Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#24976 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

JavierBosnia wrote: 18/12/2019 19:51 Kamere imamo, ako treba instalirati bolje i naprednije, zaduziti ljude da to prate i kontrolisu i samo kazne da se salju. Fotografija kao dokaz uz prilog i 200 KM kazne.

Druge nema
Najbolji lijek
Policija zaduzi xy liku kameru koju postave u njegovo auto..blombira se brisanje i gasenje snimanja. Svaki mjesec xy dodje u stanicu i hadze uzmu video. Na kraju godine xy dobije zestok popust na registraciju vozila.
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#24977 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kakaljin »

zdruzdjo wrote: 19/12/2019 08:51
JavierBosnia wrote: 18/12/2019 19:51 Kamere imamo, ako treba instalirati bolje i naprednije, zaduziti ljude da to prate i kontrolisu i samo kazne da se salju. Fotografija kao dokaz uz prilog i 200 KM kazne.

Druge nema
Najbolji lijek
Policija zaduzi xy liku kameru koju postave u njegovo auto..blombira se brisanje i gasenje snimanja. Svaki mjesec xy dodje u stanicu i hadze uzmu video. Na kraju godine xy dobije zestok popust na registraciju vozila.
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#24978 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by vjeshalica »

100 maruna i bod je svakom kretenu puno
Moj colega sa posla se nije skidao sa telefona i obriju ga negdje prema Tuzli,jos se debil svađo.Arane plati lijepo kriv si i cao...glavna odbrana je bila: to je kaze zato jer im nisam ponudio cvaju
Zato si reko 3 puta poslo sluzbeno na servis jer si ga klepo sa svih strana pa sam ja morala da trpam registratore u sepet koji nece meda i zavrsavam posao 500km od Sarajeva :D
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#24979 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by basicm »

drug_profi wrote: 18/12/2019 16:00 Pa ima papaka, ali je nesto vise ljudi koji na zmigavac reaguju stvaranjem prostora.
Nikad se on ukljucio ne bi. Ljudi bi radije glavu izgubili nego nekoga pustili da se ukljuci.
User avatar
nepass1
Posts: 14691
Joined: 06/07/2017 07:35

#24980 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

Ma nece kod nas policija kurcem da mrdne, ono postavi radar ispise 10ak kazni i kuci. Sad jos kamere nabavili jos manje ce raditi. Pa jbt kontrola autosjedalica to se u novinama najavljuje. Kad prodje akcija onda opet nikad nikog nece pogledati
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#24981 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Ned071 »

basicm wrote: 19/12/2019 10:37
drug_profi wrote: 18/12/2019 16:00 Pa ima papaka, ali je nesto vise ljudi koji na zmigavac reaguju stvaranjem prostora.
Nikad se on ukljucio ne bi. Ljudi bi radije glavu izgubili nego nekoga pustili da se ukljuci.
nevjerovatno. ovo mi je potpuno nejsano. tacno ga vidis u retrovizoru kako nacepi po gasu cim das zmigavac da te ne pusti da se prestrojis... jbt ja blicnem i pustim covjeka da prodje jer ne mrdam, na faci mu vidis da je ishavješten sav, konta skrivena kamera, ne smije krenut...
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#24982 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by skafiskafsnjak »

Ned071 wrote: 19/12/2019 11:03
basicm wrote: 19/12/2019 10:37
drug_profi wrote: 18/12/2019 16:00 Pa ima papaka, ali je nesto vise ljudi koji na zmigavac reaguju stvaranjem prostora.
Nikad se on ukljucio ne bi. Ljudi bi radije glavu izgubili nego nekoga pustili da se ukljuci.
nevjerovatno. ovo mi je potpuno nejsano. tacno ga vidis u retrovizoru kako nacepi po gasu cim das zmigavac da te ne pusti da se prestrojis... jbt ja blicnem i pustim covjeka da prodje jer ne mrdam, na faci mu vidis da je ishavješten sav, konta skrivena kamera, ne smije krenut...
Meni bas ceif pustiti da se ukljuce.... majke mi. Samo bolestan um moze drugacije razmisljati. Pa i da zuris negdje, neces nista kasnije doci ako pustis nekoga...
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#24983 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Ned071 wrote: 19/12/2019 11:03
basicm wrote: 19/12/2019 10:37
drug_profi wrote: 18/12/2019 16:00 Pa ima papaka, ali je nesto vise ljudi koji na zmigavac reaguju stvaranjem prostora.
Nikad se on ukljucio ne bi. Ljudi bi radije glavu izgubili nego nekoga pustili da se ukljuci.
nevjerovatno. ovo mi je potpuno nejsano. tacno ga vidis u retrovizoru kako nacepi po gasu cim das zmigavac da te ne pusti da se prestrojis... jbt ja blicnem i pustim covjeka da prodje jer ne mrdam, na faci mu vidis da je ishavješten sav, konta skrivena kamera, ne smije krenut...
O da! :evil:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#24984 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Evo malo friskog debilizma od jutros. Nemaju dvojica imbecila vremena da cekaju, nego ce kontra trakom pa lijevo, ali qu... Upali se zeleno ovim iz kontra smjera i onda haos, tek su se neka doba digli na trotoar!

Image
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#24985 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Seyfo »

Čest je slučaj bahatih debila da misle da samo oni mogu voziti kontra trakom. Problem je ako im to jednom prođe (niko se ne pojavi iz suprotnog smjera, ne bude ni policije), onda se osile i misle da su do kraja života ovlašteni to raditi. Neće njemu niko stajati na putu.
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#24986 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Seyfo wrote: 19/12/2019 11:23 Čest je slučaj bahatih debila da misle da samo oni mogu voziti kontra trakom. Problem je ako im to jednom prođe (niko se ne pojavi iz suprotnog smjera, ne bude ni policije), onda se osile i misle da su do kraja života ovlašteni to raditi. Neće njemu niko stajati na putu.
Isto je i sa svim ostalim prekršajima to stalno potenciram... Skretanja u zabranu/jednosmjernu, preticanja preko pune linije, korištenje mobitela, vožnja bez svjetala duboko u noć,vožnja sa pokvarenim oborenim svjetlima pod dugim, pješaci preko crvenog svjetla, vozači kroz crveno svjetlo, sječenje/peglanje krivina, oduzimanje prvenstva, pijana vožnja, brza vožnja i tako dalje i tako dalje.... jednom ili dva puta prođe bez kazne i onda to postane kretenska navika koja je sve gora i gora dok se ne desi tragedija... onda kažemo da je bio fin...
User avatar
Qler
Posts: 25839
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#24987 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Qler »

Kurcobolja me najvise nervira... sinoc su me dvojca sa Panamerama iznervirala u Nedzaricima na skretanju za Dobrinju, obojca pretekli kolonu i stali prvi i kad se upalilo zeleno ne krecu, legao sam na sirenu i dzaba sebe nervirao jer njih ocigledno boli tuki za sve oko njih...

Ili jutros, udje u raskrsnicu kao na defileu da je.. guzva, svi gledaju da se provuku ono razvuklo ko hodza teraviju...
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39564
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#24988 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

degenerika ne fali,svakodnevno ih je sve vise i vise....
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#24989 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

tempuser wrote: 19/12/2019 11:16
Image
Iiiii jaooooo kako bih stajao kao pjesak ispred njih.
Srecice moje, ne bih se maknuo. A spreman da nicice padnem ko pam-om pokosen ako me samo pipne karambolka. telefon repetiran u ruci za zvanje policije, hitne, vatrogasaca, civilne zastite........
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#24990 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

Travnički Noćni Šetač wrote: 19/12/2019 11:32 ......onda kažemo da je bio fin...

Ne bi mrava zgazio......
User avatar
Logovan
Posts: 102866
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#24991 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Logovan »

Sve zaboravim da čestitam jednom "vozaču" na prolasku na crveno na semaforu iza američke ambasade mislim prije dva dana. Valjda gospodin nije mogao čekati da se uključi zeleno, a posla preko glave, žurba je. :oops: Sekundu nakon prolaska, upalilo se zeleno za pješake.

Svaka čast majstore. Čestitke. Treba nam više takvih kao što si ti.
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#24992 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

Logovan wrote: 19/12/2019 11:57 Sve zaboravim da čestitam jednom "vozaču" na prolasku na crveno na semaforu iza američke ambasade mislim prije dva dana. Valjda gospodin nije mogao čekati da se uključi zeleno, a posla preko glave, žurba je. :oops: Sekundu nakon prolaska, upalilo se zeleno za pješake.

Svaka čast majstore. Čestitke. Treba nam više takvih kao što si ti.
Procitao je. Eno ode na psihijatriju zurbom. Sve kroz crvena svjetla.
:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102866
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#24993 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Logovan »

zdruzdjo wrote: 19/12/2019 12:14
Logovan wrote: 19/12/2019 11:57 Sve zaboravim da čestitam jednom "vozaču" na prolasku na crveno na semaforu iza američke ambasade mislim prije dva dana. Valjda gospodin nije mogao čekati da se uključi zeleno, a posla preko glave, žurba je. :oops: Sekundu nakon prolaska, upalilo se zeleno za pješake.

Svaka čast majstore. Čestitke. Treba nam više takvih kao što si ti.
Procitao je. Eno ode na psihijatriju zurbom. Sve kroz crvena svjetla.
:lol: :lol: :lol: :lol:
:D

A sada bih spomenuo drugog "vozača" koji je prije sat, dva iz trake sa desno (Mašinska škola), otišao pravo. Ubacio se u traku za pravo u raskrsnici i to pri većoj brzini. Morao nagaziti momački da bi uspio u svojoj pametnoj ideji.

Svaka čast majstore i tebi. Također, treba nam više ovakvih.
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#24994 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Seyfo »

Ta raskrsnica se smatra testom koji svaki pravi krkan bez mozga mora imati u malom prstu. Skretanja za lijevo i desno strogo služe za nastavak pravo, preticanje kolone i ubacivanje ispred njih.
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#24995 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

tempuser wrote: 19/12/2019 11:16 Evo malo friskog debilizma od jutros. Nemaju dvojica imbecila vremena da cekaju, nego ce kontra trakom pa lijevo, ali qu... Upali se zeleno ovim iz kontra smjera i onda haos, tek su se neka doba digli na trotoar!

Image
Koliko ja vidim, to su Opel Meriva (ili Corsa) i neki auto čiju marku ne raspoznajem - uglavnom, nijedno nije falschwagen.
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#24996 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

zdruzdjo wrote: 19/12/2019 11:52
Travnički Noćni Šetač wrote: 19/12/2019 11:32 ......onda kažemo da je bio fin...

Ne bi mrava zgazio......
Redovno pozdravljao u haustoru sa "Dobar dan" i pomagao staricama da nose cekere.
User avatar
drug_profi
Posts: 65445
Joined: 16/07/2012 16:00

#24997 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Laplace wrote: 19/12/2019 12:53
Koliko ja vidim, to su Opel Meriva (ili Corsa) i neki auto čiju marku ne raspoznajem - uglavnom, nijedno nije falschwagen.
Hmmm. Ali su garant dizelaši.... :mrgreen:
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#24998 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Ned071 »

mazda kukala ti majka
User avatar
Laertes
Posts: 5065
Joined: 08/01/2015 18:25

#24999 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laertes »

Da se naspominjem ovdje ženske familije majmunu u sivoj Octaviji A4 sa telefonom u drečavo zelenoj maski i od maloprije u Tz. Gusla hadžo 12,5 na sat i priča na telefon. Dabogda ti mater, ženu i šćer tako polako guslali sa drečavozelenim...
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39564
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#25000 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

Laplace wrote: 19/12/2019 12:53

Koliko ja vidim, to su Opel Meriva (ili Corsa) i neki auto čiju marku ne raspoznajem - uglavnom, nijedno nije falschwagen.
mazda cx7
Post Reply