Koji stomatolog u Sarajevu?

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
Zhaba
Posts: 4160
Joined: 18/11/2006 23:24

#26

Post by Zhaba »

crna_pantera wrote:
Zhaba wrote:
crna_pantera wrote: I ja bila kod Ascerica :P Odlicno uradjenje navlake, u laboloru saradent (fantasticni su, svaka pohvala, jako su se trudili :thumbup:). Evo traje duze od pola godine :D Jos drze, vidjecemo dokle ce :D
ne brini se seka mi ima "saradent" navlaka i evo 6 godina ide jos nista nije se desilo ;)
Nadam se :D Ma od struke sam i ja, pa znam na sta treba obratiti paznju, te sam ih bila pravo zahmetila :D Ali teoretski, uvijek se nesto moze kasnije desiti, i ako su navlake savrseno uradenje :)
:lol: :lol: jest njih tesko zahmetiti, kad god kod njih navratim piju kahvicu :lol:
User avatar
Qler
Posts: 23689
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#27

Post by Qler »

Moja zubarka je jako lijepa djevojka iako idem kod nje a imam zdrave zube sve kada prisloni telo na moje grudi ja poludim zbog zubarke te noćima se budim ehhehe;)
User avatar
niskoprofilni
Posts: 344
Joined: 17/12/2006 04:12
Location: Canada

#28

Post by niskoprofilni »

http://www.stomatoloska-ordinacija.tk
Doktorica i doktor Kulenovic :D
Timotije
Posts: 1031
Joined: 07/06/2005 20:26

#29

Post by Timotije »

Potpisujem za Ascerica,
radio mi je keca, navlaka, 250 km, prije 4-5 godina i nema greske.
Preselio je tacno preko puta studentkog doma na Bjelavama.
bauhaus
Posts: 109
Joined: 11/04/2007 15:17
Location: sarajevo

#30

Post by bauhaus »

znali li ko, da li u sarajevu zubari rade onu tzv. "higijenu usta",kako je zovu odje u austriji.
ono ciscenje zub po zub pomocu posebnog aparata,mislim da radi na principu ultra zvuka.

traje seansa oko 30-60 min., ovdje je rade tehnicari, i kosta oko 60 eur.

hvala za info!
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#31

Post by Eshek »

Nemam pojma.

Svejedno mi je kod kojeg idem, jer mi svaki put kažu da nemaju šta raditi. Hvala Bogu, nikad ni plombe nisam radio, a kamoli šta drugo... (doduše jesu mi jednom vadili mliječni kad sam bio maji :D )

Ćaća, Mama, hvala vam na genima :D
Dolazim
Posts: 41
Joined: 04/04/2007 14:29

#32

Post by Dolazim »

Nerim Islamovic, ispod Alfakovca, krene se desnom ulicom od Inat kuce!!!!

Do sada samo cuo pohvale o njemu!!!!
lugavina
Posts: 99
Joined: 30/04/2007 22:36

#33

Post by lugavina »

Ja sam s Tahmiscijom imao grozna iskustva. Ne bih ga preporucio nikome. Jednom mi je radio nerv a da mi pri tom nije dao anesteziju jer mu se zurilo. Otad imam traumu od stomatologa. Usput, taj isti zub je izvadio nakon visemjesecog ljecenja sto samo po sebi ne bi bilo problem. Ljecenje ne mora uspjeti svaki put ali se mora imati postovanja prema pacijentu. Ovaj ne postuje dogovorene sastanke. Mora ga se satima cekati. Time on sebi na primitivan nacin sam dize cjenu. Osim toga ne postuje ustaljenu proceduru. Npr, ljeci gangrenu a da pri tom uopce ne uradi x ray zuba.

Sve u svemu tip je sarlatan i neodgovorni mesar.

Tipican proizvod sarajevskog carsijskog marketinga.
User avatar
starii
Posts: 3305
Joined: 15/04/2007 13:49
Location: Tito partija, omladina akcija

#34

Post by starii »

samo nemoj ici kod tanovica..to je najveci hostapler medu zubarima..taj ti sve zube povadi pa ti stavlja navlake..lud tip a jos nije zubar nego maksilofacijalni doktor samo se slepa sto mu je zena zubar.
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#35

Post by Pasiflora »

Nada Koh kod Merkatora na Dobrinji. Nedavno je otvorila svoju ordinaciju, dugo je radila kod nekoga. Super je pazljiva, konkretna i nije preskupa...
Preporuka, u svakom slucaju.
radeljas
Posts: 791
Joined: 07/03/2005 11:24

#36

Post by radeljas »

lugavina wrote:Ja sam s Tahmiscijom imao grozna iskustva. Ne bih ga preporucio nikome. Jednom mi je radio nerv a da mi pri tom nije dao anesteziju jer mu se zurilo. Otad imam traumu od stomatologa. Usput, taj isti zub je izvadio nakon visemjesecog ljecenja sto samo po sebi ne bi bilo problem. Ljecenje ne mora uspjeti svaki put ali se mora imati postovanja prema pacijentu. Ovaj ne postuje dogovorene sastanke. Mora ga se satima cekati. Time on sebi na primitivan nacin sam dize cjenu. Osim toga ne postuje ustaljenu proceduru. Npr, ljeci gangrenu a da pri tom uopce ne uradi x ray zuba.

Sve u svemu tip je sarlatan i neodgovorni mesar.

Tipican proizvod sarajevskog carsijskog marketinga.
identicno iskustvo sa tahmiscijom. negativno. unistio mi je dva zuba. i to davno prije rata. jos na stomatologiji. a ja otisao preko preporuke prijatelja. sve su to popravili begeta i selman i obojicu bih toplo preporucio. a tahmisciji ne znam sad sta bih uradio. nema kazne adekvatne
trica-fr
Posts: 219
Joined: 25/01/2007 22:09

#37

Post by trica-fr »

ja sam isao kod prim. dr. Ibrahima Huskica, Grbavicka 30, tel. 644519,
(inace specijalista oralne hirurgije) i sve sto je uradio bilo je pravo, a i cijena
je podnosljiva.
B-Baller
Posts: 100
Joined: 23/04/2007 15:38
Location: SouthSide

#38

Post by B-Baller »

Moja iskrena preporuka
Dr. Fahrudin Ferhatbegovic, ulica Brace Begic 5 na Kosevu.
Ja sam na Dobrinji ali se nikad nisam pokajao otici cak do Koseva jer stvarno svaki put maximalno profesionalno i dobro uradi. Njega mi jedan drug preporucio i sa njim sam definitivno nasao svog stomatologa.
Telefon: 223-123
violently_happy
Posts: 86
Joined: 20/03/2007 14:52
Location: sarajevo

#39

Post by violently_happy »

preporucujem dr. senada orucevica, ordinacija rica, kod vjecne vatre..
User avatar
new_jazzWa
Posts: 930
Joined: 24/10/2006 20:28
Location: zamalo pa izgubljena

#40

Post by new_jazzWa »

Pa evo i ja da preporucim stomatologa u Sarajevu:
dr Softic,
Cekalusa 1,
kod njem.Ambasade
TRUST ME! :)
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#41

Post by Lace »

starii wrote:samo nemoj ici kod tanovica..to je najveci hostapler medu zubarima..taj ti sve zube povadi pa ti stavlja navlake..lud tip a jos nije zubar nego maksilofacijalni doktor samo se slepa sto mu je zena zubar.
ja mu se sjecam zene iz skolske poliklinike...prije rata...najodvratnija zubarka...pa djecu je hvatao panicni strah na sami spomen imena...azra tanovic :-?
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#42

Post by Lace »

violently_happy wrote:preporucujem dr. senada orucevica, ordinacija rica, kod vjecne vatre..
otkud sad to...pa bio je u papagajci...ja necu vise kod njega...isla sam par godina...poskup je ...radije bih kod njegove sestre al ne znam gdje ima ordinaciju
User avatar
lolita_xx
Posts: 5076
Joined: 25/02/2007 18:43
Location: sjecanja

#43

Post by lolita_xx »

Lace wrote:
violently_happy wrote:preporucujem dr. senada orucevica, ordinacija rica, kod vjecne vatre..
otkud sad to...pa bio je u papagajci...ja necu vise kod njega...isla sam par godina...poskup je ...radije bih kod njegove sestre al ne znam gdje ima ordinaciju
ma davno je on preselio kod vjecne vatre,kad ides od katedrale prije benetona ulica lijevo...
ma ne znam sta bih ti rekla,jest poskup,ali sve je to tu negdje...i kod njega najskuplja navlaka 250km, izbjeljivanje 900, na nekim mjestim je i skuplje nego kod njega...
a kako mu sestra radi?
skojotovski
Posts: 1841
Joined: 07/05/2007 20:42
Location: rajvoSa

#44

Post by skojotovski »

lolita_xx wrote:
Lace wrote:
violently_happy wrote:preporucujem dr. senada orucevica, ordinacija rica, kod vjecne vatre..
otkud sad to...pa bio je u papagajci...ja necu vise kod njega...isla sam par godina...poskup je ...radije bih kod njegove sestre al ne znam gdje ima ordinaciju
ma davno je on preselio kod vjecne vatre,kad ides od katedrale prije benetona ulica lijevo...
ma ne znam sta bih ti rekla,jest poskup,ali sve je to tu negdje...i kod njega najskuplja navlaka 250km, izbjeljivanje 900, na nekim mjestim je i skuplje nego kod njega...
a kako mu sestra radi?
sestra, tj. seada orucevic, ima ordinaciju u papagajci, ali sa druge bocne strane.
a, ovaj paun se poceo sepuriti kako je poceo baktati sa izbjeljivanjem. inace, za njegov rad nisam bas cuo pozitivna iskustva.
Last edited by skojotovski on 27/11/2007 17:26, edited 1 time in total.
User avatar
legionarka
Posts: 812
Joined: 24/10/2005 21:24

#45

Post by legionarka »

Ta Orucevicka je meni zatvorila zub pod upalom, nikad joj necu oprostiti bol i torturu koju sam morala proci... :x :x :x

Tahmiscija (iliti salty hair fingers) dedo ne stavlja rukavice, a meni pod nogama gorilo...i naravno kao i prethodnom postu sto je neko rekao nit anestezije nit ljudskosti nego ko po rudniku....jos se ljuti sto placem....a meni kao da ne ko po mozgu borerom busi...

sve dok ne nadjoh svog cika zubu....Dr.Tarik Hujic....Grbavicka 86 ili 68.... ima strpljenja sa peglama od pacjenata poput mene, i temeljit je....i milina ga gledat (sto je u ovom slucaju manje bitan detalj) :) :-) ...
User avatar
van Basten
Posts: 7552
Joined: 21/09/2006 02:59

#46

Post by van Basten »

Lace wrote:
violently_happy wrote:preporucujem dr. senada orucevica, ordinacija rica, kod vjecne vatre..
otkud sad to...pa bio je u papagajci...ja necu vise kod njega...isla sam par godina...poskup je ...radije bih kod njegove sestre al ne znam gdje ima ordinaciju
isto u papagajci, samo u "prizemlju" s kontra strane nego je prije bila.
jedina zubarka kod koje ja truntno smijem otići, sve pohvale za njen rad.
Iako se moram pohvaliti da sam joj jedan od lakših pacijenata trenutno s obzirom na stanje mi zuba :D
gaius
Posts: 1017
Joined: 17/09/2004 10:33

#47

Post by gaius »

ljudi ja idem kod ašćerića (bjelave, kod doma).. čovjek je super.. zna znanje.. lagana ruka.. anestezija.. :) izvadio mi osmicu.. diže stolicu.. ja ga pitam kad će počet (kontao čačka da vidi jel anestezija djeluje).. :)

super lik.. za sad sam zadovoljan.. vidjećemo kad kec i dvicu odradi i uradi navlake i izbjeljivanje..
User avatar
lolita_xx
Posts: 5076
Joined: 25/02/2007 18:43
Location: sjecanja

#48

Post by lolita_xx »

skojotovski wrote:
lolita_xx wrote:
Lace wrote: otkud sad to...pa bio je u papagajci...ja necu vise kod njega...isla sam par godina...poskup je ...radije bih kod njegove sestre al ne znam gdje ima ordinaciju
ma davno je on preselio kod vjecne vatre,kad ides od katedrale prije benetona ulica lijevo...
ma ne znam sta bih ti rekla,jest poskup,ali sve je to tu negdje...i kod njega najskuplja navlaka 250km, izbjeljivanje 900, na nekim mjestim je i skuplje nego kod njega...
a kako mu sestra radi?
sestra, tj. seada orucevic, ima ordinaciju u papagajci, ali sa druge bocne strane.
a, ovaj paun se poceo sepuriti kako je poceo baktati sa izbjeljivanjem. inace, za njegov rad nisam bas cuo pozitivna iskustva.
ma nije los, samo me nervira njegova zena,ne znam sta ona glumi tamo...
skojotovski
Posts: 1841
Joined: 07/05/2007 20:42
Location: rajvoSa

#49

Post by skojotovski »

pa, vjerovatno dezura zbog takvih napasti kao ti :D
User avatar
lolita_xx
Posts: 5076
Joined: 25/02/2007 18:43
Location: sjecanja

#50

Post by lolita_xx »

skojotovski wrote:pa, vjerovatno dezura zbog takvih napasti kao ti :D
:lol: :lol: :lol:
vidis ima logike
al cijelo vrijeme dok on radi ona njemu bebo... pa onda on njoj bebo...kako me nerviraju.. (nisam ljubomorna) :D
Post Reply