Eurobasket 2013 u Sloveniji

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
velikibrnjo
Posts: 948
Joined: 26/05/2009 12:11

#2476 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by velikibrnjo »

It_is_a_Leclerc wrote:
PriNc_ba wrote:al rusija spakovala kofere :-) 4 poraza tito mili :oops:
I Turska. Jbte, ljudi imaju Ašika, Erdena, Ilyasovu, Turkoglua, Gunlera, Preldžića, Arslana i uspiju upisati ekspresna 3 poraza. Da živ čovjek ne vjeruje.
oteto pokleto :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#2477 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kakavdanakneiskustvu »

jasko_ba wrote:Skok nam je kljucan, nazalost opet nas tu spasavaju i teletovic i zeko sa svojih 185 cm :-)


pa teletović bi i trebao biti dobar u skoku
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#2478 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by The 51st State »

kako nam malo fali za velike domete, znaci jos po jedan klasan bek i centar, bila bi to repka i za vise od drugog kruga. ovako treba cekati da ova djeca nadodju i nadati se da ce sloboda dita i spars nastaviti izbacivati igrace.
Last edited by The 51st State on 08/09/2013 16:57, edited 1 time in total.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2479 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by It_is_a_Leclerc »

Dajte nam sutra opet ovog Cerebucha da sudi. Čovjek je inspirativan očito. :D
User avatar
Logovan
Posts: 102721
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2480 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Logovan »

Jao kakva fantastična pobjeda, kakva borba, kakva želja, kakvo htijenje. Pa ovo je za svaku pohvalu. Čestitam našim reprezentativcima, kao i Petroviću na ovoj pobjedi.

OVAKO SE BORI ZA DRES BOSNE I HERCEGOVINE! OVAKO HOĆU DA SE BORITE SVAKU UTAKMICU! OVAKO NASTAVITE DA IGRATE!

Protiv Litvanije odigrajte borbeno, vala ne moramo pobijediti. Igrati opušteno, bez opterećenja a šta znaš, možda sami sebe iznenadimo pa ih pobijedimo. :D Sve je moguće.

Sudiji se najebem mile majke za onakve greške. Sad plači zajedno sa Makedoncima zbog izgubljene utakmice.
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#2481 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by PriNc_ba »

Mustang1 wrote:Neko je u prve dvije utakmice napisao da se Avdic ne uzbudjuje i ne slavi kad damo kos :D
ja :D nisam nista slagao :)
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#2482 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mustang1 »

Pa nisi ja sam rekao da se nema radi cega uzbudjivati kad smo sve gubili .. Je'l se i sad ne uzbudjuje ? :D
User avatar
Asamoah Gyan
Posts: 480
Joined: 13/06/2010 19:25
Location: Sarajevo

#2483 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Asamoah Gyan »

Svaka čast! Nemam riječi. Kad se Mirza diže za onu prelomnu tricu isto Dankan oca mi, glavom u plafon sam udario. NIhad nevjerovatna energija i igra na svakom pedlju terena, Wright pod sihrama ali skoči čovjek haman 15 puta, uze onu lotpu kod linije za 3, rukama je zakačio ona zastave što vise u dvorani :D ludilo. Sutra šta god da bude, svaka čast, ponosan sam.
jahjah
Posts: 155
Joined: 18/08/2009 22:35

#2484 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by jahjah »

The 51st State wrote:kako nam malo fali za velike domete, znaci jos po jedan klasan bek i centar, bila bi to repka i za vise od drugog kruga. ovako treba cekati da ova djeca nadoci i nadati se da ce sloboda dita i spars nastaviti izbacivati igrace.
nemoj na Kikanovica :oops:
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#2485 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by PriNc_ba »

Mustang1 wrote:Pa nisi ja sam rekao da se nema radi cega uzbudjivati kad smo sve gubili .. Je'l se i sad ne uzbudjuje ? :D
pa kako nisam... bilo je priblizavanja na 7-8 razlike npr protiv srbije gdje smo branili ekstra 3-4 napada njihova i poentirali brzo pa cak i trojke zabijali a kod lika komentarisanje isto bilo i to me iznerviralo. proslu dobar a ovu odlican :thumbup: ali realno treba znati da i kad se gubi treba nekad malo podici ton i prokomentarisati nesto zanimljivo a ne samo ko da indonezija - kuvajt igraju :D
User avatar
Tup-zvek-skajlaf
Posts: 160
Joined: 18/03/2010 21:56
Location: 25.15 N 55.18 E

#2486 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Tup-zvek-skajlaf »

Valja za sat navijati za Srbiju, dokle je to doslo :skoljka:

Hajde Bavcicu sutra, razvali one blizance, napravi im threesome :razz:
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#2487 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mustang1 »

Kikanovic je jedini koji igra solidno svaku utakmicu .. KOnstantan je svaku utakmicu
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#2488 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by The 51st State »

jahjah wrote:
The 51st State wrote:kako nam malo fali za velike domete, znaci jos po jedan klasan bek i centar, bila bi to repka i za vise od drugog kruga. ovako treba cekati da ova djeca nadoci i nadati se da ce sloboda dita i spars nastaviti izbacivati igrace.
nemoj na Kikanovica :oops:
uredu je kikanovic, cisto zbog sirine...
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#2489 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kakavdanakneiskustvu »

Tup-zvek-skajlaf wrote:Valja za sat navijati za Srbiju, dokle je to doslo :skoljka:

Hajde Bavcicu sutra, razvali one blizance, napravi im threesome :razz:


što za srbiju?
User avatar
Edin H.
Posts: 53548
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2490 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Edin H. »

Mustang1 wrote:Kikanovic je jedini koji igra solidno svaku utakmicu .. KOnstantan je svaku utakmicu
:thumbup:
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#2491 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kisni indijanac »

Mali_Vuk wrote:Odlična utakmica, štono b' se reklo, za sladokusce :D Čestitke našim momcima :thumbup: Aco je možda pogriješio prilikom onih reakcija, ali to ipak govori koliko mu je stalo do ovog što radi i do ove ekipe. Obraz sačuvan, idemo dalje :bih:
pa boša tanjević bi još gore reagovao na one sudijske......
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#2492 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Muhamed Đakmić »

Mustang1 wrote:Kikanovic je jedini koji igra solidno svaku utakmicu .. KOnstantan je svaku utakmicu
A Nihad? :D
User avatar
xXBl0odXx
Posts: 508
Joined: 28/04/2009 00:17
Location: Sarajevo
Contact:

#2493 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by xXBl0odXx »

Kikanovic je danas pogodio kljucna 4 poena na samom kraju utakmice i prekjucer protiv crne gore je postigo onu daleku dvicu kod jedan razlike na dvije minute do kraja. Razmislite malo 8)
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2494 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by It_is_a_Leclerc »

Selektor reprezentacije BiH u košarci na kraju konferencije za novinare poljubio najboljeg igrača utakmice, Mirzu Teletovića.
Pa vi recite da su narušeni odnosi u repki :D
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#2495 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kisni indijanac »

motorola01 wrote:
Edin H. wrote:Sta ono rece Mirza Edinu Avdicu?
Reci joj(cudnoj gospodji iz FIBA-e) "bojim se da te nista nisam pit`o ":lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#2496 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kakavdanakneiskustvu »

kisni indijanac wrote:
motorola01 wrote:
Edin H. wrote:Sta ono rece Mirza Edinu Avdicu?
Reci joj(cudnoj gospodji iz FIBA-e) "bojim se da te nista nisam pit`o ":lol:


spomenu avdić i nadrealiste čini mi se poslije mirze
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#2497 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by pOZz »

Ja nešto ne vjerujem da Crnogorci mogu do ijedne pobjede do kraja.

U krugu sa Latvijom i Makedonijom, mi nemamo šanse.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#2498 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by skenderija04 »

pOZz wrote:Ja nešto ne vjerujem da Crnogorci mogu do ijedne pobjede do kraja.

U krugu sa Latvijom i Makedonijom, mi nemamo šanse.
Nemamo. Zato i kazem da bi bilo super da CG upise jednu pobjedu jer smo sa njima+6

Ipak to su sve digitron varijante. Dva uslova su kljucna

1. Pobijediti Litvaniju ili 2. Da Latvija izgubi dvije pa da se poslozi
Hedg
Posts: 871
Joined: 24/07/2012 03:27
Location: Sarajevo

#2499 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Hedg »

Image
User avatar
Edin H.
Posts: 53548
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2500 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Edin H. »

Muhamed Đakmić wrote:
Mustang1 wrote:Kikanovic je jedini koji igra solidno svaku utakmicu .. KOnstantan je svaku utakmicu
A Nihad? :D

:D :-)
Locked