Nino Raspudić

Post Reply
Oktalz
Posts: 2
Joined: 08/07/2013 20:53

#26 Re: Nino Raspudić ideolog hercegbosanskog zla

Post by Oktalz »

Ok. Opis smo dobili. Nino je vaki, nino je naki, ustaša, klerofašista, jede ljude... Ima li sad neka njegova teza da se to potkrijepi? Osim ove u vezi franjevaca, jer ona nije točna. Nije tu bilo generaliziranja i kritike cijele provincije, već samo nekih ljudi. Ima na netu..
User avatar
Skijaš
Posts: 12781
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#27 Re: Nino Raspudić ideolog hercegbosanskog zla

Post by Skijaš »

Oktalz wrote:Ok. Opis smo dobili. Nino je vaki, nino je naki, ustaša, klerofašista, jede ljude... Ima li sad neka njegova teza da se to potkrijepi?
Ima, ali lik nije toliko bitan da bi se na njega trošilo vrijeme ili pokretalo ovakvu temu. Taj mutavac danas kuka jer se FBiH pretvara u isključivo bošnjački entitet a ignoriše činjenicu da je upravo ideja koju on gura (o formiranju Trećeg) glavna prepreka jačanju Hrvata. Ne možeš biti u istom kavezu sa brojnijim Bošnjacima, gurati im niz grlo getoizaciju a onda plakati kada ne uspiješ. Kada Nino odustane od šovinističkog projekta etnoteritorijalizacije, imaće pravo da se buni.
Micaha
Posts: 1018
Joined: 01/06/2011 15:29

#28 Re: Nino Raspudić ideolog hercegbosanskog zla

Post by Micaha »

Black swan wrote:moderni progresivni zapad mi ga može fanflati sa svim haškim presudama mogu ga dudlat
u svemu su imali prste i sve su opravdavali sada se peru od toga
jebo hag i sve oko njega

s ninom sam razgovarao telefonom i razmijenio neke upite
na svu sreću tema nije politika bila...

nije negativac po ovome što sam ja čuo da govori
možda griješim
Pa tako reci brate mili, da se ne mislimo
eroslav
Posts: 226
Joined: 15/07/2013 18:34
Location: delta quadrant

#29 Re: Nino Raspudić ideolog hercegbosanskog zla

Post by eroslav »

Skijaš wrote:
Oktalz wrote:Ok. Opis smo dobili. Nino je vaki, nino je naki, ustaša, klerofašista, jede ljude... Ima li sad neka njegova teza da se to potkrijepi?
Ima, ali lik nije toliko bitan da bi se na njega trošilo vrijeme ili pokretalo ovakvu temu. Taj mutavac danas kuka jer se FBiH pretvara u isključivo bošnjački entitet a ignoriše činjenicu da je upravo ideja koju on gura (o formiranju Trećeg) glavna prepreka jačanju Hrvata. Ne možeš biti u istom kavezu sa brojnijim Bošnjacima, gurati im niz grlo getoizaciju a onda plakati kada ne uspiješ. Kada Nino odustane od šovinističkog projekta etnoteritorijalizacije, imaće pravo da se buni.
treći entitet je utopija i to je iole normalnom/razumnom čovjeku jasno...
s druge strane, lik ima razlog da (po)digne glas kontra boldirane ideologije i u tom kontextu mu neam šta predbaciti, ništa slagao nije
User avatar
jasko_ba
Posts: 7832
Joined: 13/11/2006 17:47

#30 Re: Nino Raspudić ideolog hercegbosanskog zla

Post by jasko_ba »

Skijaš wrote:
Shahab wrote:Ova emisija je namjenjena za nametanje hercegbosanskih stavova
Mislim da je stvar jednostavnija. Pošto Mimo zna da je karina od novinara, odlučio je privući pažnju javnosti tako što će voditi emisiju s ljudima koji otvoreno negiraju genocid ili krivicu za početak rata svaljuju na Sarajevo. Ne može jadan podnijeti da ga se ne primjeti, pa je eto izabrao ovaj način da se nađe pod reflektorima.
A što se tiče Raspudića, lik je nebitan i danas ga se čuje samo zato što su u hercegbosanskom taboru veće ajkule od njega sabrale dva i dva i prihvatile granice realnog.
+1
Zbog čega ovi likovi dobijaju na paznji, jos uvijek mi nije jasno.U taj supertim ubleha ubrajam Hecimovica, Gatala, Raspudica, Gatala, Bazdulja i dr). Prosipanje nebuloza koje se svima gade, a prvenstveno da se nesto dokaze teheransko-muslimanskim balijama u Sarajevu. Smijesno i zalosno.
Zamislite da paravojni ludjaci poput Alispahica i Latica dobiju svoju emisiju na HRT-u. Nazalost, ovdje je tako nesto slicno kod nas sasvim normalno. :(
User avatar
Altsa
Posts: 7401
Joined: 19/03/2004 18:31

#31 Re: Nino Raspudić ideolog hercegbosanskog zla

Post by Altsa »

hAZNADAR wrote:Nije Nino ideolog zla, hercegbosanstvo je isuvise primitivna ideja da bi imala svoju ideologiju.
nije zaista...on je najobicnije govno a o govnima ne treba raspravlajti
Last edited by Altsa on 12/09/2013 11:33, edited 2 times in total.
User avatar
MuaDib
Posts: 4049
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#32 Re: Nino Raspudić ideolog hercegbosanskog zla

Post by MuaDib »

Ma Raspudić nije nikakav intelektualac, već je figura željna pažnje, koja na HRT-u govori jedno, a na OBN-u drugo.
Mislim u emisji HRT-a Peti dan Raspudić iznosi stavove, koji su vrlo često kontradiktorni sa onim koje iznosi u Reflexu na OBN.

Sudeći po razvoju teme, ovdje, ne zove se džaba emisija Reflex :mrgreen:
User avatar
Truba
Posts: 82578
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#33 Re: Nino Raspudić ideolog hercegbosanskog zla

Post by Truba »

ja što sam ga slušao mudro je zborio
kako goraždanski kanton može davati isto hrvata kao posavski u dom naroda
nešto u tom stilu

pa u čitavoj istočnoj bosni ima 150 hrvata to je kao jedan zaseok u posavskom kantonu
:roll:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#34 Re: Nino Raspudić ideolog hercegbosanskog zla

Post by JThomas »

možda zato što dom naroda upravo i služi da se teritorijalne jedinice različite po broju stanovnika predstave ravnopravno, kao balans predstavničkom domu? mudro, ali u žutu kaputu.
User avatar
Shahab
Posts: 1997
Joined: 01/05/2007 08:31
Location: mahala

#35 Re: Nino Raspudić ideolog hercegbosanskog zla

Post by Shahab »

Skijaš wrote:
Oktalz wrote:Ok. Opis smo dobili. Nino je vaki, nino je naki, ustaša, klerofašista, jede ljude... Ima li sad neka njegova teza da se to potkrijepi?
Ima, ali lik nije toliko bitan da bi se na njega trošilo vrijeme ili pokretalo ovakvu temu. Taj mutavac danas kuka jer se FBiH pretvara u isključivo bošnjački entitet a ignoriše činjenicu da je upravo ideja koju on gura (o formiranju Trećeg) glavna prepreka jačanju Hrvata. Ne možeš biti u istom kavezu sa brojnijim Bošnjacima, gurati im niz grlo getoizaciju a onda plakati kada ne uspiješ. Kada Nino odustane od šovinističkog projekta etnoteritorijalizacije, imaće pravo da se buni.
Postoje dvije hrvatske politike prema BiH i između protagonista te dvije sukobljene opcije vodi se žestoka rasprava. Jedna opcija promatra BiH (Bošnjake) strateški kroz prizmu dugoročnih interesa Hrvatske, njene stabilnosti i ekonomskog prosperiteta, i ona zagovara cjelovitu BiH koja će biti ekonomski i politički potpuno integrisana sa Hrvatskom (Zapadom). To je strategija koja ima povijesne i sasvim konkretne životne razloge. Druga opcija jeste klerofašistička hercegbosanska opcija, bez strateške dubine i promišljanja, inspirisana islamofobijom i rasizmom, koja na BiH gleda kao na prisilnu zajednicu, koju treba čim prije podijeliti i teritorijalno razgraničiti njene narode, na način da se muslimani potpuno izoluju i potisnu u rezervat u neprijateljskom srpskom i hercegbosanskom okruženju. Ova druga opcija je poslednjih dvadeset godina u dubokom strateškom savezu sa velikosrpskim projektom, koji se danas sibolizira u savezu Dodik-Čović. Nino Raspudić je zagovornik hercegbosanske opcije, on je zadužen za fabrikaciju teza i davanje intelektualne dimenzije hercegbosanskom projektu. Situaciju dodatno usložnjava činjenica da u Sarajevu ne postoji nikakva politička vizija niti koncept, gdje se savezu Dodik-Čović niko aktivno i suštinski ne suprotstavlja, tako da BiH u suštini kao politički projekat u životu održava Vatikan i američka politika. Zato Raspudić u svojim emisijama stalno priziva promjenu američke politike prema BiH. Na žalost ne postoji bošnjačka stranka koja brani bosanske interese, a najgora od svih je SDA (frakcija arapske Muslimanske Braće) koja čitavo vrijeme ima tajnu agendu saveza sa hercegbosancima i velikosrbima, sa ciljem uspostave teokratskog rezervata državice u sarajevsko-zeničkoj kotlini, prema bliskoistočnom modelu porodičnih diktatura (Nesposobni i korumpirani Tihić opet govori o dugoročnom partnerstvu sa HDZ-om). Dakle virus propasti jeste u Sarajevu, u vrhovima etabliranih stranaka SDA, SDP. SBB, koji slijede sitne korupcijske interese, bez bilo kakve državničke vizije i tako održavaju na životu retrogradne i anticivilizacijske projekta hercegbosanaca i velikosrba.
User avatar
Truba
Posts: 82578
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#36 Re: Nino Raspudić ideolog hercegbosanskog zla

Post by Truba »

JThomas wrote:možda zato što dom naroda upravo i služi da se teritorijalne jedinice različite po broju stanovnika predstave ravnopravno, kao balans predstavničkom domu? mudro, ali u žutu kaputu.
karina kao i hague
sve je skupa karina
ne znam kako ovaj nino može biti ideolog HB
kad je ideja HB stara malte ne kao i ideja NDH
frajer je 77. godište ako se ne varam i doktorirao je u ZG
listao sam neke knjige iz osamdesetih koje se pozivaju na tekstove iz tridesetih i četrdesetih
tipa: narod dalmacije, slavonije, herceg- bosne...

mislim da ideja HB nema svog ideologa :?
User avatar
Mister Yes
Posts: 5730
Joined: 05/02/2013 12:35
Location: In a world of magnets and miracles

#37 Re: Nino Raspudić ideolog hercegbosanskog zla

Post by Mister Yes »

Na faci mu vidiš koji je to ego manijak i psihopata. Vidiš da iskreno vjeruje u ono što priča i da zaista nosi tu mržnju u srcu. Za mene je on lice hercegčetničke ideologije više nego Čović ili neki drugu HDZ lopov. Za HDZ lopove nisam siguran da imaju stvarne želje da išta promjene i vjerujem da su u svemu ovome samo zbog zarade. Ali Raspudić je svim srcem hercegčetnički patriota. On živi tu ideju i sanja treći.
User avatar
Shahab
Posts: 1997
Joined: 01/05/2007 08:31
Location: mahala

#38 Re: Nino Raspudić ideolog hercegbosanskog zla

Post by Shahab »

Black swan wrote:ja što sam ga slušao mudro je zborio
kako goraždanski kanton može davati isto hrvata kao posavski u dom naroda
nešto u tom stilu

pa u čitavoj istočnoj bosni ima 150 hrvata to je kao jedan zaseok u posavskom kantonu
:roll:
To niko ne spori. To jeste nepravda prema hrvatskom narodu. To je realna istina i konstatacija. To se svakako treba izmjeniti i osigurati hrvatskom narodu sva politička prava. Treba prepoznati da se te "sitne" nepravde, koje se lako mogu ispraviti, koriste kako bi se kreirao medijski spin o trećem entitetu. To se dramatizuje i podiže se galama bez osnove. Ne iseljavaju se katolici iz BiH jer ne mogu da žive sa muslimanima, nego zbog činjenice da su na Zapadu i u Hrvatskoj bolji životni uvjeti. Kada će se neko iz Vareša ili Gruda, kada završi fakultetu Zagrebu ili Splitu, vratiti natrag u svoj rodni grad? Iz BiH se stolječima iseljavalo i to je sudbina ovoga naroda bez obzira na vjeroispovjest. U osnovi je isključivo ekonomska migracija. Ljudi idu tamo gdje imaju bolje životne uvjete, a to je Zapad i Hrvatska (za BiH, Hrvatska je zapad).
semirizsvemira
Posts: 1094
Joined: 24/05/2012 00:42

#39 Re: Nino Raspudić ideolog hercegbosanskog zla

Post by semirizsvemira »

Hafis wrote:Čuj muftija pazarski?
Onda bi Nino sto posto doveo biskupa Perića, pa bi tek onda vidio kako Musa dere jarca.
Musa bi u tom slucaju bio muftija ili ?
Zalosno je da uopce postoji takav program u kojem glavnu rijec vode nacionalisti i sovinisti Raspudic i Gatalo . Hecimovic je prodana dusha a Senad je pijandura zesca koji samo gleda kako da zaradi kakvu kintu za koju casicu vise . Zato izbjegavati ovu emisiju a ionako niko ne gleda OBN a pogotovo ovu emisiju
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#40 Re: Nino Raspudić ideolog hercegbosanskog zla

Post by Hafis »

Nisam stvarno ni znao za ovu emisiju.
Ali sad kada ste je ovako momački izreklamirali, jedva čekam da je vidim.
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#41 Re: Nino Raspudić ideolog hercegbosanskog zla

Post by Paranoid »

Black swan wrote:
JThomas wrote:možda zato što dom naroda upravo i služi da se teritorijalne jedinice različite po broju stanovnika predstave ravnopravno, kao balans predstavničkom domu? mudro, ali u žutu kaputu.
karina kao i hague
sve je skupa karina
ne znam kako ovaj nino može biti ideolog HB
kad je ideja HB stara malte ne kao i ideja NDH
frajer je 77. godište ako se ne varam i doktorirao je u ZG
listao sam neke knjige iz osamdesetih koje se pozivaju na tekstove iz tridesetih i četrdesetih
tipa: narod dalmacije, slavonije, herceg- bosne...

mislim da ideja HB nema svog ideologa :?
Nije kamenjarski Brus Lee jedini samozvani ideolog zla, ima njih još, ali se ne čuju jer HDZ Hrvatske je u opoziciji te su se povukli u baze i čekaju bolje dane. Njihov uspjeh "suvislo" zavisi od nosioca destrukcije političke scene BiH.
Raspudić svojom pojavom, titulom i medijskim minutama šalje poruke na koju se primaju samo generacije koje su svoje obrazovanje stekli po hr sistemu i u školama u kojoj su bili privilegovani time što su mogli ući na glavni ulaz..misleći valjda da su odabrani...
Manix
Posts: 166
Joined: 19/08/2013 14:06

#42 Re: Nino Raspudić ideolog hercegbosanskog zla

Post by Manix »

arhitekt2 wrote:
Manix wrote:Ti nemas pojma sta je demokratsko drustvo i sve to ....u Njemackoj bi taj Raspudic bio u zatvoru . To je fasita koji poziva na disoluciju drzave. Hajde u Hrvatskoj da jedan takav Srbin u sred ZAGREBA TRABUNJA SLICNO
Sinko, ti si malo zakasnio.Vrijeme jednoumlja,fašizma i komunizma je prošlo.Nema više Golog Otoka. Ako ti se ne sviđa ono što govori taj Raspudić, onda stavi čepove u uši, mijenjaj kanal ili razguli u Sjev. Koreju. Do sada nisam imao priliku gledati nikakav tv nastup tog Raspudića ali sad ću baš nešto potražiti na netu.
Nikad nisi ni cuo za Raspudica a kamoli procitao ili cuo nesto od njega a dajes komentar . Uostalom i ne trebas , slusaj svoje misli cuces i njega jer dok si ti izjednacio komunizam i fasizam meni je jasno iz cijeg si sinjela iskocio .
Zivio Ante prezime mu znate :lol: :lol: :lol: :P :evil:
Manix
Posts: 166
Joined: 19/08/2013 14:06

#43 Re: Nino Raspudić ideolog hercegbosanskog zla

Post by Manix »

skuterrr wrote:ma nemaš šta gledat, Raspudić je normalan mlad čovjek koji zastupa interese hrvatskog naroda i otvoreno govori o njima ,e tu je problem ,jer Bošnjaci žele slušati priču o zemljici Bosnici koju šire Dajdže koje ne mare za taj hrvatski narod nego za svoj osobni boljitak ...
Ono sto je tebi normalno drugima je potpuno nenormalno , ludo , fasisticki , nacisticki , rasisticki , ustaski isl. Taj Raspudic mladi i normalni momak bi ponovo srusio Mostar i Vakuf i sve ko nije kao on stavio u konc logore .
On zastupa interese hrvtskog naroda bas onako kako ih je zatupao Tuta , stela , Boban Susak , Sagolj ...oprosti ali ima nas kojima to nije normalno .
User avatar
ultima_palabra
Posts: 56035
Joined: 15/12/2008 16:53

#44 Re: Nino Raspudić ideolog hercegbosanskog zla

Post by ultima_palabra »

Kakav Rasprdić i ideolog, ne zna frajer gdje je šupalj :-) Zagovarao dvije potpuno različite ideologije u kratkom vremenskom periodu, očigledno da se radi o nekoj potrebi za medijskom pažnjom.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#45 Re: Nino Raspudić ideolog hercegbosanskog zla

Post by Banksy »

Shahab wrote:
U pravu si da je koncept od početka postavljen naopako, da razgovaraju dva desničara i jedan ''neutralni'', ali mislim da je opet dobro što se razgovara, što imamo priliku čuti različita razmišljanja, pa makar nam se uvijek i ne svidjela. Najveći problem ovog društva je što se u stvari jako malo otvoreno razgovara o problemima kojih imamo napretek, što ljudi uglavnom idu linijom manjeg otpora i nezamjeranja drugima - jer ko zna ko nam može valjati u budućnosti - što svi problemi i pitanja ostaju da lebde negdje u zraku, neizrečeni. Raspudića si dobro opisao, obrazovan, vješt, lukav Hercegovac, voli reflektore i pažnju, mekša verzija Milana Ivkošića, s čijim se stavovima u velikoj većini ne slažem. Ali ne sjećam se da je nekad negdje bio huškački raspložen, da se ta desnica mogla tako jako osjetiti (ograda, neredovan sam gledatelj). Svoje stavove zastupa prilično vješto i argumentirano, i u Reflexu i u HTV emisiji Peti dan. Zašto mu ovi ''naši'' ne odgovaraju, a prilika je bilo, uvijek, pitanje je za njih. Što se tiče ''desnice'', ne zaboravi da su Rešid Hafizović - srpski genocidni gen -, Mujki Spahić - mješani brakovi su zlo -, Fatko Alispahić - holokausta nije bilo -, braća Latići, Tunjo Filipović - šta izabrati od ponuđenih bisera -, redovni gosti domaćih televizija, a izjave su im počesto blago rečeno huškačke i šovinističke. Za njih je Raspudić blag i uvijen, tek u naznakama.
Mislim da je dobro što se razgovara, javno, otvoreno, pa šta god i kakogod.
User avatar
Skijaš
Posts: 12781
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#46 Re: Nino Raspudić ideolog hercegbosanskog zla

Post by Skijaš »

eroslav wrote:
Skijaš wrote:
Oktalz wrote:Ok. Opis smo dobili. Nino je vaki, nino je naki, ustaša, klerofašista, jede ljude... Ima li sad neka njegova teza da se to potkrijepi?
Ima, ali lik nije toliko bitan da bi se na njega trošilo vrijeme ili pokretalo ovakvu temu. Taj mutavac danas kuka jer se FBiH pretvara u isključivo bošnjački entitet a ignoriše činjenicu da je upravo ideja koju on gura (o formiranju Trećeg) glavna prepreka jačanju Hrvata. Ne možeš biti u istom kavezu sa brojnijim Bošnjacima, gurati im niz grlo getoizaciju a onda plakati kada ne uspiješ. Kada Nino odustane od šovinističkog projekta etnoteritorijalizacije, imaće pravo da se buni.
treći entitet je utopija i to je iole normalnom/razumnom čovjeku jasno...
s druge strane, lik ima razlog da (po)digne glas kontra boldirane ideologije i u tom kontextu mu neam šta predbaciti, ništa slagao nije
Njegov problem je u tom što situaciju u kojoj se nalazi jedan narod, pokušava riješiti na štetu drugog naroda ili države. Ako kažeš da nešto ne štima, to ne možeš koristiti kao argument za promovisanje pogrešnih rješenja. Ako kažeš da je Treći realnost i da ga samo treba ozvaničiti, koje pičke materine kukaš o transformaciji FBiH u samo bošnjački entitet ? Šta je istina ? Prvo ili drugo ?

Nino i nine trebaju shvatiti da je rješenje u integracijama, u brisanju podjela među narodima i od takvog Raspudića Hrvati mogu imati korist. Ovaj sadašnji Hrvate pokušava gurnuti pod autobus.
Manix
Posts: 166
Joined: 19/08/2013 14:06

#47 Re: Nino Raspudić ideolog hercegbosanskog zla

Post by Manix »

Banksy wrote:
Shahab wrote:
U pravu si da je koncept od početka postavljen naopako, da razgovaraju dva desničara i jedan ''neutralni'', ali mislim da je opet dobro što se razgovara, što imamo priliku čuti različita razmišljanja, pa makar nam se uvijek i ne svidjela. Najveći problem ovog društva je što se u stvari jako malo otvoreno razgovara o problemima kojih imamo napretek, što ljudi uglavnom idu linijom manjeg otpora i nezamjeranja drugima - jer ko zna ko nam može valjati u budućnosti - što svi problemi i pitanja ostaju da lebde negdje u zraku, neizrečeni. Raspudića si dobro opisao, obrazovan, vješt, lukav Hercegovac, voli reflektore i pažnju, mekša verzija Milana Ivkošića, s čijim se stavovima u velikoj većini ne slažem. Ali ne sjećam se da je nekad negdje bio huškački raspložen, da se ta desnica mogla tako jako osjetiti (ograda, neredovan sam gledatelj). Svoje stavove zastupa prilično vješto i argumentirano, i u Reflexu i u HTV emisiji Peti dan. Zašto mu ovi ''naši'' ne odgovaraju, a prilika je bilo, uvijek, pitanje je za njih. Što se tiče ''desnice'', ne zaboravi da su
Rešid Hafizović - srpski genocidni gen -, Mujki Spahić - mješani brakovi su zlo -, Fatko Alispahić - holokausta nije bilo -, braća Latići, Tunjo Filipović - šta izabrati od ponuđenih bisera
-, redovni gosti domaćih televizija, a izjave su im počesto blago rečeno huškačke i šovinističke. Za njih je Raspudić blag i uvijen, tek u naznakama.
Mislim da je dobro što se razgovara, javno, otvoreno, pa šta god i kakogod.
Kao prvo sta reci sta je to Tunjo rekao. Ne volim Tunju ali kakve veze on ima sa Raspudicem i razbijanjem Bosne na entitete . Stavio si njegovo ime a nicim nisi potkrijepio sta on radi u ovom drustvu i na ovoj temi . Takodje mjesani brakovi i holokaust ( to sto prica Mujki i Fatmir su bljuvotine od kojih se ogradjujem ) dakle mjesani brakovi i srpski geni takodje nemaju nikakve sa cinbjenicom da nacinalisticke politike susjednih i komsijskih drzava vec 100 godina pokusavaju da uniste jednu drzavu i jedan narod . Kada Mujki i seljacine Latici naprave ono sto su napravili Bobani Kardzici Pavelici i Draze javi se . Bosanski muslimani nemaju fasiticke strane niti nista ultra desno . nikad u istoriji . Ne ruse tudje bogomolje nemaju konc logore ne vode agresorske ratove ne kidisu na tudju teritoriju .
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#48 Re: Nino Raspudić ideolog hercegbosanskog zla

Post by veljaca »

Hafis wrote:Nisam stvarno ni znao za ovu emisiju.
Ali sad kada ste je ovako momački izreklamirali, jedva čekam da je vidim.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mnoge ti stvari, na zalost ne znas ....
Manix
Posts: 166
Joined: 19/08/2013 14:06

#49 Re: Nino Raspudić ideolog hercegbosanskog zla

Post by Manix »

Banksy je napisao
Mislim da je dobro što se razgovara, javno, otvoreno, pa šta god i kakogod
.

92 godine nisu imali strpljenja za razgovor . Bosna je priznata kao drzava 31 marta a 1 aprila napdnuta Bijeljina . Vakuf je napadnut u junu 92 . Isti oni koji su izvrsili agresiju i genocid sada bi razgovarali jer nisu uspjeli 92 -96 . I interesanto skoro iste ciljeve i apetite imaju . I to hoce onako na poklon . :cry: :shock: :roll:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#50 Re: Nino Raspudić ideolog hercegbosanskog zla

Post by Banksy »

Manix wrote:
Odgovarala sam Shahabu na primjedbu da mu se daje medijski prostor ...
Smiri se.
Post Reply