Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.
Post Reply
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#26 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by sheilak »

djevojka bez imena wrote:
sheilak wrote:Skraceno forumsko oprasivanje vol 1 (r)

Na cemu temeljiš ovo mišljenje?
Zar se svodi samo na to?
Samo polako cekaj da vidis i sve ce ti se samo kazati na temi (r)
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#27 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by edo_79 »

Bloo wrote: evo čitam ove fantazije :D sex, drugs and tea
I .... imal kakvog efekta :mrgreen:
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#28 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by edo_79 »

taki sam kaki sam wrote:evo pošto ste svi stidni da ja probam. Ja bih malo ziogu, žene javite se ... ružne lijepe mršave, debele, mirišljave ili memljive ... javite se .... pa da organizujemo kakvu dobru jebačinu
đes' šta ima ti bi ziogu ..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#29 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by edo_79 »

taki sam kaki sam wrote:
edo_79 wrote:
taki sam kaki sam wrote:evo pošto ste svi stidni da ja probam. Ja bih malo ziogu, žene javite se ... ružne lijepe mršave, debele, mirišljave ili memljive ... javite se .... pa da organizujemo kakvu dobru jebačinu
đes' šta ima ti bi ziogu ..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ti lafo ne bi :kiss:
:koja: :mrgreen:
User avatar
pukepuke
Posts: 2258
Joined: 18/08/2008 16:16
Location: Sjever-jug

#30 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by pukepuke »

Bloo wrote:
edo_79 wrote:
:vozdra: Bloosky..... đes bona sve te nejeblo :kiss:
evo čitam ove fantazije :D sex, drugs and tea
Još da sam ja svoje pletivo ponijela bila :-D
:plete:
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#31 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by edo_79 »

pukepuke wrote:
Bloo wrote:
edo_79 wrote:
:vozdra: Bloosky..... đes bona sve te nejeblo :kiss:
evo čitam ove fantazije :D sex, drugs and tea
Još da sam ja svoje pletivo ponijela bila :-D
:plete:
Nisi mogla bocat dok si se naslađivala perverzijama jeli :izet: li te kakav dobar :mrgreen:
User avatar
pukepuke
Posts: 2258
Joined: 18/08/2008 16:16
Location: Sjever-jug

#32 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by pukepuke »

edo_79 wrote:
pukepuke wrote:
Još da sam ja svoje pletivo ponijela bila :-D
:plete:
Nisi mogla bocat dok si se naslađivala perverzijama jeli :izet: li te kakav dobar :mrgreen:
Mmmm daaa, igle sam umjesto za pletenje koristila za sugestivno prelaženje preko usana i između grudi.... Pitaj ing-ecc da ti pokaže snimku, on je to sigurno snimio svojim supersoničnim smartphonom 8)
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 41192
Joined: 29/06/2011 23:39

#34 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by dječak sa šibicama »

Age, Sex, Location, ASL to ono sa Mirca cuvenog... nekad bjese
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#35 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by edo_79 »

pukepuke wrote: Mmmm daaa, igle sam umjesto za pletenje koristila za sugestivno prelaženje preko usana i između grudi.... Pitaj ing-ecc da ti pokaže snimku, on je to sigurno snimio svojim supersoničnim smartphonom 8)
Jbt jedva izađoh iz WC-a ..... još mi noge klecaju .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#36 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Tomahawk11 »

taki sam kaki sam wrote:
Tomahawk11 wrote:Jel ko sta konkretno uradio? Ili ste jos uvijek na teoriji? :mrgreen:
ja sam otvoreno pozvao žene da se jave ... vec 3 sata provjeravam inbox, ni jedna poruka ... jebo ti naše žene, to sve zatucano, a ja bih samo malo da zimgu .... sreća pa ima milf tema pa mogu drkati.
Posteno. Ti si to konkretno i direktno.
A ko da ne znas nase zene. One voli da se to zamotaje, da joj jedno pricas drugo radis :D
Mozda ih je prepala tvoja direktnost :D :lol: :lol:
Dok se malo dohavizaju, javice se bar neka :)
User avatar
trcicu trceci
Posts: 2677
Joined: 30/04/2011 22:32

#37 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by trcicu trceci »

Zene imaju dosta rupa na sebi, a najrjedje im udje u te dvije rupe, tako da ne vjerujem u pozitivan ishod
User avatar
pukepuke
Posts: 2258
Joined: 18/08/2008 16:16
Location: Sjever-jug

#38 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by pukepuke »

edo_79 wrote:
pukepuke wrote: Mmmm daaa, igle sam umjesto za pletenje koristila za sugestivno prelaženje preko usana i između grudi.... Pitaj ing-ecc da ti pokaže snimku, on je to sigurno snimio svojim supersoničnim smartphonom 8)
Jbt jedva izađoh iz WC-a ..... još mi noge klecaju .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
E da, nezgodno je s hemeroidima...
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#39 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by edo_79 »

pukepuke wrote:
edo_79 wrote:
pukepuke wrote: Mmmm daaa, igle sam umjesto za pletenje koristila za sugestivno prelaženje preko usana i između grudi.... Pitaj ing-ecc da ti pokaže snimku, on je to sigurno snimio svojim supersoničnim smartphonom 8)
Jbt jedva izađoh iz WC-a ..... još mi noge klecaju .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
E da, nezgodno je s hemeroidima...
To ti iz iskustva?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#40 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Tomahawk11 »

A fino ste bili poceli.... :oops:

Nema vrijedjanja :twisted:
Ovo je tema ljubavi i blagostanja :mrgreen:
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#41 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by ho oponopono »

...i sta sad sa ovim?! :pusi2:
User avatar
pukepuke
Posts: 2258
Joined: 18/08/2008 16:16
Location: Sjever-jug

#42 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by pukepuke »

taki sam kaki sam wrote:evo pošto ste svi stidni da ja probam. Ja bih malo ziogu, žene javite se ... ružne lijepe mršave, debele, mirišljave ili memljive ... javite se .... pa da organizujemo kakvu dobru jebačinu
Nisam još čula za memljive žene :) . Je li memljiva ako se slabo pere ili ako se memla uhvatila od nekorištenja određenih dijelova tijela?
A što se tiče tvog oglasa i preferenci, pa nije baš da nisi zahtjevan. Starija, masnija, bubuljičava, obično su mlađe bubuljičave ali mlađe obično i nisu masnije, nije baš lako zadovoljiti tvoje (ne)kriterije :-) A i tučeš poslije seksa ako je plaho ružna, znači treba biti i mazohista... Zahtjevan si brate...
User avatar
pukepuke
Posts: 2258
Joined: 18/08/2008 16:16
Location: Sjever-jug

#43 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by pukepuke »

edo_79 wrote:
pukepuke wrote:
E da, nezgodno je s hemeroidima...
To ti iz iskustva?
Stvarno te zanima? Detalji na PP :perverzna:
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#44 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by ho oponopono »

...memljive pih to ono kad ckapi tukne na mrtvu vjevericu...nakupilo se smegme mozes krisku namazati jebote...kako to karati...stipa za nos...tu nema fa fa o si mi ti hvala ti... :pisnula: i :pisnuo:
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#45 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by walter kurtz »

taki sam kaki sam wrote:Sta ti je neiskustvo .... To prvo navlazis da se od vreline pice rastopi i pretvori u saft (ko gulas iz frizidera kad podgrijes) onda saft polizes i tek onda karas
Zastavnika za moderatora na podforumu lj&s
User avatar
klixoris
Posts: 6331
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#46 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by klixoris »

taki sam kaki sam wrote:Sta ti je neiskustvo .... To prvo navlazis da se od vreline pice rastopi i pretvori u saft (ko gulas iz frizidera kad podgrijes) onda saft polizes i tek onda karas
Oooooj majko mila.... :lol: :lol: :lol:
Kralj ! :mrgreen:
User avatar
Dr Kova
Posts: 14578
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#47 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Dr Kova »

taki sam kaki sam wrote:Sta ti je neiskustvo .... To prvo navlazis da se od vreline pice rastopi i pretvori u saft (ko gulas iz frizidera kad podgrijes) onda saft polizes i tek onda karas
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
klixoris
Posts: 6331
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#49 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by klixoris »

prog321 wrote:Zgadi mi dorucak. :-D
Podgrij ga :mrgreen:
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#50 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by prog321 »

Pa da se pretvori u saft :lol:
Post Reply