meni je djelovalo da je iz pravca hrasnogradiša wrote:sta ovo gruhnu,novo sarajevo?
tiruriru javite.
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
- perfect_guy
- Posts: 6942
- Joined: 18/04/2008 23:08
- Location: Anfield road
- Contact:
#24776 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
#24777 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
da kao jaci eksploziv.
-
ing-ecc
- Posts: 18619
- Joined: 31/03/2013 09:58
#24778 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Meni je izgledalo kao dio malta-ch willa. Vjerovatno kako ko zivi ili se zatekao na tom mjestu.
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#24779 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
da ne bude šarli ebdo u po šehera kad dođe nizaminih 5 minutabach wrote:Čim vidiš nekoga sa ovakvim ustima, odmah ga preventivno hapsi. Za svaki slučaj.ultima_palabra wrote:Nasa murija uvijek spektakularno hapsi, i politicare i 'privrednike' i ubice i sitne kriminalce...
A oho vam se novinari...ohoooo
Nizama Besirevic:Novinari pisu sve same gluposti, i laž a nista ne znaju ustvari,vazno im je da im se proda novina i da sto vise zarade na tome,al sve se vrati u zivotu. tako da ce i oni dobiti svoje kad-tad,imat cu i ja svojih pet minuta da im se obratim sa dokazima. Samo polahko smile emoticon
- insaneinthebrain
- Posts: 25544
- Joined: 12/08/2013 12:51
#24780 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
jel ovo opet neka eksplozija ili se meni ucinilo 
Last edited by insaneinthebrain on 11/11/2015 23:41, edited 1 time in total.
- shiny
- Posts: 535
- Joined: 26/07/2012 15:22
- Location: Sarajevo
#24781 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Aha, negdje u Centru?!
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#24782 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
I ja sam upravo cuo. Sta ovo bi?insaneinthebrain wrote:jel ovo opet neka eksplozija ili se meni uzinilo
Mejtas
- insaneinthebrain
- Posts: 25544
- Joined: 12/08/2013 12:51
#24783 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Pocelo je

- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79560
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#24784 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Čulo se i na Šipu
Taman pušio na balkonu
Taman pušio na balkonu
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#24785 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Kovačići nije se ništa čulo
Sjedim kraj prozora.
- insaneinthebrain
- Posts: 25544
- Joined: 12/08/2013 12:51
#24786 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
bombe se bacaju kao petarde 
- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
#24787 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
sad se ne pucaju nego gađaju bombama izgleda.
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#24788 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Roknulo nešto. 
-
racionalista
- Posts: 1484
- Joined: 20/07/2012 20:40
#24789 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
potez c vila - malta
- Edin H.
- Posts: 53643
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#24790 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Dosli Irci? 
- Hemera
- Posts: 3659
- Joined: 08/08/2010 01:22
#24791 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Saznacemo sutra ko je bacio i ko se u medjuvremenu revansirao...
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#24792 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Edin H. wrote:Dosli Irci?
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#24793 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
drugu eksploziju sam i ja čuo u centru
- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83507
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#24795 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ustaj šabane mrtvi iz Kuće cveća i šalji ovu stoku na vojni rok 
- shiny
- Posts: 535
- Joined: 26/07/2012 15:22
- Location: Sarajevo
#24796 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
I nigdje na kraju informacije šta je puklo?
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#24797 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
vjerovatno novinari ne žive u centru 
- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
#24798 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
kasno je,dok se prikupe sve informacije.
-
bosh
- Posts: 52
- Joined: 01/08/2012 14:51
#24799 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
na C.VIli sam osjetio isto jaču eksploziju, ptice se uzrujaše hhh
Kao da je iz pravca Hrasnog, Otoke al ne znaš nikad prema tom zvuku ...
Kao da je iz pravca Hrasnog, Otoke al ne znaš nikad prema tom zvuku ...
-
archi_a
- Posts: 11876
- Joined: 11/12/2011 18:11
#24800 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Sve nevaljaju novinari, jelde ? A kad nema informacija, svi ko gluha krmad. 

