RIP Kemal Monteno

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#26 Re: RIP Kemal Monteno

Post by Baltazar_khan »

tužan dan za ovaj grad. otišla je istinska legenda :(
Bodkin
Posts: 22532
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#27 Re: RIP Kemal Monteno

Post by Bodkin »

:(
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#28 Re: RIP Kemal Monteno

Post by It_is_a_Leclerc »

Veliki ljudi ne umiru. Oni samo pređu sa ovog svijeta u legendu. Kemal Monteno nastavlja živjeti kroz stotine pjesama koje je otpjevao ili napisao za svoje kolege. Baš sam neki dan slušao njegovu pjesmu "Dušo moja" i mislio kako se više ne pišu tako dobre pjesme.

Nama ostaje čuvati i pjevati njegove pjesme, i čuvati sjećanje na čovjeka, muzičara i posljednjeg pravog gospodina sa Ex-Yu muzičke scene.

Hvala za sve legendo !
User avatar
Dammme
Posts: 1177
Joined: 18/04/2007 10:35
Location: Sarajevo

#29 Re: RIP Kemal Monteno

Post by Dammme »

Legendo naša, šta napisati u ovom momentu, a da ti to nisi već napisao i otpjevao?
Ništa osim: VOZDRA MOKE, VIDIMO SE NA NEKOM BOLJEM MJESTU!
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#30 Re: RIP Kemal Monteno

Post by nosara »

Prerano...

Jedna slika ce mi ostat u sjecanju... Aerodromsko naselje, otskrinuta vrata Keminog balkona i bijeli klavir u sobi...

User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#31 Re: RIP Kemal Monteno

Post by cLo »

:(
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#32 Re: RIP Kemal Monteno

Post by Atticus Finch »



:(
User avatar
pojedinac
Posts: 1492
Joined: 02/06/2006 19:02
Contact:

#33 Re: RIP Kemal Monteno

Post by pojedinac »

:(

Počivaj u miru Kemo.

Legendo mladosti moje.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#34 Re: RIP Kemal Monteno

Post by sumirprimus »

duso moja mi je njegova najaca pjesma,nisam muz krit...men se najvise svidja..
pamti me po pjesmama mojim...
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#35 Re: RIP Kemal Monteno

Post by Mahalac »

Umrle su mnoge mladosti s njim :(


Na kraju grada....

a... nesto u meni pada li pada.
User avatar
Logovan
Posts: 102732
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#36 Re: RIP Kemal Monteno

Post by Logovan »

Neka ti je laka zemlja bosanska. :(

Ti si bio velik a rodio se ja
s Igmana uz osmijeh slao si mi san
djecak koji raste zavolio te tad
ostao je ovde vezan za svoj grad


R.I.P. KEMAL :(
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#37 Re: RIP Kemal Monteno

Post by shake69 »

Svi koji su pregrmili rat i opsadu Sarajeva, ne moraju biti borci Armije BiH, nikad ne zaboravljaju na vrijednost himne gradu nad svim gradovima svijeta - Sarajevo, ljubavi moja! Pjesma nad svim pjesmama!
Neka Ti je slava i mir, Kemice!
User avatar
trambusek88
Posts: 5140
Joined: 03/10/2009 23:51

#38 Re: RIP Kemal Monteno

Post by trambusek88 »

Ne mogu da vjerujem :(

R.I.P. legendo
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#39 Re: RIP Kemal Monteno

Post by Anestezija »

Ako pitas kako mi je,da ti roknu samo dvije...R.I.P. Kemo legendo :sad:
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#40 Re: RIP Kemal Monteno

Post by Admir_1984 »

shake69 wrote:Svi koji su pregrmili rat i opsadu Sarajeva, ne moraju biti borci Armije BiH, nikad ne zaboravljaju na vrijednost himne gradu nad svim gradovima svijeta - Sarajevo, ljubavi moja! Pjesma nad svim pjesmama!
Neka Ti je slava i mir, Kemice!
odlaze polako i posljednji velikani iz najslavnijeg perioda Sarajeva u istoriji :(
Cybernetic
Posts: 1771
Joined: 03/07/2012 03:36

#41 Re: RIP Kemal Monteno

Post by Cybernetic »

.
Last edited by Cybernetic on 09/10/2015 12:48, edited 1 time in total.
User avatar
Pismonosa
Posts: 3767
Joined: 18/04/2011 12:35

#42 Re: RIP Kemal Monteno

Post by Pismonosa »

Neka ti je laka zemlja, legendo.
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#43 Re: RIP Kemal Monteno

Post by dust in the wind »

sramotno malo postova... a na svakakim sranje temem ne prestaje prica.
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#44 Re: RIP Kemal Monteno

Post by radostan dan »

ajoooj... :(
User avatar
hrasno38
Posts: 34069
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#45 Re: RIP Kemal Monteno

Post by hrasno38 »

Legende ne umiru one samo promjene svoje mjesto boravka. Zauvjek ce ostati njegove pjesme i jedan sarajevski djecak sa gitarom...

Gitaro moja, gitaro moja
ajde zasviraj nek cuju ljudi
kako se u nama, kako se u nama
opet nova pjesma budi.....

RIP Kemice
Last edited by hrasno38 on 21/01/2015 14:55, edited 1 time in total.
User avatar
Mister Yes
Posts: 5730
Joined: 05/02/2013 12:35
Location: In a world of magnets and miracles

#46 Re: RIP Kemal Monteno

Post by Mister Yes »

:(
Teufik
Posts: 4886
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#47 Re: RIP Kemal Monteno

Post by Teufik »

Rahmet mu dusi
Hvala Ti za sve
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#48 Re: RIP Kemal Monteno

Post by agent_zero »

Tuga velika... :( ... ode još jedan u nizu simbola i vječnih legendi ovog grada, kao i cijele ex YU.

Nek' mu je vječni rahmet i hvala za sve divne pjesme, a posebno za pjesmu koja je onako sama od sebe i nenametno postala himna ovog grada.

:(
User avatar
animals
Posts: 21612
Joined: 19/04/2013 22:13

#49 Re: RIP Kemal Monteno

Post by animals »

Legenda :(
User avatar
casica
Posts: 204
Joined: 20/10/2013 21:06

#50 Re: RIP Kemal Monteno

Post by casica »

Image
Post Reply