Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
User avatar
Matzan
Posts: 7049
Joined: 16/01/2015 13:25

#24776 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by Matzan »

Btw, vic ide ovako

Q: Šta je gore biti: glup ili nezainteresovan?
A: Ne znam i ne zanima me.
User avatar
Snake Eyes
Posts: 5190
Joined: 12/04/2013 14:02

#24777 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by Snake Eyes »

Kada sam se rodio pitali su me da li želim veliku kitu ili dobro pamćenje.
I, šta si odabrao?
Ne sjećam se.
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#24778 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by Zoya »

eurosmijeh wrote:Kako se zvao Ciganin u vrijeme Rimske imperije?
Romljanin.
Meni je ovo dobar vic :D :thumbup:
User avatar
eurosmijeh
Posts: 4501
Joined: 22/05/2014 09:52

#24779 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by eurosmijeh »

Šta je POVRATAK U BUDUĆNOST?
- Kad Crnogorac ne uspije u Zvezdi i Partizanu.
User avatar
eurosmijeh
Posts: 4501
Joined: 22/05/2014 09:52

#24780 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by eurosmijeh »

Daje narkoman oglas:
"Prodajem kameleona, zutog, mislim plavog, misliim zelenog!.. iidemoo..
Oopaaa..
Ne prodajem!!!
User avatar
eurosmijeh
Posts: 4501
Joined: 22/05/2014 09:52

#24781 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by eurosmijeh »

Posle 24 godine otišao Cigo da se zali na Titov
grob na Dedinje, pa kaze:
- "Joooj druze Tito, kako je lepo bilo dok si bio ziv, a vidi sada, nema para
nema penzije, kriza za hleb, kriza za vodu, kriza za struju..."
U to ga primeti redar koji se tuda muva, kao cuva grob, pa mu kaze:
- "Gubi se Cigo odavde, sad da imam metaka u pistolju, sad bi te ubio."
A Cigo ce na to:
- "Cujes druze Tito, ni metaka vise nema."
User avatar
eurosmijeh
Posts: 4501
Joined: 22/05/2014 09:52

#24782 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by eurosmijeh »

Sto kaze mrtvac,mrtvacu:
Gde si, zemljače?
User avatar
eurosmijeh
Posts: 4501
Joined: 22/05/2014 09:52

#24783 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by eurosmijeh »

Jedno vrijeme je bila velika kampanja u Sarajevu protiv alkohola,
pa su izvješeni plakati s naslovom:
- "Alkohol polako ubija".
Na jednom je netko dopisao rukom:
- "A, nama se nikud i ne žuri!"
User avatar
Dr Kova
Posts: 14618
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#24784 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by Dr Kova »

Dete za stolom pljuje hranu
Mama -Ako je u ustima, to se mora progutati
Tata podiže obrvu i pogleda je
Mama -Ti da nisi ništa rekao...
User avatar
eurosmijeh
Posts: 4501
Joined: 22/05/2014 09:52

#24785 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by eurosmijeh »

Dolazi alkoholicar Pera da izjavi saucesce udovici njegovog prijatelja Zike pred cijelom rodbinom.
Ona onako ucviljeno rece:
- "Ode ,sta ces moj Pero."
A on ce:
- "Malu pivu."
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#24786 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by JoseMujica »

eurosmijeh wrote:Šta je POVRATAK U BUDUĆNOST?
- Kad Crnogorac ne uspije u Zvezdi i Partizanu.
:lol: :lol: :lol: :lol: e ovaj ti je dobar
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#24787 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by Anestezija »

Kae Huso sinu dje je ono sto krompir guli...ma otisla do piljare :lol:
User avatar
Matzan
Posts: 7049
Joined: 16/01/2015 13:25

#24788 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by Matzan »

Anestezija wrote:Kae Huso sinu dje je ono sto krompir guli...ma otisla do piljare :lol:

:thumbup: :lol:
User avatar
eurosmijeh
Posts: 4501
Joined: 22/05/2014 09:52

#24789 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by eurosmijeh »

Pitali Hrvata šta ocekuje od ulaska u EU?
Pa manje korupcije, bolju zaposlenost, mogućnost rada u bilo kojoj zemlji EU, slobodno putovanje sa pasosem Hrvatske bez viza, vise turista na Jadranu. Ukratko da bude kao sto je bilo u YU.
User avatar
Radar71
Posts: 7594
Joined: 21/07/2010 15:43

#24790 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by Radar71 »

Buckethead wrote:Dete za stolom pljuje hranu
Mama -Ako je u ustima, to se mora progutati
Tata podiže obrvu i pogleda je
Mama -Ti da nisi ništa rekao...
:lol: :lol: :lol:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#24791 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by sheilak »

eurosmijeh wrote:Daje narkoman oglas:
"Prodajem kameleona, zutog, mislim plavog, misliim zelenog!.. iidemoo..
Oopaaa..
Ne prodajem!!!
:D
User avatar
Logovan
Posts: 102719
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#24792 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by Logovan »

Anestezija wrote:Kae Huso sinu dje je ono sto krompir guli...ma otisla do piljare :lol:
:lol: :lol:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#24793 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by beni-bu-man »

Logovan wrote:
Anestezija wrote:Kae Huso sinu dje je ono sto krompir guli...ma otisla do piljare :lol:
:lol: :lol:
najjaci :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#24794 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by cLo »

sheilak wrote:
eurosmijeh wrote:Daje narkoman oglas:
"Prodajem kameleona, zutog, mislim plavog, misliim zelenog!.. iidemoo..
Oopaaa..
Ne prodajem!!!
:D
Super!!!
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#24795 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by beni-bu-man »

Kupis Alfu, Mehanicar ti kum na vjencanju :D
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#24796 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by MOSALJOZE »

User avatar
Radar71
Posts: 7594
Joined: 21/07/2010 15:43

#24797 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by Radar71 »

- Danas smo proslavili Svetski dan Alchajmerove bolesti!
- Gde?
- Sta gde?
- Pa gde ste proslavljali?
- A sta to?
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#24798 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by zrakomlat »

eurosmijeh wrote:Šta je POVRATAK U BUDUĆNOST?
- Kad Crnogorac ne uspije u Zvezdi i Partizanu.
:thumbup:
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#24799 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by Zoya »

Anestezija wrote:Kae Huso sinu dje je ono sto krompir guli...ma otisla do piljare :lol:
:lol: :twisted:
User avatar
mayab
Posts: 30834
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#24800 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016

Post by mayab »

Post Reply