pa nije valjda po kasarni nego u kladionici i na neki autobusFreamon Lester wrote:Malo bolje kad razmislim jebem i onog ko je bio na strazi, a nije ga u celo spuco kad je poceo pucati po kasarni. Jebem ti vojsku kad se i u nju preko stele prima...jao_situacije wrote:ako ne proglase vanredno stanje sad ne znam kad će
pa jebem ti mup i fup
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
#24976 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
- insaneinthebrain
- Posts: 25532
- Joined: 12/08/2013 12:51
#24977 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
bunca frajer, ne zna sta pricazigson wrote:pa nije valjda po kasarni nego u kladionici i na neki autobusFreamon Lester wrote:Malo bolje kad razmislim jebem i onog ko je bio na strazi, a nije ga u celo spuco kad je poceo pucati po kasarni. Jebem ti vojsku kad se i u nju preko stele prima...jao_situacije wrote:ako ne proglase vanredno stanje sad ne znam kad će
pa jebem ti mup i fup
-
artime
- Posts: 1331
- Joined: 08/01/2013 19:36
#24978 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Znaci ako ubica jos nije pronadjen postoje sanse za vece zrtve.
Saucesce porodicama.
Saucesce porodicama.
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52750
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#24979 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
bilo bi lijepo kad bi se uzdržali od proizvoljnih konstrukcija dok se ne bude znalo nešto više 
-
promaha
- Posts: 601
- Joined: 04/01/2011 21:11
#24980 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
21:15 Kako saznajemo, ubica je Enes Omeragić, nastanjen u Sokolju
- Kombat
- Posts: 887
- Joined: 06/09/2014 06:29
- Location: Sadaka City
#24981 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
promaha wrote:21:15 Kako saznajemo, ubica je Enes Omeragić, nastanjen u Sokolju
Jel povratnik iz svete zemlje?promaha wrote:21:15 Kako saznajemo, ubica je Enes Omeragić, nastanjen u Sokolju
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#24982 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
U bjegu je pucao na kasarnu i autobus OS BiH. Prema N1 i ubijeni vojnici su bili u autobusu..zigson wrote: pa nije valjda po kasarni nego u kladionici i na neki autobus
Prema nezvaničnim informacijama, ubijena su dva vojnika Oružanih snaga BiH. Prema nepotvrđenim informacijama muškarac je pucao na autobus u kojem su se nalazili vojnici.
- insaneinthebrain
- Posts: 25532
- Joined: 12/08/2013 12:51
#24983 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
jest, povratnik iz svete zemlje ČemerikeKombat wrote:promaha wrote:21:15 Kako saznajemo, ubica je Enes Omeragić, nastanjen u SokoljuJel povratnik iz svete zemlje?promaha wrote:21:15 Kako saznajemo, ubica je Enes Omeragić, nastanjen u Sokolju
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#24984 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
ja bi hladno rekao da je terorizam i isil, i poslao dole 1000 policajaca kao u maoču
pa onda nek ih tuku kundacima po tim favelama dole
jebeni potoci i rajlovac i briješće i svi ti sandžokani leglo narkomanije kriminala i prostitucije
pa onda nek ih tuku kundacima po tim favelama dole
jebeni potoci i rajlovac i briješće i svi ti sandžokani leglo narkomanije kriminala i prostitucije
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
#24985 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Freamon Lester wrote:U bjegu je pucao na kasarnu i autobus OS BiH. Prema N1 i ubijeni vojnici su bili u autobusu..zigson wrote: pa nije valjda po kasarni nego u kladionici i na neki autobus
Prema nezvaničnim informacijama, ubijena su dva vojnika Oružanih snaga BiH. Prema nepotvrđenim informacijama muškarac je pucao na autobus u kojem su se nalazili vojnici.
//
Last edited by zigson on 18/11/2015 21:32, edited 2 times in total.
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#24986 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Baš je od pomoći ovaj tvoj komentar.jao_situacije wrote:ja bi hladno rekao da je terorizam i isil, i poslao dole 1000 policajaca kao u maoču
pa onda nek ih tuku kundacima po tim favelama dole
jebeni potoci i rajlovac i briješće i svi ti sandžokani leglo narkomanije kriminala i prostitucije
-
MirtolaDas
- Posts: 930
- Joined: 05/11/2011 15:40
- Location: dje me nadje
#24987 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
po opridijeljenju sam pacifista ali se slazem sa vasom izjavom. dici muriju i vojsku na noge da procesljaju teroristicka gnjezda.jao_situacije wrote:ja bi hladno rekao da je terorizam i isil, i poslao dole 1000 policajaca kao u maoču
pa onda nek ih tuku kundacima po tim favelama dole
jebeni potoci i rajlovac i briješće i svi ti sandžokani leglo narkomanije kriminala i prostitucije
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#24988 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Tip naoružan dugom cijevi je na slobodi na području Rajlovca a ko zna zna da je taj dio stvoren za igre skrivača. Ubio je dvoje znači nije mu problem ubiti jos koga jbmi se odakle je, ko je, koje je vjere i boje samo ga roknite.
-
Org
- Posts: 624
- Joined: 04/09/2011 14:09
#24989 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Vala chmoljo nek si nas zamolio da se suzdrzimo negativnih komentara.jao_situacije wrote:ja bi hladno rekao da je terorizam i isil, i poslao dole 1000 policajaca kao u maoču
pa onda nek ih tuku kundacima po tim favelama dole
jebeni potoci i rajlovac i briješće i svi ti sandžokani leglo narkomanije kriminala i prostitucije
-
golman
- Posts: 2684
- Joined: 23/01/2014 22:33
- Location: na golu
#24990 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Teroristički napad na Bosnu i Hercegovinu...sutra svi bosansku zastavu na fb profil
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#24991 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
jesam li nešto pogrešno rekao, izvini ?julisiz es grant wrote:Baš je od pomoći ovaj tvoj komentar.jao_situacije wrote:ja bi hladno rekao da je terorizam i isil, i poslao dole 1000 policajaca kao u maoču
pa onda nek ih tuku kundacima po tim favelama dole
jebeni potoci i rajlovac i briješće i svi ti sandžokani leglo narkomanije kriminala i prostitucije
činjenica je da je tu leglo kriminala u sarajevu
činjenica je da su tu 90% sandžaklije
činjenica je da policija kurcem ne mrda vezano za to
pun mi je kurac stoke koja dolazi u moj grad i pravi faluđu i brazilske favele od nekada divnog grada
uništili su gras svojim zapošljavanjem uništavaju vodovod ilegalnim priključcima
sandžokani i ta naselja su rak rana kantona sarajevo.
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#24992 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Perica Stanić, direktor SIPA-e, kazao je za "Avaz" da je SIPA upoznata s dvostrukim ubistvom u Rajlovcu, ali je naveo da ovog trenutka ne može potvrditi da je riječ o terorističkom napadu.
- Imamo informaciju o događaju. Obezbjeđujemo svoju zgradu. Digli smo nivo sigurnosti. Čekamo obavijest od Kantonalnog MUP-a. Nemamo još potvrdu da je to teroristički čin, nadamo se da nije. Indikativno je što su dvojica, što je to bilo na kapiji. Za sada ne možemo reći da je riječ o terorističkom činu i dok god ne budemo našli izvršioce i utvrdili činjenice, odnosno kolege iz MUP-a KS, nećemo se moći odrediti u tom pravcu - kazao je Stanić.
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#24993 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Bitnije je hapsiti komandante ARBIH.Freamon Lester wrote:Perica Stanić, direktor SIPA-e, kazao je za "Avaz" da je SIPA upoznata s dvostrukim ubistvom u Rajlovcu, ali je naveo da ovog trenutka ne može potvrditi da je riječ o terorističkom napadu.
- Imamo informaciju o događaju. Obezbjeđujemo svoju zgradu. Digli smo nivo sigurnosti. Čekamo obavijest od Kantonalnog MUP-a. Nemamo još potvrdu da je to teroristički čin, nadamo se da nije. Indikativno je što su dvojica, što je to bilo na kapiji. Za sada ne možemo reći da je riječ o terorističkom činu i dok god ne budemo našli izvršioce i utvrdili činjenice, odnosno kolege iz MUP-a KS, nećemo se moći odrediti u tom pravcu - kazao je Stanić.
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#24994 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Rekao si glupost i nastavljaš govoriti gluposti.jao_situacije wrote:jesam li nešto pogrešno rekao, izvini ?julisiz es grant wrote:Baš je od pomoći ovaj tvoj komentar.jao_situacije wrote:ja bi hladno rekao da je terorizam i isil, i poslao dole 1000 policajaca kao u maoču
pa onda nek ih tuku kundacima po tim favelama dole
jebeni potoci i rajlovac i briješće i svi ti sandžokani leglo narkomanije kriminala i prostitucije
činjenica je da je tu leglo kriminala u sarajevu
činjenica je da su tu 90% sandžaklije
činjenica je da policija kurcem ne mrda vezano za to
pun mi je kurac stoke koja dolazi u moj grad i pravi faluđu i brazilske favele od nekada divnog grada
uništili su gras svojim zapošljavanjem uništavaju vodovod ilegalnim priključcima
sandžokani i ta naselja su rak rana kantona sarajevo.
-
ibizza
- Posts: 4986
- Joined: 05/06/2008 00:46
#24995 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Je li ubica vehabija?
- escobar__
- Posts: 9985
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#24996 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
A čekaj, teroristički je napad samo kad bradate spodobe napadaju "u ime Allaha", u svakom drugom slučaju je "samo" zločin?
Ja logike i govana...
- insaneinthebrain
- Posts: 25532
- Joined: 12/08/2013 12:51
#24997 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
četnik je ubicaibizza wrote:Je li ubica vehabija?
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#24998 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
evo prosvijetli me, molim tejulisiz es grant wrote: Rekao si glupost i nastavljaš govoriti gluposti.
šta je konkretno glupost
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#24999 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
koji vam je kurac svega vam
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#25000 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Nabijem vas na kurac sve kolektivno! Pa jebem vas, DVA ZIVOTA SU IZGUBLJENA a vi serete. Poserem vam se posred usta!
