Jebo mu ja mater,Lajavikrelac wrote:Dođe na posao u pola 9 iako je radno vrijeme od 8.HAVANA wrote:Oprostite,ko je gospodin? Sta ga cini gospodinom?
- Bleee ima'l kafeee? promumla bunovan i krmelja uz kafu do 9.
Ode na svoje radno mjesto i radi do 11-11.30 h.
Pozovu ga (direktor-rođo ili ahbab kao i on), ode nekuda s njima i ne vrati se do kraja radnog vremena.
Ima veću platu od nas koji radimo i polomišmo se od posla, plus što munjevito napreduje u karijeri i dobija preporuke kićenije od papine poslanice![]()
Ukratko iz mog iskustva...
Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
- Rockefeller
- Posts: 8702
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#2476 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
- Domaci izdajnik
- Posts: 7343
- Joined: 18/07/2012 20:32
- Location: Kod komšije uz rakijski kazan
- Horoskop: Vodokotlić
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2478 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Smijes li mu rec?
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#2479 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ja isto spakovo kofere kad sam procito da ode Halid. Sad vidim da ipak ne ide pa mi se valja sad raspakivat. Kakav hladan tus. Smatrat cu ga krivim ako ikad pozalim.
- Domaci izdajnik
- Posts: 7343
- Joined: 18/07/2012 20:32
- Location: Kod komšije uz rakijski kazan
- Horoskop: Vodokotlić
#2480 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Za razliku od tebe, dainsomnia78 wrote:Smijes li mu rec?
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2481 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ma smijes i meni slobodno
- Domaci izdajnik
- Posts: 7343
- Joined: 18/07/2012 20:32
- Location: Kod komšije uz rakijski kazan
- Horoskop: Vodokotlić
#2482 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Zar i u Francuskoj ima uhljeba
onda to objasnjava tvoje trolovanje po forumu 
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2483 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Uhljeba ima svugdje.
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#2484 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ne mora čovjek biti uhljeb da bi visio po forumu. Može biti recimo i portir u privatnoj firmi, varilac sa pauzama, sekjuriti, ...
-
Melbourne_Australia
- Posts: 2768
- Joined: 06/11/2012 14:20
#2485 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
E dosao je vakat da i ja napustim svoje Sarajevo..Muka mi je od svega, odoh 7 dana na Bjelasnicu ...Malo skijanje,tu je i koncert Bijelog Dugmeta

-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#2486 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Imaš i Zabranjeno pušenje a stigneš i na Jahorinu na Brenu. Ima kratica od Idtočnog sarajeva pa do Jahorine.
-
Melbourne_Australia
- Posts: 2768
- Joined: 06/11/2012 14:20
#2487 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Sve u jednom danu:))) Vidjecu sa rajom da se utalimo i iznajmimo HelikopterSeyfo wrote:Imaš i Zabranjeno pušenje a stigneš i na Jahorinu na Brenu. Ima kratica od Idtočnog sarajeva pa do Jahorine.
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#2488 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Pobrko si malo gdje je šta al hajd. Ukratko: pišaj po sirotinji.
-
detroit-mercy
- Posts: 16988
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#2489 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Koga, Halida, Dinu ili snahumuha_sa wrote:ne idedetroit-mercy wrote:U Dine zena kaze dobila dobar poso tamoEdin H. wrote:BREAKING NEWS - Halid B. se ne seli u Njemacku
Muha sve vice da njemu kažu kako idu, eto nek pita Halidanisu ga u firmu primili-garant ga neki naš cojo zajebo
- muha_sa
- Posts: 140422
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#2490 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Dincekadetroit-mercy wrote:Koga, Halida, Dinu ili snahumuha_sa wrote:ne idedetroit-mercy wrote: U Dine zena kaze dobila dobar poso tamo
Muha sve vice da njemu kažu kako idu, eto nek pita Halidanisu ga u firmu primili-garant ga neki naš cojo zajebo
.
-
detroit-mercy
- Posts: 16988
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#2491 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ka kakav Dino, men se cini od njeg nema hljebamuha_sa wrote:Dincekadetroit-mercy wrote:Koga, Halida, Dinu ili snahumuha_sa wrote:
ne idenisu ga u firmu primili-garant ga neki naš cojo zajebo
.
u hanumi je spas
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#2492 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ima posla ko hoce da radi
Omladina bi danas samo lezala i primala platu
Da je ovim generacijama sad hljeba preko pogace
Nastavi niz....

Omladina bi danas samo lezala i primala platu
Da je ovim generacijama sad hljeba preko pogace
Nastavi niz....

- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#2493 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Sta ces i u njemackoj/francuskoj baJimmy McNulty wrote:Ima posla ko hoce da radi
Omladina bi danas samo lezala i primala platu
Da je ovim generacijama sad hljeba preko pogace
Nastavi niz....
Kod njiha ti nejma zajebancije
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#2494 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Zä sta su ovi pecati i Datumi?
-
Sapna_TZ
- Posts: 84
- Joined: 02/12/2018 18:20
#2495 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Lik na birou 8 godina.duminjo wrote:Zä sta su ovi pecati i Datumi?
Respekt brate, ja sam na birou tek 3 godine.
Svaka ti cast.
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#2496 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
AaaaaSapna_TZ wrote:Lik na birou 8 godina.duminjo wrote:Zä sta su ovi pecati i Datumi?![]()
Respekt brate, ja sam na birou tek 3 godine.
Svaka ti cast.
Fala
Et nisam bio nikad ni na bolovanju ni na birou. Imam staza nekih 15-ak godina. Zato mi neki ljudi nisu jasni. Necu da ih komentarisem, samo mi nisu jasni. A ovakav, koji lezi osam godina, kad kaže da nema, nije mi ga žao.. Šta cu mu ja.
-
gidra
- Posts: 4106
- Joined: 17/11/2011 16:11
- Location: Sarajevo
#2497 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ne pika se to, nisi napustio kanton...Melbourne_Australia wrote:E dosao je vakat da i ja napustim svoje Sarajevo..Muka mi je od svega, odoh 7 dana na Bjelasnicu ...Malo skijanje,tu je i koncert Bijelog Dugmeta![]()
- mirsek
- Posts: 12950
- Joined: 07/05/2010 15:40
#2498 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ja sam mislio da ovi uspjesni zimuju po alpama ili skoknu avionom do aspena, kad ono zimuju gdje svako moze doci gradskim busem za manje od pola sata. Cek malo , ja sam imao vikendicu manje od pola sata voznje od sarajeva i jahorine i svaki vikend sam isao tamo da skijam, jesam li ja sad elita ?gidra wrote:Ne pika se to, nisi napustio kanton...Melbourne_Australia wrote:E dosao je vakat da i ja napustim svoje Sarajevo..Muka mi je od svega, odoh 7 dana na Bjelasnicu ...Malo skijanje,tu je i koncert Bijelog Dugmeta![]()
-
Melbourne_Australia
- Posts: 2768
- Joined: 06/11/2012 14:20
#2499 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Imam apartman na Bjelasnici i treba nekad i gore biti , a da budem iskren malo vremena sam gore...Pozzz ..mirsek wrote:Ja sam mislio da ovi uspjesni zimuju po alpama ili skoknu avionom do aspena, kad ono zimuju gdje svako moze doci gradskim busem za manje od pola sata. Cek malo , ja sam imao vikendicu manje od pola sata voznje od sarajeva i jahorine i svaki vikend sam isao tamo da skijam, jesam li ja sad elita ?gidra wrote:Ne pika se to, nisi napustio kanton...Melbourne_Australia wrote:E dosao je vakat da i ja napustim svoje Sarajevo..Muka mi je od svega, odoh 7 dana na Bjelasnicu ...Malo skijanje,tu je i koncert Bijelog Dugmeta![]()
![]()
-
Sapna_TZ
- Posts: 84
- Joined: 02/12/2018 18:20
#2500 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Prije 3 mjeseca si ovdje pisao da imas stan u Splitu od 300 kvadrata, ako nisi obrisao komentar.Melbourne_Australia wrote: Imam apartman na Bjelasnici i treba nekad i gore biti , a da budem iskren malo vremena sam gore...Pozzz ..
