Imas moj glas,evo i podrška iz dalekog BahreinaCapajebo wrote:dajte mene za moderatora, da banujem par ("par") ljudi, pa me slobodno poslije lisite slobode
Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#2476 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2477 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Zelio bih izrazim interes za poziciju moderatora na pod forumu Fudbal/nogomet.Charuga wrote:Isključen/a korisnik/ca iz razloga “kršenje pravila foruma, nepoštivanje upozorenja”bordo gandalf wrote:Reci Oda gdje su mine i odlazi iz doline
» bordo gandalf
45 dana
Na njegov zahtjev ukida mu se "titula" moderatora.
Nema potrebe za komentarisanjem ovog bana, nastavite sa temom.
Ako Ibrakovic moze biti Sportski Direktor preko konkursa, mogu i ja valjda moderator na forumu?
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#2478 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
pršte otkazi burazere moj 
- jeza u ledja
- Posts: 50673
- Joined: 29/12/2005 01:20
#2479 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Nego, Kospicari, de nam recite kakvo je kod vas stanje? Ko se tjera, ko je na tapetu, ko koga brani? De malo da razmjenimo traumatska iskustva. Muko moja predji na drugoga. 
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#2480 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
kaze oda za avazov sport "smjena mi je pripremana"

-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2481 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Hajde treneri, nego sad i moderatori daju otkaze, kakav je ovo vakat 
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#2482 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Rekao vam je Charuga da su komentari na ovaj ban bespotrebni.
Dajte o TEMI.
Dajte o TEMI.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#2483 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Šta kaže Đeno, "Bojan, kako se zove, Puzigaća" ... 
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#2484 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
bojani, bojanu kako se zove puzigaciCharuga wrote:Šta kaže Đeno, "Bojan, kako se zove, Puzigaća" ...
i na kraju kaze vojvodicu, brate moj cestitam jos jednom
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2485 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Pustite ba malo raju da se zajebaje, jer ne pamtim gori "vikend" sarajevskih premijerligasa.
Mislim da je i samom Gandalfu ovo sega. On k'o Oda, kolateralna steta na kraju bi!

@Charuga, zaboravio si CimErot i onaj vrhunski kraj "Brate moj ,cestitam".

Mislim da je i samom Gandalfu ovo sega. On k'o Oda, kolateralna steta na kraju bi!
@Charuga, zaboravio si CimErot i onaj vrhunski kraj "Brate moj ,cestitam".
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#2486 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Je li se ikad desilo i da Željo i Sarajevo u dva dana mijenjaju trenere i da imaju qrčevu atmosferu
...Ja ne pamtim, ovo je odron
....Mislim da je veći blam za moj klub zbog boljih pretpostavki za boljitak na svim poljima, ali isto tako mislim ako budemo pametni da ćemo se prije i lakše iščupati iz govana od komšija....Ali ako budemo pametni, do sada uglavnom nismo 
- Capajebo
- Posts: 22031
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#2487 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Reakcija prisutnihCharuga wrote:Šta kaže Đeno, "Bojan, kako se zove, Puzigaća" ...

- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#2488 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Nisam to primjetio. Nije valjda rekao Cimerot ..

- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#2489 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Al ne pamtim ovako miroljubivu atmosferu, k'o napuseni svi
. Tacno osjeti se spoznaja koliko smo u ku-rcu i mi i vi, nemas ove druge prozvati za sta, kada su i tvoji odron teski.
Napusena atmosfera skroz
Napusena atmosfera skroz
- Capajebo
- Posts: 22031
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#2490 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
sublimarne porukenorth wrote:boljitak
Illuminati confirmed!
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2491 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Sa Odovicem do titule. FKS1946
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#2492 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Radije bih da se ugasimotodd_smith wrote:Sa Odovicem do titule. FKS1946
-
splinter
- Posts: 8708
- Joined: 08/10/2011 12:28
#2493 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Nije miroljubiva, al jest neka vrsta hipnoze, neka obrnuta nirvana, pa čovjek poravni, sve ti postane svejedno i onda se stiče utisak miroljubivosti, al jeste malo neobično, nema niskih zdarca, svi smo u behutu-LIBERO- wrote:Al ne pamtim ovako miroljubivu atmosferu, k'o napuseni svi. Tacno osjeti se spoznaja koliko smo u ku-rcu i mi i vi, nemas ove druge prozvati za sta, kada su i tvoji odron teski.
![]()
Napusena atmosfera skroz
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2494 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
zajebi ti to, najveci suk jos od ko zna kad bi bilo da potpisemo Odovica i da sa njim uzmemo kone u oba derbija i usput titulu.north wrote:Radije bih da se ugasimotodd_smith wrote:Sa Odovicem do titule. FKS1946
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2495 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
nije ni to nego nemamo sta da suknemo kad znamo da smo otvoreni i jedni i drugi zato svi sutesplinter wrote:Nije miroljubiva, al jest neka vrsta hipnoze, neka obrnuta nirvana, pa čovjek poravni, sve ti postane svejedno i onda se stiče utisak miroljubivosti, al jeste malo neobično, nema niskih zdarca, svi smo u behutu-LIBERO- wrote:Al ne pamtim ovako miroljubivu atmosferu, k'o napuseni svi. Tacno osjeti se spoznaja koliko smo u ku-rcu i mi i vi, nemas ove druge prozvati za sta, kada su i tvoji odron teski.
![]()
Napusena atmosfera skroz
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#2496 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
sreca nema celikovih i slobodinih navijaca puno ovdje, onaj eberg, eborg jedini kolko tolko aktivan i phillie 
hajde mezite nas
hajde mezite nas
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#2497 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Pa to. U nokauto i jedni i drugi, svak u svom uglu ringa, i manta nam se. 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2498 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Eborg ce se javiti samo po gradu Sarajevu da pljune
Ovi ostali sute jer ne znaju kako se osjeca kada si na "vrhu" pa degustiraju dok jos mogu 
- Capajebo
- Posts: 22031
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#2499 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ko prvi dobije trenera, pocet ce podjebavati one druge

-
splinter
- Posts: 8708
- Joined: 08/10/2011 12:28
#2500 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
A kako smo se samo prije mjesec dana krpili oko onog gola u širokom i onih linija, umal ban ne popih, bem ti linije, nego im li neko da postavi sliku Šiljka u raskopčanoj košulji, garant kone imaju u šteku negdje, a ne da mi se sada tražiti 
