najcudnija kafa u zivotu

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
citroen
Posts: 5863
Joined: 19/05/2009 18:08
Location: Sarajevo,memli strana

#26 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by citroen »

kokuz_sa wrote:ima koju godinu izadjem na kafu sa dugogodisnjom "prijateljicom"
i tamo vamo
ona meni iznese jedan prijedlog koji me je malo (djavla malo) malo vise sokirao

uglavnom ona zeli bebu i zeli da otac budem ja..

argumenti su joj ovi
(pokusam citirat)
znamo se vec dugo,trazim zdravog i snaznog momka i za mene si to ti..ti neces imat nikakve veze oko nje(bebe)..ucini to meni za ljubav a ti sa nkom drugom imaj djecu i porodicu..ja ne zelim da se udajem nit koga da obavezujem samo zelim tvoju bebu..ti napravis bebu i ja ti javim kad rodim..to je sve sto zelim od tebe..
ovu ponudu vise nikad neces dobiti u zivotu


znam da je BIH postala tj da se ugleda na zapad..alovoda nije malo previse za ipak konzervativnu BIH..

mislim..jedno je imat dijete al da ti neko ponudi da imas bebu i da ne sudjelujes u njenom odgoju il da naprosto se pravis da nemas djete to mi je previse..doduse ona je ozbiljna samostalna djevojka sa jako dobrim primanjima i poslom ali opet ono ........
Sta tebi bi pa otvori ovu temu,i to nakon ..da te citiram..ima koju godinu izadjem na kafu s dugogodisnjom prijateljicom :? i sad to tek iznosis u javnost :D Shame on you
Manager19sa
Posts: 193
Joined: 26/08/2007 12:43
Location: Sarajevo

#27 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by Manager19sa »

The Backup Plan , slicna situacija, samo sto Jennifer Lopez prvo trazi oca za dijete , pa u medjuvremenu upoznaje covjeka svog zivota :D :D :D
User avatar
scientist
Posts: 23
Joined: 25/11/2009 18:49

#28 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by scientist »

gleda zena serija previse !
felichi
Posts: 884
Joined: 15/01/2005 17:48

#29 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by felichi »

uvjek se bas tebi dogode najnevjerovatnije stvari
User avatar
sodom
Posts: 1697
Joined: 08/05/2008 13:21
Location: KRV I MED (BALKAN)

#30 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by sodom »

ma ja bi joj ga složio pa kud puklo da puklo :D
kokuze, jel dobra, kakvi su joj sifoni?

nego upamti... nikad ne vjeruj ženi koja laže :wink:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#31 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by pustopoljina »

Bond_JaneBond wrote:Eto vi znate da ce ga nasaditi...Zapravo jasno je koga ce nasaditi i na sta..
NEgo na temu, imate li vi pojma uopste koliko je tesko biti mlada zena/djevojka u BiH danas i naci normalnog, da normalnog partnera s kojim biste uopste zeljeli provesti zivot ili dio zivota i imati djecu?
Ne ser*te vise...Djevojka je bila fer, to sto je on iznenadjen ce splasnuti nakon sto malo mucne glavom i kao sto Dioda rece treba biti polaskan ponudom, ocito mu vjeruje i ima dobro misljenje o njemu a ne ocekuje ili valjda vec zna da je ne voli, a zeli imati dijete...
Nemam prijatelja kojeg bih zamolila da mi donira spermu..Nemam namjeru petljati se nekom u brak i kvariti neciji zivot da bih sredila svoj..Banke sperme u BiH, ja koliko znam jos nisu stvarnost, ako jesu "jupiiiiiiii"...
Ne trebate previse razmisljati da shvatite da je ozbiljan manjak muskaraca u BiH..
Ovo sto je ona htjela uraditi je postenije nego:
1) spetljati se s nekim ozenjenim pa "pokvariti" njegov brak,
2) odvesti nekoga na pivu, u krevet pa ga onda maltretirati trudnocom, prisilnom zenidbom, alimentacijom,
3) ne postati majka ako vec zeli i moze. :D
zasluzuje da se ponovi.
prezimenko
Posts: 301
Joined: 26/12/2009 17:30

#32 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by prezimenko »

a jest i ta cura chudna :S

Ne zato sto to trazi vec jer to zene godinama ovkao rade:

1. napiju i zavedu muskarca (ono prvo nije potrebno za sljedece)
2. daju mu probushen kondom
3. heb ga :)
Raz
Posts: 69
Joined: 23/02/2009 09:25

#33 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by Raz »

sodom wrote:ma ja bi joj ga složio pa kud puklo da puklo :D
kokuze, jel dobra, kakvi su joj sifoni?

nego upamti... nikad ne vjeruj ženi koja laže :wink:
bolje ovo ponovit' :D covjek mu najispravnije savjetuje
User avatar
citroen
Posts: 5863
Joined: 19/05/2009 18:08
Location: Sarajevo,memli strana

#34 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by citroen »

Bond_JaneBond wrote:Eto vi znate da ce ga nasaditi...Zapravo jasno je koga ce nasaditi i na sta..
NEgo na temu, imate li vi pojma uopste koliko je tesko biti mlada zena/djevojka u BiH danas i naci normalnog, da normalnog partnera s kojim biste uopste zeljeli provesti zivot ili dio zivota i imati djecu?
Ne ser*te vise...Djevojka je bila fer, to sto je on iznenadjen ce splasnuti nakon sto malo mucne glavom i kao sto Dioda rece treba biti polaskan ponudom, ocito mu vjeruje i ima dobro misljenje o njemu a ne ocekuje ili valjda vec zna da je ne voli, a zeli imati dijete...
Nemam prijatelja kojeg bih zamolila da mi donira spermu..Nemam namjeru petljati se nekom u brak i kvariti neciji zivot da bih sredila svoj..Banke sperme u BiH, ja koliko znam jos nisu stvarnost, ako jesu "jupiiiiiiii"...
Ne trebate previse razmisljati da shvatite da je ozbiljan manjak muskaraca u BiH..
Ovo sto je ona htjela uraditi je postenije nego:
1) spetljati se s nekim ozenjenim pa "pokvariti" njegov brak,
2) odvesti nekoga na pivu, u krevet pa ga onda maltretirati trudnocom, prisilnom zenidbom, alimentacijom,
3) ne postati majka ako vec zeli i moze. :D
Znamo da je tesko naci "normalnog",ali znas li ti kako je muskarcima naci normalnu.......??ne znas, a za manjak muskaraca ste vi odgovorne :D vase ponasanje doprinosi tome,u stvari muskaraca ima dovoljno ali vi trazite one savrsene,princeve na bijelom konju,sve neke smizle i smizlice i onda nestadose muskarci,nema dovoljno kvalitetnih kandidata,evo na nekoj temi cura nece Doktora ,ne moze da nadje normalnu zenu,hebote sta hocete, ASTRONAUTA mozda...ne kaki molim te...I koliko znam banka sperme ce profunkcionisati do kraja ove godine u sarajevu...a ovo pod1.2.i 3 sto si napisala je neozbiljno totalno s tvoje strane :-) :-)
User avatar
plejka2
Posts: 14586
Joined: 02/11/2009 20:47
Location: u dosluhu sa podzemljem

#35 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by plejka2 »

Meni ta vasa poredjenja uopste nisu jasna.Bolje ovo nego da mu se desilo ono :roll:
Covjeku se desilo sto se desilo kakva poredjenja sad piju vodu u njegovom slucaju?
Kad je vec imala hrabrosti da ga pita za tako nesto trebala je reci da zeli njega kao muza a ne da si trazi drugu ili pak da on sam kaze ja zelim biti otac tom djetetu.
Znaci ne govorimo o sramezljivoj osobi nego upravo o osobi koja zna sta hoce.
User avatar
Dioda
Posts: 1353
Joined: 20/01/2008 19:17

#36 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by Dioda »

Bond_JaneBond wrote:Nemam prijatelja kojeg bih zamolila da mi donira spermu..Nemam namjeru petljati se nekom u brak i kvariti neciji zivot da bih sredila svoj..Banke sperme u BiH, ja koliko znam jos nisu stvarnost, ako jesu "jupiiiiiiii"...
Ne trebate previse razmisljati da shvatite da je ozbiljan manjak muskaraca u BiH..
Ovo sto je ona htjela uraditi je postenije nego:
1) spetljati se s nekim ozenjenim pa "pokvariti" njegov brak,
2) odvesti nekoga na pivu, u krevet pa ga onda maltretirati trudnocom, prisilnom zenidbom, alimentacijom,
3) ne postati majka ako vec zeli i moze. :D
:thumbup:

@citroen, mislim da si ti to "normalnog" muskarca mozda previse bukvalno shvatio. Danas je pravo tesko naci osobu koja ti odgovara, da ima sto je moguce manje stvari koje ti smetaju. Da se koliko toliko mozes prilagoditi bez pokusavanja da nekog mijenjas. Ja sam npr. pokusavala da se prilagodim momku ciji je nacin zivljenja i shvatanja zivota, bio totalno razlicit od mog. Pokusavas da ne budes previse izbirljiv :-) I onda skontas da je bolje da budes sam, nego da sebe pokusavas prepravljati :D Ili prepravljati nekog drugog :D

Sto se tice muskaraca, ne znam koja je fora, ali sam od par njih u zadnje vrijeme cula "sve su zene iste/samo gledaju kako da nas za*ebu/sve se pravite fine" itd :-) Tako da ni nekim zenama nije bas najjasnije sta neki od vas ustvari hoce :-) Sreca pa niste svi zenomrsci :D

Ja sam rekla da se nikad necu ni udati ako ne nadjem nekog koliko toliko odgovarajuceg, s kim zivot nece biti pakao :D I meni i njemu. Ako ne nadjem, tako je, kako je :D Ali definitivno ne zelim da se probudim npr. u 58. godini i da se kajem sto nisam rodila sebi dijete.

Svi se fol cudite sto je cura to ponudila, ali vas nebi iznenadila ona "zoka ja sam trudna" :mrgreen: Fina si ako si trudna, ali nisi fina ako izrazis zelju da budes trudna :mrgreen:
ronhill
Posts: 110
Joined: 22/06/2010 21:09

#37 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by ronhill »

da meni tako haverka dodje, a dobra, ja bi je roko al ono nekako da ne ode u nju :D pa svako malo "haj pokusacemo ponovo" :D :D

shala

inace, meni je to retardirano do zla Boga... pored tolko djece bez roditelja koja vape za nekim
podsjeti me na onu zenu iz engleske sto tako radja parovima djecu, zena 20 godina trudna jbte, izradjala djece ko zecevi
ljudozder
Posts: 257
Joined: 05/06/2010 01:12

#38 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by ljudozder »

ronhill wrote:da meni tako haverka dodje, a dobra, ja bi je roko al ono nekako da ne ode u nju :D pa svako malo "haj pokusacemo ponovo" :D :D

shala

inace, meni je to retardirano do zla Boga... pored tolko djece bez roditelja koja vape za nekim
podsjeti me na onu zenu iz engleske sto tako radja parovima djecu, zena 20 godina trudna jbte, izradjala djece ko zecevi
upravo to htjedoh da napišem, samo malo drukčije formulisano :D budala pa hajd' :D
User avatar
plejka2
Posts: 14586
Joined: 02/11/2009 20:47
Location: u dosluhu sa podzemljem

#39 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by plejka2 »

ronhill wrote: inace, meni je to retardirano do zla Boga... pored tolko djece bez roditelja koja vape za nekim
podsjeti me na onu zenu iz engleske sto tako radja parovima djecu, zena 20 godina trudna jbte, izradjala djece ko zecevi
To je ono sto je sustina.Danas imas toliko djece bez roditelja koju mozes i usvojit a mudrica se nasla da joj on djete napravi i razguli :lol:
Mislim stvarno kakav mozak trebas biti da tako nesto kazes nije cudo sto se lik shokiro.
User avatar
Chemist
Posts: 728
Joined: 22/11/2007 19:34
Location: Rocket ship

#40 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by Chemist »

citroen wrote:
Bond_JaneBond wrote:Eto vi znate da ce ga nasaditi...Zapravo jasno je koga ce nasaditi i na sta..
NEgo na temu, imate li vi pojma uopste koliko je tesko biti mlada zena/djevojka u BiH danas i naci normalnog, da normalnog partnera s kojim biste uopste zeljeli provesti zivot ili dio zivota i imati djecu?
Ne ser*te vise...Djevojka je bila fer, to sto je on iznenadjen ce splasnuti nakon sto malo mucne glavom i kao sto Dioda rece treba biti polaskan ponudom, ocito mu vjeruje i ima dobro misljenje o njemu a ne ocekuje ili valjda vec zna da je ne voli, a zeli imati dijete...
Nemam prijatelja kojeg bih zamolila da mi donira spermu..Nemam namjeru petljati se nekom u brak i kvariti neciji zivot da bih sredila svoj..Banke sperme u BiH, ja koliko znam jos nisu stvarnost, ako jesu "jupiiiiiiii"...
Ne trebate previse razmisljati da shvatite da je ozbiljan manjak muskaraca u BiH..
Ovo sto je ona htjela uraditi je postenije nego:
1) spetljati se s nekim ozenjenim pa "pokvariti" njegov brak,
2) odvesti nekoga na pivu, u krevet pa ga onda maltretirati trudnocom, prisilnom zenidbom, alimentacijom,
3) ne postati majka ako vec zeli i moze. :D
Znamo da je tesko naci "normalnog",ali znas li ti kako je muskarcima naci normalnu.......??ne znas, a za manjak muskaraca ste vi odgovorne :D vase ponasanje doprinosi tome,u stvari muskaraca ima dovoljno ali vi trazite one savrsene,princeve na bijelom konju,sve neke smizle i smizlice i onda nestadose muskarci,nema dovoljno kvalitetnih kandidata,evo na nekoj temi cura nece Doktora ,ne moze da nadje normalnu zenu,hebote sta hocete, ASTRONAUTA mozda...ne kaki molim te...I koliko znam banka sperme ce profunkcionisati do kraja ove godine u sarajevu...a ovo pod1.2.i 3 sto si napisala je neozbiljno totalno s tvoje strane :-) :-)

Nikome se vise ne da peglati i provoditi i dijeliti zivot s drugim. Egoizam i samozivost u punom jeku. Koliki egoista treba biti pa prvo momku reci da je dobar materijal da se od njega napravi dijete, a u isto vrijeme ne potruditi se pa pomisliti, Boze, da li je on materijal i za kvalitetan zajednicki zivot. :-? :-? .

@citroen
vjeruj da ni one same ne znaju sta zele, u jednom trenutku emancipacija i jednakost, pa kasnije nece jednakost vec jednakopravnost (istini za volju i ne mogu biti jednake, jer u toaletu sjede), pa bi onda malo da imaju nekoga koga ce vozikati okolo, pa onda malo nekoga ko ce lupiti sakom od sto. Za "manjak" muskaraca su krive iskljucivo zene koje gledaju neke ideale, zene koje imaju svoj sistem vrijednosti koje moze isputiti 0.1 % muskaraca u ovom gradu i drzavi. I opet na kraju, treba biti realan pa reci i ovo, lakse je da zena oblikuje muskarca u vezi nego obrnuto, ma kako to cudno i naopako zvucalo. Hiljadu puta sam cuo da je zena/su zene posvadjale dva druga, brata. Ne znam da sam cuo da je muskarac/su muskarci posvadjao medjusobno dvije drugarice, sestre i slicno. Dakle, zene su kada je rijec o eventualnom pogresnom odabiru u boljoj situaciji jer one na svoj odabir mogu uticati vremenom. Muskarci jako tesko.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#41 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by pustopoljina »

ne vidim razloga da ponudi brak nekome ko joj je prijatelj. zasto bi nekoga pitala da joj bude muz-kad izmedju njih nema privlacnosti? razvesce se kad tad.ali ga cijeni i smatra da bi njegovo dijete bilo nesto savrseno pomijesano sa njenim genima.

isto sam se pokusavala prilagoditi i odustala. onda sam ipak nasla nekoga gdje su prilagodbe na obje strane minimalne.
ali sam isto tako rekla da necu imati dijete sa bilo kim, nego sa onim za koga smatram da bi bio predobar otac.
u nedostatku takvog covjeka- radije bih usvojila dijete, ma koliko trudnocu smatrala vaznom. nekako mi nema smisla praviti umjetno siroce,pored toliko sirocadi...
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#42 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by Officer Crabtree »

Ma ti nju odradi i u ključnom trenutku ga izvadi.
User avatar
statix
Posts: 2961
Joined: 27/08/2009 09:04
Location: Sarajevo

#43 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by statix »


Nikome se vise ne da peglati i provoditi i dijeliti zivot s drugim. Egoizam i samozivost u punom jeku. Koliki egoista treba biti pa prvo momku reci da je dobar materijal da se od njega napravi dijete, a u isto vrijeme ne potruditi se pa pomisliti, Boze, da li je on materijal i za kvalitetan zajednicki zivot. :-? :-? .
To je kljuc, pa necemo se pretvoriti u zivotinje i samo traziti naokolo najbolje gene... :D
ja2
Posts: 300
Joined: 13/07/2010 19:41

#44 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by ja2 »

a zasto je ne zaprosis i rjesen problem!
Djevojka ocigledno da jos uvijek ne moze naci pravog, a u tebi vidi potencijala.
User avatar
statix
Posts: 2961
Joined: 27/08/2009 09:04
Location: Sarajevo

#45 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by statix »

Officer Crabtree wrote:Ma ti nju odradi i u ključnom trenutku ga izvadi.
upravo tako :D
User avatar
Chemist
Posts: 728
Joined: 22/11/2007 19:34
Location: Rocket ship

#46 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by Chemist »

Mozda nema u jednom trenutku, kako mozes znati da se nece pojaviti???? Procesi lucenja kemijskih spojeva odgovornih za simpatije, afinitete i privlacnost su sve samo ne jednostavni i lako dokucivi. Niko od nas ne zna tacno zbog cega mu se neko u nekom trenutku svidja ili ne. Isto tako ne mozemo znati sta ce odnosno ko ce nam se svidjati za mjesec, dva, godinu, pet...Idemo malo zivjeti na zemlji, realno, ne letjeti u oblacima mastanja, zahtjeva, snova, neispunjenih obecanja i slicno. Zivotu se treba posvetiti, a ne cekati da on sam nesto donese. Nema nista bez rada, ove ili one vrste.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#47 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by kmirsad »

HAVANA wrote:I ja sam isto pio kafu sa drugaricom ,nije mi tražila da joj pravim dijete... al mi se ptica posrala u šolju. :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hajmo žene gena... geni, geni, kupite gene...svježa roba, friška, taze, jutrošnja... :lol: :lol: :lol:
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#48 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by kmirsad »

Officer Crabtree wrote:Ma ti nju odradi i u ključnom trenutku ga izvadi.
ništa vadit... u ključnom trenutku natakarit prezervativ... :-D
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#49 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by pustopoljina »

Chemist wrote:Mozda nema u jednom trenutku, kako mozes znati da se nece pojaviti???? Procesi lucenja kemijskih spojeva odgovornih za simpatije, afinitete i privlacnost su sve samo ne jednostavni i lako dokucivi. Niko od nas ne zna tacno zbog cega mu se neko u nekom trenutku svidja ili ne. Isto tako ne mozemo znati sta ce odnosno ko ce nam se svidjati za mjesec, dva, godinu, pet...Idemo malo zivjeti na zemlji, realno, ne letjeti u oblacima mastanja, zahtjeva, snova, neispunjenih obecanja i slicno. Zivotu se treba posvetiti, a ne cekati da on sam nesto donese. Nema nista bez rada, ove ili one vrste.
lijepo si ti ovo napisao, ali si malo sam sebi kontradiktoran.
ne mozes istovremeno i iscekivati i preduzeti konkretne poteze.
a zena ima ogranicavajuci faktor zvani bioloski sat. dosta zena na ovom prostoru je davno sebi reklo da nece zivjeti zivotom kakvim su zivjeli njihovi zenski preci. mozda je zbog rata to bilo jos i ruznije...jer dosta oceva/muzeva ove zadnje dvije decenije su u totalnom offsideu...ako su uopste zivi. i onda dodjes na takvu ideju.
User avatar
plejka2
Posts: 14586
Joined: 02/11/2009 20:47
Location: u dosluhu sa podzemljem

#50 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by plejka2 »

pustopoljina wrote:ne vidim razloga da ponudi brak nekome ko joj je prijatelj. zasto bi nekoga pitala da joj bude muz-kad izmedju njih nema privlacnosti? razvesce se kad tad.ali ga cijeni i smatra da bi njegovo dijete bilo nesto savrseno pomijesano sa njenim genima.
Nikada mi ni jedna drugarica nije rekla hajde mi ga slozi :shock: tacnije napravi mi djete pa razguli.Mozda da sam neki popularan fudbaler,glumac i njima slicni bi mi se tako nesto desilo.Ovo sto se njemu desilo nije svakodnevnica za nase prostore samim tim ce tesko meni i slicnim ovakve stvari biti normalne. Jednostavno nisam navikao na takvu vrstu normale.
Post Reply