SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
-
mali_balon
- Posts: 14564
- Joined: 12/09/2012 09:57
#24851 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Pa spavaju ljudi....mislim....haj novinari,jebat ih, nikorist od njih....a na mupovoj stranici ce to mozda tek sutra bit
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#24852 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
ljudi ba bez uvrede znate koliko košta novinar dostupan 24 sata 
mislim za početak da tako nešto ne postoji kod nas niti je ekonomski isplativo
mislim za početak da tako nešto ne postoji kod nas niti je ekonomski isplativo
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#24853 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Evo SAD gledam uvidjaj iza kafea Bosino kod one male prodavnice auto dijelova i vulkanizera par auta sa porazbijanim staklima
- forest gump
- Posts: 861
- Joined: 14/06/2012 23:19
#24854 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Jeste mahalaši sestre mi. Jel bitno ba đe je puklo??
Sreća pa u ratu nismo imali internet i forume.
Sreća pa u ratu nismo imali internet i forume.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#24855 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Rat završio prije 20 godina
- forest gump
- Posts: 861
- Joined: 14/06/2012 23:19
#24856 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Kako kome. Meni u glavi još roka.
-
bull21
- Posts: 2238
- Joined: 14/06/2011 16:05
#24857 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
O eksploziji sinoć:
Policiji je slučaj prijavljen u 8:20 sati, a prema riječima stanovnika ovog naselja, eksplozija se desila oko 1 sat poslije ponoći.
- trambusek88
- Posts: 5146
- Joined: 03/10/2009 23:51
#24858 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Mislim da je vrijeme da se ponove protesti iz 2008, samo bez kamenovanja i paljevina.
- corsa
- Posts: 2594
- Joined: 15/12/2005 10:35
- Location: Sarajevo
#24859 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Mislis 2014.?trambusek88 wrote:Mislim da je vrijeme da se ponove protesti iz 2008, samo bez kamenovanja i paljevina.
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#24860 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Onda to nisu protesti...trambusek88 wrote:Mislim da je vrijeme da se ponove protesti iz 2008, samo bez kamenovanja i paljevina.
- black
- Posts: 18649
- Joined: 19/06/2004 16:00
- Location: ispod tresnje
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#24862 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Jbt, moj bivsi ulaz, tu sam zivio 
I jebla vas Grbavica, ovo su Vraca...
I jebla vas Grbavica, ovo su Vraca...
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#24863 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Fakat doslo vrijeme da se zapali ured gradonacelnika, premijera, sudovi, tuzilastvo i murija. Pa nek bude oficijalno bezvlasce. Ovako je umotano bezvlasce.
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#24864 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
zašto bi neko bacio bombu koja je logika baciti bombu pred zgradu
sarajevski lafo kriminalci jebem vas glupe i maloumne počnite se obračunavati ko normalni kriminalci a ne ko nane i mahaluše
sarajevski lafo kriminalci jebem vas glupe i maloumne počnite se obračunavati ko normalni kriminalci a ne ko nane i mahaluše
- Troll_Happens
- Posts: 2796
- Joined: 25/04/2007 20:04
- Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...
#24865 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
da nije opet konvektor explodirao
covjek lijepo objasnio
https://www.facebook.com/elvir.hodzic1/ ... 7483038679
covjek lijepo objasnio
https://www.facebook.com/elvir.hodzic1/ ... 7483038679
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#24866 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
zateznistub wrote:Onda to nisu protesti...trambusek88 wrote:Mislim da je vrijeme da se ponove protesti iz 2008, samo bez kamenovanja i paljevina.
e hebatga, 2008. nije bilo paljenja, samo par kamenica, a rezultat su smjene-ostavke semihe i samira.
2014. paljevina, razbijanje ... rezultat - ljudima se sudi, ne znam tcno, niko nije smijenjen niti podnio ostavku.
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52750
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#24867 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
istine rad', jest Zeljković.
al' ko se još njega sjeća...
al' ko se još njega sjeća...
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#24868 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Na istom mjestu 2011 godinejao_situacije wrote:zašto bi neko bacio bombu koja je logika baciti bombu pred zgradu
sarajevski lafo kriminalci jebem vas glupe i maloumne počnite se obračunavati ko normalni kriminalci a ne ko nane i mahaluše
http://m.klix.ba/vijesti/crna-hronika/s ... /110919084
http://mup.ks.gov.ba/aktuelno/vijesti/p ... cnih-bombi
Možda je i sada isti lik. Izašao sa liječenja.
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#24869 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Vidis ti klokana od novinara, na ovom tvom linku su Vraca, pak danasnji događaj je na Grbavici...feeling confused...O'zone wrote:Na istom mjestu 2011 godinejao_situacije wrote:zašto bi neko bacio bombu koja je logika baciti bombu pred zgradu
sarajevski lafo kriminalci jebem vas glupe i maloumne počnite se obračunavati ko normalni kriminalci a ne ko nane i mahaluše
http://m.klix.ba/vijesti/crna-hronika/s ... /110919084
http://mup.ks.gov.ba/aktuelno/vijesti/p ... cnih-bombi
Možda je i sada isti lik. Izašao sa liječenja.
A ovo ako nije Jadranko, zaista ne znam ko bi mogao biti...
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#24870 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Piše na drugom linku neki sandzaklija
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#24871 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
zar rucna bomba ne napravi vise stete?
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#24872 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Onda mea culpa..O'zone wrote:Piše na drugom linku neki sandzaklija
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#24873 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Zavisi koja, a u principu i ne pravi...pogotovo na otvorenomkaranana wrote:zar rucna bomba ne napravi vise stete?
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#24874 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Pametno zboriTroll_Happens wrote:da nije opet konvektor explodirao![]()
covjek lijepo objasnio
https://www.facebook.com/elvir.hodzic1/ ... 7483038679
Fakat, sta je do tad bilo racija po kafanama...nisam za to cula ne pamtim. Il je do mene
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#24875 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
jes i ja se sjecam racija kad sam izlazio 
