What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#2476 Re: What to wear???

Post by boracha »

ma ja, to je vise da ne zaboravis sta ti se svidjelo :D i da ne trazis link ponovo :)
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2477 Re: What to wear???

Post by alica.k »

upravo :)
i dobro je za pracenje sta je snizeno...kad cijena pozeleni, snizili su :)
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#2478 Re: What to wear???

Post by boracha »

evo radi paypal, uzela sam one jeftine patike muske, jer zenskih nije bilo broja, pa valjda ce moc nekom :lol: ako na dva puta narucim, znaci li to da mi nece naplatit carninu...ona suknja mi je oko 40 maraka, s ovom narudzbom bi bilo preko 50, mada jos nisam sigurno za suknju, da je snizise 80 posto pa hajd :D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2479 Re: What to wear???

Post by alica.k »

ja bgm sve odvojeno narucujem :D
User avatar
kinderlada
Posts: 264
Joined: 15/01/2009 14:47

#2480 Re: What to wear???

Post by kinderlada »

Eh ja nemam ideju sta da radim sa kupovinom najobicnijeg grudnjaka za svaki dan. Inace nosim one sa zicom i malo samo deblje, bez ikakvih umetaka i jastuka, cisto da se "antene" ne vide, a to mrzim pravo.
Medjutim, problem je sto me zice zuljaju, posebno jedna strana, i pravo cak i malo boli, mislim da je krajnje vrijeme da zice prestanem nositi.
Ali sta cu onda? Oni obicni grudnjaci bez zica, za babe, su pravo ruzni a i tanki, pa bi se "antene" primijetile.
Ja sam pokusala da izvadim zice, ali zamislite na sta to izgleda, spadne sve, fujjjj, opet kao u babe :roll:

Imate li kakvu ideju? Vrolo jednostavno vas pitam :-)
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2481 Re: What to wear???

Post by alica.k »

kolko si otvorena narucivanju online?
victorias secret ima grudnjake bez zica koji stoje (imam jedan).

na asosu ima isto grudnjak od mikrofibra bez zica, i po reviewsima je isto dobar...tj, stoji. ja ga kontam naruciti nekad skoro, da imam za svaki dan :)...
meni antene ne smetaju :D sve dok me nis ne zulja ja sam hepi.
User avatar
kinderlada
Posts: 264
Joined: 15/01/2009 14:47

#2482 Re: What to wear???

Post by kinderlada »

Hahah, meni smetaju strasno, zato sad kontam sta bih....

Na zalost, nemam priliku da narucujem online, iz mnogih razloga.

Ali vidis da potrazim u normalnim radnjama te samostojece, mada nisam nesto vidjela. Hm....

Ali de please kad naletis tu mi sliku ubaci, da znam koji orpilike da trazim, da znam objasniti tetama. :D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2483 Re: What to wear???

Post by alica.k »

ma mislim, nisu samostojeci vec se ono...ne razliju svukud :) ak znas sta ocu rec.

kod nas imas u lindexu jedan jedini bez zica a da je postavljen...i u benettonu uvijek imaju bez zica oni, jako dobri.

http://www.benetton.com/undercolors/bas ... _basic_14/
Image

evo ga ovaj je bez zica..mislim da sam ga vidjela i u prodavnici, al ne mogu da se sjetim jel bio neki ko sivi il mozda ljubicasti il tak nes.

ovaj u lindexu je isto siv.

Image

mescini taj...

elem, ti se grudnjaci obicno zovu soft ili triangle bra :) ne znam, u h&m ih ima...bar kad sam bila u zg bilo ih je blago receno tonu...ja da sam ti, ja bih narucila online, zato sto je kod nas izbor mal, a sve skupo...
User avatar
kinderlada
Posts: 264
Joined: 15/01/2009 14:47

#2484 Re: What to wear???

Post by kinderlada »

Joj Alice, pa ti sve znas, srce si :) Tacnoooo to mi treba, sad bar znam gdje cu da trazim i sta da trazim.

Ej da te nema za ove savjete, trebalo bi te izmisliti :wink:

Hvala ti puno puno!! Bas si me obradovala :-D
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#2485 Re: What to wear???

Post by boracha »

ja taman podjoh rec, ova alice sve zna :D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2486 Re: What to wear???

Post by alica.k »

grudnjaci su mi boljka, what can i say :D
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#2487 Re: What to wear???

Post by BJB »

kinderlada wrote:Eh ja nemam ideju sta da radim sa kupovinom najobicnijeg grudnjaka za svaki dan. Inace nosim one sa zicom i malo samo deblje, bez ikakvih umetaka i jastuka, cisto da se "antene" ne vide, a to mrzim pravo.
Medjutim, problem je sto me zice zuljaju, posebno jedna strana, i pravo cak i malo boli, mislim da je krajnje vrijeme da zice prestanem nositi.
Ali sta cu onda? Oni obicni grudnjaci bez zica, za babe, su pravo ruzni a i tanki, pa bi se "antene" primijetile.
Ja sam pokusala da izvadim zice, ali zamislite na sta to izgleda, spadne sve, fujjjj, opet kao u babe :roll:

Imate li kakvu ideju? Vrolo jednostavno vas pitam :-)
Ako te zice zuljaju onda ti treba veci broj grudnjaka..Znam iz iskustva.
Kad sljedeci put odes kupiti grudnjak, probaj za broj veci od onoga sto mislis da ti treba, pa ces vidjeti.
Ovo najozbiljnije..Ja se patila jadna sa C korpama, i zuljalo me, otkako sam uzela grudnjake sa vecim korpama, nema problema.
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2488 Re: What to wear???

Post by alica.k »

hoce i to...meni je davno teta u palmersu pricala ak te zuljaju zice, a nosis npr 80b da onda probas 75c :S al ne sjecam se zasto.
User avatar
kinderlada
Posts: 264
Joined: 15/01/2009 14:47

#2489 Re: What to wear???

Post by kinderlada »

Ja vala ne primijetih neki rast, doduse mozda ima i ta mjesta :D Jupiiiii
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#2490 Re: What to wear???

Post by BJB »

Ma ne'sh nista izgubiti ako probas definitivno..A kad probas, znaces..
Sto Alice kaze, ako nosis C korpu, probaj D a sam manjim opsegom..
Ja sam godinama bila ubjedjena da je do zica, sad nosim grudnjake bas sa zicama nepostavljene koje sam izbjegavala zbog tog zuljanja a uopste me ne zuljaju..A sve je bilo zapravo zbog toga sto su bili za broj manji nego sto mi je trebalo..Oni swiss grudnjaci -minimiser bra za cure sa velikim grudima su najbolji..preporucujem ko god uspita.. :D :D
User avatar
AkashaSa
Posts: 198
Joined: 12/01/2010 00:44

#2491 Re: What to wear???

Post by AkashaSa »

BJB wrote:Ma ne'sh nista izgubiti ako probas definitivno..A kad probas, znaces..
Sto Alice kaze, ako nosis C korpu, probaj D a sam manjim opsegom..
Ja sam godinama bila ubjedjena da je do zica, sad nosim grudnjake bas sa zicama nepostavljene koje sam izbjegavala zbog tog zuljanja a uopste me ne zuljaju..A sve je bilo zapravo zbog toga sto su bili za broj manji nego sto mi je trebalo..Oni swiss grudnjaci -minimiser bra za cure sa velikim grudima su najbolji..preporucujem ko god uspita.. :D :D
gdje? šta? kako?

hoću i ja taj swiss minimiser!!!
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2492 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

eh blago vama pa te muke mucite :D

Prvo drage moje sorry ako ste imale problem rpistupiti MZT-u, namucio nas je server i svasta nesto preko vikenda :( pa je malo radilo malo nije i nadam se samo da nece vise zezati nas.

Evo danasnje kombionacije za prijedlog, a preko vikenda smo dodali zanimljivog sadrzaja :D
http://malezensketeme.com/post/5504
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 12031
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#2493 Re: What to wear???

Post by Ma.Le.Na »

User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2494 Re: What to wear???

Post by Partizzanka »

u lindexu imas kupiti i one kao recimo ... hmmm "pokrivace za antene" hahahaa
kako ovo objasnih
ali to je kao mini kruzic koji stavis na grudi na stratesko mjesto i ono postane nevidljivo
a onda mozes da nosis sta hoces
User avatar
Lipstick Jungle
Posts: 273
Joined: 01/09/2011 21:44

#2495 Re: What to wear???

Post by Lipstick Jungle »

antene
:lol: :lol:
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 12031
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#2496 Re: What to wear???

Post by Ma.Le.Na »

Partizzanka wrote:u lindexu imas kupiti i one kao recimo ... hmmm "pokrivace za antene" hahahaa
kako ovo objasnih
ali to je kao mini kruzic koji stavis na grudi na stratesko mjesto i ono postane nevidljivo
a onda mozes da nosis sta hoces
to bi mi trebalo!
koliko to kosta...i da li je jednokratna upotreba ili?
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#2497 Re: What to wear???

Post by Gospoda Ministarka »

http://www.asos.com/ASOS/ASOS-Maternity ... &clr=Stone

Kad vidim ovakvo nesto jedva cekam da budem trudna :D :lol:
Btw, na onoj rasprodaji ne kupih nista. Sat mi se jedan svida ali nije snizen...cekamo pravu rasprodaju... :-D
LaCici
Posts: 1571
Joined: 12/03/2010 15:33

#2498 Re: What to wear???

Post by LaCici »

Aaaaaaaaa prelijepa je, hvala ti za link, trudnica sam i uskoro ce mi trebati. :D Narucujem! 8-)
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#2499 Re: What to wear???

Post by Gospoda Ministarka »

LaCici wrote:Aaaaaaaaa prelijepa je, hvala ti za link, trudnica sam i uskoro ce mi trebati. :D Narucujem! 8-)
Cestitam Cici. Pratim Vas na Pipijevoj temi o trudnjacama :-D

Drago mi je da ti se svida.
Ja ako ikad ostanem bez posla, odlicno cu se snaci u trgovini robom. :lol:
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2500 Re: What to wear???

Post by alica.k »

bila je ovakva i u main range! sto je sad nema...
Post Reply