Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
snake c3
Posts: 485
Joined: 05/01/2013 21:06

#2476 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by snake c3 »

Nejasno mi je, malo prije odradima za one kompanije i telefon da upises i link od official stranice, i sve odardim dobro kad kažu nje tačno a link njihov i moj isti skroz. Pretraživanjem linka se dobiju isti rezultati :?

Poslao sam im dole da se ne slažem i kliknuo na onu strelicu dje mi stoji ''same link''.

Koliko treba njima da to isprave?

Vec sam 2 puta to radio do sada još nisam vidio rezultate. :?
Merengues
Posts: 1320
Joined: 06/05/2012 18:20

#2477 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by Merengues »

snake c3 wrote:Nejasno mi je, malo prije odradima za one kompanije i telefon da upises i link od official stranice, i sve odardim dobro kad kažu nje tačno a link njihov i moj isti skroz. Pretraživanjem linka se dobiju isti rezultati :?

Poslao sam im dole da se ne slažem i kliknuo na onu strelicu dje mi stoji ''same link''.

Koliko treba njima da to isprave?

Vec sam 2 puta to radio do sada još nisam vidio rezultate. :?

Ono dole što napišeš da se žališ nepije vode. Ako su te stvarno zakinuli i ako si otišao u expelled mode onda moraš odradit par screenshoteova i slati ticket
snake c3
Posts: 485
Joined: 05/01/2013 21:06

#2478 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by snake c3 »

Merengues wrote:
snake c3 wrote:Nejasno mi je, malo prije odradima za one kompanije i telefon da upises i link od official stranice, i sve odardim dobro kad kažu nje tačno a link njihov i moj isti skroz. Pretraživanjem linka se dobiju isti rezultati :?

Poslao sam im dole da se ne slažem i kliknuo na onu strelicu dje mi stoji ''same link''.

Koliko treba njima da to isprave?

Vec sam 2 puta to radio do sada još nisam vidio rezultate. :?

Ono dole što napišeš da se žališ nepije vode. Ako su te stvarno zakinuli i ako si otišao u expelled mode onda moraš odradit par screenshoteova i slati ticket
Kome trebam slati, na koju adresu? Da baš su me zakinuli i da otišao sam u expelled.
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#2479 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by dobojlija81 »

joooj wrote:
dobojlija81 wrote:
joooj wrote:Iluminati stoje iza ovoga. :mrgreen:

Image
jesi uradila onaj skill,anketu?Meni bilo vise muka dopisivat se sa njima i posaljem ih u pm al nekako bas i taj skill uradim i dobijem level 2,a prije toga na par sati dobijem od njih ono keep task sto bolje mogu standardna ona priča
Uradila odmah na pocetku rada, 12.09., stoji mi 100% :-)
Prvi ticket u vezi levela sam poslala 24.09. i u njemu se odvija sva komunikacija u vezi ovoga. Poslala im prije 2-3 dana opet ticket i objasnila im da sam frustrirana i ljuta. Medjutim, nisu jos nista odgovorili, ali stoji open. Maloprije sam im opet poslala da sam na 80% i da ocekujem level 2.

Uz duzno postovanje, prema svima vama na ovoj temi, ja naprosto vam ne mogu vjerovati da bez problema (vecih kao ja) uspijevate raditi i zaraditi koliko-toliko para. Inace nisam ovoliko uporna i ne mogu da se nacudim sto jos uvijek pokusavam. :lol:
Ne znam,ja sam bio malo iznenadjen sto su mi dali,nisam maNson :D majke mi,imam malo poganiji jezik samo :lol:
snake c3
Posts: 485
Joined: 05/01/2013 21:06

#2480 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by snake c3 »

Smijeh2015 wrote:Help > File a ticket....
Poslao sam pa ćemo vidjeti, al nisam screenshots, jbg zatvorio stranicu. Za ubuduće znam kako treba ako ništa.
User avatar
babaroga1x
Posts: 885
Joined: 29/04/2014 14:42

#2481 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by babaroga1x »

snake c3 wrote:
Smijeh2015 wrote:Help > File a ticket....
Poslao sam pa ćemo vidjeti, al nisam screenshots, jbg zatvorio stranicu. Za ubuduće znam kako treba ako ništa.
kako ja radim, kad mi se da....

copy paste njihovo objašnjenje
print screen priložim
sve linkove priložim
copy paste upute koje se ne slažu s njihovim objašnjenjem...

na crowdfloweru možeš pod help vidjeti status svih svojih ticketa, jesu ti odgovorili, što su rekli, jesu vratili accuracy, jesi dobio bonus ako su zaista zeznuli i sl...

u početku se svadjaj za svaki task jer ti je accuracy jako važan

poslije, kad natučeš preko 1000 taskova, razmisli jel ti se da, možda u medjuvremenu stigneš riješiti još deset taskova dok napišeš ticket...

Baba
User avatar
konahawaii
Posts: 1428
Joined: 11/09/2014 15:27

#2482 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by konahawaii »

ja necu vise da radim one keywords dok ne vidim neke bonuse od proslih :-x
User avatar
ZOCH
Posts: 253
Joined: 10/08/2014 23:32

#2483 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by ZOCH »

izvinjavam se opet na glupim pitanjima... Da li ja mogu ikako spojiti pare koje sam samo radio preko crowdflowera sa clixsensom? Imam od ranije samo na crowdfloweru oko 30 dolara i to luta vec 2 mjeseca, i sad bih to ipak da povucem jer sam se nakliko za to, krv propiso :). I da li sam ja se dobrooo zaj... jer ne mogu da te pare povucem ?
User avatar
ZOCH
Posts: 253
Joined: 10/08/2014 23:32

#2484 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by ZOCH »

dupli...
User avatar
glitch
Posts: 3420
Joined: 09/07/2014 03:07

#2485 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by glitch »

ZOCH wrote:izvinjavam se opet na glupim pitanjima... Da li ja mogu ikako spojiti pare koje sam samo radio preko crowdflowera sa clixsensom? Imam od ranije samo na crowdfloweru oko 30 dolara i to luta vec 2 mjeseca, i sad bih to ipak da povucem jer sam se nakliko za to, krv propiso :). I da li sam ja se dobrooo zaj... jer ne mogu da te pare povucem ?
moraćeš malo podrobnije objasniti jer ja ništa nisam skonto
gdje su ti te pare na kojoj stranici?
kako luta 2mjeseca
zašto ne možeš da povučeš?
User avatar
ZOCH
Posts: 253
Joined: 10/08/2014 23:32

#2486 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by ZOCH »

Pokusano jednom nije uspjelo, doduse sad sam whitdraw na svojoj kartici (sad se skontah da je moguce sto nije bio paypal na moje ime ? ) tad na pocetku nisam imao paypal ja... pa sam na drugo ime stavio. I to nije proslo. Sad sam povuko na svoj racun (vjerovatno ime i prezime se moraju podudarati) i koliko sam shvatio mozda ce i doci prvog... jer svakog prvog CF kao isplacuje. Ili sam ja to sve pogresno skonto :zzzz:
User avatar
mikrozadatak
Posts: 1429
Joined: 27/07/2014 10:52

#2487 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by mikrozadatak »

ZOCH wrote:Pokusano jednom nije uspjelo, doduse sad sam whitdraw na svojoj kartici (sad se skontah da je moguce sto nije bio paypal na moje ime ? ) tad na pocetku nisam imao paypal ja... pa sam na drugo ime stavio. I to nije proslo. Sad sam povuko na svoj racun (vjerovatno ime i prezime se moraju podudarati) i koliko sam shvatio mozda ce i doci prvog... jer svakog prvog CF kao isplacuje. Ili sam ja to sve pogresno skonto :zzzz:
Trebalo bi da su ti pare vec na paypal-u ako je sve u redu. Eventualno za par minuta.
A prvog ih prebacuju na tvoj račun u banci. Par dana nakon toga su u tvom džepu.
User avatar
ZOCH
Posts: 253
Joined: 10/08/2014 23:32

#2488 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by ZOCH »

na paypalu nisu, samo mi stoji uplata od clixsens-a (zato i pitam mogu li se kako sinhronizovati) a na CF pise pending... Kao i prvi put sto je bilo sa tudjim paypal accountom. Izvinite ako sam nebulozan :) :D
User avatar
glitch
Posts: 3420
Joined: 09/07/2014 03:07

#2489 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by glitch »

te prebacuješ pare s sajta > paypal
a paypal 1(og) > na karticu bez nadoknade
(može se i odmah povući na karticu ali onda se plaća 5$)

a na clixsensu ima neku pravilo ponedjeljak i petak
ček dok dodje neko ko prebacuje s clixsensa pa ti objasni
User avatar
ZOCH
Posts: 253
Joined: 10/08/2014 23:32

#2490 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by ZOCH »

Sa clixsens-a odlicno radi. prebacio pare, dosle pare na paypal. Medjutim, prijasnje pare koje nikako da dodju na paypal su sa crowdflowera gdje sam ja u samo pocetku poceo raditi taskove (nisam ni preko cega nego preko tog sajta samo) i tamo zaradio 30 ak dolara... Sad te pare nikako na paypal moj da dodju.
User avatar
mikrozadatak
Posts: 1429
Joined: 27/07/2014 10:52

#2491 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by mikrozadatak »

Mislim da ZOCH pod CF podrazumijeva elite.crowdflower
Rijetko igram tamo upravo radi ovih stvari, sjećam se da se dosta ljudi žalilo da su imali problema tamo. Te pare svakako neće propasti, moguce da trenutno imaju nekih problema. Ali ... dobri stari Neobux, kako volim kad mi prebaci lovu gotovo momentalno.
User avatar
AhmetShabo
Posts: 3051
Joined: 03/03/2011 09:12

#2492 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by AhmetShabo »

na clixu se prebacuju pare na paypal pon i petkom kao sto glitch napisa. A paypal svakog prvog u mjesecu prebacuje na tvoj racun sve te pare sto imaju na paypali i to DZABA. a ti ako hoces pare nekad u sredini mjeseca sa paypala na racun, onda paypal uzme 5 dolara sebi.
Merengues
Posts: 1320
Joined: 06/05/2012 18:20

#2493 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by Merengues »

jel iko ovo radio :D

Answer survey questions about your phone

Znači bože ja uradim survey kad ono sve pogrešno odgovor na svako pitanje je life :D :D :D

Znači bože :D
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#2494 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by Janjicar »

Merengues wrote:jel iko ovo radio :D

Answer survey questions about your phone

Znači bože ja uradim survey kad ono sve pogrešno odgovor na svako pitanje je life :D :D :D

Znači bože :D
Haha i ja sam tako pogrijesio :D
User avatar
ZOCH
Posts: 253
Joined: 10/08/2014 23:32

#2495 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by ZOCH »

vrlo moguce je i ovo sto Smijeh kaze, ali eto, sacekat cemo prvi pa vidjeti sta ce se desiti (negdje sam procitao da Elite prebacuje svakog prvog u mjesecu) Uglavnom, da vas ne peglam vise, hvala svima na strpljenju i odgovorima :)
:)
Merengues
Posts: 1320
Joined: 06/05/2012 18:20

#2496 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by Merengues »

ja sam potpuno batalio te tickete mrsko mi se peglat :D
Merengues
Posts: 1320
Joined: 06/05/2012 18:20

#2497 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by Merengues »

Ko još ima vremena da cita instrukcije :lol:

A nemam za što dobiti flag kad nisam dobio reward nego sam ujebo accuracy tako da :)

btw bacit cu im bombu ako mi zbog ove gluposti puknu flag :D
Last edited by Merengues on 11/11/2014 00:34, edited 1 time in total.
User avatar
AhmetShabo
Posts: 3051
Joined: 03/03/2011 09:12

#2498 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by AhmetShabo »

limenka2014 wrote:Moj vam je savjet da se rijesite tih debilni sajtova clixsense,neobux i slicnih gluposti...Radite konkretne projekte kao freelanceri....Svako od vas poznaje barem nesto ili rad u photshopu,izradu loga,dobro poznaje engleski, ima smisla za pisanje itd itd ..Znaci uhvati te se toga .....Od ovih gluposti sto radite taskove na crowd to vam je sranje obicno za toliko potrosenog vremena a sicu zaradite ....Moje misljenje i dugogodisnje iskustvo ..Lp svima
imas temu vec na klixu elance i ta sranja, tako da tamo razmjenjuj iskustva, post ti je prijavljen
User avatar
glitch
Posts: 3420
Joined: 09/07/2014 03:07

#2499 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by glitch »

ubjedio me
odustajem :cry: :run:
Merengues
Posts: 1320
Joined: 06/05/2012 18:20

#2500 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by Merengues »

glitch wrote:ubjedio me
odustajem :cry: :run:
I mene :-) :run:
Post Reply