SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#24801 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Sinoć mi je u ulaz upalo nekih 10-ak drotova plus dva u civilu, kao ganjaju lika koji je nesto opljačkao i serbes, sa ključem
ušao u ulaz gdje mu se gubi svaki trag. Išli od vrata do vrata. jesu li ga našli, ne znam..ali u glavnom, čuh na njihovoj vezi da je bila neka pucnjava ispred PU Ilidža...niko ništa...
- insaneinthebrain
- Posts: 25543
- Joined: 12/08/2013 12:51
#24802 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
jbt niko nista, pa sta rade ovi novinari 
- Izlija
- Posts: 1209
- Joined: 20/05/2010 13:04
#24803 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Imam utisak da se pišu samo vijesti koje dospiju na društvene mreže, pogotovo ove iz crne rubrike.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#24804 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Spavajuinsaneinthebrain wrote:jbt niko nista, pa sta rade ovi novinari
Ti bi da rade 0-24
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#24805 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ja ba. Nisu oni ovisnici o forumima i portalima pa da sabahile vise na njima i raspituju se ko, koga, su čim 
- insaneinthebrain
- Posts: 25543
- Joined: 12/08/2013 12:51
#24806 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
jest, kad treba kakvu glupost objaviti onda se ustaje i u 3 ujutro 
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#24807 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
To je samo trenutak inspiracije 
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#24808 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Mrze ljudi raditi i primati platu, neće oboje.insaneinthebrain wrote:jbt niko nista, pa sta rade ovi novinari
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#24809 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
ovo mi djeluje kao yebo lud zbunjenog
Code: Select all
http://radiosarajevo.ba/novost/206775/sarajevska-policija-o-rusenju-plavog-zamka- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#24810 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Pa ako je SDŽ vlasnik, a ovaj korisnik... onda ovi imaju pravo da sruše objekat, a korisnik se može obratiti sudu za naknadu štete prouzrokovane nepoštivanjem ugovora.
Ali sigurno ima još kakva začkoljica
Ali sigurno ima još kakva začkoljica
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#24811 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ko koga ovdje....Baltazar_khan wrote:ovo mi djeluje kao yebo lud zbunjenog![]()
Code: Select all
http://radiosarajevo.ba/novost/206775/sarajevska-policija-o-rusenju-plavog-zamka
Sad kad se budu ganjali po sudovima.
-
bull21
- Posts: 2238
- Joined: 14/06/2011 16:05
#24812 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Logovan wrote:Ko koga ovdje....Baltazar_khan wrote:ovo mi djeluje kao yebo lud zbunjenog![]()
Code: Select all
http://radiosarajevo.ba/novost/206775/sarajevska-policija-o-rusenju-plavog-zamka![]()
Sad kad se budu ganjali po sudovima.
Mogu se oni ganjati dokad hoće, Zamak je srušen, rad na cesti ide dalje.
-
hali gali halid
- Posts: 2785
- Joined: 08/10/2007 22:45
#24813 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Goran Hatibović 
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#24814 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Code: Select all
http://www.klix.ba/vijesti/bih/rusenje-plavog-zamka-moj-otac-je-mogao-poginuti-a-zastitar-je-izudaran/151112054ovo samo kod nas ima
-
Patriotska_Liga
- Posts: 2220
- Joined: 24/05/2015 22:12
#24815 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Kakav iskonski papanluk ali hajde što je papanluk nego se sa snimka jasno vidi da je ugožena sigurnost ljudi. Gledaj ovih što šutaju s ceste, može neko reć' da patetišem ali u ovom nekontrolisanom rušenju vrlo lako se moglo desiti da budu povrijeđeni. Kod nas se svašta radi a foru, al' da neko sruši objekat u glavnom gradu na foru e to mi je novo moram priznat. Još ako se ispostavi tačnim da je neko bio u objektu kad je počelo rušenje...
Ne bih sad da ispadne kako sam ja apriori protiv rušenja ako postoji rješenje, ali zna se postupak, deložacija, obezbjeđivanje pa onda rušenje. I gdje je policija?
Ne bih sad da ispadne kako sam ja apriori protiv rušenja ako postoji rješenje, ali zna se postupak, deložacija, obezbjeđivanje pa onda rušenje. I gdje je policija?
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#24816 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ja ovo u životu svom nisam vidio.
Ruši se, a okolo ljudi stoje, ona starija žena čak i htjela preći na drugu stranu, traka se prekinula, par radnika šuta ono što je palo na cestu, auta parkirana, na cesti auta prolaze...
Ludilo. I gdje policija?
Stoji jedan frajer iz obezbjeđenja i to je to.
Ruši se, a okolo ljudi stoje, ona starija žena čak i htjela preći na drugu stranu, traka se prekinula, par radnika šuta ono što je palo na cestu, auta parkirana, na cesti auta prolaze...
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#24817 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
ceekam tisucitu stranicu teme 
- haris0032
- Posts: 1470
- Joined: 02/06/2012 19:27
- Location: 11541
#24818 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Da bogdom ne postoji tema, a ne 1000 strana nabrala i to Vol. 4 
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#24819 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
E vala bašharis0032 wrote:Da bogdom ne postoji tema, a ne 1000 strana nabrala i to Vol. 4
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#24820 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Presuda za ubistvo, 5 godina i četiri mjeseca.
http://www.oslobodjenje.ba/crna-hronika ... dina-kreme
Nakon što ga pomiluje Supermario, eto harilije vani za par godina.
http://www.oslobodjenje.ba/crna-hronika ... dina-kreme
Nakon što ga pomiluje Supermario, eto harilije vani za par godina.
- Hemera
- Posts: 3659
- Joined: 08/08/2010 01:22
#24821 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Djevojku udarilo auto na Dbr,jedna od spprednih ulica kad se skrece sa Bulev.Mimar Sinana.Naravno na.pjesackom kako toi bude.Neki metalik sivi Opel
Izgleda OK a i hitna je brzo dosla.
Izgleda OK a i hitna je brzo dosla.
- insaneinthebrain
- Posts: 25543
- Joined: 12/08/2013 12:51
#24822 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
niko nista za one eksplozije od sinoc, otisle pod razno
ili su postale svakodnevnica pa ko jebo ekplozije dajte malo vise ubistava da objavimo
ili su postale svakodnevnica pa ko jebo ekplozije dajte malo vise ubistava da objavimo
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#24823 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
http://radiosarajevo.ba/novost/206835/s ... u-tramvaju
Bummmm
Bummmm
Kako nezvanično saznajemo izboden je Bakir Tanjo
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#24824 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ko je Bakir Tanjo?
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#24825 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Da se ne kvari atmosfera pred utakmicu sa Ircima, eto sta je.insaneinthebrain wrote:niko nista za one eksplozije od sinoc, otisle pod razno![]()
ili su postale svakodnevnica pa ko jebo ekplozije dajte malo vise ubistava da objavimo
