Pa to i jest problem ubaciti kako ti kazes mapu. Ili skinuti tvoju,poslati i uploadovati novu. Po netu imas hejbet ja provjerenih ja neprovjerenih mapa,ali to sta ce neko tebi u Bosnu preko maila poslati to je macak u vreci.mali_milojica wrote:Ta od 136 konja je ustvari motor od 140 ks,ali se tako deklarise zbog poreza,jer je auto vjerovatno iz Belgije.
Celtic Tuning iz Engleske (platis ljudima karticom,posalju mapu preko maila koja se ubaci) u Economy modu chipuje taj auto na 170 konja,a u Stage 1 modu moze ici i do 215 konja.
http://www.celtictuning.co.uk/en/compon ... t3-content
Kakvih sve posljedica moze da bude,bolje da ne spominjem
Da li bi ti smio da se usudis u jedan takav poduhvat?
