Ovo si dobro primjetio.zomri wrote:Do kad će se više tolerisati Kloppovo prerano slavljenje "pobjede"? Nije on navijač da može to raditi. U tim trenucima njegovo je da smiruje euforiju a ne da je rasplamsava. Daj sačekaj da završi pa slavi koliko hoćeš!
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Edin H.
- Posts: 53572
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#24876 Re: Liverpool FC
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24877 Re: Liverpool FC
Ja evo jos razmisljam, ali nikako ne kontam onu trecu izmjenu. Znaci brat hladno stopera treceg ubacuje u 69oj minuti
Pa tu bi se i Ramos sjebo.
Pa tu bi se i Ramos sjebo.
- Edin H.
- Posts: 53572
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#24878 Re: Liverpool FC
Niko da pohvali Salaha - danas je bilo Salah - Tottenham 2 - 2
Duvaj ga Mesi
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... Messi.html
Duvaj ga Mesi
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... Messi.html
- studeni76
- Posts: 6781
- Joined: 03/06/2009 14:12
#24879 Re: Liverpool FC
Napljuvaste se po sudijama i na kraju ispade da pojma nemate o fudbalu! Ljudi bili u pravu 
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#24880 Re: Liverpool FC
Jesu navalili da ga tusnu Barci sad kad Messi ode u peMzijuEdin H. wrote:Niko da pohvali Salaha - danas je bilo Salah - Tottenham 2 - 2
Duvaj ga Mesi![]()
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... Messi.html
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24881 Re: Liverpool FC
Salah fakat igra nenormalnu sezonu. Onaj drugi gol je nevjerovatan. Strasno.
Kada je dolazio, od njega sam ocekivao ono sto se trenutno desava Maneu...
Kada je dolazio, od njega sam ocekivao ono sto se trenutno desava Maneu...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24882 Re: Liverpool FC
Potpuno promasene izmjene, jos uvijek ne vjerujem sta uradi covjek
Ox samo unio nekakvu konfuziju i nemir, a Matip je ocito destabilizovao poprilicno do tada solidnu odbranu. Onaj treci se svakako nije vidio nikako.
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#24883 Re: Liverpool FC
Amidja ba gledaj NFL i uzivaj u pasevima prave fudbalske igre. Batali ove sutace balona 
-
°u°
- Posts: 2676
- Joined: 11/04/2013 08:49
#24884 Re: Liverpool FC
https://www.liverpoolecho.co.uk/sport/f ... h-14241244HarunKovac wrote:Koje sve igrace bi trebali dovesti naljeto?
-
°u°
- Posts: 2676
- Joined: 11/04/2013 08:49
#24885 Re: Liverpool FC
Da ovo ne gledaju milioni ljudi pa hajde.... Ništa bez naknadnog kažnjavanja kako padavičara tako i tih papaka zbog izjava.AmiĐa_Idriz wrote:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#24886 Re: Liverpool FC
Čekaj, a zašta su se konsultovali prije tog penala?
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#24887 Re: Liverpool FC
A gledaj ovog panja iz odbrane.. o njemu niko vise i ne prica. 
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24888 Re: Liverpool FC
Karius nije pipnuo loptu ali igrača jeste. Tu sva priča završava.
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#24889 Re: Liverpool FC
A sta ako Kane trazi kontakt, ostavlja namjerno nogu?zomri wrote:Karius nije pipnuo loptu ali igrača jeste. Tu sva priča završava.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24890 Re: Liverpool FC
Bila je dilema da li je odbrambeni Liverpoola dodirnuo loptu. Linijski nije znao, glavni nije bio siguran pa mu je Atkinson (4ti sudija) kroz bubicu javio da jeste.Tomahawk11 wrote:Čekaj, a zašta su se konsultovali prije tog penala?
Uglavnom, kako sam shvatio nije uopšte ni bitno da li je Lovren dirao loptu, dovoljno je da je pokazao namjeru da je šutne da poništi Kaneov ofsajd.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24891 Re: Liverpool FC
To je "slobodno sudijsko uvjerenje". Mislim po meni nije penal zglave, ali gledano striktno po pravilima jest.ultima_palabra wrote:A sta ako Kane trazi kontakt, ostavlja namjerno nogu?zomri wrote:Karius nije pipnuo loptu ali igrača jeste. Tu sva priča završava.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24892 Re: Liverpool FC
Od danas pa na dalje simuliranje nije simuliranje vec jedan jak instinkt
Ono sto raduje jeste da je Karius imao dobru tekmu, vec dvije za redom. Odlicno za daljnje samopouzdanje.
Odbrana je po meni bila korektna dok nije Matipa ubacio, lik je materem samo konfuziju unio ulaskom.
I ne mogu a da opet ne kazem, poprilicno promasene izmjene. Sigurno je imao neku dobru ideju, ali nije bas ispalo najbolje.
Iduća Southampton, ne provodimo se bas najbolje kod njih u zadnje vrijeme, no obicno nakon pobjeda u derbijima kiksamo sljedecu, hajde da bude drugacije ovaj put
Ono sto raduje jeste da je Karius imao dobru tekmu, vec dvije za redom. Odlicno za daljnje samopouzdanje.
Odbrana je po meni bila korektna dok nije Matipa ubacio, lik je materem samo konfuziju unio ulaskom.
I ne mogu a da opet ne kazem, poprilicno promasene izmjene. Sigurno je imao neku dobru ideju, ali nije bas ispalo najbolje.
Iduća Southampton, ne provodimo se bas najbolje kod njih u zadnje vrijeme, no obicno nakon pobjeda u derbijima kiksamo sljedecu, hajde da bude drugacije ovaj put
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24893 Re: Liverpool FC
Amiđa šta kažeš na ono prerano slavljenje Kloppovo? Mogao bi i on koju od gosp.Buvača naučiti kako da se ponaša u takvim situacijama.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24894 Re: Liverpool FC
Ma razumijem ja njega, ponese te trenutak atmosfera ovo ono, ali slazem se sa tobom da se treba kontrolisati jer ipak je on taj koji treba smiriti situaciju vise mi je dosta ovog jebenig run n guna. Mada cini mi se da je smanjio sa tim, ne sjecam se prije ovog nekog pretjeranig slavlja. Buvac je smeker i gospodin (ne pisem ovo zato sto nas citazomri wrote:Amiđa šta kažeš na ono prerano slavljenje Kloppovo? Mogao bi i on koju od gosp.Buvača naučiti kako da se ponaša u takvim situacijama.
Kako smo krenuli, na kraju ce Jurgen biti pomocnik
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24895 Re: Liverpool FC
Bilo je protiv Cityja samo što se sve dobro završilo. Shvatam da mu se teško kontrolisati, ali mora za dobrobit svih. I sam je to govorio jednom, sjećam se.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24896 Re: Liverpool FC
Kaze Karius kako je analizirao Kanea i njegovo izvodjenje penala u velikim utakmicama, kaze vazda puc'o po sredini, zato onako mrtva - hladna reakcija 
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24897 Re: Liverpool FC
Dečko je dobar stvarno, samo da ga ne ureknemo. Ima još dosta prostora za napredak, ali i ovo je već sad puno bolje od Šeika 
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#24898 Re: Liverpool FC
Karius bi mogao i postati normalan golman, Mignon kocku prodati čim krene ljetni prelazni rok, mišljenja sam da su tri najvažnija pojačanja neophodna LFC-u zapravo tri veznjaka, jednog su već kaparisali, dakle kupiti još dvojicu, pa da se više oformi pristojan trio na sredini terena, od sadašnjih postojećih 6 veznjaka, riješiti se bar trojice, ko ostane treba biti samo povremena zamjena i ništa više od toga.
Sramota je bilo juče gledati da u veznom redu niko nema ni 10% Kutinjove vještine u kontroli lopte ili zadržavanju igre, građenju lopte, ma ništa ni od čega ti "veznjaci" nemaju, nije ovo prvi put da izgleda k'o da je Livetovih igrača duplo manje na terenu i odbrana bude jednostavno preopterećena jer u 16-ercu se nesmetano ubacuje 5-6 protivničkih igrača, uz to kada se nadoda patološka mržnja FA prema Liverpoolu, pobjeda će i te kako doći u pitanje.
Sramota je bilo juče gledati da u veznom redu niko nema ni 10% Kutinjove vještine u kontroli lopte ili zadržavanju igre, građenju lopte, ma ništa ni od čega ti "veznjaci" nemaju, nije ovo prvi put da izgleda k'o da je Livetovih igrača duplo manje na terenu i odbrana bude jednostavno preopterećena jer u 16-ercu se nesmetano ubacuje 5-6 protivničkih igrača, uz to kada se nadoda patološka mržnja FA prema Liverpoolu, pobjeda će i te kako doći u pitanje.
Last edited by Gandalf on 05/02/2018 15:18, edited 1 time in total.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................

