SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#24901 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by supercali »

Jedna u narodnom pozoristu a druga u nekom kaficu vjerovatno
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#24902 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by O'zone »

http://m.klix.ba/vijesti/crna-hronika/p ... /151114028

Ovo bi trebao biti napredak u istrazi i mogućnost da se povežu ili oslobode uhapseni/osumnjičeni
wolfie
Posts: 919
Joined: 19/10/2010 21:21

#24903 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by wolfie »

Bas su ekspeditivni.
User avatar
Logovan
Posts: 102851
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#24904 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Logovan »

Ripicipi wrote:Je li iko cuo oko pola 5 dvije snazne eksplozije u uzem centru :shock:
Druga je pukla 2-3 minuta nakon prve
Opet. :run: Pa koliko je ovo puta roknulo u zadnja dva, tri dana? :-)
walk_M-A-N
Posts: 2003
Joined: 09/05/2007 16:35

#24905 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by walk_M-A-N »

Haha čuj policija intenzivno traga.. Jeste, ali za pogrešno parkiranim. A i šta će više 'apsit' jedne te iste.. :run:
http://nap.ba/new/vijest.php?id=18298
Razbojnici u Sarajevu iskoristili petak 13.: Prijeteći pištoljima i nožem opljačkali tri prodavnice
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#24906 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by jao_situacije »

Logovan wrote:
Ripicipi wrote:Je li iko cuo oko pola 5 dvije snazne eksplozije u uzem centru :shock:
Druga je pukla 2-3 minuta nakon prve
Opet. :run: Pa koliko je ovo puta roknulo u zadnja dva, tri dana? :-)
3 puta minimalno
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#24908 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by vjesticanametli »

udes na dobrinji prema terexu....... auto na krovu .........kamara hitne i 2 raznijeta vozila :-?
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#24909 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by O'zone »

Niko se više ni ne trudi izvještavati ko kad je sve postalo normala isto ko i recimo redukcije vode. A i ko će biti na toliko mjesta u isto vrijeme.
User avatar
Izlija
Posts: 1209
Joined: 20/05/2010 13:04

#24910 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Izlija »

A kako mislite da se održava privid mirne situacije, da se informacije prenose objektivno i blagovremeno odavno bi morao biti uveden policijski sat.
User avatar
alphonse kauders
Posts: 2774
Joined: 12/10/2004 22:10
Location: def: a place of settlement, activity, or residence

#24911 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by alphonse kauders »

Napunite kanistere:
KJKP Vodovod i kanalizacija d.o.o Sarajevo
VODOSNABDIJEVANJE KANTONA SARAJEVO U VEZI ISPITIVANJA TRAFO STANICA NA OBJEKTIMA ZA NEDJELJU 15.11.2015.GODINE

Poštovani potrošači i sugrađani,
Zbog redovnog održavanja i ispitivanja trafo-stanica na svim objektima
vodosnabdijevanja, koje su zakonska obaveza da se jedan puta godišnje ovo ispitivanje
obavlja, a koje iziskuje isključenje sa elektroenergetskog sistema EP BIH, a samim tim i
obustavu rada svih pumpnih agregata na objektu na kojem se vrši ispitivanje, što ima za
posljedicu obustavu isporuke vode prema pojedinim rezervoarima.
Dana 15.11.2015. - nedjelja u periodu od 09:00 do 15:00 sati na glavnom izvorištu
Bačevo vršiće se ispitivanje trafo stanice što će uzrokovati da isporuka vode u većem
dijelu grada se vrši pod smanjenim pritiskom, što podrazumjeva da pojedini djelovi
grada zavisno od visinske kote terena ostanu bez vode.
Naselja u kojima će doći do poremećaja su: Mojmilo, Dobrinja, Saraj Polje, naselja
od Čengić Vile do Baščaršije, Buća Potok, Briješće, Vitkovac, Zabrđe, Sokolje,
Boljakov potok, Velešići, Pofalići, Koševsko brdo, Ciglane, Bare – Šip, Kobilja
Glava, Hrasno, Hrasno brdo, Trg Heroja, Švrakino selo, Grbavica, Soukbunar,
Kovačići, Patriotske lige, Koševo, Alipašina, Mitra Šućura, Podhrastovi, Bjelave,
Grdonj i Sedrenik.
Za sve informacije možete se obratiti našem Dispečerskom centru na brojeve telefona
033 210 707 i 033 220 453.
Ispitivanje trafo stanica se mora vršiti u dnevnom terminu s obzirom da se radi o
visokom naponu i da je opasnost po život uposlenika koji vrše ispitivanje na
elektroenergetskim postrojenjima veliki.
MOLIMO NAŠE CIJENJENE POTROŠAČE NA RAZUMJEVANJE I STRPLJENJE.
User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#24912 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by drug_profi »

Izlija wrote:A kako mislite da se održava privid mirne situacije, da se informacije prenose objektivno i blagovremeno odavno bi morao biti uveden policijski sat.
Mislim da nismo ni svjesni koliko si u pravu.

A vizavi policije: danas kamara auta pred Hepokom, zakrcili taksi stand, nepropisno parkirani jer znak niko ne jebe.
Taksisti se parkirali paralelno, zauzeli traku. Trola bi da prodje, saobracaj u oba smijera, pred pekarom naredani....
realno ostala jedna i po traka za saobracaj.
Policijski golf sa posadom 50 metara nize pravi se da ne primjecuje nista...

I od toga polazi anarhija.....

samo da je Bosnjo to kadar shvatiti imao bi drzavu a ne ovog frankenstajna
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#24913 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by supercali »

Jutros se vracam oko 4 kuci kad u titovoj izmedju metropolisa i one knjizare cini mi se stoji auto udes imao
Naprijed mu je razvaljeno i okrenuto kao da se direktno penje na trotoar prema toj knjizari
Policija tu stoji ogradjeno i to je to nigdje nikoga od ucesnika
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#24914 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by O'zone »

http://m.klix.ba/vijesti/crna-hronika/u ... /151115016

Nigdje se ne spominju braća Sejfovic što će neko dobit odsteteeeeee
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25544
Joined: 12/08/2013 12:51

#24915 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by insaneinthebrain »

:lol:

Image
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#24916 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by un1ted »

O'zone wrote:http://m.klix.ba/vijesti/crna-hronika/u ... /151115016

Nigdje se ne spominju braća Sejfovic što će neko dobit odsteteeeeee
Ne vjerujem. Privođenje osoba od interesa u visokorizicnoj akciji. Sve po PS-u
User avatar
holowey
Posts: 10856
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#24917 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by holowey »

danas popodne, na cesti m.raskrsce-blazuj, tuareg naletio na jaceg od sebe... sleper ga okrenuo i nabio uz bankinu... jos jedan trkac, audi a6, se nije uspio zaustaviti pa je zakacio sleper...
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#24918 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Hemera »

holowey wrote:danas popodne, na cesti m.raskrsce-blazuj, tuareg naletio na jaceg od sebe... sleper ga okrenuo i nabio uz bankinu... jos jedan trkac, audi a6, se nije uspio zaustaviti pa je zakacio sleper...
Dohako im sleper.sto su se kurazili kurazili se
Pravda za sleper!
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#24919 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by O'zone »

Oko 16:30 udes kod Azela na Aerodromskom A6 i Astra F dosta raje i policije a jučer kod bazena na Otoci sleper se u parkirao u Polo na semaforu izbacio ga na pola raskrsnici.
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 21032
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#24920 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Bullet Tooth Tony »

Hladno policija pije kafu na pumpi na otoci ( na glavnoj ona pumpa) a lola me u Audiju A7 crnom pri brzini od nekih 100 - 110 km/h pretice preko trake za skretanje prema cvjecari vjetrenjaci i nastavlja prema Malti ... Ja zakocio da stoka seljacka ne udari ... On konta kako sam ga dobro pretekao ...
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#24921 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by jao_situacije »

Bullet Tooth Tony wrote:Hladno policija pije kafu na pumpi na otoci ( na glavnoj ona pumpa) a lola me u Audiju A7 crnom pri brzini od nekih 100 - 110 km/h pretice preko trake za skretanje prema cvjecari vjetrenjaci i nastavlja prema Malti ... Ja zakocio da stoka seljacka ne udari ... On konta kako sam ga dobro pretekao ...
pa i jest te dobro pretekao
:mrgreen:
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#24922 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by karanana »

pa jeste te uzeo.

to se na gas pritisne i ne da mu se da te uzme i on fino zavrsi kod dispechera u kucici na okretaljci dvojke. mislim, ako si tehnicki u mogucnosti to uraditi.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#24923 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by insomnia78 »

Uz'o te lik ko levata oca m'
A za muriju, dok oni izadju lik ode, vidis da je brz
Ima motorola zato
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#24924 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by drndalo »

Sinoc je oko 19 sati na osvijetljenoj ulici kod Pivnice na Bistriku pokusana kradja BMW-a X5... Ne znam tacno kako ostade samo na pokusaju, znam da je bio alarm, policija bila blizu, patrola, motorola, bjezanija, elem, ostade X5... Vise detalja ne znam...
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#24925 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by O'zone »

http://m.klix.ba/vijesti/crna-hronika/s ... /151117111

Pa jel tako tesko pogledati prije ukljucenja na glavnu saobracajnicu
Locked