FIAT KONZUMENTI

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#2476 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by drndalo »

Drobljenje ili hucanje ? Zadnji lezaj ?
Indira28
Posts: 7
Joined: 02/04/2014 01:58

#2477 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by Indira28 »

johntra wrote:Ma nisam mislio na ovu temu, nego ti je neko napisao na onoj drugoj, na kojoj si opisala svoj kvar... :D
A sta cu,nisam vidjela! :izet: :kiss:
User avatar
Stjui
Posts: 1786
Joined: 23/09/2013 13:32

#2478 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by Stjui »

drndalo wrote:Drobljenje ili hucanje ? Zadnji lezaj ?
nije,na moju sreću .pukla neka plastika na auspuhu . 6 KM plastika + 5 KM za ruke. :-D
User avatar
ElRe
Posts: 16893
Joined: 12/12/2011 11:28

#2479 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by ElRe »

Novi Iveco Daily

Image
Image
User avatar
ElRe
Posts: 16893
Joined: 12/12/2011 11:28

#2480 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by ElRe »

User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#2481 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by johntra »

Moćan Iveco, a ovo zadnje se neko dobro igrao kombinacija svega pomalo... :D
User avatar
ElRe
Posts: 16893
Joined: 12/12/2011 11:28

#2482 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by ElRe »

Quattroruote ima dobre insajderske informacije iz Fiata. Sjecam se da su pogodili izgled nove Pande, 500L u 90% detalja.
Samo me zanima kako ce sprijeda izgledati ovaj 500B.
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#2483 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by 530i »

I sam Fiat je izjavio da se ukida ima Punto i da sva mala auta idu u skoro-pa-podbrend "500". Samo da bude vozljivo auto i bit će sve ok.
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#2484 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by johntra »

Ovaj render se u velikoj većini temelji na ovome:

Image

Zna i QR nekad kakiti...
User avatar
Zvek
Posts: 1494
Joined: 16/10/2010 19:58

#2485 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by Zvek »

Render Fiata 500B ima linije nove Giuliette.
staradis
Posts: 1873
Joined: 03/04/2012 17:40

#2486 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by staradis »

Odakle dolaze ovi stariji Punto modeli ali novija godista tipa 2008.
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#2487 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by citroen xm »

Kragujevac. Jedna mala serija kao Zastava 10, a posle kao Fiat Punto Classic.
staradis
Posts: 1873
Joined: 03/04/2012 17:40

#2488 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by staradis »

Nasao sam dva na piku po veoma povoljnoj cijeni sa obzirom na godista i kilometraze
Hvala ti
Last edited by staradis on 09/04/2014 22:05, edited 1 time in total.
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#2489 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by citroen xm »

:thumbup:
Moguće. U Srbiji su novi bili oko 10000 KM. Čini mi se da se i sada prodaju.
User avatar
ElRe
Posts: 16893
Joined: 12/12/2011 11:28

#2490 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by ElRe »

Proizvodnja Punta Classic je zavrsena krajem 2013. Ostala su samo jos vozila sa lagera.
staradis
Posts: 1873
Joined: 03/04/2012 17:40

#2491 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by staradis »

E cuj 10 k KM :smile:
User avatar
ElRe
Posts: 16893
Joined: 12/12/2011 11:28

#2492 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by ElRe »

Ti su od opreme imali 4 tocka i volan.
Sa klimom, centralnim je bio oko 16000 KM, dodatno jos ABS 16500 KM

Dizel 1.3 je bio skuplji cca 2000 KM
staradis
Posts: 1873
Joined: 03/04/2012 17:40

#2493 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by staradis »

Aha :) sve znas
Mlad i Nevin
Posts: 2365
Joined: 07/11/2010 16:05

#2494 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by Mlad i Nevin »

Taj srpski Punto je bio novi Yugo, nije ni ABS imao u klot verziji. Gore nego Sandero base.

Sent from my Grand X Pro using Tapatalk
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#2495 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by citroen xm »

Pa jeste, nisam rekao da nije. Ali zato je bio 10000 što niko nije nudio, a imaš ljudi kojima su kočnice, volan i četiri točka jedino bitno uz ono da je auto novo.
User avatar
Optimist
Posts: 15518
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#2496 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by Optimist »

ElRe wrote:Ti su od opreme imali 4 tocka i volan.
Sa klimom, centralnim je bio oko 16000 KM, dodatno jos ABS 16500 KM

Dizel 1.3 je bio skuplji cca 2000 KM

RS je imala neki aranzman sa Srbijom pa su ih dovozili i prodavali. Pocetni benzinac 1.2 je bio 12 000 KM do registracije, a 1.3 Jtd cini mi se 15500 KM.
User avatar
ElRe
Posts: 16893
Joined: 12/12/2011 11:28

#2497 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by ElRe »

Image

:sad:
User avatar
ElRe
Posts: 16893
Joined: 12/12/2011 11:28

#2498 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by ElRe »

Jeep Multipla Cherokee biljezi odlicne prodajne rezultate na tržištima SAD i Kanade, za 2 mjeseca prodato je 22500 modela.
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#2499 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by drndalo »

ElRe wrote:Image

:sad:
Sta je ovo, 37% proizvodnje kroz istoriju ? :lol:
romeomoraprezivjeti
Posts: 1632
Joined: 15/09/2012 14:06
Location: SARAJEVO

#2500 Re: Odg: FIAT KONZUMENTI

Post by romeomoraprezivjeti »

drndalo wrote:
ElRe wrote:Image

:sad:
Sta je ovo, 37% proizvodnje kroz istoriju ? :lol:

Cijela serija thesisa haman na otpadu,ali ima jos jedna u zivotu kod druga mufljuza.:-D

poslano s moga Sonija Ze:-D
Post Reply