Aleeee aleeeeeeeeeeeee
ZADNJI BRISAC
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- shlauf
- Posts: 2505
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Made in Sarajevo
#26 Re: ZADNJI BRISAC
Ima ih i sa šiberom
Aleeee aleeeeeeeeeeeee
Aleeee aleeeeeeeeeeeee
-
zelenashica
- Posts: 14489
- Joined: 19/08/2007 02:54
#27 Re: ZADNJI BRISAC
Moj kadet je vala imao zadnji brisač,mada nije bio ispravanmilojicabrzi wrote:Pitanje za automobilske znalce, koji se razumiju u dizajn. Naime, posmatram rijesenja dizajna auta, i vidim da vecina auta (99%) sa Heatchbeck (skracenom) karoserijom, kao sto je Golf, Punto, Kadet, ima zadnji brisac, dok auta sa limuzinskom varijantom, sa duzim gepekom, nemaju taj dio...Ja vozim limuzinsku varijantu auta, i nekad me nervira sto nema zadnjeg brisaca...Zna li neko zasto je to tako?
