SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#24801 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by zateznistub »

Sinoć mi je u ulaz upalo nekih 10-ak drotova plus dva u civilu, kao ganjaju lika koji je nesto opljačkao i serbes, sa ključem :shock: ušao u ulaz gdje mu se gubi svaki trag. Išli od vrata do vrata. jesu li ga našli, ne znam..ali u glavnom, čuh na njihovoj vezi da je bila neka pucnjava ispred PU Ilidža...niko ništa...
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25543
Joined: 12/08/2013 12:51

#24802 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by insaneinthebrain »

jbt niko nista, pa sta rade ovi novinari :-)
User avatar
Izlija
Posts: 1209
Joined: 20/05/2010 13:04

#24803 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Izlija »

Imam utisak da se pišu samo vijesti koje dospiju na društvene mreže, pogotovo ove iz crne rubrike.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#24804 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Tomahawk11 »

insaneinthebrain wrote:jbt niko nista, pa sta rade ovi novinari :-)
Spavaju :oops:
Ti bi da rade 0-24 :mrgreen:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#24805 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by O'zone »

Ja ba. Nisu oni ovisnici o forumima i portalima pa da sabahile vise na njima i raspituju se ko, koga, su čim :mrgreen:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25543
Joined: 12/08/2013 12:51

#24806 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by insaneinthebrain »

jest, kad treba kakvu glupost objaviti onda se ustaje i u 3 ujutro :oops:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#24807 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by O'zone »

To je samo trenutak inspiracije :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#24808 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Logovan »

insaneinthebrain wrote:jbt niko nista, pa sta rade ovi novinari :-)
Mrze ljudi raditi i primati platu, neće oboje. :D
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#24809 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Baltazar_khan »

ovo mi djeluje kao yebo lud zbunjenog :-)

Code: Select all

http://radiosarajevo.ba/novost/206775/sarajevska-policija-o-rusenju-plavog-zamka
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#24810 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by ultima_palabra »

Pa ako je SDŽ vlasnik, a ovaj korisnik... onda ovi imaju pravo da sruše objekat, a korisnik se može obratiti sudu za naknadu štete prouzrokovane nepoštivanjem ugovora.

Ali sigurno ima još kakva začkoljica :D
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#24811 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Logovan »

Baltazar_khan wrote:ovo mi djeluje kao yebo lud zbunjenog :-)

Code: Select all

http://radiosarajevo.ba/novost/206775/sarajevska-policija-o-rusenju-plavog-zamka
Ko koga ovdje.... :-)

Sad kad se budu ganjali po sudovima.
bull21
Posts: 2238
Joined: 14/06/2011 16:05

#24812 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by bull21 »

Logovan wrote:
Baltazar_khan wrote:ovo mi djeluje kao yebo lud zbunjenog :-)

Code: Select all

http://radiosarajevo.ba/novost/206775/sarajevska-policija-o-rusenju-plavog-zamka
Ko koga ovdje.... :-)

Sad kad se budu ganjali po sudovima.

Mogu se oni ganjati dokad hoće, Zamak je srušen, rad na cesti ide dalje.
hali gali halid
Posts: 2785
Joined: 08/10/2007 22:45

#24813 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by hali gali halid »

Goran Hatibović :roll:
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#24814 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Baltazar_khan »

Code: Select all

http://www.klix.ba/vijesti/bih/rusenje-plavog-zamka-moj-otac-je-mogao-poginuti-a-zastitar-je-izudaran/151112054


ovo samo kod nas ima
Patriotska_Liga
Posts: 2220
Joined: 24/05/2015 22:12

#24815 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Patriotska_Liga »

Kakav iskonski papanluk ali hajde što je papanluk nego se sa snimka jasno vidi da je ugožena sigurnost ljudi. Gledaj ovih što šutaju s ceste, može neko reć' da patetišem ali u ovom nekontrolisanom rušenju vrlo lako se moglo desiti da budu povrijeđeni. Kod nas se svašta radi a foru, al' da neko sruši objekat u glavnom gradu na foru e to mi je novo moram priznat. Još ako se ispostavi tačnim da je neko bio u objektu kad je počelo rušenje...

Ne bih sad da ispadne kako sam ja apriori protiv rušenja ako postoji rješenje, ali zna se postupak, deložacija, obezbjeđivanje pa onda rušenje. I gdje je policija?
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#24816 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Logovan »

Ja ovo u životu svom nisam vidio.
Ruši se, a okolo ljudi stoje, ona starija žena čak i htjela preći na drugu stranu, traka se prekinula, par radnika šuta ono što je palo na cestu, auta parkirana, na cesti auta prolaze... :roll: Ludilo. I gdje policija? :? Stoji jedan frajer iz obezbjeđenja i to je to.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#24817 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by uglavnomja »

ceekam tisucitu stranicu teme :zzzz:
User avatar
haris0032
Posts: 1470
Joined: 02/06/2012 19:27
Location: 11541

#24818 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by haris0032 »

Da bogdom ne postoji tema, a ne 1000 strana nabrala i to Vol. 4 :run:
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#24819 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by JanuaryJones »

haris0032 wrote:Da bogdom ne postoji tema, a ne 1000 strana nabrala i to Vol. 4 :run:
E vala baš :shock:
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#24820 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by VjecitiStudent »

Presuda za ubistvo, 5 godina i četiri mjeseca.
http://www.oslobodjenje.ba/crna-hronika ... dina-kreme

Nakon što ga pomiluje Supermario, eto harilije vani za par godina.
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#24821 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Hemera »

Djevojku udarilo auto na Dbr,jedna od spprednih ulica kad se skrece sa Bulev.Mimar Sinana.Naravno na.pjesackom kako toi bude.Neki metalik sivi Opel
Izgleda OK a i hitna je brzo dosla.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25543
Joined: 12/08/2013 12:51

#24822 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by insaneinthebrain »

niko nista za one eksplozije od sinoc, otisle pod razno :roll:
ili su postale svakodnevnica pa ko jebo ekplozije dajte malo vise ubistava da objavimo :oops:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#24823 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by O'zone »

http://radiosarajevo.ba/novost/206835/s ... u-tramvaju

Bummmm
Kako nezvanično saznajemo izboden je Bakir Tanjo
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#24824 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by dezurni_ucenik »

Ko je Bakir Tanjo?
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#24825 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by dezurni_ucenik »

insaneinthebrain wrote:niko nista za one eksplozije od sinoc, otisle pod razno :roll:
ili su postale svakodnevnica pa ko jebo ekplozije dajte malo vise ubistava da objavimo :oops:
Da se ne kvari atmosfera pred utakmicu sa Ircima, eto sta je.
Locked