cudan kvar
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
armin(karavela)
- Posts: 17
- Joined: 29/04/2011 22:01
#26 Re: cudan kvar
pa kvar je navodno bio jedan od senzora
- Edin H.
- Posts: 53569
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#27 Re: cudan kvar
Pa rekli smo ti da je senzor, ali ti ne rece koji.armin(karavela) wrote:pa kvar je navodno bio jedan od senzora
-
armin(karavela)
- Posts: 17
- Joined: 29/04/2011 22:01
#28 Re: cudan kvar
pa neznam koji je posto morao sam odvuci auto u drugi servis da mu podese paljenje
posto mi je prvi majstor to pravo "sredio" ljudi radili 2 sata nesto sto traje 15 min
i kad su zavrsili kazu kako je nvr samo jedan od senzora bio pokvaren
posto mi je prvi majstor to pravo "sredio" ljudi radili 2 sata nesto sto traje 15 min
i kad su zavrsili kazu kako je nvr samo jedan od senzora bio pokvaren
- Edin H.
- Posts: 53569
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#29 Re: cudan kvar
Je'l to mehanicar nece da oda poslovnu tajnu 
-
jakaSA
- Posts: 18
- Joined: 08/11/2010 20:01
#30 Re: cudan kvar
...imam problem sa cliom 1.4 benzin 2001 godiste, gasi se sam od sebe!! najvise u stanju mirovanja, a zna nekad i u pokretu, a pritome pocne trzati!! to se pretezno pocinje desavati kad je motor ugrijan!! promjenio sam leptir gasa i ventil ler gasa al opet isto!!!!do goriva nije 100 posto!! da li je neko imao slicnih problema???
