Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#24851 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by beni-bu-man »

Ommadawn wrote:Kad je zajebavati Fočake ili ostale, onda može. Kada su na tapeti Sarajlije onda se krene sa vrijeđanjem.

Elem:

Kako je nastao Djeda Mraz?
Smrzo se vehabija.
Daj nam kakav o Sarajlijama :D

Btw. znas li kako je isus nastao ??
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#24852 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by kamen spoticanja »

beni-bu-man wrote:
Ommadawn wrote:Kad je zajebavati Fočake ili ostale, onda može. Kada su na tapeti Sarajlije onda se krene sa vrijeđanjem.

Elem:

Kako je nastao Djeda Mraz?
Smrzo se vehabija.
Daj nam kakav o Sarajlijama :D

Btw. znas li kako je isus nastao ??
eo jedan aktuelan
kae igrali bi i mi veceras u 21h ali onda poslije utakmice nema tusiranja :mrgreen:
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#24853 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by Ommadawn »

beni-bu-man wrote:
Btw. znas li kako je isus nastao ??
Znam :D :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70236
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#24854 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by plain vanilla »

beni-bu-man wrote:
Ommadawn wrote:Kad je zajebavati Fočake ili ostale, onda može. Kada su na tapeti Sarajlije onda se krene sa vrijeđanjem.

Elem:

Kako je nastao Djeda Mraz?
Smrzo se vehabija.
Daj nam kakav o Sarajlijama :D

Btw. znas li kako je isus nastao ??
Odmrzo se Djeda Mraz? :mrgreen:
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#24855 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by Ommadawn »

Zašto se ne valja tući sa Sašom Matićem?
Ne gleda gdje udara.
User avatar
u prolazniku
Posts: 12002
Joined: 14/03/2012 07:34

#24856 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by u prolazniku »

Pričaju Tuzlak i Sarajlija.
Lahko je vama Tuzlacima, vas ne vole samo Sarajlije, a nas ne voli niko!
User avatar
staxx
Posts: 535
Joined: 09/02/2008 23:57

#24857 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by staxx »

Danas čuo jedan dobar, nadam se da ću znati prenijeti kako treba...

Mujo napravio neki belaj i zaslužio zatvorsku kaznu.
Čuo on da novajlije u zatvoru zg*ze odmah prvi dan, pa mu sve muka... sjeti se on da je Haso nedavno odležao kaznu i ode njemu po savjet.
Kaže njemu Haso: gledaj zatvorenicima u cipele, obično ko ima mali broj nogu, mal mu je i ku*ac, njemu se predaj i neće te drugi dirat', a neće te puno boliti.

I tako Mujo ode u zatvor, prvi dan odmah gleda u cipele, sve veliki brojevi... kad u jednog ugleda 42.
Pridje njemu Mujo, naguzi mu se i kaže ja sam čuo da novajlije ovdje prvi dan zgu*e, pa sam ja došao tebi.
Uvali njemu ovaj, a Muju iznenadi bol, ubi njega čo'jk...
Završi se to kaže Mujo:

"Boga ti koji ono ti broj cipela nosiš?"

- "Pa 42, što??"

- A jel'de ko da su ti malo male? :D :D :D
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#24858 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by JoseMujica »

Šta je kobra za Hercegovku?
- Kišna glista
User avatar
dulekrele
Posts: 4733
Joined: 10/04/2014 18:25

#24859 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by dulekrele »

evo jedan o focacicima.
Kupio focak novi smartfon i stavio ga u zadnji dzep.
Zaboravi na njega i kad je sjeo on kvrcne.
sjedi focak i i misli u sebi: Boze samo da je kicma.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#24860 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by triconja »

Evo jedan strani vic

There were 2 rats on an island. One of them said:
- How many paces away be the treasure?
- 3,14 Cap'n.

They were the PI rats of the Caribbean.
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#24861 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by Logovan »

- E brate, pozdravio te Kole
- Ko?
- Le
:zoka:

Znam, glup je.
Horcrux
Posts: 1296
Joined: 24/04/2016 13:22

#24862 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by Horcrux »

Znate li onaj kad su Suljo i Mujo isli Sirat cuprijom? :lol: :lol:
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18746
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#24863 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by problemnatravunu »

Image

:lol: :lol:
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#24864 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by Averus »

triconja wrote:Evo jedan strani vic

There were 2 rats on an island. One of them said:
- How many paces away be the treasure?
- 3,14 Cap'n.

They were the PI rats of the Caribbean.
:D
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#24865 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by beni-bu-man »

Logovan wrote:- E brate, pozdravio te Kole
- Ko?
- Le
:zoka:

Znam, glup je.
:lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70236
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#24866 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by plain vanilla »

jeste vala star, ali hajd :mrgreen:

Sretnu se Mujo i Haso pa će Haso Muji:
- Čujem da si se oženio. Koju si to uzeo?
- Nakon što sam odlučio da se ženim, uzeo sam u obzir nekoliko žena i ispitao
sam ih sve da vidim koja mi najbolje paše. I tako ti ja pitam prvu koliko su
2 i 2.
- Četiri - kaže ona.
Pametna žena, odmah se vidi - kontam ja.

Pitam drugu koliko su 2 i 2 a ona će meni:
- Kako kad, može biti 3, može biti 4 a nekad i 5.

Aha, ova je filozof, to je još bolje!.

Pitam treću koliko su 2 i 2, kad ona kaže:
- Kako god ti kažeš Mujo. Ako kažeš 3 bit će 3, ako kažeš 6 bit će 6.
Aha - pomislih ja - ova baš poštuje svoga čovka, to je dobro...

- Pa koju si na kraju oženio?
- Onu četvrtu, s najvecim sisama! :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#24867 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by Tomahawk11 »

problemnatravunu wrote:Image

:lol: :lol:
Ne može ni busom za cenera.
Pošaljem ja neki kofer tako za Austriju, dao mu 5 KM i platio 2 eura kofer....malo mu :roll:
Uzeo još njima tamo 12 eura.
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#24868 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by shalla »

Ne znam da li će biti smiješan kad se napiše, ja ga maloprije čuo oplako sam od smijeha...

Igraju dva mucavca tenisa i u jednom trenutku jedan spuca dijagonalu, ono sama linija i gleda ovaj drugi i kaže:
-Ča ča ča ča ča ča ča čalendž, a ovaj drugi će
- ne ne ne ne ne ne može
- š š š š š š š š š što
- ka ka ka ka ka ka ka kasno si tražio
User avatar
zoza
Posts: 496
Joined: 02/04/2013 12:15

#24869 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by zoza »

Image
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#24870 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by Avetinho »

Hvala svim doprinosiocima, vraca mi se vjera polako u "Vic dana".
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#24871 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by shalla »

Piša lik uz neku kuću i izlazi vlasnik kuće i kaže mu "halo idiote što mi pišaš uz kuću" a ovaj će, "ko te jebe, što praviš kuću uz moj kurac" :lol:
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#24872 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by Partijaner »

shalla wrote:Piša lik uz neku kuću i izlazi vlasnik kuće i kaže mu "halo idiote što mi pišaš uz kuću" a ovaj će, "ko te jebe, što praviš kuću uz moj kurac" :lol:
:lol: :lol: :lol:
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18746
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#24873 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by problemnatravunu »

Imao policajac mačku kod kuće pa kad mu je više dosadila, odluči da je se riješi.
Odnese on nju u jednu ulicu dalje i ostavi je. Kad se vratio kući, a ono mačka došla prije njega.
Odnese je on drugi dan par ulica dalje pa je opet ostavi. Kad se vratio kući, mačka opet tu.
Razljuti se on pa je odnese čak u drugi dio grada i ostavi je.
Nakon dva sata, zove on ženu na mobitel:Ženo, jel se mačka možda opet vratila?
Je! – odgovori žena.
Daj mi je molim te na telefon, da je pitam kako da se vratim kući!

:mrgreen:
User avatar
mayab
Posts: 30839
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#24874 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by mayab »

Raspravljaju se slikar, doktor i programer šta je bolje imati: ženu ili ljubavnicu.
Kaže slikar: Pa bolje je imati ljubavnicu, to je veće uzbuđenje i veća inspiracija.
Kaže doktor: Pa bolje je imati ženu, to ti je sigurna veza i stabilnost.
Programer će na to: Znate šta, momci? Najbolje je imati i ženu i ljubavnicu.
Žena misli da si kod ljubavnice, ljubavnica misli da si kod žene, a ti programiraš ...... :pisnuo:
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#24875 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by un1ted »

Tomahawk11 wrote: Ne može ni busom za cenera.
Pošaljem ja neki kofer tako za Austriju, dao mu 5 KM i platio 2 eura kofer....malo mu :roll:
Uzeo još njima tamo 12 eura.
Pa jadan nebio, petak ti je do Mostara. Do Austrije ne bi pogledao ispod cvaje :)
Post Reply