
Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeeee
Moderators: _BataZiv_0809, anex
mene je zezala pumpa centralne i nju sam zamijenio i isto tako sam nasao da mi cd nenormalno vuce mnogo struje,znam da ima u sebi bateriju,tj memoriju,ali je gutao previse,tako da sam ga stavio na prekidac,pa cu sad vidjeti sta ce biti,ovih dana nije lose,ali nisam jos siguran....a sto se tice majstora,ako nemas kad,najprije ces to sam napraviti kao i ja ili bar probati....skini - klemu i skidaj jedan po jedan osigurac,jer sve ide preko njih,kad vidis da manje varnici ili nikako,provjeri sta ti je na tom osiguracu i normalno tu bi trebao biti i kvar...corsa wrote:E ne znam, moram otici kod nekog elektricara da vidi sta je. Najgore je sto niko ne radi poslije 5.