Zemljotres maloprije..

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
casper_
Posts: 1096
Joined: 24/06/2010 12:26

#2476 Re: Zemljotres maloprije..

Post by casper_ »

POCA wrote:ajmo glamocani jav'te se...tek sad vidim koliko se jacina gubi na kilometrazi i sad znam zasto pojedini nemaju razumijevanja za nas strah u ze...
na ovom forumu su uglavnom sarajlijice i pokoji zenicanin i to je to
User avatar
plain vanilla
Posts: 70303
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2477 Re: Zemljotres maloprije..

Post by plain vanilla »

casper_ wrote:
POCA wrote:ajmo glamocani jav'te se...tek sad vidim koliko se jacina gubi na kilometrazi i sad znam zasto pojedini nemaju razumijevanja za nas strah u ze...
na ovom forumu su uglavnom sarajlijice i pokoji zenicanin i to je to
:evil:
User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#2478 Re: Zemljotres maloprije..

Post by snaga_znanja »

casper_ wrote:
POCA wrote:ajmo glamocani jav'te se...tek sad vidim koliko se jacina gubi na kilometrazi i sad znam zasto pojedini nemaju razumijevanja za nas strah u ze...
na ovom forumu su uglavnom sarajlijice i pokoji zenicanin i to je to
djes rec sarajlica. :D
User avatar
POCA
Posts: 158
Joined: 09/05/2009 21:21
Location: kaže mi mater da sam u oblacima

#2479 Re: Zemljotres maloprije..

Post by POCA »

snaga_znanja wrote:
casper_ wrote:
POCA wrote:ajmo glamocani jav'te se...tek sad vidim koliko se jacina gubi na kilometrazi i sad znam zasto pojedini nemaju razumijevanja za nas strah u ze...
na ovom forumu su uglavnom sarajlijice i pokoji zenicanin i to je to
djes rec sarajlica. :D
e drz' se sad dobro potres ti ne gine :D :lol:
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#2480 Re: Zemljotres maloprije..

Post by karanana »

zar klix nije prerastao sarajevsku kotlinu rebrandingom?
Šipovac
Posts: 15
Joined: 03/08/2012 23:26

#2481 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Šipovac »

Evo ga jedan iz Šipova..:D
Boga mi..fino je zatreslo...Prvi se bas dobro osjetio(ja sam tada sjedio na wc-solji...joj,dozivljaja...:D)..a drugi me je samo malo zaljuljao...:)
Eto..drago mi je sto cemo se druziti :P :bih:
User avatar
casper_
Posts: 1096
Joined: 24/06/2010 12:26

#2482 Re: Zemljotres maloprije..

Post by casper_ »

Šipovac wrote:Evo ga jedan iz Šipova..:D
Boga mi..fino je zatreslo...Prvi se bas dobro osjetio(ja sam tada sjedio na wc-solji...joj,dozivljaja...:D)..a drugi me je samo malo zaljuljao...:)
Eto..drago mi je sto cemo se druziti :P :bih:
se.onja neki
User avatar
POCA
Posts: 158
Joined: 09/05/2009 21:21
Location: kaže mi mater da sam u oblacima

#2483 Re: Zemljotres maloprije..

Post by POCA »

Šipovac wrote:Evo ga jedan iz Šipova..:D
Boga mi..fino je zatreslo...Prvi se bas dobro osjetio(ja sam tada sjedio na wc-solji...joj,dozivljaja...:D)..a drugi me je samo malo zaljuljao...:)
Eto..drago mi je sto cemo se druziti :P :bih:
E jos da je ljepsi povod rahatluku dje bi bio kraj :wink:
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#2484 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Muhamed Đakmić »

Šipovac wrote:Evo ga jedan iz Šipova..:D
Boga mi..fino je zatreslo...Prvi se bas dobro osjetio(ja sam tada sjedio na wc-solji...joj,dozivljaja...:D)..a drugi me je samo malo zaljuljao...:)
Eto..drago mi je sto cemo se druziti :P :bih:
:lol: :lol: interesantno koliko raje se zatekne na WC šolji kad spuca :D Dobrodošao :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70303
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2485 Re: Zemljotres maloprije..

Post by plain vanilla »

Šipovac wrote:Evo ga jedan iz Šipova..:D
Boga mi..fino je zatreslo...Prvi se bas dobro osjetio(ja sam tada sjedio na wc-solji...joj,dozivljaja...:D)..a drugi me je samo malo zaljuljao...:)
Eto..drago mi je sto cemo se druziti :P :bih:
dobrodosao :sax:
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#2486 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Industrialyzer »

Šipovac wrote:Evo ga jedan iz Šipova..:D
Boga mi..fino je zatreslo...Prvi se bas dobro osjetio(ja sam tada sjedio na wc-solji...joj,dozivljaja...:D)..a drugi me je samo malo zaljuljao...:)
Eto..drago mi je sto cemo se druziti :P :bih:

Ti si se druze bukvalno usro od zemljotresa :mrgreen:
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#2487 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Muhamed Đakmić »

Ili se posro na zemljotres :P
Šipovac
Posts: 15
Joined: 03/08/2012 23:26

#2488 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Šipovac »

hvala na dobrodoslici...
ma bilo je Boga mi pravo interesantno...Zelim svakome ovakav dozivljaj ;)
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#2489 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Muhamed Đakmić »

Šipovac wrote:hvala na dobrodoslici...
ma bilo je Boga mi pravo interesantno...Zelim svakome ovakav dozivljaj ;)
Nemoj živ bio, meni je život i bez tog dobar :D
ketronsd1
Posts: 1470
Joined: 13/06/2006 15:29

#2490 Re: Zemljotres maloprije..

Post by ketronsd1 »

Sad ce jos jedan u blizini "Jajca" :-D :D
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#2491 Re: Zemljotres maloprije..

Post by karanana »

ketronsd1 wrote:Sad ce jos jedan u blizini "Jajca" :-D :D
sad ce pornjava da se na kablovskoj ukljuci u 12 i onda ce se pocet tresti jajce i okolina.
Šipovac
Posts: 15
Joined: 03/08/2012 23:26

#2492 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Šipovac »

A ja budala u proteklim danima molim Boga da premjesti zemljotres iz Zenice u Šipovo( djevojka mi u Zenici..pa me strah jbt)..i sad kad je zemljotres pomjeren..nije mi svejedno :D
Boze...molim te,tjeraj ovo prema Hrvatskoj ;)
User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#2493 Re: Zemljotres maloprije..

Post by snaga_znanja »

@Šipovac

Otprilike koliko je trajao?
sarajevomd
Posts: 706
Joined: 12/12/2010 20:42

#2494 Re: Zemljotres maloprije..

Post by sarajevomd »

Ja imam jedan veliki problem...u iscekivanju zemljotresa ne smijem spavati go kao sto inace radim, jer ako bi zdrmo kakav jak a ja izletio vani sta bi mahala pricala ? Ili kad bi me izvlacili nedo bog ispod rusevina a ja gologuz :S

Na privremenom sam rjesenju gdje spavam u sorcu samo. Kako vi podnosite ovo sa modne strane ?
Šipovac
Posts: 15
Joined: 03/08/2012 23:26

#2495 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Šipovac »

snaga_znanja wrote:@Šipovac

Otprilike koliko je trajao?
Prvi-6-7 sekundi..a ovaj drugi..kratko brate,kratko :D Nedovoljno da bi mene zadovoljilo :lol:
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#2496 Re: Zemljotres maloprije..

Post by karanana »

sarajevomd wrote:Ja imam jedan veliki problem...u iscekivanju zemljotresa ne smijem spavati go kao sto inace radim, jer ako bi zdrmo kakav jak a ja izletio vani sta bi mahala pricala ? Ili kad bi me izvlacili nedo bog ispod rusevina a ja gologuz :S

Na privremenom sam rjesenju gdje spavam u sorcu samo. Kako vi podnosite ovo sa modne strane ?
imam isti problem. taman sam se nakon nekoliko dana spavanja u pidzami ponovo opustio i poceo spavati jal gol jal u gacama. i maloprije procitam da je opet zdrmo i obucem pidzamu za svaki slucaj ako veceras trebadne bjezat na ulicu.
User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#2497 Re: Zemljotres maloprije..

Post by snaga_znanja »

sarajevomd wrote:Ja imam jedan veliki problem...u iscekivanju zemljotresa ne smijem spavati go kao sto inace radim, jer ako bi zdrmo kakav jak a ja izletio vani sta bi mahala pricala ? Ili kad bi me izvlacili nedo bog ispod rusevina a ja gologuz :S

Na privremenom sam rjesenju gdje spavam u sorcu samo. Kako vi podnosite ovo sa modne strane ?
Sorc, majica i pored kreveta flasa vode + mobitel...
User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#2498 Re: Zemljotres maloprije..

Post by snaga_znanja »

karanana wrote:
sarajevomd wrote:Ja imam jedan veliki problem...u iscekivanju zemljotresa ne smijem spavati go kao sto inace radim, jer ako bi zdrmo kakav jak a ja izletio vani sta bi mahala pricala ? Ili kad bi me izvlacili nedo bog ispod rusevina a ja gologuz :S

Na privremenom sam rjesenju gdje spavam u sorcu samo. Kako vi podnosite ovo sa modne strane ?
imam isti problem. taman sam se nakon nekoliko dana spavanja u pidzami ponovo opustio i poceo spavati jal gol jal u gacama. i maloprije procitam da je opet zdrmo i obucem pidzamu za svaki slucaj ako veceras trebadne bjezat na ulicu.
Ja bi radije gol po mahali trco nego u pidzami. Nekako u pidzami bas papucarski... :D
User avatar
Sunrise00
Posts: 4484
Joined: 20/06/2008 22:48
Location: Tamo gdje i kisa kad pada, nije prosto kisa :)

#2499 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Sunrise00 »

ma hajd sta fali i goli da istrcite :lol:
User avatar
DoradO
Posts: 4636
Joined: 27/04/2008 00:39
Location: facebook.com/dorado.images

#2500 Re: Zemljotres maloprije..

Post by DoradO »

eh nedaj Boze da on zadrma kako treba, nebi vi stigli ni do stoka a kamoli po ulici trcat, zato no sikiriki
Post Reply