ibrik wrote:Živi sam primjer da se bez ikakve štele, poznanstva i plaćanja može zaposliti u Telecomu...ne radim sada u Telecomu jer sam isti dan dobio ponudu i iz Telecoma i iz druge firme, pa sam prihvatio ovu drugu, ali odgovorno tvrdim da se može zaposliti bez ikakve štele...doduše ljudi iz Telecoma su kontaktirali moje bivše nadređene i promahalali o mojim kvalitetama (moram se malo pohvaliti)

, ali prijavio se na regularan konkurs, regularno bio na razgovoru i regularno me zvali da počnem raditi...i ja ih odbio

Vjerovali ili ne, i mene su primili bez ikakve stele, zavrsio fakultet, predao prijavu u posti na Obali ( cv, uvjerenje o diplomiranju ) i nakon dva mjeseca me zvali da pocnem raditi, radio par godina i svojevoljno dao otkaz, fino potpisan svojom rukom

i ne kajem se

zbog toga.
Nemoj sada da mi ovi kazu da sam se registrovao na forum da kazem nesta u prilog ... BHT-u,
BHT je fina firma, plata dobra samo sto nema bas puno sansi sa napredak, pogotovo za mladu ekipu...mislim na tehnicku struku, sve nekako kao neko "stakleno zvono" dodje ekipa iz Ericssona, Nokie, i td i sve nastima, ali tako se to radi u firmama koji nemaju svoj razvoj, BHT nije izuzetak ( to sada mogu reci, nakon sto sam vidio kako telekomi funkcioniraju... ) , ako covjek ima 50+ godina, tada je telekom izmisljen

za raditi.
Naravno da tamo ima slucajeva da vise clanova jedne familije radi u istoj zgradi, ali ... to je vec druga prica
Poz