SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
vade_mecum
Posts: 2300
Joined: 16/08/2009 09:34

#26 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by vade_mecum »

don vito wrote:Mnogi su ljubomorni na "legendu" bh. novinarstva i njegovih 9 finala Lige prvaka u ulozi komentatora. A posto ovaj na slici lijevo ima "samo" dva finala Lige prvaka, zamolio je Bahu za zajednicku fotografiju.
Image
:lol: :lol: :lol:
calculator
Posts: 1351
Joined: 25/11/2013 12:32

#27 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by calculator »

Oligarh wrote:Bez Bahe ovo bi bilo samo jedno obično okupljanje mase. Svojom providnošću nas je uveo u epske dimenzije, svojim patriotskim altruizmom nas prosvijetlio do metafizičkih granica, svojim glasom nas je razbudio od mučenih košmara...

Hvala ti, Magu Veliki!

Bez Bahe i njegovog komentara utakmica iz Litvanije ne bi bilo ni dočeka kadeta večeras, bez njegovih javno izrečenih kritika ne bi bilo ni priče o promjeni i primjeni zakona o sportu ili konačnog finansiranja sporta u BiH
User avatar
hekaton
Posts: 863
Joined: 19/12/2013 11:31

#28 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by hekaton »

Bit će interesantno vidjeti šta će se desiti kad se Marijan vrati, Baho mi je drag nema tu price, ali popljuvao je on to sto se repka na ekavici komentarise i sto se u toku prenosa pozdravljaju ljubavnice od Triglava do Đerđelije a evo sad će možda skupa raditi prenose :D :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 67597
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#29 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by _BataZiv_0809 »

Sta je bilo misevi
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#30 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by Ned071 »

_BataZiv_0809 wrote:Dobrog pichicha ovaj trsi.

P.S. je li vam stvarno fali prozivanje miseva, pozdravi za raju iz dijasporskih kafana i Praktik Škafa
Ne fali majstore. Fali vise Majera... Rikanje imamo od mz do parlamenta
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#31 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by BHCluster »

karanana wrote:sramota je kako je legenda i sportski ajnshtajn, bolesni marjan gurnut pod tepih kada je ovo dvolicno piskutavo bure koje gleda svoje interese i tal doslo na face tv.
ovo piskutavo bure, propali novinar, ugostitelj, menadzer i pisac, je pljuvao po marjanu i senadu prije par mjeseci da bi kasnije imao obraz da dodje u kucu po kojoj je kenjao, sve radi samopromocije.

a sto se mene tice, ne samo da mogu reklamirati sudjuke i praktik, neka reklamiraju i priglavke i kurtone ako ce to donijeti sredstva za prenos pojedinih dogadjaja.
:thumbup:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#32 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by It_is_a_Leclerc »

I onda mene ovdje neko pita što ću atletiku gledati na Eurosportu Srbija....

Pa ko bi slušao revanje ovog Toplog Bećira o Amelu i šta mu ime znači... :lol: :lol:
bosanska senzacija
Posts: 2065
Joined: 14/02/2011 09:48

#33 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by bosanska senzacija »

Ni meni se nije svidjelo ono potencioniranje nacionalnosti i pretjerano naglašavanje patriotizma, ali se opet ne mogu odati dojmu da je upravo Baho svojim komentarima u polufinalu i finalu doprinjeo da barem jedna trećina onih ispred vječne vatre bude upravo tu zbog njega.
LSD
Posts: 27431
Joined: 24/07/2007 08:26

#34 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by LSD »

bosanska senzacija wrote:Ni meni se nije svidjelo ono potencioniranje nacionalnosti i pretjerano naglašavanje patriotizma, ali se opet ne mogu odati dojmu da je upravo Baho svojim komentarima u polufinalu i finalu doprinjeo da barem jedna trećina onih ispred vječne vatre bude upravo tu zbog njega.

ali to više govori o tom narodu i njegovoj zatupljenosti, nego o zabavljackom-lakrdijaškom karakteru ovog propalog komentatora

narod je trebao doci samo i iskljucivo radi uspjeha mladih zmajeva, heroja države - pa taman utakmice prenosio onaj polumrtvac Sejo Hadzialic, koji je prenosio finala ko dženaze.
User avatar
soccerfan88
Posts: 802
Joined: 04/08/2011 00:37

#35 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by soccerfan88 »

Janjicar wrote:
zrakomlat wrote:Baho mi je drag, ali večeras je malo kakio na onom dočeku.

EDIT : ali dobar fol na prozivci - Njegoš SaPala Sikiraš :D
Sto meni ide to na onu stvar.

Svi potenciraju odakle je neko a ne kako je igrao, sve dok se bude tako naglasavalo odakle je ko i bit ce nam ovako.
Boli me k.... jel Njegos sa Pala il Musa iz Bihaca bitno je da su igrali i pobijedili...
Upravo to. Baho ne prati ove momke i nije skapirao pravu car i magiju ove nase repke. A to je sto su ova djeca toliko fina, neiskvarena i nezadojena mrznjom i nacionalizmom i da ovu djecu uopste nije briga jel Njegos il je Dzanan il je Sani il je Aljosa itd. Nit ih je briga jel iz Sarajeva, sa Pala, iz Mostara, Bihaca itd. Ova djeca su ko porodica i njima je bitno da su oni zajedno i da se bore za isti cilj. A to je zlato za BiH. Nije njima ni do nacinalizma ni politike. Bogu hvala pa su ih roditelji ispravno vaspitali da se ne zamaraju takvim glupostima. A Baho navalio sa Pala pa sa Pala. Pa ako je sa Pala neka je. Nije s Marsa ako je sa Pala. :D :D
User avatar
Mustang1
Posts: 28782
Joined: 29/12/2010 17:31

#36 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by Mustang1 »

It_is_a_Leclerc wrote:I onda mene ovdje neko pita što ću atletiku gledati na Eurosportu Srbija....

Pa ko bi slušao revanje ovog Toplog Bećira o Amelu i šta mu ime znači... :lol: :lol:
Joj jebalo mu ime mater :D Pa kad Lazara prozva kaze njega zene zovu Lazica :D A nedavno je pljuvao Marijana i govorio da ne bi privatizovao prijenos.. A on privatizova citavu pobjednicku ceremoniju :D
al-em
Posts: 3120
Joined: 01/03/2014 00:26

#37 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by al-em »

LSD wrote:
bosanska senzacija wrote:Ni meni se nije svidjelo ono potencioniranje nacionalnosti i pretjerano naglašavanje patriotizma, ali se opet ne mogu odati dojmu da je upravo Baho svojim komentarima u polufinalu i finalu doprinjeo da barem jedna trećina onih ispred vječne vatre bude upravo tu zbog njega.

ali to više govori o tom narodu i njegovoj zatupljenosti, nego o zabavljackom-lakrdijaškom karakteru ovog propalog komentatora

narod je trebao doci samo i iskljucivo radi uspjeha mladih zmajeva, heroja države - pa taman utakmice prenosio onaj polumrtvac Sejo Hadzialic, koji je prenosio finala ko dženaze.
Narod je i dosao iskljucivo zbog toga!
LSD
Posts: 27431
Joined: 24/07/2007 08:26

#38 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by LSD »

al-em wrote:
LSD wrote:
bosanska senzacija wrote:Ni meni se nije svidjelo ono potencioniranje nacionalnosti i pretjerano naglašavanje patriotizma, ali se opet ne mogu odati dojmu da je upravo Baho svojim komentarima u polufinalu i finalu doprinjeo da barem jedna trećina onih ispred vječne vatre bude upravo tu zbog njega.

ali to više govori o tom narodu i njegovoj zatupljenosti, nego o zabavljackom-lakrdijaškom karakteru ovog propalog komentatora

narod je trebao doci samo i iskljucivo radi uspjeha mladih zmajeva, heroja države - pa taman utakmice prenosio onaj polumrtvac Sejo Hadzialic, koji je prenosio finala ko dženaze.
Narod je i dosao iskljucivo zbog toga!
Ovaj Senzacija manje-više tvrdi da je barem trećina ljudi koja je veceras bila ispred vjecne - došla radi šarlatana Bahe. E pa sad, kome vjerovati :-)

Sve u svemu, ne mogu više da te šamaram pred ovom rajom, ovdje na ovom casnom forumu :fight: (dosta je i ono tamo na sportskom PDFu)...nemam više snage, nemam ni srca, a i ruke me bole od toga
al-em
Posts: 3120
Joined: 01/03/2014 00:26

#39 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by al-em »

Pomazi svojoj raji i povlaci linije za ofsajd pa da rusimo savez i komitet za normalizaciju i uefi da saljemo dokaze i da zeljo opet bude sampion. :)
LSD
Posts: 27431
Joined: 24/07/2007 08:26

#40 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by LSD »

:-) :mrgreen:
ne diraj mi tatomitet za amarizaciju :izet: i ne spamaj ovu temu

fin si veceras, a i ja sam u nekom nice mode-u pa cu te poštediti daljeg maltretiranja :babinsin: u redu je, ne trebaš zahvaljivati



A Baho je veceras uspio postati zvijezda i pored onih 12 zlatnih momaka + strucni štab....nametnuo se citavoj naciji svojim laskanjem, podilaženjem i velikim izljevom kvazipatriotizma, uspio je cak i postati vođa navijanja :mrgreen: - jednostavno je bio neodoljiv i zasjenio sve prisutne....50 hiljada ljudi ga je slijedilo u hipnotiziranom transu...podsjetio na stare dane svoje slave :hajmooo:
al-em
Posts: 3120
Joined: 01/03/2014 00:26

#41 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by al-em »

Danas su svi fini, pa cemo biti i mi. Gledam snimak iz autobusa, od aerodroma do vjecne, svi su izasli na ulice, svi masu, auta stala i sviraju, cak je i tramvaj stao negdje na otoci i vozac izasao i skace, vatromet i bakljada na alipasinom...

A raja se uhvatila bahe i ljiljana.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#42 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by bingov buraz »

Debil.
User avatar
luckylaka
Posts: 22660
Joined: 15/01/2010 06:28

#43 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by luckylaka »

Meni Baho car,kralj,sah. Bas se ponasa onako kako dijaspora trazi :-D
sumirprimus
Posts: 81952
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#44 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by sumirprimus »

problem je sto...
sta god napisem,bice branim/napadam nekog, a nije...
gledo sam reprizu sa onim vladislavom sa bht.a...
svaka cast momak je korektan.tacan.fin.. i nista vise za jedno finale..anemicno.danci imaju vise emocije...
baho lupa, sere, nadugacko i nasiroko...hralja,ne zna imena, postave,pocne o politici jebiga..
al ubode jenu dvije,ko za suze.i...
i sta reci..mozda najbolje da ih sastave u paru,tipa bahu i jednog finog ko ovog vladislava...jes da bi mu ovaj oteo mikrofon ko amelu :lol: :evil:
daje nac,odmjerenog umjerenog,pripremljenog,al da ima taj vic u trenutku,da nadje damar...
i da totalno pretjerivanje sinoc od strane bahe ono za zasluge :roll: , i onaj mikrofon od amela, i ono za imena :skoljka:

al mu prolazi ko i marjanu za voditelja...kad nema hrapavog baritona medju voditeljima,sve naki soprani.
User avatar
Mister Yes
Posts: 5730
Joined: 05/02/2013 12:35
Location: In a world of magnets and miracles

#45 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by Mister Yes »

Baho je nesumljivo iritantan, besraman i odvratan. Iz tog razloga sam finale gledao na BHT.

Ali znate šta? Puno sam sretniji bio nakon polufinala (koje sam gledao na FACE TV) nego nakon finala iako je finale naravno veći uspjeh. Nakon polufinala sam plakao i drhtao od sreće. Vrištao sam i skakao u zrak. Ni blizu takva euforija nakon finala.

I onda kontam kako je to moguće. Ipak je finale veći uspjeh. Ok, tamo su bila 2 produžetka ali i finale je bilo napeto ko kišobran na kraju.

Jedino objašnjenje, koliko god to meni bili krivo da priznam, je da me je Baha doveo u to stanje lude sreće. Koliko god da je iritantan i bezobrazan, patetičan i smiješan, nemam nikakve sumnje da je jedan od zaslužnijih zašto je onoliko ljudi sinoć došlo.
User avatar
sinuhe
Posts: 11554
Joined: 03/06/2011 11:33

#46 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by sinuhe »

Baho i Marijan su popularni medju djecom zbog neke slucajne sale i zavrijede epitet legende i od toga zive.
radeljas
Posts: 791
Joined: 07/03/2005 11:24

#47 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by radeljas »

soccerfan88 wrote:
Janjicar wrote:
zrakomlat wrote:Baho mi je drag, ali večeras je malo kakio na onom dočeku.

EDIT : ali dobar fol na prozivci - Njegoš SaPala Sikiraš :D
Sto meni ide to na onu stvar.

Svi potenciraju odakle je neko a ne kako je igrao, sve dok se bude tako naglasavalo odakle je ko i bit ce nam ovako.
Boli me k.... jel Njegos sa Pala il Musa iz Bihaca bitno je da su igrali i pobijedili...
Upravo to. Baho ne prati ove momke i nije skapirao pravu car i magiju ove nase repke. A to je sto su ova djeca toliko fina, neiskvarena i nezadojena mrznjom i nacionalizmom i da ovu djecu uopste nije briga jel Njegos il je Dzanan il je Sani il je Aljosa itd. Nit ih je briga jel iz Sarajeva, sa Pala, iz Mostara, Bihaca itd. Ova djeca su ko porodica i njima je bitno da su oni zajedno i da se bore za isti cilj. A to je zlato za BiH. Nije njima ni do nacinalizma ni politike. Bogu hvala pa su ih roditelji ispravno vaspitali da se ne zamaraju takvim glupostima. A Baho navalio sa Pala pa sa Pala. Pa ako je sa Pala neka je. Nije s Marsa ako je sa Pala. :D :D
To je kljuc cijele price koju ovaj priuceni "novinar" nije shvatio, a nije ni pokusao da shvati. Vec sam to komentarisao na kliksu ispod vijesti. Jos je tu gomila nebuloza, a vrh je samoisticanje koje je bilo tako degutantno sinoc, da je cak rekao da je i on zasluzio pehar, pa je to objasnio kako je dolazio na doceke. On nekog kritikuje, a upravo je on isto kao i nasi politicari zasjeo na mjesto koje mu ne pripada ni po cemu. Zalosno je da djeca slusaju njega i njegovu vokabular, probacu svoju da iskljucim.
User avatar
Haris033
Posts: 3895
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#48 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by Haris033 »

karanana wrote:sramota je kako je legenda i sportski ajnshtajn, bolesni marjan gurnut pod tepih kada je ovo dvolicno piskutavo bure koje gleda svoje interese i tal doslo na face tv.
ovo piskutavo bure, propali novinar, ugostitelj, menadzer i pisac, je pljuvao po marjanu i senadu prije par mjeseci da bi kasnije imao obraz da dodje u kucu po kojoj je kenjao, sve radi samopromocije.
Svaka ti je na mjestu :thumbup:

Mrzim licemjere poput ovog Bahe. A sinoć na dočeku nije bilo iritantnije osobe od njega, njegovih komentara i njegovog "navijanja".

Marjan, Vladislav i Edin Avdić :thumbup: :thumbup: :thumbup:
radeljas
Posts: 791
Joined: 07/03/2005 11:24

#49 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by radeljas »

vade_mecum wrote:
don vito wrote:Mnogi su ljubomorni na "legendu" bh. novinarstva i njegovih 9 finala Lige prvaka u ulozi komentatora. A posto ovaj na slici lijevo ima "samo" dva finala Lige prvaka, zamolio je Bahu za zajednicku fotografiju.
Image
:lol: :lol: :lol:
jos se na slici i na murinju vidi koliko mu je krivo zbog toga := :-D :-D
User avatar
Thorgerson
Posts: 8596
Joined: 15/04/2015 11:26

#50 Re: SABAHUDIN BAHO TOPALBEĆIREVIĆ

Post by Thorgerson »

Baho ako citas ovaj forum, a nadam se da citas. Jedna poruka.

Ovom prilikom bih samo zelio da ti JM bure jedno. Krmak!


Pa koja je ono seljacina u pizdu materinu. Koji je ba njemu qrac bio, na cemu je on?

Fuj, sta uradi covjek od jedne lijepe stvari. Na aerodromu je prvo laprdao on sam jebenih 10 minuta, 10 minuta igraci i trener. Ej, kaze necu ja puno i onda razveze lik pricu. Halo ba majmune NEBITAN si. NECU da te gledam! Hocu da vidim ove mlade igrace, trenere, pomocne trenere - NE tebe konju odvratni!


I jos ono ufatilo dizat euforiju! Dere se ko budala sljedece godine smo prvaci svijeta...pa stani konju jedan, stani! Malog Sikirasa pita novinar za SP, kaze vidjet cemo, ima kvalitetnih ekipa - u smislu ne treba dizat euforiju. Musa fino kaze da bi sigurno bilo drugacije da je dizana euforija prije EP...ali jok iza njih vidim bure i svinju Bahu kako skace sa mikrofonom pred masom i dernja se prvaciiii svijettaaa, bicemo vidjecete...pa hoces ti igrati picka ti materina...

Kako je odvratan, jos sebi ne mogu da dodjem, majke mi da mi nije skuplji tv, malo je falilo da ga zafrljacim kroz prozor oca li mu odvratnog jebem...fuj. Eto...morao sam se negdje istresti.


Drzi se komentarisanja i ne mijesaj njusku gdje joj nije mjesto.
Post Reply