FIAT KONZUMENTI
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#2476 Re: FIAT KONZUMENTI
Drobljenje ili hucanje ? Zadnji lezaj ?
-
Indira28
- Posts: 7
- Joined: 02/04/2014 01:58
#2477 Re: FIAT KONZUMENTI
A sta cu,nisam vidjela!johntra wrote:Ma nisam mislio na ovu temu, nego ti je neko napisao na onoj drugoj, na kojoj si opisala svoj kvar...
- Stjui
- Posts: 1786
- Joined: 23/09/2013 13:32
#2478 Re: FIAT KONZUMENTI
nije,na moju sreću .pukla neka plastika na auspuhu . 6 KM plastika + 5 KM za ruke.drndalo wrote:Drobljenje ili hucanje ? Zadnji lezaj ?
- ElRe
- Posts: 16893
- Joined: 12/12/2011 11:28
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#2481 Re: FIAT KONZUMENTI
Moćan Iveco, a ovo zadnje se neko dobro igrao kombinacija svega pomalo... 
- ElRe
- Posts: 16893
- Joined: 12/12/2011 11:28
#2482 Re: FIAT KONZUMENTI
Quattroruote ima dobre insajderske informacije iz Fiata. Sjecam se da su pogodili izgled nove Pande, 500L u 90% detalja.
Samo me zanima kako ce sprijeda izgledati ovaj 500B.
Samo me zanima kako ce sprijeda izgledati ovaj 500B.
-
530i
- Posts: 9169
- Joined: 08/12/2009 17:31
#2483 Re: FIAT KONZUMENTI
I sam Fiat je izjavio da se ukida ima Punto i da sva mala auta idu u skoro-pa-podbrend "500". Samo da bude vozljivo auto i bit će sve ok.
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#2484 Re: FIAT KONZUMENTI
Ovaj render se u velikoj većini temelji na ovome:

Zna i QR nekad kakiti...

Zna i QR nekad kakiti...
- Zvek
- Posts: 1494
- Joined: 16/10/2010 19:58
#2485 Re: FIAT KONZUMENTI
Render Fiata 500B ima linije nove Giuliette.
-
staradis
- Posts: 1873
- Joined: 03/04/2012 17:40
#2486 Re: FIAT KONZUMENTI
Odakle dolaze ovi stariji Punto modeli ali novija godista tipa 2008.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#2487 Re: FIAT KONZUMENTI
Kragujevac. Jedna mala serija kao Zastava 10, a posle kao Fiat Punto Classic.
-
staradis
- Posts: 1873
- Joined: 03/04/2012 17:40
#2488 Re: FIAT KONZUMENTI
Nasao sam dva na piku po veoma povoljnoj cijeni sa obzirom na godista i kilometraze
Hvala ti
Hvala ti
Last edited by staradis on 09/04/2014 22:05, edited 1 time in total.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#2489 Re: FIAT KONZUMENTI
Moguće. U Srbiji su novi bili oko 10000 KM. Čini mi se da se i sada prodaju.
- ElRe
- Posts: 16893
- Joined: 12/12/2011 11:28
#2490 Re: FIAT KONZUMENTI
Proizvodnja Punta Classic je zavrsena krajem 2013. Ostala su samo jos vozila sa lagera.
- ElRe
- Posts: 16893
- Joined: 12/12/2011 11:28
#2492 Re: FIAT KONZUMENTI
Ti su od opreme imali 4 tocka i volan.
Sa klimom, centralnim je bio oko 16000 KM, dodatno jos ABS 16500 KM
Dizel 1.3 je bio skuplji cca 2000 KM
Sa klimom, centralnim je bio oko 16000 KM, dodatno jos ABS 16500 KM
Dizel 1.3 je bio skuplji cca 2000 KM
-
Mlad i Nevin
- Posts: 2365
- Joined: 07/11/2010 16:05
#2494 Re: FIAT KONZUMENTI
Taj srpski Punto je bio novi Yugo, nije ni ABS imao u klot verziji. Gore nego Sandero base.
Sent from my Grand X Pro using Tapatalk
Sent from my Grand X Pro using Tapatalk
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#2495 Re: FIAT KONZUMENTI
Pa jeste, nisam rekao da nije. Ali zato je bio 10000 što niko nije nudio, a imaš ljudi kojima su kočnice, volan i četiri točka jedino bitno uz ono da je auto novo.
- Optimist
- Posts: 15518
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#2496 Re: FIAT KONZUMENTI
ElRe wrote:Ti su od opreme imali 4 tocka i volan.
Sa klimom, centralnim je bio oko 16000 KM, dodatno jos ABS 16500 KM
Dizel 1.3 je bio skuplji cca 2000 KM
RS je imala neki aranzman sa Srbijom pa su ih dovozili i prodavali. Pocetni benzinac 1.2 je bio 12 000 KM do registracije, a 1.3 Jtd cini mi se 15500 KM.
- ElRe
- Posts: 16893
- Joined: 12/12/2011 11:28
#2498 Re: FIAT KONZUMENTI
Jeep Multipla Cherokee biljezi odlicne prodajne rezultate na tržištima SAD i Kanade, za 2 mjeseca prodato je 22500 modela.
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#2499 Re: FIAT KONZUMENTI
Sta je ovo, 37% proizvodnje kroz istoriju ?ElRe wrote:
-
romeomoraprezivjeti
- Posts: 1632
- Joined: 15/09/2012 14:06
- Location: SARAJEVO
#2500 Re: Odg: FIAT KONZUMENTI
drndalo wrote:Sta je ovo, 37% proizvodnje kroz istoriju ?ElRe wrote:
Cijela serija thesisa haman na otpadu,ali ima jos jedna u zivotu kod druga mufljuza.
poslano s moga Sonija Ze:-D




