Muske torbice?

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#26

Post by shin »

zena wrote:
danas wrote:
Neelix wrote: evo ga :lol: :lol: :lol:
a covjek je samo siguran u svoju seksualnost :) pravi muskarac nema problema sa roza majicom :oops: :D
da, da .. :lol: to je :D :lol: :lol: :lol:

i bijele tole :D

Zavracene laganini do koljena :lol:
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#27

Post by Kwaheri »

Orbini wrote:
karanana wrote:Te pederuse su mi bezveze. Mislim da su kod nas tu modu poceli ovi carsijaneri, mafia wannabees. Fino stavi mobitel, novcanik i kljuceve u dzep pa da bar izgleda ko da si prirodno nadaren u gacama.
:lol: :lol: :lol:
Jest, a sta ako je vec neko stvarno prirodno nadaren, pa sa svim hakaratima u dzepu pocne liciti na manijaka. Moze mozda imati prakticnu primjenu sto nebi bilo guzve oko tebe u tramvaju.

Nego, citam ove komentare nekih cura. Mislim, sta fali ako neko ima torbicu, i ako je nafuran na dendi stil? I sta ako je metroseksualac po nekim kriterijima? Valjda se muskost dokazuje u krevetu a ne preko torbice.
Neka meni torbice, konacno sam se rjesio djepova.
kad su torbice u pitanju, japanke, bijel tole (i trofrtaljke) roza majice...@danas i ja smo na tvoj strani :oops:
ozbiljno :)
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#28

Post by danas »

amrino wrote:Ja protiv japanki nemam apsolutno nista, nije cak ni roza majica problem....ali muska TORBICA?! :shock: E to je prevrsilo svaku mjeru!

:D :D :D
jes, pa zato JA nosam njegove zajebancije u MOJOJ tasni... :x :x :D
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#29

Post by Kwaheri »

shin wrote:
zena wrote:
danas wrote: a covjek je samo siguran u svoju seksualnost :) pravi muskarac nema problema sa roza majicom :oops: :D
da, da .. :lol: to je :D :lol: :lol: :lol:

i bijele tole :D

Zavracene laganini do koljena :lol:
ne smij se... :D
ako ce mi se ko smijat, ja cu sama sebi :oops: :D
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#30

Post by amrino »

danas wrote:
amrino wrote:Ja protiv japanki nemam apsolutno nista, nije cak ni roza majica problem....ali muska TORBICA?! :shock: E to je prevrsilo svaku mjeru!

:D :D :D
jes, pa zato JA nosam njegove zajebancije u MOJOJ tasni... :x :x :D
Jes al zato udrobis i pare od njegove torbice za kupovinu svoje :D :D :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#31

Post by danas »

amrino wrote:
danas wrote:
amrino wrote:Ja protiv japanki nemam apsolutno nista, nije cak ni roza majica problem....ali muska TORBICA?! :shock: E to je prevrsilo svaku mjeru!

:D :D :D
jes, pa zato JA nosam njegove zajebancije u MOJOJ tasni... :x :x :D
Jes al zato udrobis i pare od njegove torbice za kupovinu svoje :D :D :D
jok vallahi :D nisam ja niciji hamal :x a za pare se ionako zna :D :D :lol:
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#32

Post by amrino »

Minnela wrote:O torbicama je rijec,ali evo kad vec neko spomenu japanke mogu samo reci da su one bas super..Bolje i japanke,nego nedo Bog da mi hoda u sandalama :-) :D :D .
Jes jes- il ne daj Boze u "spicokama" (bijelim?!) :shock: :D
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#33

Post by shin »

Jos dva nova detalja;

-znojnica na ruci
-labelo

:lol:
Orbini
Posts: 1100
Joined: 26/07/2003 00:00

#34

Post by Orbini »

Dobro, jel ona torbica sto se preklapa tkzv. "pederusa" ili nije?
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#35

Post by danas »

Minnela wrote:O torbicama je rijec,ali evo kad vec neko spomenu japanke mogu samo reci da su one bas super..Bolje i japanke,nego nedo Bog da mi hoda u sandalama :-) :D :D .
to sve zavisi od situacije sa noktima na nogama, petama, zuljevima :roll: :D za pojasnjenje vidi temu -- zasto su bosanci ruzni :lol:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#36

Post by danas »

shin wrote:Jos dva nova detalja;

-znojnica na ruci
-labelo

:lol:
a tek slusalice od iPoda, ono hoda jaro strogo zajeban slusa ziku... :roll: zgurala bih mu ih u supak kad to vidim... :roll: :D
Last edited by danas on 16/08/2007 12:48, edited 1 time in total.
User avatar
sicky
Posts: 1944
Joined: 11/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#37

Post by sicky »

super su te tašnice :-) šta treba da natrpaju džepove sa mobilnim, novčanikom, cigarama i td :? :D :shock:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#38

Post by danas »

Minnela wrote:
danas wrote:
Minnela wrote:O torbicama je rijec,ali evo kad vec neko spomenu japanke mogu samo reci da su one bas super..Bolje i japanke,nego nedo Bog da mi hoda u sandalama :-) :D :D .
to sve zavisi od situacije sa noktima na nogama, petama, zuljevima :roll: :D za pojasnjenje vidi temu -- zasto su bosanci ruzni :lol:
Naravno da zavisi od toga :-) ...Nije za svakoga ljetna obuca :-) :D :D ..Dzaba mu sve ako mu stopala nisu njegovana :D :D
e, tek TO je peder :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
floki
Posts: 246
Joined: 26/06/2007 13:19

#39

Post by floki »

jos cemo napraviti novi modni pravac torbe tzv. pederuse :lol:
cherrydu
Posts: 20
Joined: 22/07/2007 20:36

#40

Post by cherrydu »

baš je lijepo vidjet sređenog muškog a pri tom mislim da je lijepo obučen a ne da hoda neokupan i neobrijan....neznači nužno torba da je peder pa ni roza majca :D
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#41

Post by amrino »

METROSEXUALAC

Image

:lol: :lol: :lol:
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#42

Post by shin »

danas wrote:
shin wrote:Jos dva nova detalja;

-znojnica na ruci
-labelo

:lol:
a tek slusalice od iPoda, ono hoda jaro strogo zajeban slusa ziku... :roll: zgurala bih mu ih u supak kad to vidim... :roll: :D
Sjedim ja kod Želja ljetos, bosnjo pored mene jede vapače i iPod slusa muziku :lol:
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#43

Post by zena21 »

danas wrote:
Minnela wrote:
danas wrote: to sve zavisi od situacije sa noktima na nogama, petama, zuljevima :roll: :D za pojasnjenje vidi temu -- zasto su bosanci ruzni :lol:
Naravno da zavisi od toga :-) ...Nije za svakoga ljetna obuca :-) :D :D ..Dzaba mu sve ako mu stopala nisu njegovana :D :D
e, tek TO je peder :lol: :lol: :lol: :lol:

meni je bitno samo da su mu stopala velika :oops: :lol: :lol: :lol:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#44

Post by danas »

shin wrote:
danas wrote:
shin wrote:Jos dva nova detalja;

-znojnica na ruci
-labelo

:lol:
a tek slusalice od iPoda, ono hoda jaro strogo zajeban slusa ziku... :roll: zgurala bih mu ih u supak kad to vidim... :roll: :D
Sjedim ja kod Želja ljetos, bosnjo pored mene jede vapače i iPod slusa muziku :lol:
:thumbup: :D :D :D
Zhaba
Posts: 4160
Joined: 18/11/2006 23:24

#45

Post by Zhaba »

ja sam alergicna na roze maje! retko koji muskarac moze ih nositi a da ne izgleda kao peder! :D
sta se tice labelo normalna stvar
User avatar
floki
Posts: 246
Joined: 26/06/2007 13:19

#46

Post by floki »

cherrydu wrote:baš je lijepo vidjet sređenog muškog a pri tom mislim da je lijepo obučen a ne da hoda neokupan i neobrijan....neznači nužno torba da je peder pa ni roza majca :D
slazem se da je lijepo vidjeti ali samo vidjeti sredjenog muskarca ali sta ces s njim onakvim ustirkanim , moras paziti da ga ne uflekas nedo bog :-D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#47

Post by danas »

zena21 wrote:
danas wrote:
Minnela wrote: Naravno da zavisi od toga :-) ...Nije za svakoga ljetna obuca :-) :D :D ..Dzaba mu sve ako mu stopala nisu njegovana :D :D
e, tek TO je peder :lol: :lol: :lol: :lol:

meni je bitno samo da su mu stopala velika :oops: :lol: :lol: :lol:
ma da se i to nahajcati :D dovoljno je da ne podsjeca nokte i hop odmah je 45 :D :D :D
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#48

Post by Lace »

User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#49

Post by danas »

Minnela wrote:...,a ne pete k'o kamenje i kurije oci na svakom prstu :D :D
zar ovo nije odlika PRAVOG muskaraca :D :D :D
Orbini
Posts: 1100
Joined: 26/07/2003 00:00

#50

Post by Orbini »

cherrydu wrote:baš je lijepo vidjet sređenog muškog a pri tom mislim da je lijepo obučen a ne da hoda neokupan i neobrijan....neznači nužno torba da je peder pa ni roza majca :D
Ma bravo, potpisujem.

Pocetkom osamdesetih kada se furala duza kosa kod muskih, krkani su to zvali pederlukom a dugokose pickicama, bitlisima,....

Poslije kada su slusao Bros, A-ha, Limahl,... je ugladjenost postala standard. Zalizana kosa ili natapirana, roza kais oko hlaca, sakoi sa tankim kravatama, ...... Rokeri su cak stavljali i malo crnog sjeniak na kapke ociju. A krkani su to i dalje zvali pederlukom. Samo zato sto se nisu usudjivali da sami furaju isto.

Ov osa torbicama je dosada najprakticniji trend kojeg sam do sada vidio. Neznam samo koja budala izmisli da je jedna torbica pederusa a malo drugacija nije. Zbog nekog sitnog detalja.
Last edited by Orbini on 16/08/2007 13:09, edited 1 time in total.
Post Reply