Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#2476 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by MOSALJOZE »

Capajebo wrote:dajte mene za moderatora, da banujem par ("par" ;-) ) ljudi, pa me slobodno poslije lisite slobode :mrgreen:
Imas moj glas,evo i podrška iz dalekog Bahreina :thumbup:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2477 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Charuga wrote:
bordo gandalf wrote:Reci Oda gdje su mine i odlazi iz doline
Isključen/a korisnik/ca iz razloga “kršenje pravila foruma, nepoštivanje upozorenja”
» bordo gandalf

45 dana


Na njegov zahtjev ukida mu se "titula" moderatora.

Nema potrebe za komentarisanjem ovog bana, nastavite sa temom.
Zelio bih izrazim interes za poziciju moderatora na pod forumu Fudbal/nogomet.

Ako Ibrakovic moze biti Sportski Direktor preko konkursa, mogu i ja valjda moderator na forumu? :mrgreen:
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#2478 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by House »

pršte otkazi burazere moj :D
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50673
Joined: 29/12/2005 01:20

#2479 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

Nego, Kospicari, de nam recite kakvo je kod vas stanje? Ko se tjera, ko je na tapetu, ko koga brani? De malo da razmjenimo traumatska iskustva. Muko moja predji na drugoga. :lol:
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#2480 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

kaze oda za avazov sport "smjena mi je pripremana"
:D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2481 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Hajde treneri, nego sad i moderatori daju otkaze, kakav je ovo vakat :mrgreen:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2482 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by -LIBERO- »

Rekao vam je Charuga da su komentari na ovaj ban bespotrebni.

Dajte o TEMI.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#2483 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

Šta kaže Đeno, "Bojan, kako se zove, Puzigaća" ... :lol:
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#2484 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

Charuga wrote:Šta kaže Đeno, "Bojan, kako se zove, Puzigaća" ... :lol:
bojani, bojanu kako se zove puzigaci :D
i na kraju kaze vojvodicu, brate moj cestitam jos jednom :D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2485 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by BHF_Manijak »

Pustite ba malo raju da se zajebaje, jer ne pamtim gori "vikend" sarajevskih premijerligasa. :mrgreen:
Mislim da je i samom Gandalfu ovo sega. On k'o Oda, kolateralna steta na kraju bi! :lol: :mrgreen:

@Charuga, zaboravio si CimErot i onaj vrhunski kraj "Brate moj ,cestitam". :lol: :mrgreen:
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#2486 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by north »

Je li se ikad desilo i da Željo i Sarajevo u dva dana mijenjaju trenere i da imaju qrčevu atmosferu :-) ...Ja ne pamtim, ovo je odron :D ....Mislim da je veći blam za moj klub zbog boljih pretpostavki za boljitak na svim poljima, ali isto tako mislim ako budemo pametni da ćemo se prije i lakše iščupati iz govana od komšija....Ali ako budemo pametni, do sada uglavnom nismo :skoljka:
User avatar
Capajebo
Posts: 22031
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#2487 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Capajebo »

Charuga wrote:Šta kaže Đeno, "Bojan, kako se zove, Puzigaća" ... :lol:
Reakcija prisutnih
Image
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#2488 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

Nisam to primjetio. Nije valjda rekao Cimerot .. :lol: :lol:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2489 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by -LIBERO- »

Al ne pamtim ovako miroljubivu atmosferu, k'o napuseni svi :D . Tacno osjeti se spoznaja koliko smo u ku-rcu i mi i vi, nemas ove druge prozvati za sta, kada su i tvoji odron teski. :mrgreen:
Napusena atmosfera skroz :lol:
User avatar
Capajebo
Posts: 22031
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#2490 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Capajebo »

north wrote:boljitak
sublimarne poruke
Illuminati confirmed!
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2491 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Sa Odovicem do titule. FKS1946
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#2492 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by north »

todd_smith wrote:Sa Odovicem do titule. FKS1946
Radije bih da se ugasimo :oops:
splinter
Posts: 8708
Joined: 08/10/2011 12:28

#2493 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by splinter »

-LIBERO- wrote:Al ne pamtim ovako miroljubivu atmosferu, k'o napuseni svi :D . Tacno osjeti se spoznaja koliko smo u ku-rcu i mi i vi, nemas ove druge prozvati za sta, kada su i tvoji odron teski. :mrgreen:
Napusena atmosfera skroz :lol:
Nije miroljubiva, al jest neka vrsta hipnoze, neka obrnuta nirvana, pa čovjek poravni, sve ti postane svejedno i onda se stiče utisak miroljubivosti, al jeste malo neobično, nema niskih zdarca, svi smo u behutu
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2494 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

north wrote:
todd_smith wrote:Sa Odovicem do titule. FKS1946
Radije bih da se ugasimo :oops:
zajebi ti to, najveci suk jos od ko zna kad bi bilo da potpisemo Odovica i da sa njim uzmemo kone u oba derbija i usput titulu.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2495 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

splinter wrote:
-LIBERO- wrote:Al ne pamtim ovako miroljubivu atmosferu, k'o napuseni svi :D . Tacno osjeti se spoznaja koliko smo u ku-rcu i mi i vi, nemas ove druge prozvati za sta, kada su i tvoji odron teski. :mrgreen:
Napusena atmosfera skroz :lol:
Nije miroljubiva, al jest neka vrsta hipnoze, neka obrnuta nirvana, pa čovjek poravni, sve ti postane svejedno i onda se stiče utisak miroljubivosti, al jeste malo neobično, nema niskih zdarca, svi smo u behutu
nije ni to nego nemamo sta da suknemo kad znamo da smo otvoreni i jedni i drugi zato svi sute :lol:
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#2496 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

sreca nema celikovih i slobodinih navijaca puno ovdje, onaj eberg, eborg jedini kolko tolko aktivan i phillie :D
hajde mezite nas :D
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2497 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by -LIBERO- »

Pa to. U nokauto i jedni i drugi, svak u svom uglu ringa, i manta nam se. :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2498 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Eborg ce se javiti samo po gradu Sarajevu da pljune :mrgreen: Ovi ostali sute jer ne znaju kako se osjeca kada si na "vrhu" pa degustiraju dok jos mogu :mrgreen:
User avatar
Capajebo
Posts: 22031
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#2499 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Capajebo »

Ko prvi dobije trenera, pocet ce podjebavati one druge :lol: :lol:
splinter
Posts: 8708
Joined: 08/10/2011 12:28

#2500 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by splinter »

A kako smo se samo prije mjesec dana krpili oko onog gola u širokom i onih linija, umal ban ne popih, bem ti linije, nego im li neko da postavi sliku Šiljka u raskopčanoj košulji, garant kone imaju u šteku negdje, a ne da mi se sada tražiti :mrgreen:
Locked