Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Rockefeller
Posts: 8702
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#2476 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Rockefeller »

Lajavikrelac wrote:
HAVANA wrote:Oprostite,ko je gospodin? Sta ga cini gospodinom?
Dođe na posao u pola 9 iako je radno vrijeme od 8.
- Bleee ima'l kafeee? promumla bunovan i krmelja uz kafu do 9.
Ode na svoje radno mjesto i radi do 11-11.30 h.
Pozovu ga (direktor-rođo ili ahbab kao i on), ode nekuda s njima i ne vrati se do kraja radnog vremena.

Ima veću platu od nas koji radimo i polomišmo se od posla, plus što munjevito napreduje u karijeri i dobija preporuke kićenije od papine poslanice :oops:

Ukratko iz mog iskustva... :ginisovac:
Jebo mu ja mater, :mrgreen:
User avatar
Domaci izdajnik
Posts: 7343
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Kod komšije uz rakijski kazan
Horoskop: Vodokotlić

#2477 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Domaci izdajnik »

Stani u red ;-) :izet:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2478 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Smijes li mu rec?
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#2479 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Seyfo »

Ja isto spakovo kofere kad sam procito da ode Halid. Sad vidim da ipak ne ide pa mi se valja sad raspakivat. Kakav hladan tus. Smatrat cu ga krivim ako ikad pozalim.
User avatar
Domaci izdajnik
Posts: 7343
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Kod komšije uz rakijski kazan
Horoskop: Vodokotlić

#2480 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Domaci izdajnik »

insomnia78 wrote:Smijes li mu rec?
Za razliku od tebe, da ;-)
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2481 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Ma smijes i meni slobodno
User avatar
Domaci izdajnik
Posts: 7343
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Kod komšije uz rakijski kazan
Horoskop: Vodokotlić

#2482 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Domaci izdajnik »

Zar i u Francuskoj ima uhljeba :? :zoka: onda to objasnjava tvoje trolovanje po forumu :mrgreen:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2483 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Uhljeba ima svugdje.
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#2484 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Seyfo »

Ne mora čovjek biti uhljeb da bi visio po forumu. Može biti recimo i portir u privatnoj firmi, varilac sa pauzama, sekjuriti, ...
Melbourne_Australia
Posts: 2768
Joined: 06/11/2012 14:20

#2485 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Melbourne_Australia »

E dosao je vakat da i ja napustim svoje Sarajevo..Muka mi je od svega, odoh 7 dana na Bjelasnicu ...Malo skijanje,tu je i koncert Bijelog Dugmeta :D :D
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#2486 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Seyfo »

Imaš i Zabranjeno pušenje a stigneš i na Jahorinu na Brenu. Ima kratica od Idtočnog sarajeva pa do Jahorine.
Melbourne_Australia
Posts: 2768
Joined: 06/11/2012 14:20

#2487 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Melbourne_Australia »

Seyfo wrote:Imaš i Zabranjeno pušenje a stigneš i na Jahorinu na Brenu. Ima kratica od Idtočnog sarajeva pa do Jahorine.
Sve u jednom danu:))) Vidjecu sa rajom da se utalimo i iznajmimo Helikopter :D pa sa Bjelasnice na plato Skenderije na pusenje i onda poslije na Brenu na Jahorinu :lol: :lol: mrsko nam voziti i peglati se sa autima i parkingom :lol: :lol:
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#2488 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Seyfo »

Pobrko si malo gdje je šta al hajd. Ukratko: pišaj po sirotinji.
detroit-mercy
Posts: 16988
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#2489 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by detroit-mercy »

muha_sa wrote:
detroit-mercy wrote:
Edin H. wrote:BREAKING NEWS - Halid B. se ne seli u Njemacku :P
U Dine zena kaze dobila dobar poso tamo :mrgreen:
Muha sve vice da njemu kažu kako idu, eto nek pita Halida :mrgreen:
ne ide :( nisu ga u firmu primili-garant ga neki naš cojo zajebo
Koga, Halida, Dinu ili snahu :mrgreen: .
User avatar
muha_sa
Posts: 140422
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#2490 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by muha_sa »

detroit-mercy wrote:
muha_sa wrote:
detroit-mercy wrote: U Dine zena kaze dobila dobar poso tamo :mrgreen:
Muha sve vice da njemu kažu kako idu, eto nek pita Halida :mrgreen:
ne ide :( nisu ga u firmu primili-garant ga neki naš cojo zajebo
Koga, Halida, Dinu ili snahu :mrgreen: .
Dinceka :D u hanumi je spas :D
detroit-mercy
Posts: 16988
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#2491 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by detroit-mercy »

muha_sa wrote:
detroit-mercy wrote:
muha_sa wrote:

ne ide :( nisu ga u firmu primili-garant ga neki naš cojo zajebo
Koga, Halida, Dinu ili snahu :mrgreen: .
Dinceka :D u hanumi je spas :D
Ka kakav Dino, men se cini od njeg nema hljeba :mrgreen: nije ti taj za posla :skoljka:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#2492 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Jimmy McNulty »

Ima posla ko hoce da radi
Omladina bi danas samo lezala i primala platu
Da je ovim generacijama sad hljeba preko pogace
Nastavi niz....

Image
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#2493 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by triconja »

Jimmy McNulty wrote:Ima posla ko hoce da radi
Omladina bi danas samo lezala i primala platu
Da je ovim generacijama sad hljeba preko pogace
Nastavi niz....

Image
Sta ces i u njemackoj/francuskoj ba :izet:

Kod njiha ti nejma zajebancije :-)
User avatar
duminjo
Posts: 20189
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#2494 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by duminjo »

Zä sta su ovi pecati i Datumi?
Sapna_TZ
Posts: 84
Joined: 02/12/2018 18:20

#2495 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Sapna_TZ »

duminjo wrote:Zä sta su ovi pecati i Datumi?
Lik na birou 8 godina. :kiss:
Respekt brate, ja sam na birou tek 3 godine.
Svaka ti cast.
User avatar
duminjo
Posts: 20189
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#2496 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by duminjo »

Sapna_TZ wrote:
duminjo wrote:Zä sta su ovi pecati i Datumi?
Lik na birou 8 godina. :kiss:
Respekt brate, ja sam na birou tek 3 godine.
Svaka ti cast.
Aaaaa

Fala :mrgreen:

Et nisam bio nikad ni na bolovanju ni na birou. Imam staza nekih 15-ak godina. Zato mi neki ljudi nisu jasni. Necu da ih komentarisem, samo mi nisu jasni. A ovakav, koji lezi osam godina, kad kaže da nema, nije mi ga žao.. Šta cu mu ja.
gidra
Posts: 4106
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#2497 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by gidra »

Melbourne_Australia wrote:E dosao je vakat da i ja napustim svoje Sarajevo..Muka mi je od svega, odoh 7 dana na Bjelasnicu ...Malo skijanje,tu je i koncert Bijelog Dugmeta :D :D
Ne pika se to, nisi napustio kanton...
User avatar
mirsek
Posts: 12950
Joined: 07/05/2010 15:40

#2498 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mirsek »

gidra wrote:
Melbourne_Australia wrote:E dosao je vakat da i ja napustim svoje Sarajevo..Muka mi je od svega, odoh 7 dana na Bjelasnicu ...Malo skijanje,tu je i koncert Bijelog Dugmeta :D :D
Ne pika se to, nisi napustio kanton...
Ja sam mislio da ovi uspjesni zimuju po alpama ili skoknu avionom do aspena, kad ono zimuju gdje svako moze doci gradskim busem za manje od pola sata. Cek malo , ja sam imao vikendicu manje od pola sata voznje od sarajeva i jahorine i svaki vikend sam isao tamo da skijam, jesam li ja sad elita ?
:-D 8-)
Melbourne_Australia
Posts: 2768
Joined: 06/11/2012 14:20

#2499 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Melbourne_Australia »

mirsek wrote:
gidra wrote:
Melbourne_Australia wrote:E dosao je vakat da i ja napustim svoje Sarajevo..Muka mi je od svega, odoh 7 dana na Bjelasnicu ...Malo skijanje,tu je i koncert Bijelog Dugmeta :D :D
Ne pika se to, nisi napustio kanton...
Ja sam mislio da ovi uspjesni zimuju po alpama ili skoknu avionom do aspena, kad ono zimuju gdje svako moze doci gradskim busem za manje od pola sata. Cek malo , ja sam imao vikendicu manje od pola sata voznje od sarajeva i jahorine i svaki vikend sam isao tamo da skijam, jesam li ja sad elita ?
:-D 8-)
Imam apartman na Bjelasnici i treba nekad i gore biti , a da budem iskren malo vremena sam gore...Pozzz ..
Sapna_TZ
Posts: 84
Joined: 02/12/2018 18:20

#2500 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Sapna_TZ »

Melbourne_Australia wrote: Imam apartman na Bjelasnici i treba nekad i gore biti , a da budem iskren malo vremena sam gore...Pozzz ..
Prije 3 mjeseca si ovdje pisao da imas stan u Splitu od 300 kvadrata, ako nisi obrisao komentar.
Post Reply