ovdje je postarina 5,5 eura za sve tene tako da nije sve tako crnoAhmetShabo wrote:
http://www.ebay.de/itm/NEU-adidas-ZX-FL ... 51cf334ae7
37 eura postarina + carina.. Ne vrijedi
naletio si na prodavnicu koja ima medju najvecim postarinama
http://www.ebay.de/usr/hiphopgermany_de ... 7675.l2559
ps. ovdje cak imas i bez postarine do 14 eura postarine
http://www.ebay.de/sch/Herrenschuhe-/93 ... rts-sector








