Veliki Brat 2013
Moderator: anex
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#2477 Re: Veliki Brat 2013
Zar blizanci ne dolaze u paketu? Ako je jedan nominovan i drugi je, i obratno?klavirdžija wrote:Svi osim pobjednika, dakle ćetalja, jednog od blizanaca, Smoraje i tupAve.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66030
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2478 Re: Veliki Brat 2013
Ambrozija wrote:Zar blizanci ne dolaze u paketu? Ako je jedan nominovan i drugi je, i obratno?klavirdžija wrote:Svi osim pobjednika, dakle ćetalja, jednog od blizanaca, Smoraje i tupAve.
od sinoć su razdvojeni
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#2479 Re: Veliki Brat 2013
Ambrozija wrote:Zar blizanci ne dolaze u paketu? Ako je jedan nominovan i drugi je, i obratno?klavirdžija wrote:Svi osim pobjednika, dakle ćetalja, jednog od blizanaca, Smoraje i tupAve.
paket aranzman.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66030
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2480 Re: Veliki Brat 2013
kakva je ovo prostorija do ispovjedaonice,uvijek zaključana vrata?
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#2481 Re: Veliki Brat 2013
Vulkan, za potenciju i snagu muškarca. 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66030
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2482 Re: Veliki Brat 2013
gdje maja n. nestade?
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#2484 Re: Veliki Brat 2013
kakavdanakneiskustvu wrote:Ambrozija wrote:Zar blizanci ne dolaze u paketu? Ako je jedan nominovan i drugi je, i obratno?klavirdžija wrote:Svi osim pobjednika, dakle ćetalja, jednog od blizanaca, Smoraje i tupAve.
od sinoć su razdvojeni
a nisam znala, fino...
sta je to s majom nikolic?
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#2485 Re: Veliki Brat 2013
a domaci krompir, domacinski?
mrtva bi ga usta jela.
mrtva bi ga usta jela.
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2486 Re: Veliki Brat 2013
gdje nestade nikolićka?
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#2487 Re: Veliki Brat 2013
ostava bolan, kako nisi upratiokakavdanakneiskustvu wrote:kakva je ovo prostorija do ispovjedaonice,uvijek zaključana vrata?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66030
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2488 Re: Veliki Brat 2013
VenomousV wrote:ostava bolan, kako nisi upratiokakavdanakneiskustvu wrote:kakva je ovo prostorija do ispovjedaonice,uvijek zaključana vrata?
nisam,jbg,vidim da kad hoće ući moraju ko zvoniti šta li
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66030
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2489 Re: Veliki Brat 2013
kako nisu primijetili da nestade kuja maja?
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2491 Re: Veliki Brat 2013
a gdje puše? i zašto pojedinačno? ili i ovo nisam skonto 
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#2492 Re: Veliki Brat 2013
kako nisu? maloprije je soraja procitala obavjestenje od velikog brata da maja nikolic hoce da napusti kucu.kakavdanakneiskustvu wrote:kako nisu primijetili da nestade kuja maja?
edit: izgleda ipak da je bila foluska.
Last edited by didžej on 13/04/2013 23:51, edited 1 time in total.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66030
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2493 Re: Veliki Brat 2013
de balzac wrote:a gdje puše? i zašto pojedinačno? ili i ovo nisam skonto
imaju u dvorištu prostoriju,iza plavih vrata
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#2494 Re: Veliki Brat 2013
de balzac wrote:a gdje puše? i zašto pojedinačno? ili i ovo nisam skonto
puse u onom plavom u dvoristu, pojedinacno da ne bi bilo kakvih fatacina, skriveno jer ne smiju pokazat' cigarete na tv-u
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66030
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2495 Re: Veliki Brat 2013
didžej wrote:kako nisu? maloprije je soraja procitala obavjestenje od velikog brata da maja nikolic hoce da napusti kucu.kakavdanakneiskustvu wrote:kako nisu primijetili da nestade kuja maja?
edit: izgleda ipak da je bila foluska.
znam za to,ali ne i da je napustila
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2496 Re: Veliki Brat 2013
Maja N., žena koje nema 
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#2497 Re: Veliki Brat 2013
preuzela Neveninu ulogude balzac wrote:Maja N., žena koje nema
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66030
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2498 Re: Veliki Brat 2013
ko je ovaj sa žarkom?
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2499 Re: Veliki Brat 2013
Ambrozija wrote:preuzela Neveninu ulogude balzac wrote:Maja N., žena koje nema
Ambrozija, jes ti ovo na avataru
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#2500 Re: Veliki Brat 2013
Ko god da je, blizanac uživa u kontaktu prve vrste.
