SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#24901 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Jedna u narodnom pozoristu a druga u nekom kaficu vjerovatno
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#24902 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
http://m.klix.ba/vijesti/crna-hronika/p ... /151114028
Ovo bi trebao biti napredak u istrazi i mogućnost da se povežu ili oslobode uhapseni/osumnjičeni
Ovo bi trebao biti napredak u istrazi i mogućnost da se povežu ili oslobode uhapseni/osumnjičeni
-
wolfie
- Posts: 919
- Joined: 19/10/2010 21:21
#24903 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Bas su ekspeditivni.
- Logovan
- Posts: 102851
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#24904 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Opet.Ripicipi wrote:Je li iko cuo oko pola 5 dvije snazne eksplozije u uzem centru![]()
Druga je pukla 2-3 minuta nakon prve
-
walk_M-A-N
- Posts: 2003
- Joined: 09/05/2007 16:35
#24905 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Haha čuj policija intenzivno traga.. Jeste, ali za pogrešno parkiranim. A i šta će više 'apsit' jedne te iste..
http://nap.ba/new/vijest.php?id=18298
http://nap.ba/new/vijest.php?id=18298
Razbojnici u Sarajevu iskoristili petak 13.: Prijeteći pištoljima i nožem opljačkali tri prodavnice
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#24906 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
3 puta minimalnoLogovan wrote:Opet.Ripicipi wrote:Je li iko cuo oko pola 5 dvije snazne eksplozije u uzem centru![]()
Druga je pukla 2-3 minuta nakon prvePa koliko je ovo puta roknulo u zadnja dva, tri dana?
- Hemera
- Posts: 3659
- Joined: 08/08/2010 01:22
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#24908 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
udes na dobrinji prema terexu....... auto na krovu .........kamara hitne i 2 raznijeta vozila 
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#24909 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Niko se više ni ne trudi izvještavati ko kad je sve postalo normala isto ko i recimo redukcije vode. A i ko će biti na toliko mjesta u isto vrijeme.
- Izlija
- Posts: 1209
- Joined: 20/05/2010 13:04
#24910 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
A kako mislite da se održava privid mirne situacije, da se informacije prenose objektivno i blagovremeno odavno bi morao biti uveden policijski sat.
- alphonse kauders
- Posts: 2774
- Joined: 12/10/2004 22:10
- Location: def: a place of settlement, activity, or residence
#24911 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Napunite kanistere:
KJKP Vodovod i kanalizacija d.o.o Sarajevo
VODOSNABDIJEVANJE KANTONA SARAJEVO U VEZI ISPITIVANJA TRAFO STANICA NA OBJEKTIMA ZA NEDJELJU 15.11.2015.GODINE
Poštovani potrošači i sugrađani,
Zbog redovnog održavanja i ispitivanja trafo-stanica na svim objektima
vodosnabdijevanja, koje su zakonska obaveza da se jedan puta godišnje ovo ispitivanje
obavlja, a koje iziskuje isključenje sa elektroenergetskog sistema EP BIH, a samim tim i
obustavu rada svih pumpnih agregata na objektu na kojem se vrši ispitivanje, što ima za
posljedicu obustavu isporuke vode prema pojedinim rezervoarima.
Dana 15.11.2015. - nedjelja u periodu od 09:00 do 15:00 sati na glavnom izvorištu
Bačevo vršiće se ispitivanje trafo stanice što će uzrokovati da isporuka vode u većem
dijelu grada se vrši pod smanjenim pritiskom, što podrazumjeva da pojedini djelovi
grada zavisno od visinske kote terena ostanu bez vode.
Naselja u kojima će doći do poremećaja su: Mojmilo, Dobrinja, Saraj Polje, naselja
od Čengić Vile do Baščaršije, Buća Potok, Briješće, Vitkovac, Zabrđe, Sokolje,
Boljakov potok, Velešići, Pofalići, Koševsko brdo, Ciglane, Bare – Šip, Kobilja
Glava, Hrasno, Hrasno brdo, Trg Heroja, Švrakino selo, Grbavica, Soukbunar,
Kovačići, Patriotske lige, Koševo, Alipašina, Mitra Šućura, Podhrastovi, Bjelave,
Grdonj i Sedrenik.
Za sve informacije možete se obratiti našem Dispečerskom centru na brojeve telefona
033 210 707 i 033 220 453.
Ispitivanje trafo stanica se mora vršiti u dnevnom terminu s obzirom da se radi o
visokom naponu i da je opasnost po život uposlenika koji vrše ispitivanje na
elektroenergetskim postrojenjima veliki.
MOLIMO NAŠE CIJENJENE POTROŠAČE NA RAZUMJEVANJE I STRPLJENJE.
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#24912 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Mislim da nismo ni svjesni koliko si u pravu.Izlija wrote:A kako mislite da se održava privid mirne situacije, da se informacije prenose objektivno i blagovremeno odavno bi morao biti uveden policijski sat.
A vizavi policije: danas kamara auta pred Hepokom, zakrcili taksi stand, nepropisno parkirani jer znak niko ne jebe.
Taksisti se parkirali paralelno, zauzeli traku. Trola bi da prodje, saobracaj u oba smijera, pred pekarom naredani....
realno ostala jedna i po traka za saobracaj.
Policijski golf sa posadom 50 metara nize pravi se da ne primjecuje nista...
I od toga polazi anarhija.....
samo da je Bosnjo to kadar shvatiti imao bi drzavu a ne ovog frankenstajna
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#24913 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Jutros se vracam oko 4 kuci kad u titovoj izmedju metropolisa i one knjizare cini mi se stoji auto udes imao
Naprijed mu je razvaljeno i okrenuto kao da se direktno penje na trotoar prema toj knjizari
Policija tu stoji ogradjeno i to je to nigdje nikoga od ucesnika
Naprijed mu je razvaljeno i okrenuto kao da se direktno penje na trotoar prema toj knjizari
Policija tu stoji ogradjeno i to je to nigdje nikoga od ucesnika
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#24914 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
http://m.klix.ba/vijesti/crna-hronika/u ... /151115016
Nigdje se ne spominju braća Sejfovic što će neko dobit odsteteeeeee
Nigdje se ne spominju braća Sejfovic što će neko dobit odsteteeeeee
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#24916 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ne vjerujem. Privođenje osoba od interesa u visokorizicnoj akciji. Sve po PS-uO'zone wrote:http://m.klix.ba/vijesti/crna-hronika/u ... /151115016
Nigdje se ne spominju braća Sejfovic što će neko dobit odsteteeeeee
- holowey
- Posts: 10856
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#24917 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
danas popodne, na cesti m.raskrsce-blazuj, tuareg naletio na jaceg od sebe... sleper ga okrenuo i nabio uz bankinu... jos jedan trkac, audi a6, se nije uspio zaustaviti pa je zakacio sleper...
- Hemera
- Posts: 3659
- Joined: 08/08/2010 01:22
#24918 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Dohako im sleper.sto su se kurazili kurazili seholowey wrote:danas popodne, na cesti m.raskrsce-blazuj, tuareg naletio na jaceg od sebe... sleper ga okrenuo i nabio uz bankinu... jos jedan trkac, audi a6, se nije uspio zaustaviti pa je zakacio sleper...
Pravda za sleper!
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#24919 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Oko 16:30 udes kod Azela na Aerodromskom A6 i Astra F dosta raje i policije a jučer kod bazena na Otoci sleper se u parkirao u Polo na semaforu izbacio ga na pola raskrsnici.
- Bullet Tooth Tony
- Posts: 21032
- Joined: 06/09/2007 12:15
- Location: Carsija at naJt
#24920 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Hladno policija pije kafu na pumpi na otoci ( na glavnoj ona pumpa) a lola me u Audiju A7 crnom pri brzini od nekih 100 - 110 km/h pretice preko trake za skretanje prema cvjecari vjetrenjaci i nastavlja prema Malti ... Ja zakocio da stoka seljacka ne udari ... On konta kako sam ga dobro pretekao ...
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#24921 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
pa i jest te dobro pretekaoBullet Tooth Tony wrote:Hladno policija pije kafu na pumpi na otoci ( na glavnoj ona pumpa) a lola me u Audiju A7 crnom pri brzini od nekih 100 - 110 km/h pretice preko trake za skretanje prema cvjecari vjetrenjaci i nastavlja prema Malti ... Ja zakocio da stoka seljacka ne udari ... On konta kako sam ga dobro pretekao ...
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#24922 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
pa jeste te uzeo.
to se na gas pritisne i ne da mu se da te uzme i on fino zavrsi kod dispechera u kucici na okretaljci dvojke. mislim, ako si tehnicki u mogucnosti to uraditi.
to se na gas pritisne i ne da mu se da te uzme i on fino zavrsi kod dispechera u kucici na okretaljci dvojke. mislim, ako si tehnicki u mogucnosti to uraditi.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#24923 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Uz'o te lik ko levata oca m'
A za muriju, dok oni izadju lik ode, vidis da je brz
Ima motorola zato
A za muriju, dok oni izadju lik ode, vidis da je brz
Ima motorola zato
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#24924 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Sinoc je oko 19 sati na osvijetljenoj ulici kod Pivnice na Bistriku pokusana kradja BMW-a X5... Ne znam tacno kako ostade samo na pokusaju, znam da je bio alarm, policija bila blizu, patrola, motorola, bjezanija, elem, ostade X5... Vise detalja ne znam...
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#24925 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
http://m.klix.ba/vijesti/crna-hronika/s ... /151117111
Pa jel tako tesko pogledati prije ukljucenja na glavnu saobracajnicu
Pa jel tako tesko pogledati prije ukljucenja na glavnu saobracajnicu

