RIP Kemal Monteno
Moderator: _BataZiv_0809
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#26 Re: RIP Kemal Monteno
tužan dan za ovaj grad. otišla je istinska legenda 
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#28 Re: RIP Kemal Monteno
Veliki ljudi ne umiru. Oni samo pređu sa ovog svijeta u legendu. Kemal Monteno nastavlja živjeti kroz stotine pjesama koje je otpjevao ili napisao za svoje kolege. Baš sam neki dan slušao njegovu pjesmu "Dušo moja" i mislio kako se više ne pišu tako dobre pjesme.
Nama ostaje čuvati i pjevati njegove pjesme, i čuvati sjećanje na čovjeka, muzičara i posljednjeg pravog gospodina sa Ex-Yu muzičke scene.
Hvala za sve legendo !
Nama ostaje čuvati i pjevati njegove pjesme, i čuvati sjećanje na čovjeka, muzičara i posljednjeg pravog gospodina sa Ex-Yu muzičke scene.
Hvala za sve legendo !
- Dammme
- Posts: 1177
- Joined: 18/04/2007 10:35
- Location: Sarajevo
#29 Re: RIP Kemal Monteno
Legendo naša, šta napisati u ovom momentu, a da ti to nisi već napisao i otpjevao?
Ništa osim: VOZDRA MOKE, VIDIMO SE NA NEKOM BOLJEM MJESTU!
Ništa osim: VOZDRA MOKE, VIDIMO SE NA NEKOM BOLJEM MJESTU!
- nosara
- Posts: 22696
- Joined: 30/03/2005 12:10
- Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija
#30 Re: RIP Kemal Monteno
Prerano...
Jedna slika ce mi ostat u sjecanju... Aerodromsko naselje, otskrinuta vrata Keminog balkona i bijeli klavir u sobi...
Jedna slika ce mi ostat u sjecanju... Aerodromsko naselje, otskrinuta vrata Keminog balkona i bijeli klavir u sobi...
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
- pojedinac
- Posts: 1492
- Joined: 02/06/2006 19:02
- Contact:
#33 Re: RIP Kemal Monteno
Počivaj u miru Kemo.
Legendo mladosti moje.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#34 Re: RIP Kemal Monteno
duso moja mi je njegova najaca pjesma,nisam muz krit...men se najvise svidja..
pamti me po pjesmama mojim...
pamti me po pjesmama mojim...
- Mahalac
- Posts: 2748
- Joined: 19/11/2002 00:00
- Location: Anarhija all over...
#35 Re: RIP Kemal Monteno
Umrle su mnoge mladosti s njim
Na kraju grada....
a... nesto u meni pada li pada.
Na kraju grada....
a... nesto u meni pada li pada.
- Logovan
- Posts: 102732
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#36 Re: RIP Kemal Monteno
Neka ti je laka zemlja bosanska.
Ti si bio velik a rodio se ja
s Igmana uz osmijeh slao si mi san
djecak koji raste zavolio te tad
ostao je ovde vezan za svoj grad
R.I.P. KEMAL
Ti si bio velik a rodio se ja
s Igmana uz osmijeh slao si mi san
djecak koji raste zavolio te tad
ostao je ovde vezan za svoj grad
R.I.P. KEMAL
- shake69
- Posts: 7601
- Joined: 18/06/2011 01:21
- Location: Soukbunar
#37 Re: RIP Kemal Monteno
Svi koji su pregrmili rat i opsadu Sarajeva, ne moraju biti borci Armije BiH, nikad ne zaboravljaju na vrijednost himne gradu nad svim gradovima svijeta - Sarajevo, ljubavi moja! Pjesma nad svim pjesmama!
Neka Ti je slava i mir, Kemice!
Neka Ti je slava i mir, Kemice!
- trambusek88
- Posts: 5140
- Joined: 03/10/2009 23:51
#38 Re: RIP Kemal Monteno
Ne mogu da vjerujem
R.I.P. legendo
R.I.P. legendo
- Anestezija
- Posts: 22549
- Joined: 29/01/2010 04:59
- Location: Sjever
#39 Re: RIP Kemal Monteno
Ako pitas kako mi je,da ti roknu samo dvije...R.I.P. Kemo legendo 
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#40 Re: RIP Kemal Monteno
odlaze polako i posljednji velikani iz najslavnijeg perioda Sarajeva u istorijishake69 wrote:Svi koji su pregrmili rat i opsadu Sarajeva, ne moraju biti borci Armije BiH, nikad ne zaboravljaju na vrijednost himne gradu nad svim gradovima svijeta - Sarajevo, ljubavi moja! Pjesma nad svim pjesmama!
Neka Ti je slava i mir, Kemice!
-
Cybernetic
- Posts: 1771
- Joined: 03/07/2012 03:36
- Pismonosa
- Posts: 3767
- Joined: 18/04/2011 12:35
#42 Re: RIP Kemal Monteno
Neka ti je laka zemlja, legendo.
- dust in the wind
- Posts: 2114
- Joined: 26/08/2012 23:52
- Location: isključena
#43 Re: RIP Kemal Monteno
sramotno malo postova... a na svakakim sranje temem ne prestaje prica.
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#44 Re: RIP Kemal Monteno
ajoooj... 
- hrasno38
- Posts: 34069
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#45 Re: RIP Kemal Monteno
Legende ne umiru one samo promjene svoje mjesto boravka. Zauvjek ce ostati njegove pjesme i jedan sarajevski djecak sa gitarom...
Gitaro moja, gitaro moja
ajde zasviraj nek cuju ljudi
kako se u nama, kako se u nama
opet nova pjesma budi.....
RIP Kemice
Gitaro moja, gitaro moja
ajde zasviraj nek cuju ljudi
kako se u nama, kako se u nama
opet nova pjesma budi.....
RIP Kemice
Last edited by hrasno38 on 21/01/2015 14:55, edited 1 time in total.
- Mister Yes
- Posts: 5730
- Joined: 05/02/2013 12:35
- Location: In a world of magnets and miracles
-
Teufik
- Posts: 4886
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#47 Re: RIP Kemal Monteno
Rahmet mu dusi
Hvala Ti za sve
Hvala Ti za sve
- agent_zero
- Posts: 10478
- Joined: 27/01/2010 23:58
- Location: tamni vilajet SDA zlotvora!
#48 Re: RIP Kemal Monteno
Tuga velika...
... ode još jedan u nizu simbola i vječnih legendi ovog grada, kao i cijele ex YU.
Nek' mu je vječni rahmet i hvala za sve divne pjesme, a posebno za pjesmu koja je onako sama od sebe i nenametno postala himna ovog grada.

Nek' mu je vječni rahmet i hvala za sve divne pjesme, a posebno za pjesmu koja je onako sama od sebe i nenametno postala himna ovog grada.
