Tv1
Moderator: anex
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#26 Re: Tv1
sta ima neovisni...
normalno da ce prenositi press sdp-a kad im je cengiz vlasnik a onaj slunto iz slobodne bosne kreira program i uzima lopatom. al privatna su tv pa ih tako i treba posmatrati.
normalno da ce prenositi press sdp-a kad im je cengiz vlasnik a onaj slunto iz slobodne bosne kreira program i uzima lopatom. al privatna su tv pa ih tako i treba posmatrati.
- navedeni
- Posts: 1114
- Joined: 24/12/2013 02:10
#27 Re: Tv1
Svi su prenjeli press sdp-a,ali je press bio u Vila Parku. Mehmet Emin Karamehmet je partner TV1, na googlu pise negdje prvi,negdje drugi najbogatiji covjek Turske, on je vlasnik Cukurova Holding-a (Brojni mediji u Turskoj i svijetu),a Cengiz je vlasnik 12% Cukurova Holdinga u Turskoj,i tu je vjerovatno ta veza, lijepi googleNed071 wrote:sta ima neovisni...
normalno da ce prenositi press sdp-a kad im je cengiz vlasnik a onaj slunto iz slobodne bosne kreira program i uzima lopatom. al privatna su tv pa ih tako i treba posmatrati.
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#28 Re: Tv1
nema tu veze google, nego lagumdzija, damir hadzic, safa orucevic, asim metilljevic i ostala fina gradska raja...
- luckylaka
- Posts: 26211
- Joined: 15/01/2010 06:28
#29 Re: Tv1
Sta je ovo sa Tv1 Zagondzija vise ne silazi sa ekrana 
-
Nero Histrion
- Posts: 1898
- Joined: 09/03/2013 13:26
- Location: Negdje
#30 Re: Tv1
Jel' to Zlaja Zagondzija?luckylaka wrote:Sta je ovo sa Tv1 Zagondzija vise ne silazi sa ekrana
- luckylaka
- Posts: 26211
- Joined: 15/01/2010 06:28
#31 Re: Tv1
Ma jasta je vise je na Tv1 nego ja na Sa-xNero Histrion wrote:Jel' to Zlaja Zagondzija?luckylaka wrote:Sta je ovo sa Tv1 Zagondzija vise ne silazi sa ekrana
-
Nero Histrion
- Posts: 1898
- Joined: 09/03/2013 13:26
- Location: Negdje
#32 Re: Tv1
Pa mora, kad ga tu gotive. To je pravi primjer neovisnog medijaluckylaka wrote:Ma jasta je vise je na Tv1 nego ja na Sa-xNero Histrion wrote:Jel' to Zlaja Zagondzija?luckylaka wrote:Sta je ovo sa Tv1 Zagondzija vise ne silazi sa ekrana
- Haris.ba
- Posts: 35278
- Joined: 08/09/2005 20:08
#33 Re: Tv1
A ja mislio da više nisu toliko politički ovisni....nikad neću naučiti.
-
Nero Histrion
- Posts: 1898
- Joined: 09/03/2013 13:26
- Location: Negdje
#34 Re: Tv1
Jedina neovisna tv kuca trenutno je Face, ali zato ih politicari cerece i ne mogu dahnuti od pritiska.Haris.ba wrote:A ja mislio da više nisu toliko politički ovisni....nikad neću naučiti.
-
Nuken
- Posts: 2110
- Joined: 09/09/2011 14:47
#35 Re: Tv1
HA-HA-HANero Histrion wrote:Jedina neovisna tv kuca trenutno je Face, ali zato ih politicari cerece i ne mogu dahnuti od pritiska.Haris.ba wrote:A ja mislio da više nisu toliko politički ovisni....nikad neću naučiti.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#36 Re: Tv1
Gdje nam je nestao skotijovski
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Nero Histrion
- Posts: 1898
- Joined: 09/03/2013 13:26
- Location: Negdje
#37 Re: Tv1
StupskaBitanga wrote:Gdje nam je nestao skotijovski
Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Nero Histrion
- Posts: 1898
- Joined: 09/03/2013 13:26
- Location: Negdje
#39 Re: Tv1
Al' kako li se samo opr'o da mi je znati? Neka, tisu misuStupskaBitanga wrote:koji je to bio hit
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#41 Re: Tv1
Sve dobro rečeno uključujući i to da je on dobar. Pa cijelu jednu Tv drže samo on i Nikolina baš zato što su odlični.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#42 Re: Tv1
Koja je milina gledati Dnevnik kad on vodi jer je toliko opušten i jednostavan doduše nekad malo i previše ali je ipak sa ukusom. Gore sve navedeno je tačno i tu nema ništa sporno. Ali kad je nedavno Eminu Pazelju najavio kao Delić i potom rekao pardon udala se sad je Pazelja je bilo baš smiješno. Snalažljivost kao u situacijama kad mu je stolica propala i često kad im se kamere pobrkaju dokazuju da nije bezveze 
-
adapter
- Posts: 746
- Joined: 10/01/2013 08:41
#43 Re: Tv1
Nakon što je "nestala" tema sa stotinama, uglavnom negativnih postova o TV1, sada se ponovo brišu pojedini komentari o ovoj tv kući i njihovim radnicima.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#44 Re: Tv1
unazad evo 4 godine otkako je televizija pokrenuta na ovo što je danas spala slobodno se može reći da je propala ko kauč
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#45 Re: Tv1
joj sinoć prvi put naletim na ovu tv
kad fahira sa FPNa provaljuje gluposti i lupetara
i onda se čudimo što su studenti nakaradni kad su i profe skinute s konopca
jel ona igdje drugo radila na medijima sem na radiju
kao i većina profa na žurnalistici
palamude o stvarima o kojima nikad praktično nisu prstom mrdnuli
kad fahira sa FPNa provaljuje gluposti i lupetara
jel ona igdje drugo radila na medijima sem na radiju
kao i većina profa na žurnalistici
palamude o stvarima o kojima nikad praktično nisu prstom mrdnuli
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#46 Re: Tv1
Zna se ko joj je muž
Šta će ti više
Šta će ti više
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#47 Re: Tv1
to sam bio napisao ali izbrisah
i to drugi ako se ne varam
nije ni to strašno svakom nešto fali
sjećam se da me je vejrovatno zbog imena i što sam u pisanoj vježbi napisao u nekom kontekstu "dve"
više se i ne sjećam koji ispit
jesam li iz srbije

sve bi to bilo ok da oko mene ne sjede iz raške oblasti i kosova mnogi
i to drugi ako se ne varam
nije ni to strašno svakom nešto fali
sjećam se da me je vejrovatno zbog imena i što sam u pisanoj vježbi napisao u nekom kontekstu "dve"
više se i ne sjećam koji ispit
jesam li iz srbije
sve bi to bilo ok da oko mene ne sjede iz raške oblasti i kosova mnogi
- sabina1
- Posts: 8203
- Joined: 24/11/2010 20:44
- Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
- Contact:
#48 Re: Tv1
Večerašnji Dnevnik vodila Emina Pazalja a na odjavnoj špici stoji da je isti posao obavila Nikolina Veljović ?
Nedostatak novca pa se ne pazi ili se samo ne pazi ?
Nedostatak novca pa se ne pazi ili se samo ne pazi ?
- BHF_Manijak
- Posts: 28518
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#49 Re: Tv1
I na AJB fule potpis, a kamo li na TV1. 
-
VukSDobrinje
- Posts: 1
- Joined: 16/08/2014 20:09
#50 Re: Tv1
Inace ne pisem po forumima, ali evo sad prilike da ucinim takvo nesto.
Ja sam uposlenik TV1 i ono sto se danas desilo me zgrozilo.
Vec neko vrijeme izmedju suvlasnika (Safet Orucevic) i turskih partnera (Cengiz) traje netrpeljivost, koja je danas prerasla u otvoreni sukob.
Do sada nismo imali problema sa placama, sve plate za prethodni, isplacene su u tekucem mjesecu.
Jedini problem je bilo promjenljivo raspolozenje vlasnika Orucevica, koji sve odluke vezane za buducnost tv donosi na dnevnoj bazi, pa tako jedan dan kompletan Dnevnik je usmjeren prema velicanju lika i dijela Bakira Izetbegovica, drugi dan Nermina Niksica itd. Cini mi se da je jedino mjerilo ko ce dati vise para. Pa u skladu sa tim djeljene su i nagrade i suspenzije, a i otkazi.
Danas je suspendovan direktor firme, Safetov sin Irfan, osoba cija je jedina referenca njegovo prezime, a nasa je sreca da mu otac nije toliko uticajan da ga postavi na mjesto direktora nekog javnog preduzeca, jer bi bio u stanju da i nasu jadnu drzavu unazadi.
Suspenzija je uslijedila nakon ogromnih finansijskih gubitaka firme u proteklom periodu, ali je produkt navedenog sukoba.
Cengizi su za vd direktora postavili svoju osobu od povjerenja, i svim medijima poslali obavijest o novoj upravi, nova direktorica je svima proslijedila mail sa odlukama o suspenziji kao i buducem radu firme u kojem saziva sastanak sa svim zaposlenicima u ponedjeljak.
Sukob se nastavlja….
Ja sam uposlenik TV1 i ono sto se danas desilo me zgrozilo.
Vec neko vrijeme izmedju suvlasnika (Safet Orucevic) i turskih partnera (Cengiz) traje netrpeljivost, koja je danas prerasla u otvoreni sukob.
Do sada nismo imali problema sa placama, sve plate za prethodni, isplacene su u tekucem mjesecu.
Jedini problem je bilo promjenljivo raspolozenje vlasnika Orucevica, koji sve odluke vezane za buducnost tv donosi na dnevnoj bazi, pa tako jedan dan kompletan Dnevnik je usmjeren prema velicanju lika i dijela Bakira Izetbegovica, drugi dan Nermina Niksica itd. Cini mi se da je jedino mjerilo ko ce dati vise para. Pa u skladu sa tim djeljene su i nagrade i suspenzije, a i otkazi.
Danas je suspendovan direktor firme, Safetov sin Irfan, osoba cija je jedina referenca njegovo prezime, a nasa je sreca da mu otac nije toliko uticajan da ga postavi na mjesto direktora nekog javnog preduzeca, jer bi bio u stanju da i nasu jadnu drzavu unazadi.
Suspenzija je uslijedila nakon ogromnih finansijskih gubitaka firme u proteklom periodu, ali je produkt navedenog sukoba.
Cengizi su za vd direktora postavili svoju osobu od povjerenja, i svim medijima poslali obavijest o novoj upravi, nova direktorica je svima proslijedila mail sa odlukama o suspenziji kao i buducem radu firme u kojem saziva sastanak sa svim zaposlenicima u ponedjeljak.
Sukob se nastavlja….
