SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#24851 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by mali_balon »

Pa spavaju ljudi....mislim....haj novinari,jebat ih, nikorist od njih....a na mupovoj stranici ce to mozda tek sutra bit
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#24852 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Truba »

ljudi ba bez uvrede znate koliko košta novinar dostupan 24 sata :D
mislim za početak da tako nešto ne postoji kod nas niti je ekonomski isplativo
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#24853 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by O'zone »

Evo SAD gledam uvidjaj iza kafea Bosino kod one male prodavnice auto dijelova i vulkanizera par auta sa porazbijanim staklima
User avatar
forest gump
Posts: 861
Joined: 14/06/2012 23:19

#24854 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by forest gump »

Jeste mahalaši sestre mi. Jel bitno ba đe je puklo??

Sreća pa u ratu nismo imali internet i forume.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#24855 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by O'zone »

Rat završio prije 20 godina
User avatar
forest gump
Posts: 861
Joined: 14/06/2012 23:19

#24856 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by forest gump »

Kako kome. Meni u glavi još roka.
bull21
Posts: 2238
Joined: 14/06/2011 16:05

#24857 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by bull21 »

O eksploziji sinoć:
Policiji je slučaj prijavljen u 8:20 sati, a prema riječima stanovnika ovog naselja, eksplozija se desila oko 1 sat poslije ponoći.
User avatar
trambusek88
Posts: 5146
Joined: 03/10/2009 23:51

#24858 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by trambusek88 »

Mislim da je vrijeme da se ponove protesti iz 2008, samo bez kamenovanja i paljevina.
User avatar
corsa
Posts: 2594
Joined: 15/12/2005 10:35
Location: Sarajevo

#24859 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by corsa »

trambusek88 wrote:Mislim da je vrijeme da se ponove protesti iz 2008, samo bez kamenovanja i paljevina.
Mislis 2014.?
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#24860 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by zateznistub »

trambusek88 wrote:Mislim da je vrijeme da se ponove protesti iz 2008, samo bez kamenovanja i paljevina.
Onda to nisu protesti...
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#24862 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by zateznistub »

Jbt, moj bivsi ulaz, tu sam zivio :(

I jebla vas Grbavica, ovo su Vraca...
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#24863 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Dr. Kuca »

Fakat doslo vrijeme da se zapali ured gradonacelnika, premijera, sudovi, tuzilastvo i murija. Pa nek bude oficijalno bezvlasce. Ovako je umotano bezvlasce.
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#24864 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by jao_situacije »

zašto bi neko bacio bombu koja je logika baciti bombu pred zgradu
sarajevski lafo kriminalci jebem vas glupe i maloumne počnite se obračunavati ko normalni kriminalci a ne ko nane i mahaluše
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2796
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#24865 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Troll_Happens »

da nije opet konvektor explodirao :-)

covjek lijepo objasnio
https://www.facebook.com/elvir.hodzic1/ ... 7483038679 :thumbup:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#24866 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by uglavnomja »

zateznistub wrote:
trambusek88 wrote:Mislim da je vrijeme da se ponove protesti iz 2008, samo bez kamenovanja i paljevina.
Onda to nisu protesti...

e hebatga, 2008. nije bilo paljenja, samo par kamenica, a rezultat su smjene-ostavke semihe i samira.

2014. paljevina, razbijanje ... rezultat - ljudima se sudi, ne znam tcno, niko nije smijenjen niti podnio ostavku.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52750
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#24867 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Chmoljo »

istine rad', jest Zeljković.

al' ko se još njega sjeća...
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#24868 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by O'zone »

jao_situacije wrote:zašto bi neko bacio bombu koja je logika baciti bombu pred zgradu
sarajevski lafo kriminalci jebem vas glupe i maloumne počnite se obračunavati ko normalni kriminalci a ne ko nane i mahaluše
Na istom mjestu 2011 godine

http://m.klix.ba/vijesti/crna-hronika/s ... /110919084

http://mup.ks.gov.ba/aktuelno/vijesti/p ... cnih-bombi

Možda je i sada isti lik. Izašao sa liječenja.
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#24869 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by zateznistub »

O'zone wrote:
jao_situacije wrote:zašto bi neko bacio bombu koja je logika baciti bombu pred zgradu
sarajevski lafo kriminalci jebem vas glupe i maloumne počnite se obračunavati ko normalni kriminalci a ne ko nane i mahaluše
Na istom mjestu 2011 godine

http://m.klix.ba/vijesti/crna-hronika/s ... /110919084

http://mup.ks.gov.ba/aktuelno/vijesti/p ... cnih-bombi

Možda je i sada isti lik. Izašao sa liječenja.
Vidis ti klokana od novinara, na ovom tvom linku su Vraca, pak danasnji događaj je na Grbavici...feeling confused...

A ovo ako nije Jadranko, zaista ne znam ko bi mogao biti...
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#24870 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by O'zone »

Piše na drugom linku neki sandzaklija
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#24871 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by karanana »

zar rucna bomba ne napravi vise stete?
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#24872 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by zateznistub »

O'zone wrote:Piše na drugom linku neki sandzaklija
Onda mea culpa..
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#24873 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by zateznistub »

karanana wrote:zar rucna bomba ne napravi vise stete?
Zavisi koja, a u principu i ne pravi...pogotovo na otvorenom
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#24874 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by DaffyDuck »

Troll_Happens wrote:da nije opet konvektor explodirao :-)

covjek lijepo objasnio
https://www.facebook.com/elvir.hodzic1/ ... 7483038679 :thumbup:
Pametno zbori :thumbup:

Fakat, sta je do tad bilo racija po kafanama...nisam za to cula ne pamtim. Il je do mene :-D
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#24875 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Truba »

jes i ja se sjecam racija kad sam izlazio :D
Locked