281 komada cokoladeLeo_alfa wrote:Supermene sta je to?
Ove nisu lose isto, uopste, dobre su, bas, ma odlicne![]()
Cokolada i ostali slatkisi :)
Moderator: anex
- Kal El
- Posts: 6290
- Joined: 07/04/2013 21:49
#2476 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
- amiliana
- Posts: 6523
- Joined: 09/04/2013 13:44
- amiliana
- Posts: 6523
- Joined: 09/04/2013 13:44
- brown.sugar
- Posts: 1133
- Joined: 09/09/2013 19:32
- Location: I'm a female. :D
#2479 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
@madesa: Sutra cu praviti pa javim utiske.
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#2480 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Kal El wrote:![]()
koga si ti carinio
- Kal El
- Posts: 6290
- Joined: 07/04/2013 21:49
#2481 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Ma stari nam donio,budalaazurna_obala wrote:Kal El wrote:![]()
koga si ti carinio
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#2482 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Može jedan toblerone 
- Digla_da_kreci
- Posts: 6857
- Joined: 01/05/2010 19:03
#2483 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Koji car ti je stariKal El wrote:http://i.imgur.com/2pr5LFG.jpg
Kakve su te zelene sa ljesnjakom ne vidim dobro naziv?
- Kal El
- Posts: 6290
- Joined: 07/04/2013 21:49
#2484 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Znam da nije zdravo,ali svaki dan pojedem ovu jednu zelenu sa lješnjacimaDigla_da_kreci wrote:Koji car ti je stariKal El wrote:http://i.imgur.com/2pr5LFG.jpg![]()
Kakve su te zelene sa ljesnjakom ne vidim dobro naziv?
A zove se "Milch-Nuss,Lait-Noisettes" proizvođač Coop(lanac marketa) i ima naziv pored "Qualité&Prix
A ove u kutijama su mliječni i sa sjeckacim lješnjacima "Budget" Migros (lanac marketa) proizvodiSvako pakovanje sadrži 10 čokolada a kutije po 39 + ova kesa
@azurna Nema Toblerone više :/
- Digla_da_kreci
- Posts: 6857
- Joined: 01/05/2010 19:03
#2485 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Haha, samo cejfi dok se ne zasitis.
Uh te zelene zvuce onda pravo dobro.
Hvala za info, biljezim ime.
Hvala za info, biljezim ime.
- madesa
- Posts: 5564
- Joined: 26/07/2013 02:37
#2486 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
prodaj kojuuKal El wrote:Znam da nije zdravo,ali svaki dan pojedem ovu jednu zelenu sa lješnjacimaDigla_da_kreci wrote:Koji car ti je stariKal El wrote:http://i.imgur.com/2pr5LFG.jpg![]()
Kakve su te zelene sa ljesnjakom ne vidim dobro naziv?Ukus kao Nuttela
A zove se "Milch-Nuss,Lait-Noisettes" proizvođač Coop(lanac marketa) i ima naziv pored "Qualité&Prix
A ove u kutijama su mliječni i sa sjeckacim lješnjacima "Budget" Migros (lanac marketa) proizvodi
Svako pakovanje sadrži 10 čokolada a kutije po 39 + ova kesa
@azurna Nema Toblerone više :/
- Kal El
- Posts: 6290
- Joined: 07/04/2013 21:49
#2487 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Pa nisam cigo da prodajem
Ja to djelim 
- madesa
- Posts: 5564
- Joined: 26/07/2013 02:37
#2488 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
jbg to je vec ofirno mi 
- wickedsoul
- Posts: 214
- Joined: 16/09/2012 12:01
#2489 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Vafel i mini u Swisslion slatkim kucama. A truffle sam dobila iz inozemstvaromeomoraprezivjeti wrote:wickedsoul wrote:
Gdje se ima kupiti ovaj vafel plus,mini kokos,ove trufle????
- wickedsoul
- Posts: 214
- Joined: 16/09/2012 12:01
#2490 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Daaa, a i Yogurette su dobili u BinguBJB wrote:Ova Wedel Brownie ima u Bingu, je l' tako?romeomoraprezivjeti wrote:wickedsoul wrote:
Gdje se ima kupiti ovaj vafel plus,mini kokos,ove trufle????
A gdje ima dobre stare Jogurette?
- moon_walker_90
- Posts: 2901
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
#2492 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Ima li gdje u sarajevu ovo kupiti,jagoda,banana ili cokolada?


- SmokingMan
- Posts: 22527
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#2493 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
wickedsoul wrote:
- dobar osjecaj
- Posts: 3957
- Joined: 01/08/2014 11:31
#2494 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Uzela sam hrpu ovih, ne znam koji mi je ukusniji. Nemoguce volim marcipan u svim kombinacijama.

A ove medenjake tek treba da probam.


A ove medenjake tek treba da probam.

- wickedsoul
- Posts: 214
- Joined: 16/09/2012 12:01
#2495 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Ne zna se koja je bolja 


- madesa
- Posts: 5564
- Joined: 26/07/2013 02:37
#2496 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
gdjeee i kolikowickedsoul wrote:Ne zna se koja je bolja
-
ZenaZbrkovima
- Posts: 1890
- Joined: 06/01/2015 21:32
#2497 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
ovo se mora probatiwickedsoul wrote:Ne zna se koja je bolja
- wickedsoul
- Posts: 214
- Joined: 16/09/2012 12:01
#2498 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Penny AP, 2,85madesa wrote:gdjeee i kolikowickedsoul wrote:Ne zna se koja je bolja
- madesa
- Posts: 5564
- Joined: 26/07/2013 02:37
#2499 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
ima li negdje drugo ?
- brown.sugar
- Posts: 1133
- Joined: 09/09/2013 19:32
- Location: I'm a female. :D
#2500 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Ja sam nekad davno preporucila ovu Tiramisu, u Konzumu Importanne je kupila. 






