Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
juventus
Posts: 1098
Joined: 26/05/2008 03:03

#2476 Re: Juventus FC

Post by juventus »

Bit će nezgodno večeras bez Marchisia, jednog od najboljih igrača Serie A u dosadašnjem dijelu sezone, al nema veze, idemo se nadigravati.

Vjerujem u pobjedu, mada ni remi nije loš rezultat.
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#2477 Re: Juventus FC

Post by Bianconeri1988 »

Večeras je i bod odličan.

Oni će igrati na kontre, zato vjerujem da ćemo početi malo opreznije utakmicu i da će ovo biti prva ove sezone koju ćemo igrati na rezultat, a ne na pobjedu.
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#2478 Re: Juventus FC

Post by Bianconeri1988 »

Cavani ne igra večeras.

Mi bez Principina oni bez Cavanija, snage izjednačene...
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2479 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Falit će Marchisio, definitivno, jer je u sjajnoj formi, ali vjerujem da će kvalitetno biti zamjenjen. Nadam se dobroj partiji Bonuccija, nažalost, sklon je kiksevima zadnjih nekoliko utakmica. Potpuno mi je nejasna situacija oko Lavezzija, jel čovjek dobio žuti u zadnjoj utakmici ili nije!? Prema zadnjim informacijama, Cavani propušta utakmicu zbog povrede u Bergamu. Sve u svemu pakleno će biti večeras na San Paolu, ali očekujem da nastavimo niz bez poraza. :)

Evo sad pročitah, ni Inler nije siguran, napustio posljednji trening. :-)

Sretno Juventini, forza Juve!
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2481 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

sta je sa krasicem, jel on otpisan ili je u sukobu sa conteom
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#2482 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

Manic Psycho wrote:sta je sa krasicem, jel on otpisan ili je u sukobu sa conteom
Mora nauciti talijanski i osisati se da vidi gdje su granice terena :D
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2483 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

Cyrax wrote:
Manic Psycho wrote:sta je sa krasicem, jel on otpisan ili je u sukobu sa conteom
Mora nauciti talijanski i osisati se da vidi gdje su granice terena :D
osisace njega conte :D
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2484 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Veceras ciscenje smeca na San Paolu i nova tri boda na nasem kontu tako da idemo na uvjerljivih +4 ispred Milana i Udinesea.

Fali Marchisio ali bi ga mogao zamjeniti Vidal a Vidalovo mjesto(vise defanzivno) bi mogao popuniti strpljivi Pazienza :mrgreen: Kako god Conte najbolje zna 8-)

Senza di te non andremo lontano,
Antonio Conte e il nostro capitano...

Forza Juve, Forza Conte!!!

p.s.
Utakmica ce biti na ArenaSport 1.
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#2485 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

Mrtvi Bonnuci :roll:
User avatar
Jeff Bingham
Posts: 1272
Joined: 06/09/2011 19:45

#2486 Re: Juventus FC

Post by Jeff Bingham »

2407 wrote:Veceras ciscenje smeca na San Paolu ..
dovdje si upravu bio :D
hau jes no
Posts: 1365
Joined: 28/09/2009 14:22

#2487 Re: Juventus FC

Post by hau jes no »

napolija na san paolu ne može dobit barcelona a da ih dobije juventus.. :-D
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#2488 Re: Juventus FC

Post by East_side »

joj lude tekme :-D

Odličan come-back Juventusa :thumbup:

samo da izdrže do kraja, možda čak i zabiju pobjedonosni za potpuni preokret :)
User avatar
motachjointa
Posts: 856
Joined: 27/06/2007 00:49

#2489 Re: Juventus FC

Post by motachjointa »

fenomenalna utakmica :-) :thumbup:
User avatar
vejza00
Posts: 1438
Joined: 08/08/2011 11:14

#2490 Re: Juventus FC

Post by vejza00 »

sve mogu shvatiti al da se ponasaju ovako sugavo prema svojoj najvecoj legendi i da mu daju ovako 2 min kad nema se sta vise uraditi to je sramota
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#2491 Re: Juventus FC

Post by East_side »

vejza00 wrote:sve mogu shvatiti al da se ponasaju ovako sugavo prema svojoj najvecoj legendi i da mu daju ovako 2 min kad nema se sta vise uraditi to je sramota
Legenda ima 37 godina i ja, s druge strane, ne mogu shvatiti da se on još uvijek aktivno bavi fudbalom. :mrgreen:

Nije tu ništa ni čudno ni šugavo ;) s tim da je možda mogao ući koju minuticu ranije...

Njemu svaka čast za sve :thumbup: ali godine čine svoje...
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#2492 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

vejza00 wrote:sve mogu shvatiti al da se ponasaju ovako sugavo prema svojoj najvecoj legendi i da mu daju ovako 2 min kad nema se sta vise uraditi to je sramota
Ko ne moze da trci taj ne moze da igra - Ivica Osim
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2493 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

vejza00 wrote:sve mogu shvatiti al da se ponasaju ovako sugavo prema svojoj najvecoj legendi i da mu daju ovako 2 min kad nema se sta vise uraditi to je sramota
ako nemas nista pametno reci bolje suti,
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2494 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Kakva psiha, kakav Juve u drugom poluvremenu :thumbup:

Sta li im je Conte uradio na poluvremenu da onako grizu. Svaka mu cast.

Proslih sezona bi nakon ona dva komada primili jos jedno 3, a sad smo dva puta zaostajali po 2 razlike i smogli smo snage da izvucemo bod a po prilikama u 2. poluvremenu mogli smo i sva tri.
Forza Juve!!!
juventus
Posts: 1098
Joined: 26/05/2008 03:03

#2495 Re: Juventus FC

Post by juventus »

Moli smo i do pobjede da je ueo nekog ofanzivnog umjesto Pazienze kada smo se zahuktali, al dobro je i ovako.

Napoli osim fulanog penala, nije imao ni jednu šansum osim golova. Sve što su šutnli, ušlo je. Juve je prijetio i mimo golova. Iako su rezultatski stalno vodili, statistikom i igrom Juve je bio dosta bolji.

Idemo daljem samo hrabro Conte Capitano!
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#2496 Re: Juventus FC

Post by ganjeta »

Prvi dio tekme Napoli ih ubio igrom, a Bogami i golovima, Juve se nije vidio. Nikad me neće biti jasne one situacije kod penala, ono se dešava gotovo pri svakom pucanju penala da neko od igrača udje ranije, ali samo pojedine sudije ponove izvodjenje penala, zašto?

Drugo poluvrijeme Juve bolji dosta, mogli su i do pobjede, sve u svemu odlična tekma i X je najrealniji. Za razliku od utakmice Arsenal - City ovo je bio fudbal sa druge planete.

Juve me iznenadio, mnogo su dobri na momete.
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#2497 Re: Juventus FC

Post by Bianconeri1988 »

Najteže gostovanje smo prošli.

Koliko je bitan ovaj bod tek će se vidjeti na kraju sezone. S obzirom na tok utakmice ovaj bod je ravan pobjedi, ovo će dati veliki štimung ekipi i svakako povečati samopouzdanje svim igračim.

Zvučat će pretenciozno, ali trenutno smo najbolji tim u Italiji.

MAGICA JUVENTUS!
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2498 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Jel se sjeća neko poništenog gola Matrija iz offsidea u drugom poluvremenu? :dance: :shock: :D
Ma bod ko kuća, idemo na Cesenu i tu je bitno dobro odigrati, superiorno, bez mogućnosti bilo kakvog kiksa, tek tad će ovaj bod imati pravu vrijednost. :-D

Forza Conte!

Forza Juve!
User avatar
vejza00
Posts: 1438
Joined: 08/08/2011 11:14

#2499 Re: Juventus FC

Post by vejza00 »

Cyrax wrote:
vejza00 wrote:sve mogu shvatiti al da se ponasaju ovako sugavo prema svojoj najvecoj legendi i da mu daju ovako 2 min kad nema se sta vise uraditi to je sramota
Ko ne moze da trci taj ne moze da igra - Ivica Osim
slazem se ja s tim al u prosle dvije godine iaquinta i amauri su imali dosta vecu minutazu od del piera, a on i sa svojih 35 god je bio bolji od njih a naravno po mom misljenu i trezeguet je bolji od njih, a ne namjeravam se svadjat sa vama samo iznosim svoje misljenje,a zaneti i giggs pokazuju da se moze trcati i u kasnim 30-tim, a stvarno vjerujem da je igrao i imao vise povjerenja i danas dan bi mogao odigrad alex 15-20 min u visokom ritmu svake utakmice naravno sa klupe da udje
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#2500 Re: Juventus FC

Post by salle_eh1986 »

alex je alex, on je institucija
i ja se slažem da bi zasigurno mogao igrati 15-20, pa čak i više minuta na najvećem mogućem nivou
međutim poznavajući koliko njega ipak cijene u juventusu (mada se to nama sad ne čini da je tako ali jeste), mislim da ima i njegove uloge u svemu tome što ne igra, jer ne vjerujem da on i conte ne razgovaraju o tome i zajedno donesu najbolju odluku/e šta je najbolje za tim, a alex je uvijek bio timski igrač

neka je on nama živ i zdrav, ali dok ovako ide bolje nek i ne igra, dosta je on dao nama u prošlosti, vrijeme je da malo i odmori a da pare kaplju u džep :D
Post Reply