Poslao sam im dole da se ne slažem i kliknuo na onu strelicu dje mi stoji ''same link''.
Koliko treba njima da to isprave?
Vec sam 2 puta to radio do sada još nisam vidio rezultate.
Moderator: anex
snake c3 wrote:Nejasno mi je, malo prije odradima za one kompanije i telefon da upises i link od official stranice, i sve odardim dobro kad kažu nje tačno a link njihov i moj isti skroz. Pretraživanjem linka se dobiju isti rezultati![]()
Poslao sam im dole da se ne slažem i kliknuo na onu strelicu dje mi stoji ''same link''.
Koliko treba njima da to isprave?
Vec sam 2 puta to radio do sada još nisam vidio rezultate.
Kome trebam slati, na koju adresu? Da baš su me zakinuli i da otišao sam u expelled.Merengues wrote:snake c3 wrote:Nejasno mi je, malo prije odradima za one kompanije i telefon da upises i link od official stranice, i sve odardim dobro kad kažu nje tačno a link njihov i moj isti skroz. Pretraživanjem linka se dobiju isti rezultati![]()
Poslao sam im dole da se ne slažem i kliknuo na onu strelicu dje mi stoji ''same link''.
Koliko treba njima da to isprave?
Vec sam 2 puta to radio do sada još nisam vidio rezultate.
Ono dole što napišeš da se žališ nepije vode. Ako su te stvarno zakinuli i ako si otišao u expelled mode onda moraš odradit par screenshoteova i slati ticket
Ne znam,ja sam bio malo iznenadjen sto su mi dali,nisam maNsonjoooj wrote:Uradila odmah na pocetku rada, 12.09., stoji mi 100%![]()
Prvi ticket u vezi levela sam poslala 24.09. i u njemu se odvija sva komunikacija u vezi ovoga. Poslala im prije 2-3 dana opet ticket i objasnila im da sam frustrirana i ljuta. Medjutim, nisu jos nista odgovorili, ali stoji open. Maloprije sam im opet poslala da sam na 80% i da ocekujem level 2.
Uz duzno postovanje, prema svima vama na ovoj temi, ja naprosto vam ne mogu vjerovati da bez problema (vecih kao ja) uspijevate raditi i zaraditi koliko-toliko para. Inace nisam ovoliko uporna i ne mogu da se nacudim sto jos uvijek pokusavam.
Poslao sam pa ćemo vidjeti, al nisam screenshots, jbg zatvorio stranicu. Za ubuduće znam kako treba ako ništa.Smijeh2015 wrote:Help > File a ticket....
kako ja radim, kad mi se da....snake c3 wrote:Poslao sam pa ćemo vidjeti, al nisam screenshots, jbg zatvorio stranicu. Za ubuduće znam kako treba ako ništa.Smijeh2015 wrote:Help > File a ticket....
moraćeš malo podrobnije objasniti jer ja ništa nisam skontoZOCH wrote:izvinjavam se opet na glupim pitanjima... Da li ja mogu ikako spojiti pare koje sam samo radio preko crowdflowera sa clixsensom? Imam od ranije samo na crowdfloweru oko 30 dolara i to luta vec 2 mjeseca, i sad bih to ipak da povucem jer sam se nakliko za to, krv propiso. I da li sam ja se dobrooo zaj... jer ne mogu da te pare povucem ?
Trebalo bi da su ti pare vec na paypal-u ako je sve u redu. Eventualno za par minuta.ZOCH wrote:Pokusano jednom nije uspjelo, doduse sad sam whitdraw na svojoj kartici (sad se skontah da je moguce sto nije bio paypal na moje ime ? ) tad na pocetku nisam imao paypal ja... pa sam na drugo ime stavio. I to nije proslo. Sad sam povuko na svoj racun (vjerovatno ime i prezime se moraju podudarati) i koliko sam shvatio mozda ce i doci prvog... jer svakog prvog CF kao isplacuje. Ili sam ja to sve pogresno skonto
Haha i ja sam tako pogrijesioMerengues wrote:jel iko ovo radio
Answer survey questions about your phone
Znači bože ja uradim survey kad ono sve pogrešno odgovor na svako pitanje je life![]()
![]()
![]()
Znači bože
imas temu vec na klixu elance i ta sranja, tako da tamo razmjenjuj iskustva, post ti je prijavljenlimenka2014 wrote:Moj vam je savjet da se rijesite tih debilni sajtova clixsense,neobux i slicnih gluposti...Radite konkretne projekte kao freelanceri....Svako od vas poznaje barem nesto ili rad u photshopu,izradu loga,dobro poznaje engleski, ima smisla za pisanje itd itd ..Znaci uhvati te se toga .....Od ovih gluposti sto radite taskove na crowd to vam je sranje obicno za toliko potrosenog vremena a sicu zaradite ....Moje misljenje i dugogodisnje iskustvo ..Lp svima
I meneglitch wrote:ubjedio me
odustajem![]()