oteto pokletoIt_is_a_Leclerc wrote:I Turska. Jbte, ljudi imaju Ašika, Erdena, Ilyasovu, Turkoglua, Gunlera, Preldžića, Arslana i uspiju upisati ekspresna 3 poraza. Da živ čovjek ne vjeruje.PriNc_ba wrote:al rusija spakovala kofere4 poraza tito mili
Eurobasket 2013 u Sloveniji
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- velikibrnjo
- Posts: 948
- Joined: 26/05/2009 12:11
#2476 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2477 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
jasko_ba wrote:Skok nam je kljucan, nazalost opet nas tu spasavaju i teletovic i zeko sa svojih 185 cm
pa teletović bi i trebao biti dobar u skoku
-
The 51st State
- Posts: 16743
- Joined: 12/01/2008 12:06
#2478 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
kako nam malo fali za velike domete, znaci jos po jedan klasan bek i centar, bila bi to repka i za vise od drugog kruga. ovako treba cekati da ova djeca nadodju i nadati se da ce sloboda dita i spars nastaviti izbacivati igrace.
Last edited by The 51st State on 08/09/2013 16:57, edited 1 time in total.
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2479 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Dajte nam sutra opet ovog Cerebucha da sudi. Čovjek je inspirativan očito. 
- Logovan
- Posts: 102721
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2480 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Jao kakva fantastična pobjeda, kakva borba, kakva želja, kakvo htijenje. Pa ovo je za svaku pohvalu. Čestitam našim reprezentativcima, kao i Petroviću na ovoj pobjedi.
OVAKO SE BORI ZA DRES BOSNE I HERCEGOVINE! OVAKO HOĆU DA SE BORITE SVAKU UTAKMICU! OVAKO NASTAVITE DA IGRATE!
Protiv Litvanije odigrajte borbeno, vala ne moramo pobijediti. Igrati opušteno, bez opterećenja a šta znaš, možda sami sebe iznenadimo pa ih pobijedimo.
Sve je moguće.
Sudiji se najebem mile majke za onakve greške. Sad plači zajedno sa Makedoncima zbog izgubljene utakmice.
OVAKO SE BORI ZA DRES BOSNE I HERCEGOVINE! OVAKO HOĆU DA SE BORITE SVAKU UTAKMICU! OVAKO NASTAVITE DA IGRATE!
Protiv Litvanije odigrajte borbeno, vala ne moramo pobijediti. Igrati opušteno, bez opterećenja a šta znaš, možda sami sebe iznenadimo pa ih pobijedimo.
Sudiji se najebem mile majke za onakve greške. Sad plači zajedno sa Makedoncima zbog izgubljene utakmice.
- PriNc_ba
- Posts: 5924
- Joined: 07/08/2009 12:28
#2481 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
jaMustang1 wrote:Neko je u prve dvije utakmice napisao da se Avdic ne uzbudjuje i ne slavi kad damo kos
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2482 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Pa nisi ja sam rekao da se nema radi cega uzbudjivati kad smo sve gubili .. Je'l se i sad ne uzbudjuje ? 
- Asamoah Gyan
- Posts: 480
- Joined: 13/06/2010 19:25
- Location: Sarajevo
#2483 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Svaka čast! Nemam riječi. Kad se Mirza diže za onu prelomnu tricu isto Dankan oca mi, glavom u plafon sam udario. NIhad nevjerovatna energija i igra na svakom pedlju terena, Wright pod sihrama ali skoči čovjek haman 15 puta, uze onu lotpu kod linije za 3, rukama je zakačio ona zastave što vise u dvorani
ludilo. Sutra šta god da bude, svaka čast, ponosan sam.
-
jahjah
- Posts: 155
- Joined: 18/08/2009 22:35
#2484 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
nemoj na KikanovicaThe 51st State wrote:kako nam malo fali za velike domete, znaci jos po jedan klasan bek i centar, bila bi to repka i za vise od drugog kruga. ovako treba cekati da ova djeca nadoci i nadati se da ce sloboda dita i spars nastaviti izbacivati igrace.
- PriNc_ba
- Posts: 5924
- Joined: 07/08/2009 12:28
#2485 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
pa kako nisam... bilo je priblizavanja na 7-8 razlike npr protiv srbije gdje smo branili ekstra 3-4 napada njihova i poentirali brzo pa cak i trojke zabijali a kod lika komentarisanje isto bilo i to me iznerviralo. proslu dobar a ovu odlicanMustang1 wrote:Pa nisi ja sam rekao da se nema radi cega uzbudjivati kad smo sve gubili .. Je'l se i sad ne uzbudjuje ?
- Tup-zvek-skajlaf
- Posts: 160
- Joined: 18/03/2010 21:56
- Location: 25.15 N 55.18 E
#2486 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Valja za sat navijati za Srbiju, dokle je to doslo
Hajde Bavcicu sutra, razvali one blizance, napravi im threesome
Hajde Bavcicu sutra, razvali one blizance, napravi im threesome
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2487 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Kikanovic je jedini koji igra solidno svaku utakmicu .. KOnstantan je svaku utakmicu
-
The 51st State
- Posts: 16743
- Joined: 12/01/2008 12:06
#2488 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
uredu je kikanovic, cisto zbog sirine...jahjah wrote:nemoj na KikanovicaThe 51st State wrote:kako nam malo fali za velike domete, znaci jos po jedan klasan bek i centar, bila bi to repka i za vise od drugog kruga. ovako treba cekati da ova djeca nadoci i nadati se da ce sloboda dita i spars nastaviti izbacivati igrace.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2489 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Tup-zvek-skajlaf wrote:Valja za sat navijati za Srbiju, dokle je to doslo![]()
Hajde Bavcicu sutra, razvali one blizance, napravi im threesome
što za srbiju?
- Edin H.
- Posts: 53548
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#2490 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Mustang1 wrote:Kikanovic je jedini koji igra solidno svaku utakmicu .. KOnstantan je svaku utakmicu
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#2491 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
pa boša tanjević bi još gore reagovao na one sudijske......Mali_Vuk wrote:Odlična utakmica, štono b' se reklo, za sladokusceČestitke našim momcima
Aco je možda pogriješio prilikom onih reakcija, ali to ipak govori koliko mu je stalo do ovog što radi i do ove ekipe. Obraz sačuvan, idemo dalje
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#2492 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
A Nihad?Mustang1 wrote:Kikanovic je jedini koji igra solidno svaku utakmicu .. KOnstantan je svaku utakmicu
- xXBl0odXx
- Posts: 508
- Joined: 28/04/2009 00:17
- Location: Sarajevo
- Contact:
#2493 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Kikanovic je danas pogodio kljucna 4 poena na samom kraju utakmice i prekjucer protiv crne gore je postigo onu daleku dvicu kod jedan razlike na dvije minute do kraja. Razmislite malo 
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2494 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Pa vi recite da su narušeni odnosi u repkiSelektor reprezentacije BiH u košarci na kraju konferencije za novinare poljubio najboljeg igrača utakmice, Mirzu Teletovića.
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#2495 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
motorola01 wrote:Reci joj(cudnoj gospodji iz FIBA-e) "bojim se da te nista nisam pit`o ":lol:Edin H. wrote:Sta ono rece Mirza Edinu Avdicu?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2496 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
kisni indijanac wrote:motorola01 wrote:Reci joj(cudnoj gospodji iz FIBA-e) "bojim se da te nista nisam pit`o ":lol:Edin H. wrote:Sta ono rece Mirza Edinu Avdicu?
spomenu avdić i nadrealiste čini mi se poslije mirze
-
pOZz
- Posts: 1865
- Joined: 22/10/2007 18:01
- Location: Sarajevo
#2497 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ja nešto ne vjerujem da Crnogorci mogu do ijedne pobjede do kraja.
U krugu sa Latvijom i Makedonijom, mi nemamo šanse.
U krugu sa Latvijom i Makedonijom, mi nemamo šanse.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#2498 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Nemamo. Zato i kazem da bi bilo super da CG upise jednu pobjedu jer smo sa njima+6pOZz wrote:Ja nešto ne vjerujem da Crnogorci mogu do ijedne pobjede do kraja.
U krugu sa Latvijom i Makedonijom, mi nemamo šanse.
Ipak to su sve digitron varijante. Dva uslova su kljucna
1. Pobijediti Litvaniju ili 2. Da Latvija izgubi dvije pa da se poslozi
-
Hedg
- Posts: 871
- Joined: 24/07/2012 03:27
- Location: Sarajevo
- Edin H.
- Posts: 53548
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#2500 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Muhamed Đakmić wrote:A Nihad?Mustang1 wrote:Kikanovic je jedini koji igra solidno svaku utakmicu .. KOnstantan je svaku utakmicu

