Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX
Moderator: Chloe
- Matzan
- Posts: 7049
- Joined: 16/01/2015 13:25
#24776 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Btw, vic ide ovako
Q: Šta je gore biti: glup ili nezainteresovan?
A: Ne znam i ne zanima me.
Q: Šta je gore biti: glup ili nezainteresovan?
A: Ne znam i ne zanima me.
- Snake Eyes
- Posts: 5190
- Joined: 12/04/2013 14:02
#24777 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Kada sam se rodio pitali su me da li želim veliku kitu ili dobro pamćenje.
I, šta si odabrao?
Ne sjećam se.
I, šta si odabrao?
Ne sjećam se.
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#24778 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Meni je ovo dobar viceurosmijeh wrote:Kako se zvao Ciganin u vrijeme Rimske imperije?
Romljanin.
- eurosmijeh
- Posts: 4501
- Joined: 22/05/2014 09:52
#24779 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Šta je POVRATAK U BUDUĆNOST?
- Kad Crnogorac ne uspije u Zvezdi i Partizanu.
- Kad Crnogorac ne uspije u Zvezdi i Partizanu.
- eurosmijeh
- Posts: 4501
- Joined: 22/05/2014 09:52
#24780 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Daje narkoman oglas:
"Prodajem kameleona, zutog, mislim plavog, misliim zelenog!.. iidemoo..
Oopaaa..
Ne prodajem!!!
"Prodajem kameleona, zutog, mislim plavog, misliim zelenog!.. iidemoo..
Oopaaa..
Ne prodajem!!!
- eurosmijeh
- Posts: 4501
- Joined: 22/05/2014 09:52
#24781 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Posle 24 godine otišao Cigo da se zali na Titov
grob na Dedinje, pa kaze:
- "Joooj druze Tito, kako je lepo bilo dok si bio ziv, a vidi sada, nema para
nema penzije, kriza za hleb, kriza za vodu, kriza za struju..."
U to ga primeti redar koji se tuda muva, kao cuva grob, pa mu kaze:
- "Gubi se Cigo odavde, sad da imam metaka u pistolju, sad bi te ubio."
A Cigo ce na to:
- "Cujes druze Tito, ni metaka vise nema."
grob na Dedinje, pa kaze:
- "Joooj druze Tito, kako je lepo bilo dok si bio ziv, a vidi sada, nema para
nema penzije, kriza za hleb, kriza za vodu, kriza za struju..."
U to ga primeti redar koji se tuda muva, kao cuva grob, pa mu kaze:
- "Gubi se Cigo odavde, sad da imam metaka u pistolju, sad bi te ubio."
A Cigo ce na to:
- "Cujes druze Tito, ni metaka vise nema."
- eurosmijeh
- Posts: 4501
- Joined: 22/05/2014 09:52
#24782 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Sto kaze mrtvac,mrtvacu:
Gde si, zemljače?
Gde si, zemljače?
- eurosmijeh
- Posts: 4501
- Joined: 22/05/2014 09:52
#24783 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Jedno vrijeme je bila velika kampanja u Sarajevu protiv alkohola,
pa su izvješeni plakati s naslovom:
- "Alkohol polako ubija".
Na jednom je netko dopisao rukom:
- "A, nama se nikud i ne žuri!"
pa su izvješeni plakati s naslovom:
- "Alkohol polako ubija".
Na jednom je netko dopisao rukom:
- "A, nama se nikud i ne žuri!"
- Dr Kova
- Posts: 14618
- Joined: 19/05/2014 13:08
- Location: Twitter
#24784 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Dete za stolom pljuje hranu
Mama -Ako je u ustima, to se mora progutati
Tata podiže obrvu i pogleda je
Mama -Ti da nisi ništa rekao...
Mama -Ako je u ustima, to se mora progutati
Tata podiže obrvu i pogleda je
Mama -Ti da nisi ništa rekao...
- eurosmijeh
- Posts: 4501
- Joined: 22/05/2014 09:52
#24785 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Dolazi alkoholicar Pera da izjavi saucesce udovici njegovog prijatelja Zike pred cijelom rodbinom.
Ona onako ucviljeno rece:
- "Ode ,sta ces moj Pero."
A on ce:
- "Malu pivu."
Ona onako ucviljeno rece:
- "Ode ,sta ces moj Pero."
A on ce:
- "Malu pivu."
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#24786 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
eurosmijeh wrote:Šta je POVRATAK U BUDUĆNOST?
- Kad Crnogorac ne uspije u Zvezdi i Partizanu.
- Anestezija
- Posts: 22549
- Joined: 29/01/2010 04:59
- Location: Sjever
#24787 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Kae Huso sinu dje je ono sto krompir guli...ma otisla do piljare 
- Matzan
- Posts: 7049
- Joined: 16/01/2015 13:25
#24788 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Anestezija wrote:Kae Huso sinu dje je ono sto krompir guli...ma otisla do piljare
- eurosmijeh
- Posts: 4501
- Joined: 22/05/2014 09:52
#24789 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Pitali Hrvata šta ocekuje od ulaska u EU?
Pa manje korupcije, bolju zaposlenost, mogućnost rada u bilo kojoj zemlji EU, slobodno putovanje sa pasosem Hrvatske bez viza, vise turista na Jadranu. Ukratko da bude kao sto je bilo u YU.
Pa manje korupcije, bolju zaposlenost, mogućnost rada u bilo kojoj zemlji EU, slobodno putovanje sa pasosem Hrvatske bez viza, vise turista na Jadranu. Ukratko da bude kao sto je bilo u YU.
- Radar71
- Posts: 7594
- Joined: 21/07/2010 15:43
#24790 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Buckethead wrote:Dete za stolom pljuje hranu
Mama -Ako je u ustima, to se mora progutati
Tata podiže obrvu i pogleda je
Mama -Ti da nisi ništa rekao...
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#24791 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
eurosmijeh wrote:Daje narkoman oglas:
"Prodajem kameleona, zutog, mislim plavog, misliim zelenog!.. iidemoo..
Oopaaa..
Ne prodajem!!!
- Logovan
- Posts: 102719
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#24792 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Anestezija wrote:Kae Huso sinu dje je ono sto krompir guli...ma otisla do piljare
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#24793 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
najjaciLogovan wrote:Anestezija wrote:Kae Huso sinu dje je ono sto krompir guli...ma otisla do piljare![]()
- cLo
- Posts: 4550
- Joined: 23/08/2011 09:19
#24794 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Super!!!sheilak wrote:eurosmijeh wrote:Daje narkoman oglas:
"Prodajem kameleona, zutog, mislim plavog, misliim zelenog!.. iidemoo..
Oopaaa..
Ne prodajem!!!
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#24795 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Kupis Alfu, Mehanicar ti kum na vjencanju 
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
- Radar71
- Posts: 7594
- Joined: 21/07/2010 15:43
#24797 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
- Danas smo proslavili Svetski dan Alchajmerove bolesti!
- Gde?
- Sta gde?
- Pa gde ste proslavljali?
- A sta to?
- Gde?
- Sta gde?
- Pa gde ste proslavljali?
- A sta to?
-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
#24798 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
eurosmijeh wrote:Šta je POVRATAK U BUDUĆNOST?
- Kad Crnogorac ne uspije u Zvezdi i Partizanu.
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#24799 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Anestezija wrote:Kae Huso sinu dje je ono sto krompir guli...ma otisla do piljare
- mayab
- Posts: 30834
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
