OPEL CORSA!
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
JD
- Posts: 1557
- Joined: 11/12/2003 00:00
- Location: Sarajevo
#31
Mrs stoko hahaha!VR6 wrote:Pored pravih auta vi o toj igrackici pricate...
Corsa je zakon
Aha, ma mene je interesovalo sta se sve mora platiti da auto prevedem na sebe, jer hocu da uzmem Tigru na proljece pa me zanima koliko mi jos para treba pored cijene auta. Ne znam da li se placa porez i tako to...Gazz wrote:Eh JD puno me pitas Sto se tice prevoda, ono sto sam ja trebala uraditi jeste dati kopiju svoje licne karte i platiti tih 11000KM, sto znaci da je to "ushlo" u iznos. Koliko je njih kostalo nemam pojma, niti sam ih, da budem iskrena, pitala Zao mi je sto ti ne mogu dati podrobnije informacije
-
zdravo_4
- Posts: 3
- Joined: 17/01/2005 14:09
- Location: Čitluk
#33
Ako mislis kupovati Corsu B, ima jedna 1.5 diesel. plava 99. god
Posjeti stranicu http://www.zoom-auto.com
Posjeti stranicu http://www.zoom-auto.com
- Olympus C170
- Posts: 432
- Joined: 29/04/2008 00:23
- Location: Sarajevo
#35 Re:
Kod mene je Corsa B-97 godiste,1.2ccm,placena 3500 KM!Benzinac,nemam nikakvih kvarova,trosi na otvorenom 5 L,ne znam po cemu je to los auto?Qler wrote:joj ja imam opel corsa B 1.4iposlije merca 190E smijesna
![]()
nekakva mi mala, nema joj haube nigdje kad gledas kroz sahbu
uglavano fino za po gradu, al lose za bilo sta drugo!
Odlican auto i za daleke puteve...
- shlauf
- Posts: 2505
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Made in Sarajevo
#36 Re: Re:
Ili sam ćorav ili je ovo prošlo 5,5 godina od posta ????Olympus C170 wrote:Kod mene je Corsa B-97 godiste,1.2ccm,placena 3500 KM!Benzinac,nemam nikakvih kvarova,trosi na otvorenom 5 L,ne znam po cemu je to los auto?Qler wrote:joj ja imam opel corsa B 1.4iposlije merca 190E smijesna
![]()
nekakva mi mala, nema joj haube nigdje kad gledas kroz sahbu
uglavano fino za po gradu, al lose za bilo sta drugo!Imao sam ranije auto koji je trosio 20L/100km,sad ne znam kad naspem...Dobar gepek ima,jeftini dijelovi....
Odlican auto i za daleke puteve...
- hopi
- Posts: 7254
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#37 Re: OPEL CORSA!
oj pa đe izvadi ovo 5 i po godina čučalo negdje u dubinama foruma 
- Olympus C170
- Posts: 432
- Joined: 29/04/2008 00:23
- Location: Sarajevo
#38 Re: Re:
Nisi corav,a sta ima veze sto sam izvukao ovaj post,jel zabranjeno?shlauf wrote:Ili sam ćorav ili je ovo prošlo 5,5 godina od posta ????Olympus C170 wrote:Kod mene je Corsa B-97 godiste,1.2ccm,placena 3500 KM!Benzinac,nemam nikakvih kvarova,trosi na otvorenom 5 L,ne znam po cemu je to los auto?Qler wrote:joj ja imam opel corsa B 1.4iposlije merca 190E smijesna
![]()
nekakva mi mala, nema joj haube nigdje kad gledas kroz sahbu
uglavano fino za po gradu, al lose za bilo sta drugo!Imao sam ranije auto koji je trosio 20L/100km,sad ne znam kad naspem...Dobar gepek ima,jeftini dijelovi....
Odlican auto i za daleke puteve...
- Olympus C170
- Posts: 432
- Joined: 29/04/2008 00:23
- Location: Sarajevo
#39 Re: OPEL CORSA!
Da,da,u pravu si,izvlacim ja tako.....hopi wrote:oj pa đe izvadi ovo 5 i po godina čučalo negdje u dubinama foruma
