je lektor...e, to ne znam.
A i nisu neke tre...hm, prezenterke
Moderator: anex
Ono kad im vise nemas zbog cega jebat majku, pa hajmo zbog toga sto ne izmisljaju lijepe dogadjaje o kojima ce pisatiStupskaBitanga wrote:ja goreg, ja crnjeg dnevnika i IPP ja vidio nisam
Stvarno glava samo da te zaboli
čuj izmišljati mislim stvarnoOno kad im vise nemas zbog cega jebat majku, pa hajmo zbog toga sto ne izmisljaju lijepe dogadjaje o kojima ce pisati
Percepcija FTV-a je kod pojedinaca jako losa. Zbog toga, sta god da urade njihovi novinari, bice lose. Ako izvjestavaju lijepo odmah su "rezimski medij" koji je po necijoj narudzbi uradio pricu. S druge strane, ako nema lijepe price, desi se tvoj post.StupskaBitanga wrote:čuj izmišljati mislim stvarnoOno kad im vise nemas zbog cega jebat majku, pa hajmo zbog toga sto ne izmisljaju lijepe dogadjaje o kojima ce pisati
Sada da 5 novinara pošalješ na teren naći će neku dobru, kvalitetnu priču- od ekonomije, sporta, lokalnih vlasti i sl. ali jok najvažnije je čekati vijesti od FENA-e i sjediti u redakciji ispijati kafu i čekati da padne s neba
On o šerijatu ali onaj izgubljeni sa tuzlanskog filozofskog fakulteta se izgubio na relaciji živinice - semizovac na osnovu njega se vidi što je Fatmir iako ne tako elokventan izabrao Sarajevski Filozofski faklutet od tuzlanskog za svoje obrazovanje.It_is_a_Leclerc wrote:Evo ti sad Fatmira da zabavi naciju sa naklapanjima o šerijatu !![]()
Besplatna jednosatna promocija šerijata na državnoj televiziji ...It_is_a_Leclerc wrote:Evo ti sad Fatmira da zabavi naciju sa naklapanjima o šerijatu !![]()
Hajde ba, znanja nikad dosta. Što i vjernici koji plaćaju FTV ne bi imali svojih 5 minuta.Banksy wrote:Besplatna jednosatna promocija šerijata na državnoj televiziji ...It_is_a_Leclerc wrote:Evo ti sad Fatmira da zabavi naciju sa naklapanjima o šerijatu !![]()
Ništa sporno ... Samo ne vjerujem da je uredništvu to bila namjera.novi.dan.nova.nafaka wrote:Hajde ba, znanja nikad dosta. Što i vjernici koji plaćaju FTV ne bi imali svojih 5 minuta.Banksy wrote:Besplatna jednosatna promocija šerijata na državnoj televiziji ...It_is_a_Leclerc wrote:Evo ti sad Fatmira da zabavi naciju sa naklapanjima o šerijatu !![]()
Nijednu. Bio je, kao i obično, glup, plitak, agresivan i homofobičan. Lukavi papčić nebrojenim je digresijama hvatao okuke, zaobilazio poentu i ismijavao zbunjene, nemušte sagovornike koji mu nisu znali adekvatno, primjereno odgovoriti.pink floydd wrote: Sinoc je Fatmir imao i poneku pametnu
što jes jes. Malo je teške riječi koristio ali ima pravo covjek da iznese svoje mišljenje![]()
naprotiv, placeno mu je da gostujeBanksy wrote:Kako god, dobio je sat besplatne reklame o našem trošku.
Bez zafrkancije, ne mogu skontati koja budala je mislila da će indijska serija biti interesantna na balkanskom podneblju...StupskaBitanga wrote:neka glavni adut FTVa je indijska serija
Nazalost 100% tacnodidžej wrote:nekad mi je 99bio pojam nekog jada, bijede, sirotinje... kako materijalne tako i duhovne. sad je to izgleda ftv.
upravo takoReferent za ONO i DSZ wrote:Nazalost 100% tacnodidžej wrote:nekad mi je 99bio pojam nekog jada, bijede, sirotinje... kako materijalne tako i duhovne. sad je to izgleda ftv.
Opetja033 wrote:Da li iko moze skinuti onu budaletinu Marica sa Federalne? Frajer mrtav-hladan prica (bez ijednog kritickog osvrta) o susretu Eisenhowera sa vanzemaljcima, o tajnom dogovoru, o zajednickim bazama SAD i "vanzemaljske nacije". I povrh svega toga idiot citira, opet bez zehre kritickog osvrta, jednu od najvecih budala medju svim budalama konspiracionih pokreta - Milton William Coopera.
Doduse frajer prije sam ga cuo kako sa hvalospjevima citira David Ickea. Nevjerovatno. Ovo ni na jednoj jebenom javnom emiteru na svijetu nema.
Al' fazon je, što bi on kao trebao voditi vanjsko-političku emisiju, koja bi obrađivala vanjsko-političke probleme u svijetu, a ne publicističku koja se bavi teorijama zavjera. Totalno diletantski i amaterski urađen koncept emisije i to na javnom emiteru. Jadno.-LIBERO- wrote:Opetja033 wrote:Da li iko moze skinuti onu budaletinu Marica sa Federalne? Frajer mrtav-hladan prica (bez ijednog kritickog osvrta) o susretu Eisenhowera sa vanzemaljcima, o tajnom dogovoru, o zajednickim bazama SAD i "vanzemaljske nacije". I povrh svega toga idiot citira, opet bez zehre kritickog osvrta, jednu od najvecih budala medju svim budalama konspiracionih pokreta - Milton William Coopera.
Doduse frajer prije sam ga cuo kako sa hvalospjevima citira David Ickea. Nevjerovatno. Ovo ni na jednoj jebenom javnom emiteru na svijetu nema.
Maric je odavno presao dobar ukus. Zapravo, postao je BH varijanta "Na rubu znanosti", sa HTV-a. Naravno, ovi drugi su neuporedivo sve to bolje, intreligentnije i u drugoj formi upakovali.