otkrio
Pošto se na Jutjubu pojavio snimak za najavu naredne epizode “X faktora”, mnogi su bili iznenađeni pojavom maskiranog takmičara.
U javnosti je procurila vest da se iza maske krije doktor za rokenrol – Milić Vukašinović, a mi smo ga odmah kontaktirali, kako bi potvrdili informacije.
Milić je otkrio da je prijavljivanjem za “X faktor” želeo da pokaže kako žiri komentariše nekoga ko ima talenta, ali da ne saznaju da je u pitanju osoba koja iza sebe ima veliku karijeru.
- Željko je provalio da sam to ja jer ima izvanredan sluh, iako sam se predstavio drugim imenom - Frenzy Ness, a pevao sam “Cure my loving you” . Želeo sam da se pojavim kao “one bend man”, ali bilo im je komplikovano da mi nameštaju sve instrumente, pa sam ja snimio matricu. Ja sam 80-ih bio zvezda u Londonu, tamo sam svirao, bio sam pun para, ali me nije interesovalo da se dalje mučim, pa sam se okrenuo bludu i razvratu. Moj engleski izgovor je odličan, nisu me po tome prepoznali, već po glasu - rekao je Milić i dodao:
- Takođe sam želeo da svima pokažem da mi možemo da se merimo sa amerikancima i englezima, to je “X faktor”, koji je i potekao iz Engleske, zato sam i pevao ovu pesmu.
Kako vas je žiri ocenio?
- Kristina mi je rekla da ne zna u koju bi me grupu smestila, od nje sam dobio “ne”, kao i od Kikija, dok su me Emina i Željko podržali. Moram da apelujem, da u žiri bilo kog takmičenja ne smeju da se stavljaju prosečno talentovani ljudi. Kiki i Kristina su neostvareni i to se odmah vidi. Emina je ispunjena žena, ona je uspela da napravi veliku karijeru u skladu sa svojim glasom i vidi se da je ostvarena, a o Željku mislim da zaista ne moram da govorim. Žao mi je što Kristini, kada mi je rekla da ne zna u koju grupu da me smesti, nisam rekao “smesti me među svoje noge”!
Zbog čega ste se prijavili?
- To je sve šou biznis, ja sam audiciju želeo da iskoristim da promovišem pesmu, i drago mi je da će se čuti. I da sam prošao dalje u takmičenje, naravno da se ne bih pojavio, jer je besmisleno da se ja takmičim sa klincima. Inače tamo u studiju je lako loš monitoring, čuješ zvuk tek tamo iza publike, a tamo dolazi dosta njih koji nemaju iskustva…grozno je za pevanje.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65950
- Joined: 03/08/2010 19:04
#257 Re: X FACTOR Adria
ne mogu da vjerujem,to je preksutra na pinku?
- JOINT_1921
- Posts: 2432
- Joined: 22/06/2012 16:03
- Location: Grbavica
- Vozim: odlično
#258 Re: X FACTOR Adria
Milic najjaci covjek na svijetu...
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65950
- Joined: 03/08/2010 19:04
#259 Re: X FACTOR Adria
JOINT_1921 wrote:Milic najjaci covjek na svijetu...
ma mogu misliti samo na šta će to ličiti,tito je
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#260 Re: X FACTOR Adria
Ma jasta je, usmrdio se
Eto ovi neostvareni pa mi dali ne, bla, bla
Eto ovi neostvareni pa mi dali ne, bla, bla
-
Ljuba Moljac
- Posts: 735
- Joined: 07/05/2013 23:49
#261 Re: X FACTOR Adria
e moj Milicu, sad si brat bratu sa folkerima. Od Ere, preko Pere do Emine i Zeljka.
Ima li i jedan show da se nisi pojavio?

Ima li i jedan show da se nisi pojavio?
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#262 Re: X FACTOR Adria
Sta ce kad je showman
-
Ljuba Moljac
- Posts: 735
- Joined: 07/05/2013 23:49
#263 Re: X FACTOR Adria
veliki. citav program mu se zasniva na nosenju lanaca i imitiranju ozi ozburna 
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#264 Re: X FACTOR Adria
milić se urnisao
mladen
mladen
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#265 Re: X FACTOR Adria
''Ima boju ko crnac'' (K. Kovač, 2013)

- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#266 Re: X FACTOR Adria
iako mi se od bon jovija bljuje ovaj mali je to fino odradio
- Afanasi_94
- Posts: 2349
- Joined: 21/06/2013 00:19
- Location: Са.
#268 Re: X FACTOR Adria
joj papkaNucleo1985 wrote:Maid objasnio
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#269 Re: X FACTOR Adria
dobro pjeva al' mene nešto isto nervira
Vanja mi se sviđa
Vanja mi se sviđa
Last edited by MedenoSrce on 19/11/2013 22:36, edited 1 time in total.
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#270 Re: X FACTOR Adria
Bravo Maide poslije Ilme najbolji takmicar
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#271 Re: X FACTOR Adria
Maid odlican, ali moze on puno, puno, puno bolje!
-
Livija32
- Posts: 2
- Joined: 19/11/2013 15:00
#272 Re: X FACTOR Adria
Samo naprijed Maide, nastavi nervirati Joksimovica 
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#273 Re: X FACTOR Adria
ova plava iz čačka je 
-
Ljuba Moljac
- Posts: 735
- Joined: 07/05/2013 23:49
#274 Re: X FACTOR Adria
Ova plava i ona Tamara sto je pjevala Adele su najbolje do sada. Ostali imaju glasove, ukljucujuci Ilmu i Maida, ali ne i emociju. Ove dvije su se maksimalno uzivjele u pjesmu i zato je to za stepenicu bolje od ostalih.
Jeste da su Maid i Ilma nashi iz Bosne, ali treba biti realan.
Jeste da su Maid i Ilma nashi iz Bosne, ali treba biti realan.
- kritichar
- Posts: 8678
- Joined: 17/10/2010 09:51
- Location: Sarajevo-x.com
#275 Re: X FACTOR Adria
milić je napaćena spodoba, upravo kako i izgleda sa maskom


