Ljetne gume

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#2476 Re: Ljetne gume

Post by amar1994 »

golfiista wrote:Znaci, u toj mazdi i motor od 150 KS je bas bezveze, vrlo interesantno razmisljanje :skoljka:
nista bez ovog dizela :D , ove jedu gume navodno :lol:

http://www.auto-data.net/en/?f=showCar&car_id=17505 :izet: :run:
Last edited by amar1994 on 08/04/2017 10:40, edited 1 time in total.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#2477 Re: Ljetne gume

Post by Throttle »

Pa i nije cemu taj dizel, bolje evropski idu :D
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#2478 Re: Ljetne gume

Post by amar1994 »

Throttle wrote:Pa i nije cemu taj dizel, bolje evropski idu :D
pricaj ti sta hoces :D , mazda laze i o snazi i urzanju i max brzini :lol: :lol: , uvijek prikazu manje :skoljka:
User avatar
konektovan
Posts: 51407
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#2479 Re: Ljetne gume

Post by konektovan »

milann1971 wrote:hvala, mogu li preci 30 000 da su ok?? toliko cu preci za 3 ljetnje sezone
Mislim da ce ce tu kilometrazu odraditi bez problema.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#2480 Re: Ljetne gume

Post by amar1994 »

konektovan wrote:
milann1971 wrote:hvala, mogu li preci 30 000 da su ok?? toliko cu preci za 3 ljetnje sezone
Mislim da ce ce tu kilometrazu odraditi bez problema.
hoce , ima ona slika prije par stranica :thumbup:

edit: evo je Image
:)
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#2481 Re: Ljetne gume

Post by channel10 »

Ima li gdje ove Continental gume kupiti u Zenici i okolini?

@Amare, odakle si ih narucio i koja je (preporucena) zemlja proizvodnje?
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#2482 Re: Ljetne gume

Post by drndalo »

Michelin Primacy 3 zamijenile zimnjace u srijedu, i naravno odmah kisa i zahladjenje... :lol:
User avatar
konektovan
Posts: 51407
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#2483 Re: Ljetne gume

Post by konektovan »

drndalo wrote:Michelin Primacy 3 zamijenile zimnjace u srijedu, i naravno odmah kisa i zahladjenje... :lol:
Pa nije -10, sta si se uspanicio?! :D :D :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#2484 Re: Ljetne gume

Post by bitanga_sa_otesa »

drndalo wrote:Michelin Primacy 3 zamijenile zimnjace u srijedu, i naravno odmah kisa i zahladjenje... :lol:
jel zbog toga danas opet ogranicenje palo na 30km/h na glavnoj?
User avatar
konektovan
Posts: 51407
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#2485 Re: Ljetne gume

Post by konektovan »

bitanga_sa_otesa wrote:
drndalo wrote:Michelin Primacy 3 zamijenile zimnjace u srijedu, i naravno odmah kisa i zahladjenje... :lol:
jel zbog toga danas opet ogranicenje palo na 30km/h na glavnoj?
Meni je od Zenice do Gracanice prosjek bio nesto malo veci od 30 km/h, uzas zivi kako ljudi voze kad je malo vlazna cesta?!
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#2486 Re: Ljetne gume

Post by bitanga_sa_otesa »

debilcine :twisted:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#2487 Re: Ljetne gume

Post by amar1994 »

bitanga_sa_otesa wrote:
drndalo wrote:Michelin Primacy 3 zamijenile zimnjace u srijedu, i naravno odmah kisa i zahladjenje... :lol:
jel zbog toga danas opet ogranicenje palo na 30km/h na glavnoj?
kakvi levati i ublehasi voze , al uredno ne pustaju mobilni iz ruku :izet: :twisted:

:run:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#2488 Re: Ljetne gume

Post by bitanga_sa_otesa »

amar1994 wrote: kakvi levati i ublehasi voze , al uredno ne pustaju mobilni iz ruku :izet: :twisted:

:run:
proslje sedmice,zagreb,rijeka,ljubljana ....niko ispod 70 ne vozi po gradu...milina se voziti,samo kod nas retardi :run:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#2489 Re: Ljetne gume

Post by amar1994 »

channel10 wrote:Ima li gdje ove Continental gume kupiti u Zenici i okolini?

@Amare, odakle si ih narucio i koja je (preporucena) zemlja proizvodnje?
Za zemlju ne znam , nisam obracao paznju ali cu pogledati :wink:

A narucio od njih : http://www.majagume.ba/ imaju direktnu vezu sa fabrikom i mislim da su jedni od rijetkih koji daju fab garanciju od 3god ili do preostalih 1,6mm sare :) :thumbup:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#2490 Re: Ljetne gume

Post by amar1994 »

bitanga_sa_otesa wrote:
amar1994 wrote: kakvi levati i ublehasi voze , al uredno ne pustaju mobilni iz ruku :izet: :twisted:

:run:
proslje sedmice,zagreb,rijeka,ljubljana ....niko ispod 70 ne vozi po gradu...milina se voziti,samo kod nas retardi :run:
ma znam :roll: , ma to su divljaci , sta oni znaju o "pravima" i ugrozavanju saobracaja :oops: :D :run:

nasem samo daj mobitel , da drka po viberu , instagramu i ostalim glupostima , a auto ce samo vozit :-) :-)

PS. ima li ih sa apple naljepnicama u zagrebu , ljubljani :P :zoka: , ja nesto nisam primjetio :D
Last edited by amar1994 on 08/04/2017 23:11, edited 1 time in total.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#2491 Re: Ljetne gume

Post by bitanga_sa_otesa »

amar1994 wrote:
nasem samo daj mobitel , da drka po viberu , instagramu i ostalim glupostima , a auto ce samo vozit :-) :-)
moraju gledat i u bord,da ustede na prosjeku...jbga opo standard...nema se...
nema tamo niko ajfon,samo samsung i htc
User avatar
konektovan
Posts: 51407
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#2492 Re: Ljetne gume

Post by konektovan »

bitanga_sa_otesa wrote:
amar1994 wrote: kakvi levati i ublehasi voze , al uredno ne pustaju mobilni iz ruku :izet: :twisted:

:run:
proslje sedmice,zagreb,rijeka,ljubljana ....niko ispod 70 ne vozi po gradu...milina se voziti,samo kod nas retardi :run:

Ja i moja hanuma smo to isto primijetili u Zagrebu. Nevjerovatno koliko automobola na cesti, ali se vozi dosta brze nego kod nas, i nema nekih velikih zastoja.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#2493 Re: Ljetne gume

Post by amar1994 »

bitanga_sa_otesa wrote:
amar1994 wrote:
nasem samo daj mobitel , da drka po viberu , instagramu i ostalim glupostima , a auto ce samo vozit :-) :-)
moraju gledat i u bord,da ustede na prosjeku...jbga opo standard...nema se...
nema tamo niko ajfon,samo samsung i htc
:lol: :lol: :thumbup:

haha papci , koriste bezvezne mobitele :P :D
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#2494 Re: Ljetne gume

Post by amar1994 »

konektovan wrote:

Ja i moja hanuma smo to isto primijetili u Zagrebu. Nevjerovatno koliko automobola na cesti, ali se vozi dosta brze nego kod nas, i nema nekih velikih zastoja.
Jesi li probao pjeske malo zagrebom , ja se ibretio kako koce prije pjesackog , kad vide pjesaka :shock: :run:
User avatar
hopi
Posts: 7258
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#2495 Re: Ljetne gume

Post by hopi »

pa dobro malo sada pretjerujete za viber i instagram da je to glavni uzrok sporog saobraćaja

za zg sam i ja primjetio u pravu ste, mislim nisam nešto često tamo možda svaka 2 mjeseca po dan -dva, što sam primjetio je puno prolazaka kroz žuto i ono baš crveno, ali onako normala im to i da saobraćaj je puno tečniji
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#2496 Re: Ljetne gume

Post by bitanga_sa_otesa »

hopi wrote:pa dobro malo sada pretjerujete za viber i instagram da je to glavni uzrok sporog saobraćaja
80% je to,ili se prica ili tipka...svakodnevnica
User avatar
drug_profi
Posts: 65416
Joined: 16/07/2012 16:00

#2497 Re: Ljetne gume

Post by drug_profi »

Dobro ste mi dali ideju. Valja mi neko platiti zadnju karambolku. Ovi sto drze telefon u ruci dok voze su mi svakako mrski.
User avatar
konektovan
Posts: 51407
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#2498 Re: Ljetne gume

Post by konektovan »

amar1994 wrote:
konektovan wrote:

Ja i moja hanuma smo to isto primijetili u Zagrebu. Nevjerovatno koliko automobola na cesti, ali se vozi dosta brze nego kod nas, i nema nekih velikih zastoja.
Jesi li probao pjeske malo zagrebom , ja se ibretio kako koce prije pjesackog , kad vide pjesaka :shock: :run:
Naravno, primijetan visi nivo saobracajne kulture, u svakom slucaju.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#2499 Re: Ljetne gume

Post by channel10 »

amar1994 wrote:
channel10 wrote:Ima li gdje ove Continental gume kupiti u Zenici i okolini?

@Amare, odakle si ih narucio i koja je (preporucena) zemlja proizvodnje?
Za zemlju ne znam , nisam obracao paznju ali cu pogledati :wink:

A narucio od njih : http://www.majagume.ba/ imaju direktnu vezu sa fabrikom i mislim da su jedni od rijetkih koji daju fab garanciju od 3god ili do preostalih 1,6mm sare :) :thumbup:
Hvala :)
User avatar
tusk
Posts: 179
Joined: 30/01/2014 21:31

#2500 Re: Ljetne gume

Post by tusk »

Kakve su Kelly gume?
Post Reply