Koji, Sociedad ili Betis?AmiĐa_Idriz wrote:Dobro je, po svemu sudeci Ingz ne ide u Rejal.![]()
svaka cast za upravu.
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#24751 Re: Liverpool FC
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24752 Re: Liverpool FC
Sram te bilo vrijedjas velicinu najboljeg spica EngleskeTomahawk11 wrote:Koji, Sociedad ili Betis?AmiĐa_Idriz wrote:Dobro je, po svemu sudeci Ingz ne ide u Rejal.![]()
svaka cast za upravu.
Nije tajna da ga je Flo priželjkivao, multimilionski iznosi bili ponudjeni. Svaka cast gazdarici na ovom potezu.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24753 Re: Liverpool FC
Ko ce otvoriti sampanjac kad prekoračimo 1000 stranica?
Tomo ocekujem u najmanju ruku da pinujes najbolju temu podforuma odma iznad selektora repke
Tomo ocekujem u najmanju ruku da pinujes najbolju temu podforuma odma iznad selektora repke
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#24754 Re: Liverpool FC
S Ingsom na klupi nema brige. Nema te odbrane koju on ne može otključati.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24755 Re: Liverpool FC
Kae pitali Kloppa "Will you sign anyone before the end of the transfer window?" a on im šeretski odgovorio "Yes there will be some signINGS"

- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#24756 Re: Liverpool FC
overruledAmiĐa_Idriz wrote:Ko ce otvoriti sampanjac kad prekoračimo 1000 stranica?![]()
![]()
Tomo ocekujem u najmanju ruku da pinujes najbolju temu podforuma odma iznad selektora repke
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24757 Re: Liverpool FC
Tomahawk11 wrote:overruledAmiĐa_Idriz wrote:Ko ce otvoriti sampanjac kad prekoračimo 1000 stranica?![]()
![]()
Tomo ocekujem u najmanju ruku da pinujes najbolju temu podforuma odma iznad selektora repke![]()
zomri wrote:Kae pitali Kloppa "Will you sign anyone before the end of the transfer window?" a on im šeretski odgovorio "Yes there will be some signINGS"![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#24758 Re: Liverpool FC
Liverpool transfer news: Kovacic and Butland among most likely deadline day signings
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24759 Re: Liverpool FC
Ma kakvi. Patke. I ja sam naletio na info da navodno Bild pise kako smo sa Dortmundom u foto finisu za onog zomrijevog Demirbaya 
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24760 Re: Liverpool FC
To biH već bilo nešto
Ali nema ništa od toga, godinama već slušamo istu priču, a zadnji dan samo imamo ove što izlaze. Dabogda šćeri da te Jurgen uzme
Ali nema ništa od toga, godinama već slušamo istu priču, a zadnji dan samo imamo ove što izlaze. Dabogda šćeri da te Jurgen uzme
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#24761 Re: Liverpool FC
dobar prelazni rok, otišli : Kutinjo, Sturridge i još par djece, došao Van Dajk, pojačanja su za ove slabe ekipe, nek' kupuje ko nema igrača što bi rek'o Blaž Slišković, mi imamo pa ne moramo
dobro nam januar došao da smanjujemo roster 
-
Mustang1
- Posts: 29908
- Joined: 29/12/2010 17:31
#24762 Re: Liverpool FC
I na ljeto ce isto biti. Doci ce jedan igrac, na pripreme ce ici svi ovi sto ce se vratiti u ekipu na ljeto, Klopp ce govoriti da mu ne treba niko vise da ima dobre igrace, zadnji dan prijelaznog roka ce otici 5-6 igraca i opet u krug 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24763 Re: Liverpool FC
Jeste i vi nestrpljivi pa kad ostanemo na 13 igraca onda krece kupovina. I vi brate nestrpljivi.
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#24764 Re: Liverpool FC
Evo, transfer politika već daje rezultat - treći smo.
-
Mustang1
- Posts: 29908
- Joined: 29/12/2010 17:31
#24765 Re: Liverpool FC
Da nismo Dijka doveli bili bi drugi sigurno! Pu uprava i trener i sve u pm!"
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#24767 Re: Liverpool FC
Pregaziti ove pijevce u nedjelju i pokazati svima da možemo bez pojačanja. Predlažem da Salah odmori ovo kolo.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24768 Re: Liverpool FC
Sta je ba ovo, treci smo
Ako zavrsimo ko drugoplasirani to treba fakticki proslaviti ko trofej.
Ako zavrsimo ko drugoplasirani to treba fakticki proslaviti ko trofej.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24769 Re: Liverpool FC
Takticki je ovo Kloppo sa gosp Buvacem odradio. Dao Swanseju elana da deru ostale dok je kum mislio lakoce sa nama pa se otvorio

-
Mustang1
- Posts: 29908
- Joined: 29/12/2010 17:31
#24770 Re: Liverpool FC
Otiso i Lazar u Anderlecht.
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#24771 Re: Liverpool FC
Nenadoknadiv gubitak.Mustang1 wrote:Otiso i Lazar u Anderlecht.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24772 Re: Liverpool FC
Ode i titula zvanicno. 
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#24773 Re: Liverpool FC
King_Eric wrote:Nenadoknadiv gubitak.Mustang1 wrote:Otiso i Lazar u Anderlecht.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24775 Re: Liverpool FC
SPAVAŠ LI MIRNO DŽONI DERPE???

