SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
zigson
Posts: 4818
Joined: 04/04/2015 22:17

#24976 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by zigson »

Freamon Lester wrote:
jao_situacije wrote:ako ne proglase vanredno stanje sad ne znam kad će
pa jebem ti mup i fup
Malo bolje kad razmislim jebem i onog ko je bio na strazi, a nije ga u celo spuco kad je poceo pucati po kasarni. Jebem ti vojsku kad se i u nju preko stele prima...
pa nije valjda po kasarni nego u kladionici i na neki autobus
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25532
Joined: 12/08/2013 12:51

#24977 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by insaneinthebrain »

zigson wrote:
Freamon Lester wrote:
jao_situacije wrote:ako ne proglase vanredno stanje sad ne znam kad će
pa jebem ti mup i fup
Malo bolje kad razmislim jebem i onog ko je bio na strazi, a nije ga u celo spuco kad je poceo pucati po kasarni. Jebem ti vojsku kad se i u nju preko stele prima...
pa nije valjda po kasarni nego u kladionici i na neki autobus
bunca frajer, ne zna sta prica :oops:
artime
Posts: 1331
Joined: 08/01/2013 19:36

#24978 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by artime »

Znaci ako ubica jos nije pronadjen postoje sanse za vece zrtve.

Saucesce porodicama.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52750
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#24979 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Chmoljo »

bilo bi lijepo kad bi se uzdržali od proizvoljnih konstrukcija dok se ne bude znalo nešto više :-)
promaha
Posts: 601
Joined: 04/01/2011 21:11

#24980 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by promaha »

21:15 Kako saznajemo, ubica je Enes Omeragić, nastanjen u Sokolju
User avatar
Kombat
Posts: 887
Joined: 06/09/2014 06:29
Location: Sadaka City

#24981 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Kombat »

promaha wrote:21:15 Kako saznajemo, ubica je Enes Omeragić, nastanjen u Sokolju
promaha wrote:21:15 Kako saznajemo, ubica je Enes Omeragić, nastanjen u Sokolju
Jel povratnik iz svete zemlje?
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#24982 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Freamon Lester »

zigson wrote: pa nije valjda po kasarni nego u kladionici i na neki autobus
U bjegu je pucao na kasarnu i autobus OS BiH. Prema N1 i ubijeni vojnici su bili u autobusu..
Prema nezvaničnim informacijama, ubijena su dva vojnika Oružanih snaga BiH. Prema nepotvrđenim informacijama muškarac je pucao na autobus u kojem su se nalazili vojnici.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25532
Joined: 12/08/2013 12:51

#24983 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by insaneinthebrain »

Kombat wrote:
promaha wrote:21:15 Kako saznajemo, ubica je Enes Omeragić, nastanjen u Sokolju
promaha wrote:21:15 Kako saznajemo, ubica je Enes Omeragić, nastanjen u Sokolju
Jel povratnik iz svete zemlje?
jest, povratnik iz svete zemlje Čemerike :-)
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#24984 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by jao_situacije »

ja bi hladno rekao da je terorizam i isil, i poslao dole 1000 policajaca kao u maoču
pa onda nek ih tuku kundacima po tim favelama dole
jebeni potoci i rajlovac i briješće i svi ti sandžokani leglo narkomanije kriminala i prostitucije
zigson
Posts: 4818
Joined: 04/04/2015 22:17

#24985 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by zigson »

Freamon Lester wrote:
zigson wrote: pa nije valjda po kasarni nego u kladionici i na neki autobus
U bjegu je pucao na kasarnu i autobus OS BiH. Prema N1 i ubijeni vojnici su bili u autobusu..
Prema nezvaničnim informacijama, ubijena su dva vojnika Oružanih snaga BiH. Prema nepotvrđenim informacijama muškarac je pucao na autobus u kojem su se nalazili vojnici.

//
Last edited by zigson on 18/11/2015 21:32, edited 2 times in total.
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#24986 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by julisiz es grant »

jao_situacije wrote:ja bi hladno rekao da je terorizam i isil, i poslao dole 1000 policajaca kao u maoču
pa onda nek ih tuku kundacima po tim favelama dole
jebeni potoci i rajlovac i briješće i svi ti sandžokani leglo narkomanije kriminala i prostitucije
Baš je od pomoći ovaj tvoj komentar.
MirtolaDas
Posts: 930
Joined: 05/11/2011 15:40
Location: dje me nadje

#24987 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by MirtolaDas »

jao_situacije wrote:ja bi hladno rekao da je terorizam i isil, i poslao dole 1000 policajaca kao u maoču
pa onda nek ih tuku kundacima po tim favelama dole
jebeni potoci i rajlovac i briješće i svi ti sandžokani leglo narkomanije kriminala i prostitucije
po opridijeljenju sam pacifista ali se slazem sa vasom izjavom. dici muriju i vojsku na noge da procesljaju teroristicka gnjezda.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#24988 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by O'zone »

Tip naoružan dugom cijevi je na slobodi na području Rajlovca a ko zna zna da je taj dio stvoren za igre skrivača. Ubio je dvoje znači nije mu problem ubiti jos koga jbmi se odakle je, ko je, koje je vjere i boje samo ga roknite.
Org
Posts: 624
Joined: 04/09/2011 14:09

#24989 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Org »

jao_situacije wrote:ja bi hladno rekao da je terorizam i isil, i poslao dole 1000 policajaca kao u maoču
pa onda nek ih tuku kundacima po tim favelama dole
jebeni potoci i rajlovac i briješće i svi ti sandžokani leglo narkomanije kriminala i prostitucije
Vala chmoljo nek si nas zamolio da se suzdrzimo negativnih komentara.
golman
Posts: 2684
Joined: 23/01/2014 22:33
Location: na golu

#24990 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by golman »

Teroristički napad na Bosnu i Hercegovinu...sutra svi bosansku zastavu na fb profil
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#24991 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by jao_situacije »

julisiz es grant wrote:
jao_situacije wrote:ja bi hladno rekao da je terorizam i isil, i poslao dole 1000 policajaca kao u maoču
pa onda nek ih tuku kundacima po tim favelama dole
jebeni potoci i rajlovac i briješće i svi ti sandžokani leglo narkomanije kriminala i prostitucije
Baš je od pomoći ovaj tvoj komentar.
jesam li nešto pogrešno rekao, izvini ?
činjenica je da je tu leglo kriminala u sarajevu
činjenica je da su tu 90% sandžaklije
činjenica je da policija kurcem ne mrda vezano za to

pun mi je kurac stoke koja dolazi u moj grad i pravi faluđu i brazilske favele od nekada divnog grada
uništili su gras svojim zapošljavanjem uništavaju vodovod ilegalnim priključcima
sandžokani i ta naselja su rak rana kantona sarajevo.
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#24992 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Freamon Lester »

Perica Stanić, direktor SIPA-e, kazao je za "Avaz" da je SIPA upoznata s dvostrukim ubistvom u Rajlovcu, ali je naveo da ovog trenutka ne može potvrditi da je riječ o terorističkom napadu.

- Imamo informaciju o događaju. Obezbjeđujemo svoju zgradu. Digli smo nivo sigurnosti. Čekamo obavijest od Kantonalnog MUP-a. Nemamo još potvrdu da je to teroristički čin, nadamo se da nije. Indikativno je što su dvojica, što je to bilo na kapiji. Za sada ne možemo reći da je riječ o terorističkom činu i dok god ne budemo našli izvršioce i utvrdili činjenice, odnosno kolege iz MUP-a KS, nećemo se moći odrediti u tom pravcu - kazao je Stanić.
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#24993 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by julisiz es grant »

Freamon Lester wrote:
Perica Stanić, direktor SIPA-e, kazao je za "Avaz" da je SIPA upoznata s dvostrukim ubistvom u Rajlovcu, ali je naveo da ovog trenutka ne može potvrditi da je riječ o terorističkom napadu.

- Imamo informaciju o događaju. Obezbjeđujemo svoju zgradu. Digli smo nivo sigurnosti. Čekamo obavijest od Kantonalnog MUP-a. Nemamo još potvrdu da je to teroristički čin, nadamo se da nije. Indikativno je što su dvojica, što je to bilo na kapiji. Za sada ne možemo reći da je riječ o terorističkom činu i dok god ne budemo našli izvršioce i utvrdili činjenice, odnosno kolege iz MUP-a KS, nećemo se moći odrediti u tom pravcu - kazao je Stanić.
Bitnije je hapsiti komandante ARBIH.
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#24994 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by julisiz es grant »

jao_situacije wrote:
julisiz es grant wrote:
jao_situacije wrote:ja bi hladno rekao da je terorizam i isil, i poslao dole 1000 policajaca kao u maoču
pa onda nek ih tuku kundacima po tim favelama dole
jebeni potoci i rajlovac i briješće i svi ti sandžokani leglo narkomanije kriminala i prostitucije
Baš je od pomoći ovaj tvoj komentar.
jesam li nešto pogrešno rekao, izvini ?
činjenica je da je tu leglo kriminala u sarajevu
činjenica je da su tu 90% sandžaklije
činjenica je da policija kurcem ne mrda vezano za to

pun mi je kurac stoke koja dolazi u moj grad i pravi faluđu i brazilske favele od nekada divnog grada
uništili su gras svojim zapošljavanjem uništavaju vodovod ilegalnim priključcima
sandžokani i ta naselja su rak rana kantona sarajevo.
Rekao si glupost i nastavljaš govoriti gluposti.
ibizza
Posts: 4986
Joined: 05/06/2008 00:46

#24995 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by ibizza »

Je li ubica vehabija?
User avatar
escobar__
Posts: 9985
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#24996 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by escobar__ »

A čekaj, teroristički je napad samo kad bradate spodobe napadaju "u ime Allaha", u svakom drugom slučaju je "samo" zločin? :lol: Ja logike i govana...
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25532
Joined: 12/08/2013 12:51

#24997 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by insaneinthebrain »

ibizza wrote:Je li ubica vehabija?
četnik je ubica
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#24998 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by jao_situacije »

julisiz es grant wrote: Rekao si glupost i nastavljaš govoriti gluposti.
evo prosvijetli me, molim te
šta je konkretno glupost
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#24999 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Baltazar_khan »

koji vam je kurac svega vam
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#25000 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by un1ted »

Nabijem vas na kurac sve kolektivno! Pa jebem vas, DVA ZIVOTA SU IZGUBLJENA a vi serete. Poserem vam se posred usta!
Locked