Tv1

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#26 Re: Tv1

Post by Ned071 »

sta ima neovisni...

normalno da ce prenositi press sdp-a kad im je cengiz vlasnik a onaj slunto iz slobodne bosne kreira program i uzima lopatom. al privatna su tv pa ih tako i treba posmatrati.
User avatar
navedeni
Posts: 1114
Joined: 24/12/2013 02:10

#27 Re: Tv1

Post by navedeni »

Ned071 wrote:sta ima neovisni...

normalno da ce prenositi press sdp-a kad im je cengiz vlasnik a onaj slunto iz slobodne bosne kreira program i uzima lopatom. al privatna su tv pa ih tako i treba posmatrati.
Svi su prenjeli press sdp-a,ali je press bio u Vila Parku. Mehmet Emin Karamehmet je partner TV1, na googlu pise negdje prvi,negdje drugi najbogatiji covjek Turske, on je vlasnik Cukurova Holding-a (Brojni mediji u Turskoj i svijetu),a Cengiz je vlasnik 12% Cukurova Holdinga u Turskoj,i tu je vjerovatno ta veza, lijepi google :)
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#28 Re: Tv1

Post by Ned071 »

nema tu veze google, nego lagumdzija, damir hadzic, safa orucevic, asim metilljevic i ostala fina gradska raja...
User avatar
luckylaka
Posts: 26211
Joined: 15/01/2010 06:28

#29 Re: Tv1

Post by luckylaka »

Sta je ovo sa Tv1 Zagondzija vise ne silazi sa ekrana :-)
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#30 Re: Tv1

Post by Nero Histrion »

luckylaka wrote:Sta je ovo sa Tv1 Zagondzija vise ne silazi sa ekrana :-)
Jel' to Zlaja Zagondzija? :D
User avatar
luckylaka
Posts: 26211
Joined: 15/01/2010 06:28

#31 Re: Tv1

Post by luckylaka »

Nero Histrion wrote:
luckylaka wrote:Sta je ovo sa Tv1 Zagondzija vise ne silazi sa ekrana :-)
Jel' to Zlaja Zagondzija? :D
Ma jasta je vise je na Tv1 nego ja na Sa-x :-D
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#32 Re: Tv1

Post by Nero Histrion »

luckylaka wrote:
Nero Histrion wrote:
luckylaka wrote:Sta je ovo sa Tv1 Zagondzija vise ne silazi sa ekrana :-)
Jel' to Zlaja Zagondzija? :D
Ma jasta je vise je na Tv1 nego ja na Sa-x :-D
Pa mora, kad ga tu gotive. To je pravi primjer neovisnog medija :skoljka: .
User avatar
Haris.ba
Posts: 35278
Joined: 08/09/2005 20:08

#33 Re: Tv1

Post by Haris.ba »

A ja mislio da više nisu toliko politički ovisni....nikad neću naučiti.
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#34 Re: Tv1

Post by Nero Histrion »

Haris.ba wrote:A ja mislio da više nisu toliko politički ovisni....nikad neću naučiti.
Jedina neovisna tv kuca trenutno je Face, ali zato ih politicari cerece i ne mogu dahnuti od pritiska.
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#35 Re: Tv1

Post by Nuken »

Nero Histrion wrote:
Haris.ba wrote:A ja mislio da više nisu toliko politički ovisni....nikad neću naučiti.
Jedina neovisna tv kuca trenutno je Face, ali zato ih politicari cerece i ne mogu dahnuti od pritiska.
HA-HA-HA :-)
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#36 Re: Tv1

Post by StupskaBitanga »

Gdje nam je nestao skotijovski


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#37 Re: Tv1

Post by Nero Histrion »

StupskaBitanga wrote:Gdje nam je nestao skotijovski


Sent from my iPhone using Tapatalk
:lol: :lol: :lol: Ima ih na ovoj temi sto su se klonirali, umjesto njega!
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#38 Re: Tv1

Post by StupskaBitanga »

koji je to bio hit
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#39 Re: Tv1

Post by Nero Histrion »

StupskaBitanga wrote:koji je to bio hit
Al' kako li se samo opr'o da mi je znati? Neka, tisu misu :lol:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#40 Re: Tv1

Post by StupskaBitanga »

jednostavno rečeno
KRALJ :thumbup:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#41 Re: Tv1

Post by KatarinaKosaca »

Sve dobro rečeno uključujući i to da je on dobar. Pa cijelu jednu Tv drže samo on i Nikolina baš zato što su odlični.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#42 Re: Tv1

Post by StupskaBitanga »

Koja je milina gledati Dnevnik kad on vodi jer je toliko opušten i jednostavan doduše nekad malo i previše ali je ipak sa ukusom. Gore sve navedeno je tačno i tu nema ništa sporno. Ali kad je nedavno Eminu Pazelju najavio kao Delić i potom rekao pardon udala se sad je Pazelja je bilo baš smiješno. Snalažljivost kao u situacijama kad mu je stolica propala i često kad im se kamere pobrkaju dokazuju da nije bezveze :thumbup:
adapter
Posts: 746
Joined: 10/01/2013 08:41

#43 Re: Tv1

Post by adapter »

Nakon što je "nestala" tema sa stotinama, uglavnom negativnih postova o TV1, sada se ponovo brišu pojedini komentari o ovoj tv kući i njihovim radnicima.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#44 Re: Tv1

Post by StupskaBitanga »

unazad evo 4 godine otkako je televizija pokrenuta na ovo što je danas spala slobodno se može reći da je propala ko kauč
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#45 Re: Tv1

Post by Truba »

joj sinoć prvi put naletim na ovu tv

kad fahira sa FPNa provaljuje gluposti i lupetara :lol: :lol: i onda se čudimo što su studenti nakaradni kad su i profe skinute s konopca


jel ona igdje drugo radila na medijima sem na radiju
kao i većina profa na žurnalistici

palamude o stvarima o kojima nikad praktično nisu prstom mrdnuli
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#46 Re: Tv1

Post by StupskaBitanga »

Zna se ko joj je muž
Šta će ti više
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#47 Re: Tv1

Post by Truba »

to sam bio napisao ali izbrisah

i to drugi ako se ne varam
nije ni to strašno svakom nešto fali


sjećam se da me je vejrovatno zbog imena i što sam u pisanoj vježbi napisao u nekom kontekstu "dve"
više se i ne sjećam koji ispit

jesam li iz srbije :roll: :roll: :roll:

sve bi to bilo ok da oko mene ne sjede iz raške oblasti i kosova mnogi :D
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#48 Re: Tv1

Post by sabina1 »

Večerašnji Dnevnik vodila Emina Pazalja a na odjavnoj špici stoji da je isti posao obavila Nikolina Veljović ?
Nedostatak novca pa se ne pazi ili se samo ne pazi ?
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28518
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#49 Re: Tv1

Post by BHF_Manijak »

I na AJB fule potpis, a kamo li na TV1. :mrgreen:
VukSDobrinje
Posts: 1
Joined: 16/08/2014 20:09

#50 Re: Tv1

Post by VukSDobrinje »

Inace ne pisem po forumima, ali evo sad prilike da ucinim takvo nesto.
Ja sam uposlenik TV1 i ono sto se danas desilo me zgrozilo.
Vec neko vrijeme izmedju suvlasnika (Safet Orucevic) i turskih partnera (Cengiz) traje netrpeljivost, koja je danas prerasla u otvoreni sukob.
Do sada nismo imali problema sa placama, sve plate za prethodni, isplacene su u tekucem mjesecu.
Jedini problem je bilo promjenljivo raspolozenje vlasnika Orucevica, koji sve odluke vezane za buducnost tv donosi na dnevnoj bazi, pa tako jedan dan kompletan Dnevnik je usmjeren prema velicanju lika i dijela Bakira Izetbegovica, drugi dan Nermina Niksica itd. Cini mi se da je jedino mjerilo ko ce dati vise para. Pa u skladu sa tim djeljene su i nagrade i suspenzije, a i otkazi.
Danas je suspendovan direktor firme, Safetov sin Irfan, osoba cija je jedina referenca njegovo prezime, a nasa je sreca da mu otac nije toliko uticajan da ga postavi na mjesto direktora nekog javnog preduzeca, jer bi bio u stanju da i nasu jadnu drzavu unazadi.
Suspenzija je uslijedila nakon ogromnih finansijskih gubitaka firme u proteklom periodu, ali je produkt navedenog sukoba.
Cengizi su za vd direktora postavili svoju osobu od povjerenja, i svim medijima poslali obavijest o novoj upravi, nova direktorica je svima proslijedila mail sa odlukama o suspenziji kao i buducem radu firme u kojem saziva sastanak sa svim zaposlenicima u ponedjeljak.
Sukob se nastavlja….
Post Reply