Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#2477 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

klavirdžija wrote:Svi osim pobjednika, dakle ćetalja, jednog od blizanaca, Smoraje i tupAve.
Zar blizanci ne dolaze u paketu? Ako je jedan nominovan i drugi je, i obratno?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66030
Joined: 03/08/2010 19:04

#2478 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

Ambrozija wrote:
klavirdžija wrote:Svi osim pobjednika, dakle ćetalja, jednog od blizanaca, Smoraje i tupAve.
Zar blizanci ne dolaze u paketu? Ako je jedan nominovan i drugi je, i obratno?


od sinoć su razdvojeni
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#2479 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

Ambrozija wrote:
klavirdžija wrote:Svi osim pobjednika, dakle ćetalja, jednog od blizanaca, Smoraje i tupAve.
Zar blizanci ne dolaze u paketu? Ako je jedan nominovan i drugi je, i obratno?
:lol:

paket aranzman. :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66030
Joined: 03/08/2010 19:04

#2480 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

kakva je ovo prostorija do ispovjedaonice,uvijek zaključana vrata?
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#2481 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Vulkan, za potenciju i snagu muškarca. :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66030
Joined: 03/08/2010 19:04

#2482 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

gdje maja n. nestade?
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#2483 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Horor karaoke :? :?
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#2484 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Ambrozija wrote:
klavirdžija wrote:Svi osim pobjednika, dakle ćetalja, jednog od blizanaca, Smoraje i tupAve.
Zar blizanci ne dolaze u paketu? Ako je jedan nominovan i drugi je, i obratno?


od sinoć su razdvojeni

a nisam znala, fino... :)
sta je to s majom nikolic?
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#2485 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

a domaci krompir, domacinski? :D
mrtva bi ga usta jela. :thumbup:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2486 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

gdje nestade nikolićka?
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#2487 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

kakavdanakneiskustvu wrote:kakva je ovo prostorija do ispovjedaonice,uvijek zaključana vrata?
ostava bolan, kako nisi upratio :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66030
Joined: 03/08/2010 19:04

#2488 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

VenomousV wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:kakva je ovo prostorija do ispovjedaonice,uvijek zaključana vrata?
ostava bolan, kako nisi upratio :D



nisam,jbg,vidim da kad hoće ući moraju ko zvoniti šta li
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66030
Joined: 03/08/2010 19:04

#2489 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

kako nisu primijetili da nestade kuja maja?
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#2490 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

...
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2491 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

a gdje puše? i zašto pojedinačno? ili i ovo nisam skonto :roll:
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#2492 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

kakavdanakneiskustvu wrote:kako nisu primijetili da nestade kuja maja?
kako nisu? maloprije je soraja procitala obavjestenje od velikog brata da maja nikolic hoce da napusti kucu.

edit: izgleda ipak da je bila foluska. :-?
Last edited by didžej on 13/04/2013 23:51, edited 1 time in total.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66030
Joined: 03/08/2010 19:04

#2493 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

de balzac wrote:a gdje puše? i zašto pojedinačno? ili i ovo nisam skonto :roll:



imaju u dvorištu prostoriju,iza plavih vrata
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#2494 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

de balzac wrote:a gdje puše? i zašto pojedinačno? ili i ovo nisam skonto :roll:

puse u onom plavom u dvoristu, pojedinacno da ne bi bilo kakvih fatacina, skriveno jer ne smiju pokazat' cigarete na tv-u
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66030
Joined: 03/08/2010 19:04

#2495 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

didžej wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:kako nisu primijetili da nestade kuja maja?
kako nisu? maloprije je soraja procitala obavjestenje od velikog brata da maja nikolic hoce da napusti kucu.

edit: izgleda ipak da je bila foluska. :-?



znam za to,ali ne i da je napustila
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2496 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

Maja N., žena koje nema :D
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#2497 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

de balzac wrote:Maja N., žena koje nema :D
preuzela Neveninu ulogu :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66030
Joined: 03/08/2010 19:04

#2498 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

ko je ovaj sa žarkom?
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2499 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

Ambrozija wrote:
de balzac wrote:Maja N., žena koje nema :D
preuzela Neveninu ulogu :D

Ambrozija, jes ti ovo na avataru :razz:
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#2500 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Ko god da je, blizanac uživa u kontaktu prve vrste.
Locked