OPEL CORSA!

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Gazz
Posts: 1779
Joined: 25/05/2004 15:39
Location: Sarajevo

#26

Post by Gazz »

oj :x oklen Bigi sad u ovoj bajKi :x man nisi nimalo romantican :x :D
User avatar
VR6
Posts: 1215
Joined: 28/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#27

Post by VR6 »

Pored pravih auta vi o toj igrackici pricate... :D
Gazz
Posts: 1779
Joined: 25/05/2004 15:39
Location: Sarajevo

#28

Post by Gazz »

VR6 wrote:Pored pravih auta vi o toj igrackici pricate... :D
hej ti VR6 :x to je moj autic :D moja igracka :-) :-) :-) nego ne ljuti me :x nemoj da te sad na msn-u spopadnem :P :D oho ti se oho :x :D
User avatar
VR6
Posts: 1215
Joined: 28/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#29

Post by VR6 »

Nisam znao da si to ti, sad kontam ko bi mogla biti, al zasticen sam tamo... :)
Gazz
Posts: 1779
Joined: 25/05/2004 15:39
Location: Sarajevo

#30

Post by Gazz »

VR6 wrote:Nisam znao da si to ti, sad kontam ko bi mogla biti, al zasticen sam tamo... :)
jeste :-) ja sam tamo zastitar svakako :lol: :lol: :lol:


nego kako tvoje auto Image

:D ovo da se vratimo na temu :D
JD
Posts: 1557
Joined: 11/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#31

Post by JD »

VR6 wrote:Pored pravih auta vi o toj igrackici pricate... :D
Mrs stoko hahaha!

Corsa je zakon ;)


Gazz wrote:Eh JD puno me pitas Sto se tice prevoda, ono sto sam ja trebala uraditi jeste dati kopiju svoje licne karte i platiti tih 11000KM, sto znaci da je to "ushlo" u iznos. Koliko je njih kostalo nemam pojma, niti sam ih, da budem iskrena, pitala Zao mi je sto ti ne mogu dati podrobnije informacije
Aha, ma mene je interesovalo sta se sve mora platiti da auto prevedem na sebe, jer hocu da uzmem Tigru na proljece pa me zanima koliko mi jos para treba pored cijene auta. Ne znam da li se placa porez i tako to...
User avatar
VR6
Posts: 1215
Joined: 28/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#32

Post by VR6 »

Gazz: "nego kako tvoje auto"
Moje auto dobro, slusa, cak i izgleda kao pravi auto... :P

Jedino evo za nedjelju, ponedjeljak i dalje najavljen snijeg, a jos je na ljetnim gumama. Pa to treba pozuriti i promjeniti... :)
zdravo_4
Posts: 3
Joined: 17/01/2005 14:09
Location: Čitluk

#33

Post by zdravo_4 »

Ako mislis kupovati Corsu B, ima jedna 1.5 diesel. plava 99. god
Posjeti stranicu http://www.zoom-auto.com
User avatar
Qler
Posts: 25827
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#34

Post by Qler »

joj ja imam opel corsa B 1.4i :( poslije merca 190E smijesna :)
nekakva mi mala, nema joj haube nigdje kad gledas kroz sahbu :D
uglavano fino za po gradu, al lose za bilo sta drugo!
User avatar
Olympus C170
Posts: 432
Joined: 29/04/2008 00:23
Location: Sarajevo

#35 Re:

Post by Olympus C170 »

Qler wrote:joj ja imam opel corsa B 1.4i :( poslije merca 190E smijesna :)
nekakva mi mala, nema joj haube nigdje kad gledas kroz sahbu :D
uglavano fino za po gradu, al lose za bilo sta drugo!
Kod mene je Corsa B-97 godiste,1.2ccm,placena 3500 KM!Benzinac,nemam nikakvih kvarova,trosi na otvorenom 5 L,ne znam po cemu je to los auto? :sad: Imao sam ranije auto koji je trosio 20L/100km,sad ne znam kad naspem...Dobar gepek ima,jeftini dijelovi.... ;-)
Odlican auto i za daleke puteve...
User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#36 Re: Re:

Post by shlauf »

Olympus C170 wrote:
Qler wrote:joj ja imam opel corsa B 1.4i :( poslije merca 190E smijesna :)
nekakva mi mala, nema joj haube nigdje kad gledas kroz sahbu :D
uglavano fino za po gradu, al lose za bilo sta drugo!
Kod mene je Corsa B-97 godiste,1.2ccm,placena 3500 KM!Benzinac,nemam nikakvih kvarova,trosi na otvorenom 5 L,ne znam po cemu je to los auto? :sad: Imao sam ranije auto koji je trosio 20L/100km,sad ne znam kad naspem...Dobar gepek ima,jeftini dijelovi.... ;-)
Odlican auto i za daleke puteve...
Ili sam ćorav ili je ovo prošlo 5,5 godina od posta ???? :zoka:
User avatar
hopi
Posts: 7254
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#37 Re: OPEL CORSA!

Post by hopi »

oj pa đe izvadi ovo 5 i po godina čučalo negdje u dubinama foruma :D
User avatar
Olympus C170
Posts: 432
Joined: 29/04/2008 00:23
Location: Sarajevo

#38 Re: Re:

Post by Olympus C170 »

shlauf wrote:
Olympus C170 wrote:
Qler wrote:joj ja imam opel corsa B 1.4i :( poslije merca 190E smijesna :)
nekakva mi mala, nema joj haube nigdje kad gledas kroz sahbu :D
uglavano fino za po gradu, al lose za bilo sta drugo!
Kod mene je Corsa B-97 godiste,1.2ccm,placena 3500 KM!Benzinac,nemam nikakvih kvarova,trosi na otvorenom 5 L,ne znam po cemu je to los auto? :sad: Imao sam ranije auto koji je trosio 20L/100km,sad ne znam kad naspem...Dobar gepek ima,jeftini dijelovi.... ;-)
Odlican auto i za daleke puteve...
Ili sam ćorav ili je ovo prošlo 5,5 godina od posta ???? :zoka:
Nisi corav,a sta ima veze sto sam izvukao ovaj post,jel zabranjeno?
User avatar
Olympus C170
Posts: 432
Joined: 29/04/2008 00:23
Location: Sarajevo

#39 Re: OPEL CORSA!

Post by Olympus C170 »

hopi wrote:oj pa đe izvadi ovo 5 i po godina čučalo negdje u dubinama foruma :D
Da,da,u pravu si,izvlacim ja tako.....
User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#40 Re: OPEL CORSA!

Post by shlauf »

:lol:
Post Reply