Federalna televizija

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
brzica
Posts: 782
Joined: 17/11/2010 14:05

#2476 Re: Federalna televizija

Post by brzica »

Boram radi prognozu, koliko mi je poznato. Tko im
je lektor...e, to ne znam.
A i nisu neke tre...hm, prezenterke :D
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2477 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

ja goreg, ja crnjeg dnevnika i IPP ja vidio nisam
Stvarno glava samo da te zaboli
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2478 Re: Federalna televizija

Post by It_is_a_Leclerc »

Evo ti sad Fatmira da zabavi naciju sa naklapanjima o šerijatu ! :evil: :D
User avatar
hary
Posts: 847
Joined: 16/02/2005 17:08
Location: Sarajevo

#2479 Re: Federalna televizija

Post by hary »

StupskaBitanga wrote:ja goreg, ja crnjeg dnevnika i IPP ja vidio nisam
Stvarno glava samo da te zaboli
Ono kad im vise nemas zbog cega jebat majku, pa hajmo zbog toga sto ne izmisljaju lijepe dogadjaje o kojima ce pisati :roll:
Osim informacije da su rudari u Mramoru u februaru premasili plan, a koju je danas obavila FENA, i one o dolasku Hamze Alica, danas nije bilo lijepe vijesti. Nisam gledao Dnevnik, ali pretpostavljam da je ova druga bila u Sportu, a za prvu nisam siguran.
Inace, drzava nam je jako svijetla. Sljasti na momente.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2480 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

Ono kad im vise nemas zbog cega jebat majku, pa hajmo zbog toga sto ne izmisljaju lijepe dogadjaje o kojima ce pisati
čuj izmišljati mislim stvarno
Sada da 5 novinara pošalješ na teren naći će neku dobru, kvalitetnu priču- od ekonomije, sporta, lokalnih vlasti i sl. ali jok najvažnije je čekati vijesti od FENA-e i sjediti u redakciji ispijati kafu i čekati da padne s neba
User avatar
hary
Posts: 847
Joined: 16/02/2005 17:08
Location: Sarajevo

#2481 Re: Federalna televizija

Post by hary »

StupskaBitanga wrote:
Ono kad im vise nemas zbog cega jebat majku, pa hajmo zbog toga sto ne izmisljaju lijepe dogadjaje o kojima ce pisati
čuj izmišljati mislim stvarno
Sada da 5 novinara pošalješ na teren naći će neku dobru, kvalitetnu priču- od ekonomije, sporta, lokalnih vlasti i sl. ali jok najvažnije je čekati vijesti od FENA-e i sjediti u redakciji ispijati kafu i čekati da padne s neba
Percepcija FTV-a je kod pojedinaca jako losa. Zbog toga, sta god da urade njihovi novinari, bice lose. Ako izvjestavaju lijepo odmah su "rezimski medij" koji je po necijoj narudzbi uradio pricu. S druge strane, ako nema lijepe price, desi se tvoj post.
HRT i RTS nisu mjesecima objavili lijepu pricu, al jok, problem je FTV. Imam im i ja milion mana, al izmedju kakvih vatri rade, jos su i dobri.

Jbg, ko ne voli realnu sliku drzave, nek okrene na AJ i nek se opusti uz pricu o uzgajanju glista "u Vogosci nadomak Sarajeva."
dragonz
Posts: 2351
Joined: 20/09/2008 13:12

#2482 Re: Federalna televizija

Post by dragonz »

It_is_a_Leclerc wrote:Evo ti sad Fatmira da zabavi naciju sa naklapanjima o šerijatu ! :evil: :D
On o šerijatu ali onaj izgubljeni sa tuzlanskog filozofskog fakulteta se izgubio na relaciji živinice - semizovac na osnovu njega se vidi što je Fatmir iako ne tako elokventan izabrao Sarajevski Filozofski faklutet od tuzlanskog za svoje obrazovanje.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2483 Re: Federalna televizija

Post by Banksy »

It_is_a_Leclerc wrote:Evo ti sad Fatmira da zabavi naciju sa naklapanjima o šerijatu ! :evil: :D
Besplatna jednosatna promocija šerijata na državnoj televiziji ...
User avatar
novi.dan.nova.nafaka
Posts: 3028
Joined: 28/08/2010 11:17

#2484 Re: Federalna televizija

Post by novi.dan.nova.nafaka »

Banksy wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Evo ti sad Fatmira da zabavi naciju sa naklapanjima o šerijatu ! :evil: :D
Besplatna jednosatna promocija šerijata na državnoj televiziji ...
Hajde ba, znanja nikad dosta. Što i vjernici koji plaćaju FTV ne bi imali svojih 5 minuta. ;-)
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2485 Re: Federalna televizija

Post by Banksy »

novi.dan.nova.nafaka wrote:
Banksy wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Evo ti sad Fatmira da zabavi naciju sa naklapanjima o šerijatu ! :evil: :D
Besplatna jednosatna promocija šerijata na državnoj televiziji ...
Hajde ba, znanja nikad dosta. Što i vjernici koji plaćaju FTV ne bi imali svojih 5 minuta. ;-)
Ništa sporno ... Samo ne vjerujem da je uredništvu to bila namjera.
Ili možda jeste.
User avatar
pink floydd
Posts: 6043
Joined: 04/01/2012 14:06
Location: Vinograd

#2486 Re: Federalna televizija

Post by pink floydd »

Sinoc je Fatmir imao i poneku pametnu što jes jes. Malo je teške riječi koristio ali ima pravo covjek da iznese svoje mišljenje :D
sarajevo999999
Posts: 852
Joined: 28/02/2012 14:44

#2487 Re: Federalna televizija

Post by sarajevo999999 »

Jel to Fashion TV ili ona Federalna sto mi je na broju 62?
neki moji utisci: zgadila mi se ima nekoliko godina. bio je derbi sarajevo-zeljo taj dan, a oni to ni sekundom vremena nisu objavili (ni ttx)iako ce 15 ooo ljudi direktno ucestvovati na dogadjaju. Bas taj dan sam proveo uz FTV te sam saznao sta je Milorad Dodik rekao prekjuce, juce, danas i sta ce mozda reci sutra. Tihic je takodje negdje bio te sam saznao sta je i sa kim razgovarao. Imao sam priliku i saznati koja stranka je za sto glasala u Parlamentu, Domu naroda i svim ostalim domovima i parlamentima. Za sve to me boli kara...
Tako depresivna televizija da je ne gledam od tog trenutka izuzev kad mi treba teletekst i Liga prvaka te nisam kompetentan pricati o rukovodstvu, Bakiru, Duski i klapi....
Voditelji Lige prvaka...sta reci, koju poruku poslati??? ima onaj zalizati klinac bilic (valjda)....naprosto se odusevim njegovim doskocicama tipa UUUUUUUUUUUUUUFFFFFFFFFFFFFFFFFF KAKAV SUT ili opseznog i detaljnog prenosa dogadjaja na terenu kao : lopta je kod valdeza.dani alveš.iniesta.mesi.vilja
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2488 Re: Federalna televizija

Post by Banksy »

pink floydd wrote: Sinoc je Fatmir imao i poneku pametnu
što jes jes. Malo je teške riječi koristio ali ima pravo covjek da iznese svoje mišljenje :D
Nijednu. Bio je, kao i obično, glup, plitak, agresivan i homofobičan. Lukavi papčić nebrojenim je digresijama hvatao okuke, zaobilazio poentu i ismijavao zbunjene, nemušte sagovornike koji mu nisu znali adekvatno, primjereno odgovoriti.
Kako god, dobio je sat besplatne reklame o našem trošku.
User avatar
Opetja033
Posts: 10041
Joined: 01/11/2011 20:33

#2489 Re: Federalna televizija

Post by Opetja033 »

Da li iko moze skinuti onu budaletinu Marica sa Federalne? Frajer mrtav-hladan prica (bez ijednog kritickog osvrta) o susretu Eisenhowera sa vanzemaljcima, o tajnom dogovoru, o zajednickim bazama SAD i "vanzemaljske nacije". I povrh svega toga idiot citira, opet bez zehre kritickog osvrta, jednu od najvecih budala medju svim budalama konspiracionih pokreta - Milton William Coopera.

Doduse frajer prije sam ga cuo kako sa hvalospjevima citira David Ickea. Nevjerovatno. Ovo ni na jednoj jebenom javnom emiteru na svijetu nema.
User avatar
bug
Posts: 15805
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: the place 2b

#2490 Re: Federalna televizija

Post by bug »

Banksy wrote:Kako god, dobio je sat besplatne reklame o našem trošku.
naprotiv, placeno mu je da gostuje
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2491 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

neka glavni adut FTVa je indijska serija :D
User avatar
novi.dan.nova.nafaka
Posts: 3028
Joined: 28/08/2010 11:17

#2492 Re: Federalna televizija

Post by novi.dan.nova.nafaka »

StupskaBitanga wrote:neka glavni adut FTVa je indijska serija :D
Bez zafrkancije, ne mogu skontati koja budala je mislila da će indijska serija biti interesantna na balkanskom podneblju...
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#2493 Re: Federalna televizija

Post by didžej »

nekad mi je 99 :D bio pojam nekog jada, bijede, sirotinje... kako materijalne tako i duhovne. sad je to izgleda ftv.
User avatar
Referent za ONO i DSZ
Posts: 343
Joined: 12/10/2006 15:12
Location: Sarajevo
Contact:

#2494 Re: Federalna televizija

Post by Referent za ONO i DSZ »

didžej wrote:nekad mi je 99 :D bio pojam nekog jada, bijede, sirotinje... kako materijalne tako i duhovne. sad je to izgleda ftv.
Nazalost 100% tacno :roll:
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#2495 Re: Federalna televizija

Post by vrbas1979 »

Referent za ONO i DSZ wrote:
didžej wrote:nekad mi je 99 :D bio pojam nekog jada, bijede, sirotinje... kako materijalne tako i duhovne. sad je to izgleda ftv.
Nazalost 100% tacno :roll:
upravo tako
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2496 Re: Federalna televizija

Post by -LIBERO- »

Opetja033 wrote:Da li iko moze skinuti onu budaletinu Marica sa Federalne? Frajer mrtav-hladan prica (bez ijednog kritickog osvrta) o susretu Eisenhowera sa vanzemaljcima, o tajnom dogovoru, o zajednickim bazama SAD i "vanzemaljske nacije". I povrh svega toga idiot citira, opet bez zehre kritickog osvrta, jednu od najvecih budala medju svim budalama konspiracionih pokreta - Milton William Coopera.

Doduse frajer prije sam ga cuo kako sa hvalospjevima citira David Ickea. Nevjerovatno. Ovo ni na jednoj jebenom javnom emiteru na svijetu nema.

Maric je odavno presao dobar ukus. Zapravo, postao je BH varijanta "Na rubu znanosti", sa HTV-a. Naravno, ovi drugi su neuporedivo sve to bolje, intreligentnije i u drugoj formi upakovali.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2497 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

izvjestavaju li ovi sa ovog haosa zvanog klas
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#2498 Re: Federalna televizija

Post by vrbas1979 »

Ko ima mazohističke sklonosti preporucujem dnevnik FTV-a.

Nedjelja, 17.03.2013 u 19:30...
Jelena Blagojevic vodi centralni dnevnik :-) te s ekipim nastavlja bombastične najave, tu su pokušaji nepotrebnog dramatiziranja, prave napadne i agresivne najave, gutaju slova, frfljaju, umorni nekakvi izgledaju, traljavi, pa i tupavi... izdrzao samo jedno dvije minute, te na kraju prebacih na HTV.

Stari bi kazali: "nebo i zemlja".

Evo oni (HTV) nesto o Španiji, ali vala ugodno slusati, ne nerviraju me, dovoljno kratki/tempirani prilozi, profesionalni, sve na nivou. Dakle, Dnevnik!

P.S. - Opet se budala vrati na FTV nakratko i tu onaj što voli o Piljužićima pričati (ja ga samo tako poznajem) i potom slijedi Nađa iz SBK i oboje sa paničnim izvještajima... :run:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2499 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

Pucanje p osvim šavovima, totalni raspad sistema
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#2500 Re: Federalna televizija

Post by irac300 »

-LIBERO- wrote:
Opetja033 wrote:Da li iko moze skinuti onu budaletinu Marica sa Federalne? Frajer mrtav-hladan prica (bez ijednog kritickog osvrta) o susretu Eisenhowera sa vanzemaljcima, o tajnom dogovoru, o zajednickim bazama SAD i "vanzemaljske nacije". I povrh svega toga idiot citira, opet bez zehre kritickog osvrta, jednu od najvecih budala medju svim budalama konspiracionih pokreta - Milton William Coopera.

Doduse frajer prije sam ga cuo kako sa hvalospjevima citira David Ickea. Nevjerovatno. Ovo ni na jednoj jebenom javnom emiteru na svijetu nema.

Maric je odavno presao dobar ukus. Zapravo, postao je BH varijanta "Na rubu znanosti", sa HTV-a. Naravno, ovi drugi su neuporedivo sve to bolje, intreligentnije i u drugoj formi upakovali.
Al' fazon je, što bi on kao trebao voditi vanjsko-političku emisiju, koja bi obrađivala vanjsko-političke probleme u svijetu, a ne publicističku koja se bavi teorijama zavjera. Totalno diletantski i amaterski urađen koncept emisije i to na javnom emiteru. Jadno.
Post Reply