Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#24851 Re: Liverpool FC
Pa nevjerovatno... Hej dva nepostojeća penala, i to drugi u sudijskoj nadoknadi... Lijepo se vidi, Van Dijk povlaci nogu, Lamela se nabija na njega leđima... O prvom i da ne pričamo, žuti za simuliranje trebao...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24852 Re: Liverpool FC
SKANDALOZNO JEBEM TI FA MAJKU U PICKU UGASILI SE DA BOG DA KRAHIRO SAVEZ GURAJTE IH JEBALI VAS BALVANI ENGLESKI KURAC BI OVI CIFUTI RASPALI BILI U VRHU DA IM 80% EKIPE NE CINE DEBLA IZ ENGLESKA I OVOM MOSU JEBEM SVE ZENSKO I MILO U PORODICU FUJ JEBRM VAM JA SVE
- sve_ovo_ja
- Posts: 2154
- Joined: 13/07/2016 11:10
#24853 Re: Liverpool FC
I onaj Kane bogalj iz ofsajda simulira. Odvratni engleski govnar.
-
°u°
- Posts: 2676
- Joined: 11/04/2013 08:49
#24854 Re: Liverpool FC
Klop vjerujem da nije najbolje vidio cirkus. Ima da ga strefi kad pogleda snimak ... Sjeci me ako ovo nije svjesno.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24855 Re: Liverpool FC
Jedva cekam da ih Panama naguzi na svjetksom mile im jebem fuj fuj fuk fuj fuj jeboli vas Totenhem jebem li ti Mos majku onu debelu valjda ti ga Kejn popusi u svlacionici kad toliko vec to zelis fuj fuj
-
°u°
- Posts: 2676
- Joined: 11/04/2013 08:49
#24856 Re: Liverpool FC
I definitivno treba počet naknadno žestoko kažnjavat simuliranje. Za ovakvo oduzimanjem bodova i crvene kartone. I sudije po džepu žestoko derat.
Last edited by °u° on 04/02/2018 19:33, edited 1 time in total.
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#24857 Re: Liverpool FC
Pa i da je bio penal, jebemu, ne svira nakon što si jedan lažni svirao, valjda ti je neko javio na onu slušalicu da si zajebao, oštetio...
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#24858 Re: Liverpool FC
I onda kaze ne valja VAR, uzima puno vremena, pa bolje i da gleda 3 dana nego ovo sranje. Zamisli ovo urade na finalu svjetskog prvenstva 
- sve_ovo_ja
- Posts: 2154
- Joined: 13/07/2016 11:10
#24859 Re: Liverpool FC
Pa protiv VAR-a su obično najviše ovi što su i navikli guzovače bodove i pobjede...Mustang1 wrote:I onda kaze ne valja VAR, uzima puno vremena, pa bolje i da gleda 3 dana nego ovo sranje. Zamisli ovo urade na finalu svjetskog prvenstva
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24860 Re: Liverpool FC
Da Bog da 20 godina iz postelje ne ustao i na kateteru zivio
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#24861 Re: Liverpool FC
Ma VAR je tito ba, sta vam je? Neka gleda tri dana ako je kljucna odluka i ako ce nekome bod(ove) znaciti. Pa sta treba, radi ovakvih lipicanera da neko bodove gubi, nekome ce mozda titulu znaciti, Evropu i slicno... Sto da neko bude ostecen radi ovih debelih krmara u crnom. Jos se kezi jebo mamu svoju usljivu.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#24862 Re: Liverpool FC
nevjerovatno koliko sudije gledaju oštetiti Liverpool ama baš kada god mogu, penal bi svirao i za petoligaša u kupu iako ovaj gubi sa 5 golova samo da bi Liveta nekako, makar i beznačajno oštetio
u bilo kakvom derbiju već znam penal će se izmisliti makar igrač pao na sredini terena, ono što se ne sudi nikome, po pravilu FA protiv Liverpoola se obavezno sudi, bitno je da se svakoj budaletini poklopi u životu da na Anfieldu neke retardirane jubileje postiže
što se tiče same igre uz Keitu dovesti još pet veznjaka obzirom da u trenutnom sastavu nema niti jednog, trojica startera i trojica za klupe, ove aktuelne kobajagi veznjake mogu prodavati po PIK-u, nuditi ih u zamjenu za gumu od traktora i sl.
u bilo kakvom derbiju već znam penal će se izmisliti makar igrač pao na sredini terena, ono što se ne sudi nikome, po pravilu FA protiv Liverpoola se obavezno sudi, bitno je da se svakoj budaletini poklopi u životu da na Anfieldu neke retardirane jubileje postiže
što se tiče same igre uz Keitu dovesti još pet veznjaka obzirom da u trenutnom sastavu nema niti jednog, trojica startera i trojica za klupe, ove aktuelne kobajagi veznjake mogu prodavati po PIK-u, nuditi ih u zamjenu za gumu od traktora i sl.
Last edited by Gandalf on 04/02/2018 20:18, edited 1 time in total.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24863 Re: Liverpool FC
Kakvo onanisanje po Kariusu na Sky-u, jel ovo moguce?!?!
Prvo sto je onaj hodajuci kancer i idiot nevil nakon svake intervencije govorio "he was lucky there"
I evo sad analiza kako je Karius kriv za Wanyamin gol, "namjestio mu loptu na nogu"

Prvo sto je onaj hodajuci kancer i idiot nevil nakon svake intervencije govorio "he was lucky there"
I evo sad analiza kako je Karius kriv za Wanyamin gol, "namjestio mu loptu na nogu"
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#24865 Re: Liverpool FC
u doba video tehnologije bilo bi me stid onako nešto izvaliti, a ljudi Smorinju prigovaraju zbog izjava, vidi ovog bezobraznog lipicanera, da hoće Kane obe noge slomit, mame vam se n........... pa da vam sve ambicije odu u tri lijepe materine
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24866 Re: Liverpool FC
Ma valja zakuhati malo ligu, titula već osigurana, a da je LIV dobio bila bi i borba za top 4. Ipak je EPL proizvod prije svega.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24868 Re: Liverpool FC
Ako im ovo ne dadne elana ne znam sta ce. Mamu vam jebem u picku gaziti sad sve do kraja jebem li vam pleme televizijsko IDUCE KOLO SVIM SRCEM UZ ARSENAL!!!
- Edin H.
- Posts: 53572
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#24869 Re: Liverpool FC
Pa kad nije imao muda da uhvati loptu, OK nije je lose izboksovao, ali levat ukinu.AmiĐa_Idriz wrote:Kakvo onanisanje po Kariusu na Sky-u, jel ovo moguce?!?!
Prvo sto je onaj hodajuci kancer i idiot nevil nakon svake intervencije govorio "he was lucky there"![]()
I evo sad analiza kako je Karius kriv za Wanyamin gol, "namjestio mu loptu na nogu"![]()
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24870 Re: Liverpool FC
Ox je taj koji je namjestio loptu na nogu Wanyami.Edin H. wrote:Pa kad nije imao muda da uhvati loptu, OK nije je lose izboksovao, ali levat ukinu.AmiĐa_Idriz wrote:Kakvo onanisanje po Kariusu na Sky-u, jel ovo moguce?!?!
Prvo sto je onaj hodajuci kancer i idiot nevil nakon svake intervencije govorio "he was lucky there"![]()
I evo sad analiza kako je Karius kriv za Wanyamin gol, "namjestio mu loptu na nogu"![]()
- Edin H.
- Posts: 53572
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#24871 Re: Liverpool FC
Spurs played on Liverpool's nerves, although Karius, who remains an inconsistent presence, could hardly have expected his punch - when perhaps he should have caught - to be returned into the top corner of his net with such spectacular interest by Wanyama.AmiĐa_Idriz wrote:Ox je taj koji je namjestio loptu na nogu Wanyami.Edin H. wrote:Pa kad nije imao muda da uhvati loptu, OK nije je lose izboksovao, ali levat ukinu.AmiĐa_Idriz wrote:Kakvo onanisanje po Kariusu na Sky-u, jel ovo moguce?!?!
Prvo sto je onaj hodajuci kancer i idiot nevil nakon svake intervencije govorio "he was lucky there"![]()
I evo sad analiza kako je Karius kriv za Wanyamin gol, "namjestio mu loptu na nogu"![]()
http://www.bbc.co.uk/sport/football/42849447
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#24872 Re: Liverpool FC
Joj sto sere ovaj idiot... Jest eto Karius je kriv sto je frajeru sjela lopta, onako jednom sjeda od 1000 pokusaja.
Druga stvar, onako nikad za nikad frajer ne smije biti sam na sutu, a 6 igraca Liverpoola pozadi. K'o picke ulaze u blok.
Druga stvar, onako nikad za nikad frajer ne smije biti sam na sutu, a 6 igraca Liverpoola pozadi. K'o picke ulaze u blok.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24873 Re: Liverpool FC
Do kad će se više tolerisati Kloppovo prerano slavljenje "pobjede"? Nije on navijač da može to raditi. U tim trenucima njegovo je da smiruje euforiju a ne da je rasplamsava. Daj sačekaj da završi pa slavi koliko hoćeš!
- HarunKovac
- Posts: 854
- Joined: 07/02/2015 12:42
#24874 Re: Liverpool FC
Koje sve igrace bi trebali dovesti naljeto? 
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#24875 Re: Liverpool FC
Kad sym ga vidio kako trci prvo mi je palo na pamet bilo da kazem sjedi majmune znas li koliko si puta ispusio u zadnjim sekundamazomri wrote:Do kad će se više tolerisati Kloppovo prerano slavljenje "pobjede"? Nije on navijač da može to raditi. U tim trenucima njegovo je da smiruje euforiju a ne da je rasplamsava. Daj sačekaj da završi pa slavi koliko hoćeš!

