Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
King_Kenny
Posts: 4850
Joined: 03/01/2010 10:41

#24851 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Pa nevjerovatno... Hej dva nepostojeća penala, i to drugi u sudijskoj nadoknadi... Lijepo se vidi, Van Dijk povlaci nogu, Lamela se nabija na njega leđima... O prvom i da ne pričamo, žuti za simuliranje trebao...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24852 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

SKANDALOZNO JEBEM TI FA MAJKU U PICKU UGASILI SE DA BOG DA KRAHIRO SAVEZ GURAJTE IH JEBALI VAS BALVANI ENGLESKI KURAC BI OVI CIFUTI RASPALI BILI U VRHU DA IM 80% EKIPE NE CINE DEBLA IZ ENGLESKA I OVOM MOSU JEBEM SVE ZENSKO I MILO U PORODICU FUJ JEBRM VAM JA SVE
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2154
Joined: 13/07/2016 11:10

#24853 Re: Liverpool FC

Post by sve_ovo_ja »

I onaj Kane bogalj iz ofsajda simulira. Odvratni engleski govnar.
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#24854 Re: Liverpool FC

Post by °u° »

Klop vjerujem da nije najbolje vidio cirkus. Ima da ga strefi kad pogleda snimak ... Sjeci me ako ovo nije svjesno.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24855 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Jedva cekam da ih Panama naguzi na svjetksom mile im jebem fuj fuj fuk fuj fuj jeboli vas Totenhem jebem li ti Mos majku onu debelu valjda ti ga Kejn popusi u svlacionici kad toliko vec to zelis fuj fuj
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#24856 Re: Liverpool FC

Post by °u° »

I definitivno treba počet naknadno žestoko kažnjavat simuliranje. Za ovakvo oduzimanjem bodova i crvene kartone. I sudije po džepu žestoko derat.
Last edited by °u° on 04/02/2018 19:33, edited 1 time in total.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4850
Joined: 03/01/2010 10:41

#24857 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Pa i da je bio penal, jebemu, ne svira nakon što si jedan lažni svirao, valjda ti je neko javio na onu slušalicu da si zajebao, oštetio...
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#24858 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

I onda kaze ne valja VAR, uzima puno vremena, pa bolje i da gleda 3 dana nego ovo sranje. Zamisli ovo urade na finalu svjetskog prvenstva :-)
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2154
Joined: 13/07/2016 11:10

#24859 Re: Liverpool FC

Post by sve_ovo_ja »

Mustang1 wrote:I onda kaze ne valja VAR, uzima puno vremena, pa bolje i da gleda 3 dana nego ovo sranje. Zamisli ovo urade na finalu svjetskog prvenstva :-)
Pa protiv VAR-a su obično najviše ovi što su i navikli guzovače bodove i pobjede...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24860 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Da Bog da 20 godina iz postelje ne ustao i na kateteru zivio
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28524
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#24861 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Ma VAR je tito ba, sta vam je? Neka gleda tri dana ako je kljucna odluka i ako ce nekome bod(ove) znaciti. Pa sta treba, radi ovakvih lipicanera da neko bodove gubi, nekome ce mozda titulu znaciti, Evropu i slicno... Sto da neko bude ostecen radi ovih debelih krmara u crnom. Jos se kezi jebo mamu svoju usljivu.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#24862 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

nevjerovatno koliko sudije gledaju oštetiti Liverpool ama baš kada god mogu, penal bi svirao i za petoligaša u kupu iako ovaj gubi sa 5 golova samo da bi Liveta nekako, makar i beznačajno oštetio

u bilo kakvom derbiju već znam penal će se izmisliti makar igrač pao na sredini terena, ono što se ne sudi nikome, po pravilu FA protiv Liverpoola se obavezno sudi, bitno je da se svakoj budaletini poklopi u životu da na Anfieldu neke retardirane jubileje postiže

što se tiče same igre uz Keitu dovesti još pet veznjaka obzirom da u trenutnom sastavu nema niti jednog, trojica startera i trojica za klupe, ove aktuelne kobajagi veznjake mogu prodavati po PIK-u, nuditi ih u zamjenu za gumu od traktora i sl.
Last edited by Gandalf on 04/02/2018 20:18, edited 1 time in total.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24863 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Kakvo onanisanje po Kariusu na Sky-u, jel ovo moguce?!?!

Prvo sto je onaj hodajuci kancer i idiot nevil nakon svake intervencije govorio "he was lucky there" :lol:

I evo sad analiza kako je Karius kriv za Wanyamin gol, "namjestio mu loptu na nogu" :-) :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24864 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid: :zid:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#24865 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

u doba video tehnologije bilo bi me stid onako nešto izvaliti, a ljudi Smorinju prigovaraju zbog izjava, vidi ovog bezobraznog lipicanera, da hoće Kane obe noge slomit, mame vam se n........... pa da vam sve ambicije odu u tri lijepe materine
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24866 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Ma valja zakuhati malo ligu, titula već osigurana, a da je LIV dobio bila bi i borba za top 4. Ipak je EPL proizvod prije svega.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#24867 Re: Liverpool FC

Post by nema me tamo »

:lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24868 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ako im ovo ne dadne elana ne znam sta ce. Mamu vam jebem u picku gaziti sad sve do kraja jebem li vam pleme televizijsko IDUCE KOLO SVIM SRCEM UZ ARSENAL!!!
User avatar
Edin H.
Posts: 53572
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#24869 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

AmiĐa_Idriz wrote:Kakvo onanisanje po Kariusu na Sky-u, jel ovo moguce?!?!

Prvo sto je onaj hodajuci kancer i idiot nevil nakon svake intervencije govorio "he was lucky there" :lol:

I evo sad analiza kako je Karius kriv za Wanyamin gol, "namjestio mu loptu na nogu" :-) :lol:
Pa kad nije imao muda da uhvati loptu, OK nije je lose izboksovao, ali levat ukinu.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#24870 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Edin H. wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Kakvo onanisanje po Kariusu na Sky-u, jel ovo moguce?!?!

Prvo sto je onaj hodajuci kancer i idiot nevil nakon svake intervencije govorio "he was lucky there" :lol:

I evo sad analiza kako je Karius kriv za Wanyamin gol, "namjestio mu loptu na nogu" :-) :lol:
Pa kad nije imao muda da uhvati loptu, OK nije je lose izboksovao, ali levat ukinu.
Ox je taj koji je namjestio loptu na nogu Wanyami.
User avatar
Edin H.
Posts: 53572
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#24871 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

AmiĐa_Idriz wrote:
Edin H. wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Kakvo onanisanje po Kariusu na Sky-u, jel ovo moguce?!?!

Prvo sto je onaj hodajuci kancer i idiot nevil nakon svake intervencije govorio "he was lucky there" :lol:

I evo sad analiza kako je Karius kriv za Wanyamin gol, "namjestio mu loptu na nogu" :-) :lol:
Pa kad nije imao muda da uhvati loptu, OK nije je lose izboksovao, ali levat ukinu.
Ox je taj koji je namjestio loptu na nogu Wanyami.
Spurs played on Liverpool's nerves, although Karius, who remains an inconsistent presence, could hardly have expected his punch - when perhaps he should have caught - to be returned into the top corner of his net with such spectacular interest by Wanyama.

http://www.bbc.co.uk/sport/football/42849447
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28524
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#24872 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Joj sto sere ovaj idiot... Jest eto Karius je kriv sto je frajeru sjela lopta, onako jednom sjeda od 1000 pokusaja.
Druga stvar, onako nikad za nikad frajer ne smije biti sam na sutu, a 6 igraca Liverpoola pozadi. K'o picke ulaze u blok.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#24873 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Do kad će se više tolerisati Kloppovo prerano slavljenje "pobjede"? Nije on navijač da može to raditi. U tim trenucima njegovo je da smiruje euforiju a ne da je rasplamsava. Daj sačekaj da završi pa slavi koliko hoćeš!
User avatar
HarunKovac
Posts: 854
Joined: 07/02/2015 12:42

#24874 Re: Liverpool FC

Post by HarunKovac »

Koje sve igrace bi trebali dovesti naljeto? :zoka:
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#24875 Re: Liverpool FC

Post by missko »

zomri wrote:Do kad će se više tolerisati Kloppovo prerano slavljenje "pobjede"? Nije on navijač da može to raditi. U tim trenucima njegovo je da smiruje euforiju a ne da je rasplamsava. Daj sačekaj da završi pa slavi koliko hoćeš!
Kad sym ga vidio kako trci prvo mi je palo na pamet bilo da kazem sjedi majmune znas li koliko si puta ispusio u zadnjim sekundama
Post Reply