Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX
Moderator: Chloe
- eurosmijeh
- Posts: 4501
- Joined: 22/05/2014 09:52
#24801 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Mamaa...sta si govorila tati kad ste me zaceli?
NE U MENE, NE U MENE!!!
NE U MENE, NE U MENE!!!
- eurosmijeh
- Posts: 4501
- Joined: 22/05/2014 09:52
#24802 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Uhvatio crnogorac zenu sa drugim tipom u krevetu. Tip iskoci onako gol iz kreveta i
pocne trcati vani, crnogorac pusku iz ormara i opuca jednom, dva, tri puta za tipom ali
ga ne pogodi. Sav nikakav, porazen, kaze: ma nije mi sto mi je jebo zenu, ni sto sam ga
vidjeo golog nego mi je sto ga isprati ko vladiku.
pocne trcati vani, crnogorac pusku iz ormara i opuca jednom, dva, tri puta za tipom ali
ga ne pogodi. Sav nikakav, porazen, kaze: ma nije mi sto mi je jebo zenu, ni sto sam ga
vidjeo golog nego mi je sto ga isprati ko vladiku.
- eurosmijeh
- Posts: 4501
- Joined: 22/05/2014 09:52
#24803 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Stariji čovjek u kupeu voza kaže svom saputniku:
Kako je čudno obučena ta djevojka!
Pogrešili ste, to je moj sin!
Vi ste mu, znači, otac?
Ne, ja sam mu majka!
Kako je čudno obučena ta djevojka!
Pogrešili ste, to je moj sin!
Vi ste mu, znači, otac?
Ne, ja sam mu majka!
- problemnatravunu
- Posts: 18746
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
#24804 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Priča koju pričaju svi apotekari u želji da vam uvale lijek,iako to nije taj koji vama treba.
K:Jel imate Andol?
Apotekar:Nemamo, ali imamo ovaj karbamazepin,to je zamjena za Andol.
K:Ali ovde piše da je ovo lijek za epilepsiju?!
Apotekar:Ma daj decko, i ti u svašta vjeruješ,pa i na autobusu pise rajfajzen pa ne mozes unutra da podigneš pare.
K:Jel imate Andol?
Apotekar:Nemamo, ali imamo ovaj karbamazepin,to je zamjena za Andol.
K:Ali ovde piše da je ovo lijek za epilepsiju?!
Apotekar:Ma daj decko, i ti u svašta vjeruješ,pa i na autobusu pise rajfajzen pa ne mozes unutra da podigneš pare.
- eurosmijeh
- Posts: 4501
- Joined: 22/05/2014 09:52
#24805 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Fato, vidjela sam ti Muju na plazi sa nekom plavusom.
Fata:
Pa šta si mislila da ćeš ga vidjeti sa lopaticom i kanticom...
Fata:
Pa šta si mislila da ćeš ga vidjeti sa lopaticom i kanticom...
- plain vanilla
- Posts: 70236
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
-
lijepa u dusi
- Posts: 2880
- Joined: 02/11/2014 13:07
#24808 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Prejako musafa mieurosmijeh wrote:Fato, vidjela sam ti Muju na plazi sa nekom plavusom.
Fata:
Pa šta si mislila da ćeš ga vidjeti sa lopaticom i kanticom...
- eurosmijeh
- Posts: 4501
- Joined: 22/05/2014 09:52
#24809 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Razgovaraju dve bake o svom seksualnom životu. Živadinka je uznemirena zbog toga što
je njen seksualni život zaista umro, dok je Stevka govorila da je njen seksualni život super.
Kako to bre Stevka ?
Stevka je savetovala Živadinku: Kada se moj Simo sprema za spavanje, ja skinem sve sa sebe,
ležem na krevet i stavim obe noge iza glave. Kad me vidi ovako, on se mnogo uzbudi toliko da
imamo divlji sex ostatak noci.
Živadinka je oduševljena i kaže: Ma i Ja cu pokušati to večeras .
Dok je Živadinkin muž Stevo bio u kupatilu te noci, ona je skinula svoju odecu. Ona se mučila
da zabaci obe noge iza glave i nakon što je jedva nekako uspela, Živadinka je pala unazad u
toj pozi i nije mogla više da se mrda.
Stevo je izašao iz kupatila i šokirao se šta vidi: Pobogu Živadinka na šta to ličiš , počešljaj se i
stavi zube u ta usta izgledaš kao đavo …
je njen seksualni život zaista umro, dok je Stevka govorila da je njen seksualni život super.
Kako to bre Stevka ?
Stevka je savetovala Živadinku: Kada se moj Simo sprema za spavanje, ja skinem sve sa sebe,
ležem na krevet i stavim obe noge iza glave. Kad me vidi ovako, on se mnogo uzbudi toliko da
imamo divlji sex ostatak noci.
Živadinka je oduševljena i kaže: Ma i Ja cu pokušati to večeras .
Dok je Živadinkin muž Stevo bio u kupatilu te noci, ona je skinula svoju odecu. Ona se mučila
da zabaci obe noge iza glave i nakon što je jedva nekako uspela, Živadinka je pala unazad u
toj pozi i nije mogla više da se mrda.
Stevo je izašao iz kupatila i šokirao se šta vidi: Pobogu Živadinka na šta to ličiš , počešljaj se i
stavi zube u ta usta izgledaš kao đavo …
- Dr Kova
- Posts: 14618
- Joined: 19/05/2014 13:08
- Location: Twitter
#24810 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Putuje mali orah brodom i pozove ga mama orah
Sine, kad stizes?
Mama, nista te ne cujem... Aj zovem te kad se iskrcam
Sine, kad stizes?
Mama, nista te ne cujem... Aj zovem te kad se iskrcam
- eurosmijeh
- Posts: 4501
- Joined: 22/05/2014 09:52
#24811 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Kaže Fata Muji:
- Dokazano je da dijete 80 posto inteligencije naslijedi od majke!
A Mujo će:
- E, jeeeeest, a od oca, kao, samo 35 posto..
- Dokazano je da dijete 80 posto inteligencije naslijedi od majke!
A Mujo će:
- E, jeeeeest, a od oca, kao, samo 35 posto..
- problemnatravunu
- Posts: 18746
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
- mayab
- Posts: 30839
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#24813 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Načelnik policije u jednom malom gradu gleda jednog od svojih policajaca kako šeta ulicama u noćnoj smjeni potpuno gol.
Prilazi mu te ga pita:
- Čovječe božji zašto ste goli?
- Pa šefe , bio sam večeras na zabavi, i jedna cura je rekla, hajde svi muškarci skidajte se.
Poslije nekog vremena ista cura rekla je, hajde sve ženske skidajte se, i one su se svukle
i na kraju je rekla hajde sad svi muškarci na posao i evo mene na poslu!
Prilazi mu te ga pita:
- Čovječe božji zašto ste goli?
- Pa šefe , bio sam večeras na zabavi, i jedna cura je rekla, hajde svi muškarci skidajte se.
Poslije nekog vremena ista cura rekla je, hajde sve ženske skidajte se, i one su se svukle
i na kraju je rekla hajde sad svi muškarci na posao i evo mene na poslu!
- eurosmijeh
- Posts: 4501
- Joined: 22/05/2014 09:52
#24814 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Kriza u državi, nema posla, nema para, svi se snalaze....
Ginekolog polaže prekvalifikaciju za auto-mehaničara!
Na testu od mogućih 90 bodova dobija 110.
Vraća se u učionicu i kulturno zamoli za obrazloženje!
Komisija:
- 30 poena za perfektno rasklopljen motor!
- 30 poena za otklanjanje kvara!
- 30 poena za perfektno sklopljen motor!
- A bonus 20 poena, iz razloga što ste sve to odradili kroz auspuh!
Ginekolog polaže prekvalifikaciju za auto-mehaničara!
Na testu od mogućih 90 bodova dobija 110.
Vraća se u učionicu i kulturno zamoli za obrazloženje!
Komisija:
- 30 poena za perfektno rasklopljen motor!
- 30 poena za otklanjanje kvara!
- 30 poena za perfektno sklopljen motor!
- A bonus 20 poena, iz razloga što ste sve to odradili kroz auspuh!
- eurosmijeh
- Posts: 4501
- Joined: 22/05/2014 09:52
#24815 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Otišao Hrvat kod poslovnog partnera, Grka u goste. Kad tamo ovaj živi u nekoj
super luksuznoj vili, ispred dva fenomenalna auta, unutra skupi namještaj...
Pita ga Hrvat: "kaži mi kako si uspio sve ovo da stekneš?"
Kaže njemu Grk: "Vidiš onaj most tamo?"
Hrvat:"Vidim."
Grk: "Eee, pa vidiš taj most trebao je da bude širok 55m, a napravio sam ga širine
50m i od para za tih 5m je sve ovo. "
Dođe Grk kod Hrvata poslije godinu dana, a ovaj ima vilu duplo veću od njegove,
pet automobila ispred, bazen, posluga...
Pita ga Grk: " Kako si uspio za samo godinu dana da stekneš sve ovo?"
Hrvat:"Vidiš onaj most tamo?"
Grk: "Ne vidim."
Hrvat: "EEEEEEEE..."
super luksuznoj vili, ispred dva fenomenalna auta, unutra skupi namještaj...
Pita ga Hrvat: "kaži mi kako si uspio sve ovo da stekneš?"
Kaže njemu Grk: "Vidiš onaj most tamo?"
Hrvat:"Vidim."
Grk: "Eee, pa vidiš taj most trebao je da bude širok 55m, a napravio sam ga širine
50m i od para za tih 5m je sve ovo. "
Dođe Grk kod Hrvata poslije godinu dana, a ovaj ima vilu duplo veću od njegove,
pet automobila ispred, bazen, posluga...
Pita ga Grk: " Kako si uspio za samo godinu dana da stekneš sve ovo?"
Hrvat:"Vidiš onaj most tamo?"
Grk: "Ne vidim."
Hrvat: "EEEEEEEE..."
- eurosmijeh
- Posts: 4501
- Joined: 22/05/2014 09:52
#24816 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Javlja baka unuci:
– Djete moje, djedica ti je umro u nedelju dok smo vodili ljubav…
Djevojka se začudi:
– Pa, jeste li vi normalni? Imate skoro 90 godina, pa nije ni čudo što je umro kad ste u tim godinama vodili ljubav!
– Zlato bakino, mi smo pazili na zdravlje, pa smo ljubav vodili samo nedeljom uz zvuke zvona sa gradske crkve, lagano i polako…., na ”ding” – unutra, na ”dong” – van…
Poslije tih riječi bakica malo zastane, obriše suze i nastavi:
– A da nije prošao onaj glupi sladoledžija zvoneći…djedica bi još bio živ…!
– Djete moje, djedica ti je umro u nedelju dok smo vodili ljubav…
Djevojka se začudi:
– Pa, jeste li vi normalni? Imate skoro 90 godina, pa nije ni čudo što je umro kad ste u tim godinama vodili ljubav!
– Zlato bakino, mi smo pazili na zdravlje, pa smo ljubav vodili samo nedeljom uz zvuke zvona sa gradske crkve, lagano i polako…., na ”ding” – unutra, na ”dong” – van…
Poslije tih riječi bakica malo zastane, obriše suze i nastavi:
– A da nije prošao onaj glupi sladoledžija zvoneći…djedica bi još bio živ…!
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#24817 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
- Nano, Miske čopa janjetinu.
- Ma nek čopa, a qrac će na proslavi titule!"
- plain vanilla
- Posts: 70236
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#24818 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
dje su gosti?Pitar sa Kariba wrote:- Nano, Miske čopa janjetinu.
- Ma nek čopa, a qrac će na proslavi titule!"
- Ommadawn
- Posts: 8370
- Joined: 20/02/2014 21:15
- Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!
#24819 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Sjede u zatvoru: zoofil, nekrofil, pedofil, sadista, piroman, ubica i mazohist.
ZOOFIL: da je sad pojebat macku...
PEDOFIL: da, ali da je malo mace...
SADISTA: da je malo mace, ali da ga je silovati...
UBICA: ....pa ga poslije ubiti...
NEKROFIL: ...pa kad ga ubijemo, silujemo ga opet
PIROMAN: ...pa ga onda spalimo!
MAZOHIST: Mjaaau, mjauuu...
ZOOFIL: da je sad pojebat macku...
PEDOFIL: da, ali da je malo mace...
SADISTA: da je malo mace, ali da ga je silovati...
UBICA: ....pa ga poslije ubiti...
NEKROFIL: ...pa kad ga ubijemo, silujemo ga opet
PIROMAN: ...pa ga onda spalimo!
MAZOHIST: Mjaaau, mjauuu...
- plain vanilla
- Posts: 70236
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#24821 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
sto je najtuznije, to se fakat desilo 
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#24822 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Jest, i to poodavno.Raigor Stonehoof wrote:sto je najtuznije, to se fakat desilo
Ja mislim tamo neke 2004.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#24823 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Oj jebem tiOmmadawn wrote:Sjede u zatvoru: zoofil, nekrofil, pedofil, sadista, piroman, ubica i mazohist.
ZOOFIL: da je sad pojebat macku...
PEDOFIL: da, ali da je malo mace...
SADISTA: da je malo mace, ali da ga je silovati...
UBICA: ....pa ga poslije ubiti...
NEKROFIL: ...pa kad ga ubijemo, silujemo ga opet
PIROMAN: ...pa ga onda spalimo!
MAZOHIST: Mjaaau, mjauuu...
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#24824 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
skafiskafsnjak wrote:Oj jebem tiOmmadawn wrote:Sjede u zatvoru: zoofil, nekrofil, pedofil, sadista, piroman, ubica i mazohist.
ZOOFIL: da je sad pojebat macku...
PEDOFIL: da, ali da je malo mace...
SADISTA: da je malo mace, ali da ga je silovati...
UBICA: ....pa ga poslije ubiti...
NEKROFIL: ...pa kad ga ubijemo, silujemo ga opet
PIROMAN: ...pa ga onda spalimo!
MAZOHIST: Mjaaau, mjauuu...
-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
#24825 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Turisti obilazili prirodu negdje u BiH, i skrenu na sporedni put prema nekom selu i na putu vide baš ogromno govno. Pitaju vodiča šta je to toliko, kaže on, nemam pojma, ako naiđe neko od mještana, pitaće. U tom ko naručen nailazi seljak oni ga pitaju za govno, pa jeli moguce da bude toliko, jel od čovjeka ili životinje.
Kaže njima seljak, vidite li ono brdo? Na tom brdu u davna vremena zivio zmaj a ovdje ispod brda je bilo malo selo. Tu su zivjeli momak i djevojka koji su se jako voljeli i planirali uzeti, ali u carstvu izbije rat i momak se ode boriti a cura ostane čekati ga.
To ti čuje zmaj i ukrade mu djevojku, odvede je sebi u pećinu. Nakon par godina momak se vrati iz rata, i to kao vitez. Vitez pita seljane za djevojku, oni mu ispričaše šta je bilo. Vitez se spremi, ode na brdo u pećinu, nađe zmaja, u ljutoj borbi savlada ga, i odrubi mu glavu i vrati djevojku u selo.
Tu se oni vjenčaše, i tako su sretno živjeli do kraja zivota.
Kad je on završio priču, upita vodič, a dobro sve to, nego od čega je ovo govno ovoliko na putu? A da, govno, reče seljak, ma neko se posro.
Kaže njima seljak, vidite li ono brdo? Na tom brdu u davna vremena zivio zmaj a ovdje ispod brda je bilo malo selo. Tu su zivjeli momak i djevojka koji su se jako voljeli i planirali uzeti, ali u carstvu izbije rat i momak se ode boriti a cura ostane čekati ga.
To ti čuje zmaj i ukrade mu djevojku, odvede je sebi u pećinu. Nakon par godina momak se vrati iz rata, i to kao vitez. Vitez pita seljane za djevojku, oni mu ispričaše šta je bilo. Vitez se spremi, ode na brdo u pećinu, nađe zmaja, u ljutoj borbi savlada ga, i odrubi mu glavu i vrati djevojku u selo.
Tu se oni vjenčaše, i tako su sretno živjeli do kraja zivota.
Kad je on završio priču, upita vodič, a dobro sve to, nego od čega je ovo govno ovoliko na putu? A da, govno, reče seljak, ma neko se posro.



