Eurosong 2018.

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#26 Re: Eurosong 2018.

Post by uglavnomja »

moldavci opet :thumbup:
mada su prosle godine bili bolji
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#27 Re: Eurosong 2018.

Post by uglavnomja »

kaze komentator svedi se nadaju pobjedi :D :lol: :lol: :pisnuo:
User avatar
Edin H.
Posts: 53542
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#28 Re: Eurosong 2018.

Post by Edin H. »

fusion_ba wrote:I ja sam sinoć pogledao bez ikakvih očekivanja i mogu reći da sam napokon pozitivno izenađen. Polako se vraća kvalitet na Eurosong nakon nekoliko loših godina. Iznenađenja je bilo, žao mi je što Makedonija i Belgija nisu prošli, imali su dobre pjesme. Hrvatska malo dosadna. Ove godine su Kipar i Izrael favoriti na kladionicama.

Mislim da je vrijeme da se BHRT vrati. Kad je RTCG imao sredstva da pošalje kandidata ima onda i BHRT sigurno. Druga stvar je da je BHRT ta sredstva usmjerio na poboljšanje programa, ali se vidi upravo suprotno. Ipak smo koliko-toliko uspješni na Eurosongu, više nego npr. Crnogorci i Hrvati.

Pored toga, BHRT se mogao potruditi pa makar omogućiti prenos iako ne učestvujemo, ovako se prave kao da Eurosong ne postoji pa su stvorili sliku većini ljudi da je to propalo takmičenje iako je u Evropi i dalje najgledanije.
Deena da posaljemo opet? :mrgreen:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#29 Re: Eurosong 2018.

Post by uglavnomja »

laku i sistr da stere ves na bini :izet:
User avatar
fusion_ba
Posts: 4962
Joined: 02/12/2017 20:10

#30 Re: Eurosong 2018.

Post by fusion_ba »

Merlin ili Hari :-D Maya Sar je vrhunski vokal ali nije ESC za nju
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#31 Re: Eurosong 2018.

Post by uglavnomja »

fusion_ba wrote:Merlin ili Hari :-D Maya Sar je vrhunski vokal ali nije ESC za nju
stari su oni za esc.

merlin bi mogao napraviti pjesmu, ali nemam ideje k bi mogao pjevati
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#32 Re: Eurosong 2018.

Post by radostan dan »

končita vrećo...
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#33 Re: Eurosong 2018.

Post by uglavnomja »

radostan dan wrote:končita vrećo...
:D

pros'o voz
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#34 Re: Eurosong 2018.

Post by radostan dan »

fuad merkuri?
Last edited by radostan dan on 10/05/2018 23:10, edited 1 time in total.
User avatar
Edin H.
Posts: 53542
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#35 Re: Eurosong 2018.

Post by Edin H. »

uglavnomja wrote:
radostan dan wrote:končita vrećo...
:D

pros'o voz
OndaK nista :wink:
User avatar
Edin H.
Posts: 53542
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#36 Re: Eurosong 2018.

Post by Edin H. »

Putine i Milo reagujte :oops:
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#37 Re: Eurosong 2018.

Post by radostan dan »

bob dervišhalilović?
User avatar
Point.
Posts: 33472
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#38 Re: Eurosong 2018.

Post by Point. »

Sta je ovo Slovenija poslala? Gore pjesme u zivotu nisam slusao, izmorila me.
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#39 Re: Eurosong 2018.

Post by radostan dan »

al je treba dobra...malo neurotična, al dobro se baca.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#40 Re: Eurosong 2018.

Post by uglavnomja »

Point. wrote:Sta je ovo Slovenija poslala? Gore pjesme u zivotu nisam slusao, izmorila me.

:thumbup:


mada ja imam jos nekoliko u toj kategoriji, a nije mi jasno ni odkud holandija u finaletu :-?
User avatar
fusion_ba
Posts: 4962
Joined: 02/12/2017 20:10

#41 Re: Eurosong 2018.

Post by fusion_ba »

onda opet vaskrsnuti i poslati Maju Tatić na jastuku za dvoje :lol:
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#42 Re: Eurosong 2018.

Post by radiša »

ja bi halida poslo da im jebe kevu evropsku tamo,kad je citav sou namjestaljka i sprdacina neka ga beslic jos vise zacini.
macchiato
Posts: 683
Joined: 31/05/2013 21:39

#43 Re: Eurosong 2018.

Post by macchiato »

kod nas je baš deficit sa pjevačima da čovjek ne zna ni šta bi poslao, bar ako ne računamo grandovsku gardu. :-?

doduše kad vidim kako evropa luduje za moldavijom koja podsjeća na turbofolk koji je kod nas isfurao prije desetak godina (i općenito vole te istočnjačke melose), tačno dođeš u iskušenje da pošalješ berovićku, selmu ili gileta pa nek' vide šta je narodnjak. :oops:


ova godina mi je baš dobra i neizvjesna, nešto se motaju izrael i kipar po vrhu kladionica, a baš mislim da nijedna neće pobjediti :mrgreen:

s obzirom da mi je grčka ispala sad sam za francuze, estonce, bugare ili u najgorem slučaju kipranku.
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42278
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#44 Re: Eurosong 2018.

Post by Mis mekinjas »

Bogam’ sto vise slusam, danska je pjesma ona koju cu slusati i nakon sutrasnjeg dana. :mrgreen:
User avatar
Vitezanin
Posts: 3901
Joined: 27/08/2009 21:53
Location: https://angotrips.blog

#45 Re: Eurosong 2018.

Post by Vitezanin »

Slovenija meni prejaka sinoć. :D Svi koji su trebali su prošli, prvo polufinale je bilo jače.

Drago mi je da je Rusija out, ne može te više ni dijaspora ni komšije izvući ako ti je pjesma loša. Ovo vrijedi i za ostale zemlje koje su ispale - Grčka, Armenija, Azerbejdžan itd.
User avatar
burgundy
Posts: 2328
Joined: 20/10/2010 19:44

#46 Re: Eurosong 2018.

Post by burgundy »

Albanci 3 predstavnika :izet: ,sta im je.Albanija,Italija i Kipar.Svidja mi se talijanska pjesma volio bih da pobijede,jeste politicka pjesma.Toto Kotunjo je pjevao insieme unite unte europe,a i ova ima taj fazon ali u danasnjem vremenu.
nelle_tz
Posts: 909
Joined: 30/09/2012 19:11

#47 Re: Eurosong 2018.

Post by nelle_tz »

Finale Eurovizije je veceras u 21:00 i moci ce se pratiti i na youtube-u, link

https://www.youtube.com/watch?v=C-a9eXKeO4k
User avatar
Edin H.
Posts: 53542
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#48 Re: Eurosong 2018.

Post by Edin H. »

nelle_tz wrote:Finale Eurovizije je veceras u 21:00 i moci ce se pratiti i na youtube-u, link

https://www.youtube.com/watch?v=C-a9eXKeO4k
Je li to ne prenosi BHT?
User avatar
banjaluka078
Posts: 13169
Joined: 16/01/2007 23:38

#49 Re: Eurosong 2018.

Post by banjaluka078 »

Edin H. wrote: Je li to ne prenosi BHT?
Naravno da ne.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#50 Re: Eurosong 2018.

Post by pirmin »

Mogli smo poslati neku od Hayatovih kafanskih zvijezdamozesbititi. :bih:
Post Reply