cudan kvar

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

armin(karavela)
Posts: 17
Joined: 29/04/2011 22:01

#26 Re: cudan kvar

Post by armin(karavela) »

pa kvar je navodno bio jedan od senzora
User avatar
Edin H.
Posts: 53569
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#27 Re: cudan kvar

Post by Edin H. »

armin(karavela) wrote:pa kvar je navodno bio jedan od senzora
Pa rekli smo ti da je senzor, ali ti ne rece koji.
armin(karavela)
Posts: 17
Joined: 29/04/2011 22:01

#28 Re: cudan kvar

Post by armin(karavela) »

pa neznam koji je posto morao sam odvuci auto u drugi servis da mu podese paljenje
posto mi je prvi majstor to pravo "sredio" ljudi radili 2 sata nesto sto traje 15 min
i kad su zavrsili kazu kako je nvr samo jedan od senzora bio pokvaren
User avatar
Edin H.
Posts: 53569
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#29 Re: cudan kvar

Post by Edin H. »

Je'l to mehanicar nece da oda poslovnu tajnu :D
jakaSA
Posts: 18
Joined: 08/11/2010 20:01

#30 Re: cudan kvar

Post by jakaSA »

...imam problem sa cliom 1.4 benzin 2001 godiste, gasi se sam od sebe!! najvise u stanju mirovanja, a zna nekad i u pokretu, a pritome pocne trzati!! to se pretezno pocinje desavati kad je motor ugrijan!! promjenio sam leptir gasa i ventil ler gasa al opet isto!!!!do goriva nije 100 posto!! da li je neko imao slicnih problema???
Post Reply