SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#24826 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by O'zone »

http://radiosarajevo.ba/novost/206831/
Faksimil iz SD Željezničar: Pročitajte zašto je srušen Plavi zamak
Sportsko društvo (SD) Željezničar planira na lokaciji na kojoj se nalazi, sada već srušeni hotel i restoran Plavi zamak izgraditi sportsku salu, fitnes i hotel.

Navode ovo u dokumentu iz 7. septembra ove godine, koji je u posjedu portala Radiosarajevo.ba, gdje stoji:

„Ovim dopisom Vas obavještavamo da smo nakon obavljenih stručnih razgovora s projektantskom kućom utvrdili da nam je za realizaciju projekta (izgradnja sportske hale, fitnesa i hotela) koji imamo namjeru izvesti, na zemljištu označenom KČ 2174/2 na kojem se nalazi objekt Plavi zamak i dio betonske površine na kojoj je trenutno sportsko igralište koje se ne koristi, a isto je bilo predviđeno po dogovoru da se napravi ekvivalentna dvorana za Sportsko društvo.“

Nadalje, u dokumentu koji je potpisao predsjednik Društva (Senad Mehičević) se navodi kako bi SD ovim riješio „pitanje opstanka i postojanja“.

Faksimil je tako potvrdio priču vlasnika Plavog zamka Mladena Vladića koji je jučer, u izjavi za naš portal, kazao kako je njegov restoran i hotel srušen kako bi SD napravio hotel.

S druge strane, iz Društva su i dalje pri tvrdnji kako je objekt srušen jer je zemljište, u sedmom mjesecu, prodato Direkciji za ceste Kantona Sarajevo. Iz SD, rekli su nam jučer, ne žele dalje polemizirati.
Gledam danas iznose stvari iz Plavog Zamka, ruševina stoji. Do kada će stajati Bog dragi zna.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25544
Joined: 12/08/2013 12:51

#24827 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by insaneinthebrain »

krater wrote:Image

:D
danas je vidjeh na pofalicima, vozi onog audija sto su ih pofatali policajci posle pljacke :oops:
DON_eARL
Posts: 3847
Joined: 31/10/2010 22:26

#24828 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by DON_eARL »

Srušište čovjeku objekat na kraju građevinske sezone. :-) Mogli su ga do proljeća pustiti da radi...
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#24829 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by fidoremilienko »

Lupa li iko nizamu? Nudim se
winkiewinkie
Posts: 175
Joined: 21/12/2012 22:09

#24830 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by winkiewinkie »

http://www.fokus.ba/133848/vijesti/crna ... -tramvaju/


Do kad će se više trpiti problemi sa raznoraznim klošarima i ciganima
User avatar
Izlija
Posts: 1209
Joined: 20/05/2010 13:04

#24831 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Izlija »

Ne ulazim u to ko je u pravu a ko ne ali koliko sam informisan u ponedeljak bi trebala početi izgradnja kružnog toka kod pekare AS sa pripadajućom saobraćajnicom do kružnog toka ispred stadiona tako da ovaj objekat nije mogao ostati. Eh sad da uđem u diskusiju ko je tu u pravu a ko ne - niko tu nije u pravu, svi se ponašaju kao da je društveno dobro njihovo privatno vlasništvo što je još jedan dokaz u nizu da kod nas ustvari vlada bezvlašće i gotovo totalna anarhija. Ko god se mogao dočepati bilo koje vrste vlasti bez uloženog dinara to čuva i brani kao da je njegova pradedovina i vlada zakon jačeg i jakih leđa a kada se suprostave jedan protiv drugog obično nastrada baština naroda koji je samo brojka za mužnju.
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#24832 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Logovan »

Dobacismo do milje, a bolje da nismo.
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#24833 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by al-em »

U gradu bruku policije. Kontam da nije opet vucic dosao.
User avatar
trambusek88
Posts: 5148
Joined: 03/10/2009 23:51

#24834 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by trambusek88 »

O'zone wrote:http://radiosarajevo.ba/novost/206831/
Faksimil iz SD Željezničar: Pročitajte zašto je srušen Plavi zamak
Sportsko društvo (SD) Željezničar planira na lokaciji na kojoj se nalazi, sada već srušeni hotel i restoran Plavi zamak izgraditi sportsku salu, fitnes i hotel.

Navode ovo u dokumentu iz 7. septembra ove godine, koji je u posjedu portala Radiosarajevo.ba, gdje stoji:

„Ovim dopisom Vas obavještavamo da smo nakon obavljenih stručnih razgovora s projektantskom kućom utvrdili da nam je za realizaciju projekta (izgradnja sportske hale, fitnesa i hotela) koji imamo namjeru izvesti, na zemljištu označenom KČ 2174/2 na kojem se nalazi objekt Plavi zamak i dio betonske površine na kojoj je trenutno sportsko igralište koje se ne koristi, a isto je bilo predviđeno po dogovoru da se napravi ekvivalentna dvorana za Sportsko društvo.“

Nadalje, u dokumentu koji je potpisao predsjednik Društva (Senad Mehičević) se navodi kako bi SD ovim riješio „pitanje opstanka i postojanja“.

Faksimil je tako potvrdio priču vlasnika Plavog zamka Mladena Vladića koji je jučer, u izjavi za naš portal, kazao kako je njegov restoran i hotel srušen kako bi SD napravio hotel.

S druge strane, iz Društva su i dalje pri tvrdnji kako je objekt srušen jer je zemljište, u sedmom mjesecu, prodato Direkciji za ceste Kantona Sarajevo. Iz SD, rekli su nam jučer, ne žele dalje polemizirati.
Gledam danas iznose stvari iz Plavog Zamka, ruševina stoji. Do kada će stajati Bog dragi zna.
A šta je bilo sa one stare Mečke 170V što je nekad davno bila parkirana ispred Plavog Zamka?
User avatar
perfect_guy
Posts: 6942
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#24835 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by perfect_guy »

insaneinthebrain wrote:niko nista za one eksplozije od sinoc, otisle pod razno :roll:
ili su postale svakodnevnica pa ko jebo ekplozije dajte malo vise ubistava da objavimo :oops:
policija se ganjala s nekakvima, umalo da ulete u moj neboder (ostavili "otiske" nogu na ulaznim vratima), tako sam čuo usput
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#24836 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by O'zone »

E SAD je roknulo nešto!
made_in_sarajevo
Posts: 6963
Joined: 06/05/2013 23:05

#24837 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by made_in_sarajevo »

O'zone wrote:E SAD je roknulo nešto!
I ja sam kod kampusa isto cuo. Bas je opalilo
djetelina_
Posts: 9262
Joined: 24/09/2011 13:12

#24838 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by djetelina_ »

Grbavica, ali je fino roknulo :-)
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#24839 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Logovan »

Opet nekome bomba ispala.
User avatar
black
Posts: 18649
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#24840 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by black »

O'zone wrote:E SAD je roknulo nešto!
nedje je oko nas :mrgreen: ja se zagledo u film i bas me trznu
User avatar
pepeljara
Posts: 7364
Joined: 22/08/2003 00:00

#24841 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by pepeljara »

kod shopinga nista nisam cuo :oops:
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#24842 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Hemera »

Vidjela sam policiju pod rotacijama otisli su preko Malezijskog mosta prema Hrasnom.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#24843 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by O'zone »

black wrote:
O'zone wrote:E SAD je roknulo nešto!
nedje je oko nas :mrgreen: ja se zagledo u film i bas me trznu
Evo sada patrola pod rotacijom ode uz Ljubljansku
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#24844 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by splinter »

O'zone wrote:E SAD je roknulo nešto!
Petak 13 počeo
bull21
Posts: 2238
Joined: 14/06/2011 16:05

#24845 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by bull21 »

pepeljara wrote:kod shopinga nista nisam cuo :oops:
Gluv si bre! Skidaj slušalice sa glave! :D Čulo se i to pravo.
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#24846 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by jao_situacije »

sad nisam ništa čuo doduše imao sam slušalice
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25544
Joined: 12/08/2013 12:51

#24847 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by insaneinthebrain »

i opet naravno nista po portalima :lol:
saja_dj
Posts: 459
Joined: 03/05/2012 14:02

#24848 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by saja_dj »

insaneinthebrain wrote:i opet naravno nista po portalima :lol:
Po onoj logici "pa sta fali sto se ubijaju, ubijaju se i u njemackoj": sta fali sto roka, roka i u dzalalabadu, problem solved.
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#24849 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Hemera »

Ne mogu da vjerujem kako to da ama bas niko se ne pita kakve se to eksplozije cuju u gradu kasno uvece i zasto ama bas niko nece da ispita o cemu se radi i zasto novinari prikrivaju to.
Oni izgleda samo serviraju selektivno ovisno od interesa kojeg imaju.
User avatar
Truba
Posts: 93847
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#24850 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Truba »

na portalima samo kad neko snimi i posalje
onda oni nazovu policiju i uzmu izjavu

dojadilo ljudima slati...
a oni sami se ne trude
Locked