Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
juventus
- Posts: 1098
- Joined: 26/05/2008 03:03
#2476 Re: Juventus FC
Bit će nezgodno večeras bez Marchisia, jednog od najboljih igrača Serie A u dosadašnjem dijelu sezone, al nema veze, idemo se nadigravati.
Vjerujem u pobjedu, mada ni remi nije loš rezultat.
Vjerujem u pobjedu, mada ni remi nije loš rezultat.
- Bianconeri1988
- Posts: 3650
- Joined: 03/02/2011 12:12
- Location: Šeher sevdaha
#2477 Re: Juventus FC
Večeras je i bod odličan.
Oni će igrati na kontre, zato vjerujem da ćemo početi malo opreznije utakmicu i da će ovo biti prva ove sezone koju ćemo igrati na rezultat, a ne na pobjedu.
Oni će igrati na kontre, zato vjerujem da ćemo početi malo opreznije utakmicu i da će ovo biti prva ove sezone koju ćemo igrati na rezultat, a ne na pobjedu.
- Bianconeri1988
- Posts: 3650
- Joined: 03/02/2011 12:12
- Location: Šeher sevdaha
#2478 Re: Juventus FC
Cavani ne igra večeras.
Mi bez Principina oni bez Cavanija, snage izjednačene...
Mi bez Principina oni bez Cavanija, snage izjednačene...
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2479 Re: Juventus FC
Falit će Marchisio, definitivno, jer je u sjajnoj formi, ali vjerujem da će kvalitetno biti zamjenjen. Nadam se dobroj partiji Bonuccija, nažalost, sklon je kiksevima zadnjih nekoliko utakmica. Potpuno mi je nejasna situacija oko Lavezzija, jel čovjek dobio žuti u zadnjoj utakmici ili nije!? Prema zadnjim informacijama, Cavani propušta utakmicu zbog povrede u Bergamu. Sve u svemu pakleno će biti večeras na San Paolu, ali očekujem da nastavimo niz bez poraza.
Evo sad pročitah, ni Inler nije siguran, napustio posljednji trening.
Sretno Juventini, forza Juve!
Evo sad pročitah, ni Inler nije siguran, napustio posljednji trening.
Sretno Juventini, forza Juve!
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#2481 Re: Juventus FC
sta je sa krasicem, jel on otpisan ili je u sukobu sa conteom
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#2482 Re: Juventus FC
Mora nauciti talijanski i osisati se da vidi gdje su granice terenaManic Psycho wrote:sta je sa krasicem, jel on otpisan ili je u sukobu sa conteom
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#2483 Re: Juventus FC
osisace njega conteCyrax wrote:Mora nauciti talijanski i osisati se da vidi gdje su granice terenaManic Psycho wrote:sta je sa krasicem, jel on otpisan ili je u sukobu sa conteom
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2484 Re: Juventus FC
Veceras ciscenje smeca na San Paolu i nova tri boda na nasem kontu tako da idemo na uvjerljivih +4 ispred Milana i Udinesea.
Fali Marchisio ali bi ga mogao zamjeniti Vidal a Vidalovo mjesto(vise defanzivno) bi mogao popuniti strpljivi Pazienza
Kako god Conte najbolje zna
Senza di te non andremo lontano,
Antonio Conte e il nostro capitano...
Forza Juve, Forza Conte!!!
p.s.
Utakmica ce biti na ArenaSport 1.
Fali Marchisio ali bi ga mogao zamjeniti Vidal a Vidalovo mjesto(vise defanzivno) bi mogao popuniti strpljivi Pazienza
Senza di te non andremo lontano,
Antonio Conte e il nostro capitano...
Forza Juve, Forza Conte!!!
p.s.
Utakmica ce biti na ArenaSport 1.
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#2485 Re: Juventus FC
Mrtvi Bonnuci 
- Jeff Bingham
- Posts: 1272
- Joined: 06/09/2011 19:45
#2486 Re: Juventus FC
dovdje si upravu bio2407 wrote:Veceras ciscenje smeca na San Paolu ..
-
hau jes no
- Posts: 1365
- Joined: 28/09/2009 14:22
#2487 Re: Juventus FC
napolija na san paolu ne može dobit barcelona a da ih dobije juventus.. 
- East_side
- Posts: 4059
- Joined: 11/11/2011 01:35
- Location: Dovoljno blizu
#2488 Re: Juventus FC
joj lude tekme
Odličan come-back Juventusa
samo da izdrže do kraja, možda čak i zabiju pobjedonosni za potpuni preokret
Odličan come-back Juventusa
samo da izdrže do kraja, možda čak i zabiju pobjedonosni za potpuni preokret
- vejza00
- Posts: 1438
- Joined: 08/08/2011 11:14
#2490 Re: Juventus FC
sve mogu shvatiti al da se ponasaju ovako sugavo prema svojoj najvecoj legendi i da mu daju ovako 2 min kad nema se sta vise uraditi to je sramota
- East_side
- Posts: 4059
- Joined: 11/11/2011 01:35
- Location: Dovoljno blizu
#2491 Re: Juventus FC
Legenda ima 37 godina i ja, s druge strane, ne mogu shvatiti da se on još uvijek aktivno bavi fudbalom.vejza00 wrote:sve mogu shvatiti al da se ponasaju ovako sugavo prema svojoj najvecoj legendi i da mu daju ovako 2 min kad nema se sta vise uraditi to je sramota
Nije tu ništa ni čudno ni šugavo
Njemu svaka čast za sve
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#2492 Re: Juventus FC
Ko ne moze da trci taj ne moze da igra - Ivica Osimvejza00 wrote:sve mogu shvatiti al da se ponasaju ovako sugavo prema svojoj najvecoj legendi i da mu daju ovako 2 min kad nema se sta vise uraditi to je sramota
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#2493 Re: Juventus FC
ako nemas nista pametno reci bolje suti,vejza00 wrote:sve mogu shvatiti al da se ponasaju ovako sugavo prema svojoj najvecoj legendi i da mu daju ovako 2 min kad nema se sta vise uraditi to je sramota
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2494 Re: Juventus FC
Kakva psiha, kakav Juve u drugom poluvremenu
Sta li im je Conte uradio na poluvremenu da onako grizu. Svaka mu cast.
Proslih sezona bi nakon ona dva komada primili jos jedno 3, a sad smo dva puta zaostajali po 2 razlike i smogli smo snage da izvucemo bod a po prilikama u 2. poluvremenu mogli smo i sva tri.
Forza Juve!!!
Sta li im je Conte uradio na poluvremenu da onako grizu. Svaka mu cast.
Proslih sezona bi nakon ona dva komada primili jos jedno 3, a sad smo dva puta zaostajali po 2 razlike i smogli smo snage da izvucemo bod a po prilikama u 2. poluvremenu mogli smo i sva tri.
Forza Juve!!!
-
juventus
- Posts: 1098
- Joined: 26/05/2008 03:03
#2495 Re: Juventus FC
Moli smo i do pobjede da je ueo nekog ofanzivnog umjesto Pazienze kada smo se zahuktali, al dobro je i ovako.
Napoli osim fulanog penala, nije imao ni jednu šansum osim golova. Sve što su šutnli, ušlo je. Juve je prijetio i mimo golova. Iako su rezultatski stalno vodili, statistikom i igrom Juve je bio dosta bolji.
Idemo daljem samo hrabro Conte Capitano!
Napoli osim fulanog penala, nije imao ni jednu šansum osim golova. Sve što su šutnli, ušlo je. Juve je prijetio i mimo golova. Iako su rezultatski stalno vodili, statistikom i igrom Juve je bio dosta bolji.
Idemo daljem samo hrabro Conte Capitano!
- ganjeta
- Posts: 9542
- Joined: 09/03/2010 02:36
- Location: Joint Union
#2496 Re: Juventus FC
Prvi dio tekme Napoli ih ubio igrom, a Bogami i golovima, Juve se nije vidio. Nikad me neće biti jasne one situacije kod penala, ono se dešava gotovo pri svakom pucanju penala da neko od igrača udje ranije, ali samo pojedine sudije ponove izvodjenje penala, zašto?
Drugo poluvrijeme Juve bolji dosta, mogli su i do pobjede, sve u svemu odlična tekma i X je najrealniji. Za razliku od utakmice Arsenal - City ovo je bio fudbal sa druge planete.
Juve me iznenadio, mnogo su dobri na momete.
Drugo poluvrijeme Juve bolji dosta, mogli su i do pobjede, sve u svemu odlična tekma i X je najrealniji. Za razliku od utakmice Arsenal - City ovo je bio fudbal sa druge planete.
Juve me iznenadio, mnogo su dobri na momete.
- Bianconeri1988
- Posts: 3650
- Joined: 03/02/2011 12:12
- Location: Šeher sevdaha
#2497 Re: Juventus FC
Najteže gostovanje smo prošli.
Koliko je bitan ovaj bod tek će se vidjeti na kraju sezone. S obzirom na tok utakmice ovaj bod je ravan pobjedi, ovo će dati veliki štimung ekipi i svakako povečati samopouzdanje svim igračim.
Zvučat će pretenciozno, ali trenutno smo najbolji tim u Italiji.
MAGICA JUVENTUS!
Koliko je bitan ovaj bod tek će se vidjeti na kraju sezone. S obzirom na tok utakmice ovaj bod je ravan pobjedi, ovo će dati veliki štimung ekipi i svakako povečati samopouzdanje svim igračim.
Zvučat će pretenciozno, ali trenutno smo najbolji tim u Italiji.
MAGICA JUVENTUS!
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2498 Re: Juventus FC
Jel se sjeća neko poništenog gola Matrija iz offsidea u drugom poluvremenu?
Ma bod ko kuća, idemo na Cesenu i tu je bitno dobro odigrati, superiorno, bez mogućnosti bilo kakvog kiksa, tek tad će ovaj bod imati pravu vrijednost.
Forza Conte!
Forza Juve!
Ma bod ko kuća, idemo na Cesenu i tu je bitno dobro odigrati, superiorno, bez mogućnosti bilo kakvog kiksa, tek tad će ovaj bod imati pravu vrijednost.
Forza Conte!
Forza Juve!
- vejza00
- Posts: 1438
- Joined: 08/08/2011 11:14
#2499 Re: Juventus FC
slazem se ja s tim al u prosle dvije godine iaquinta i amauri su imali dosta vecu minutazu od del piera, a on i sa svojih 35 god je bio bolji od njih a naravno po mom misljenu i trezeguet je bolji od njih, a ne namjeravam se svadjat sa vama samo iznosim svoje misljenje,a zaneti i giggs pokazuju da se moze trcati i u kasnim 30-tim, a stvarno vjerujem da je igrao i imao vise povjerenja i danas dan bi mogao odigrad alex 15-20 min u visokom ritmu svake utakmice naravno sa klupe da udjeCyrax wrote:Ko ne moze da trci taj ne moze da igra - Ivica Osimvejza00 wrote:sve mogu shvatiti al da se ponasaju ovako sugavo prema svojoj najvecoj legendi i da mu daju ovako 2 min kad nema se sta vise uraditi to je sramota
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#2500 Re: Juventus FC
alex je alex, on je institucija
i ja se slažem da bi zasigurno mogao igrati 15-20, pa čak i više minuta na najvećem mogućem nivou
međutim poznavajući koliko njega ipak cijene u juventusu (mada se to nama sad ne čini da je tako ali jeste), mislim da ima i njegove uloge u svemu tome što ne igra, jer ne vjerujem da on i conte ne razgovaraju o tome i zajedno donesu najbolju odluku/e šta je najbolje za tim, a alex je uvijek bio timski igrač
neka je on nama živ i zdrav, ali dok ovako ide bolje nek i ne igra, dosta je on dao nama u prošlosti, vrijeme je da malo i odmori a da pare kaplju u džep
i ja se slažem da bi zasigurno mogao igrati 15-20, pa čak i više minuta na najvećem mogućem nivou
međutim poznavajući koliko njega ipak cijene u juventusu (mada se to nama sad ne čini da je tako ali jeste), mislim da ima i njegove uloge u svemu tome što ne igra, jer ne vjerujem da on i conte ne razgovaraju o tome i zajedno donesu najbolju odluku/e šta je najbolje za tim, a alex je uvijek bio timski igrač
neka je on nama živ i zdrav, ali dok ovako ide bolje nek i ne igra, dosta je on dao nama u prošlosti, vrijeme je da malo i odmori a da pare kaplju u džep
