SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#24953 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
neka je vala svaka čast pekaru. evo jedna u njegovu čast
- Droog
- Posts: 1707
- Joined: 09/01/2009 04:13
- Location: Small Town Underground
#24954 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
mk ultra wrote:Sandžaklije ili TrijadeFreamon Lester wrote:Najmanje dvije osobe ubijene u Rajlovcu. Napadac u bjekstvu.
.
Last edited by Droog on 18/11/2015 21:47, edited 1 time in total.
- insaneinthebrain
- Posts: 25532
- Joined: 12/08/2013 12:51
#24955 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
zona sumraka, ulica safeta zajke

- Cherry-Cherry
- Posts: 7994
- Joined: 20/02/2013 14:14
- Location: Saturn
#24956 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ubistvo...
- RIZVA
- Posts: 20786
- Joined: 18/03/2007 15:18
- Location: Sarajevo
#24957 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Pun grad budala,ko da im je Fukushima mozak "isprala"
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#24958 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
dobro pekar udara

- mk ultra
- Posts: 24036
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#24959 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
zna li iko šta je bilo ovo u rajlovcu, koji su razlozi pucnjave?
- insaneinthebrain
- Posts: 25532
- Joined: 12/08/2013 12:51
#24960 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
pao na jednom paru za 300 maraka
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
#24961 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Sve je ovo do vremena, od subote ce se stanje poboljsati, vidis da je ovo sve poludilo zbog vremenskih neprilika za mjesec NovembarRIZVA wrote:Pun grad budala,ko da im je Fukushima mozak "isprala"
- insaneinthebrain
- Posts: 25532
- Joined: 12/08/2013 12:51
#24962 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
dva vojnika ubijena, tako javise na tvsa
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#24963 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
insaneinthebrain wrote:dva vojnika ubijena, tako javise na tvsa
-
baklava2
- Posts: 185
- Joined: 28/03/2005 15:09
- Location: sarajevo
#24964 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
valjda će javit kad ga istjeraju iz šimšira 
definitino nam je u gradu stanje : uobičajena radna atmosfera
definitino nam je u gradu stanje : uobičajena radna atmosfera
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#24965 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
naši da su pametni trebaju reći da se isil skriva u ulici safeta zajkeinsaneinthebrain wrote:zona sumraka, ulica safeta zajke![]()
kad završe posao garantiram da bi kriminala bilo manje za 30%
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#24966 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Code: Select all
http://ba.n1info.com/a70302/Vijesti/Vijesti/U-Rajlovcu-ubijena-dva-vojnika-Oruzanih-snaga-BiH.html- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#24967 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
U večerašnjoj pucnjavi u Rajlovcu ubijena su dvojica vojnika, a jedan je povrijeđen, saznaje "Avazov" portal iz Ministarstva odbrane BiH.
Kako nam je rečeno, ubica je ušao u obližnju kladionicu, gdje je ubio dvojicu vojnika, nakon čega je izašao iz kladionice i počeo da puca po autobusu, u kojem je ranio trećeg vojnika.
Ubica je trenutno u bijegu.
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#24968 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
koji je ovo djavo, ovo je napad na drzavu 
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#24969 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Grad sigurnog življenja
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52749
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#24970 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
čisto i lijepo, moje Sarajevo.
-
celava_dlaka
- Posts: 2244
- Joined: 24/12/2012 18:05
#24971 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
vehabije zapucale i uzvikivale "Allahu Akbar" ? il je suplja
- Darh Wader
- Posts: 448
- Joined: 25/09/2009 19:04
- Location: New Mexico
#24972 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
I onda Nefić izađe sa izjavom sigurnosna situacija u gradu zadovoljavajuća.Pa da je ISIL u gradu manje bi pucnjave bilo.
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#24973 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
ako ne proglase vanredno stanje sad ne znam kad će
pa jebem ti mup i fup
pa jebem ti mup i fup
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#24975 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Malo bolje kad razmislim jebem i onog ko je bio na strazi, a nije ga u celo spuco kad je poceo pucati po kasarni. Jebem ti vojsku kad se i u nju preko stele prima...jao_situacije wrote:ako ne proglase vanredno stanje sad ne znam kad će
pa jebem ti mup i fup
