SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#24926 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by VjecitiStudent »

Naprijed lopovi ...
Rasim Gušo podnio je Odjelu unutrašnje kontrole MUP-a Kantona Sarajevo prijavu protiv jednog službenika Pete PU (Vogošća), i to zbog neprofesionalnog ponašanja.
http://www.oslobodjenje.ba/crna-hronika ... -reagovati
Glavna tužiteljica, prije desetak dana ...
prema riječima glavne tužiteljice, s obzirom na broj stanovnika u Kantonu Sarajevo i na to da se takvi predmeti godinama nisu radili, dostignuta je cifra od 134.000 KTN predmeta.

- To je jedan balast i teret na našim leđima, koji se mora završiti. Mi te predmete moramo završiti tužilačkom odlukom. Obično se oni završavaju kada uđu u zastaru ako nije pronađen izvršilac tog krivičnog djela. Dakle, da budem preciznija o kojim je predmetima ovdje riječ. Građaninu neko ukrade kasetofon iz auta, on ode u policiju i to prijavi, da izjavu i policija to pošalje Tužilaštvu po nepoznatom počiniocu i za njih je taj predmet završen. Eh, to su ti predmeti koji su se nagomilavali kod nas godinama - kazala je glavna tužiteljica.
- See more at: http://www.avaz.ba/clanak/203764/burzic ... vvdfZ.dpuf
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 21032
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#24927 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Bullet Tooth Tony »

karanana wrote:pa jeste te uzeo.

to se na gas pritisne i ne da mu se da te uzme i on fino zavrsi kod dispechera u kucici na okretaljci dvojke. mislim, ako si tehnicki u mogucnosti to uraditi.
Dobro bi i mene udesio... puno vise nego sebe ... ja bio u ovom autu za grada, malo, nista :D
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#24928 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by O'zone »

http://www.radiosarajevo.ba/mobile/novost/207423

Neko koristio grijalicu da osuši ves pa zaboravio i puf gori studentski dom u Nedzaricima
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#24930 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Logovan »

Da vidimo Švabu da djelu. :skoljka: :D
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#24931 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by The BEN10 »

Valjda novi ministar MUP-a?
gurabija78
Posts: 1242
Joined: 03/06/2008 15:24

#24932 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by gurabija78 »

ako koka jope ne promijeni dres....
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#24933 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by jao_situacije »

mup dobio novih 150 policajaca
u narednom periodu očekujem porast krivičnih djela u ks
wolfie
Posts: 919
Joined: 19/10/2010 21:21

#24934 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by wolfie »

jao_situacije wrote:mup dobio novih 150 policajaca
u narednom periodu očekujem porast krivičnih djela u ks
Tačno tako. :(
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25532
Joined: 12/08/2013 12:51

#24935 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by insaneinthebrain »

jao_situacije wrote:mup dobio novih 150 policajaca
u narednom periodu očekujem porast krivičnih djela u ks
kladionice i buregdzinice like this :oops:
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#24936 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by DaffyDuck »

VjecitiStudent wrote:Naprijed lopovi ...
Rasim Gušo podnio je Odjelu unutrašnje kontrole MUP-a Kantona Sarajevo prijavu protiv jednog službenika Pete PU (Vogošća), i to zbog neprofesionalnog ponašanja.
http://www.oslobodjenje.ba/crna-hronika ... -reagovati
Glavna tužiteljica, prije desetak dana ...
prema riječima glavne tužiteljice, s obzirom na broj stanovnika u Kantonu Sarajevo i na to da se takvi predmeti godinama nisu radili, dostignuta je cifra od 134.000 KTN predmeta.

- To je jedan balast i teret na našim leđima, koji se mora završiti. Mi te predmete moramo završiti tužilačkom odlukom. Obično se oni završavaju kada uđu u zastaru ako nije pronađen izvršilac tog krivičnog djela. Dakle, da budem preciznija o kojim je predmetima ovdje riječ. Građaninu neko ukrade kasetofon iz auta, on ode u policiju i to prijavi, da izjavu i policija to pošalje Tužilaštvu po nepoznatom počiniocu i za njih je taj predmet završen. Eh, to su ti predmeti koji su se nagomilavali kod nas godinama - kazala je glavna tužiteljica.
- See more at: http://www.avaz.ba/clanak/203764/burzic ... vvdfZ.dpuf
I vratise ga. Sve se moze kad se hoce.
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#24937 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by jao_situacije »

insaneinthebrain wrote:
jao_situacije wrote:mup dobio novih 150 policajaca
u narednom periodu očekujem porast krivičnih djela u ks
kladionice i buregdzinice like this :oops:
do kraja godine dobijaju ih još :mrgreen:
zigson
Posts: 4818
Joined: 04/04/2015 22:17

#24938 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by zigson »

//
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#24939 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Freamon Lester »

Najmanje dvije osobe ubijene u Rajlovcu. Napadac u bjekstvu.
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#24940 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Bianconeri1988 »

Doly bel.
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#24941 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by jao_situacije »

opet će im pobjeći
User avatar
mk ultra
Posts: 24036
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#24942 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by mk ultra »

Freamon Lester wrote:Najmanje dvije osobe ubijene u Rajlovcu. Napadac u bjekstvu.
Sandžaklije ili Trijade
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#24943 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Baltazar_khan »

jao_situacije wrote:opet će im pobjeći
Iako nije zvanično potvrđeno, očevidci navode da se napadač koji je pucao nalazi u bjekstvu u obližnjom žbunju a policija ga pokušava privesti.
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#24944 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by jao_situacije »

Baltazar_khan wrote:
jao_situacije wrote:opet će im pobjeći
Iako nije zvanično potvrđeno, očevidci navode da se napadač koji je pucao nalazi u bjekstvu u obližnjom žbunju a policija ga pokušava privesti.
:lol: :lol:
džungla u rajlovcu
smijesni_ste
Posts: 6322
Joined: 09/10/2009 16:46

#24945 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by smijesni_ste »

jao_situacije wrote:
Baltazar_khan wrote:
jao_situacije wrote:opet će im pobjeći
Iako nije zvanično potvrđeno, očevidci navode da se napadač koji je pucao nalazi u bjekstvu u obližnjom žbunju a policija ga pokušava privesti.
:lol: :lol:
džungla u rajlovcu
Ma ne mogu da vjerujem, nisu okolnosti za smijeh, ali stvarno se može samo plakati ili smijati na ovo ...čuj u bjekstvu u žbunju :lol: :lol:
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#24946 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Baltazar_khan »

ma crni humor. mogu mislit kako izgleda to pregovaranje on sakriven u žbunju a oni mu govore da se preda :run:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#24947 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by O'zone »

Opet puše od Jagomira :roll:

http://www.radiosarajevo.ba/mobile/novost/207512

Pa onda ovo u Rajlovcu.

Sigurnosna situacija u gradu je na zadovoljavajućem nivou
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#24948 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Hemera »

mk ultra wrote:
Freamon Lester wrote:Najmanje dvije osobe ubijene u Rajlovcu. Napadac u bjekstvu.
Sandžaklije ili Trijade

Pa i prirodno s obzirom ko se sve naselio u proteklom periodu pogotov u tom dijelu grada.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#24949 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by salik79 »

O'zone wrote:Opet puše od Jagomira :roll:

http://www.radiosarajevo.ba/mobile/novost/207512

Pa onda ovo u Rajlovcu.

Sigurnosna situacija u gradu je na zadovoljavajućem nivou

Tako to u real lifeu izgleda.
User avatar
zli_hordas
Posts: 1275
Joined: 27/05/2010 08:58

#24950 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by zli_hordas »

Partizanen u kukuruzen.
Locked