(ono, kako u Srbiji i Hrvatskoj zamišljaju da Bosanci pričaju)
Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX
Moderator: Chloe
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#24726 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
I prije nego što sam vidio čiji je "vic" skonto sam da je njegov, jer Fata i Mujo pričaju neki mongolski jezik
(ono, kako u Srbiji i Hrvatskoj zamišljaju da Bosanci pričaju)
(ono, kako u Srbiji i Hrvatskoj zamišljaju da Bosanci pričaju)
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43846
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24727 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
A i mi kenjamo a bez njega haman pusta tema
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#24728 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Štokholmski sindrom, jbgAmiĐa_Idriz wrote:![]()
A i mi kenjamo a bez njega haman pusta tema![]()
nek se nestA desaJe
- Matzan
- Posts: 7049
- Joined: 16/01/2015 13:25
#24729 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
julisiz es grant wrote:Štokholmski sindrom, jbgAmiĐa_Idriz wrote:![]()
A i mi kenjamo a bez njega haman pusta tema![]()
nek se nestA desaJe
- problemnatravunu
- Posts: 18744
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
#24731 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
by Jadranko Hodak (Bloger Krule)Nema čovjeka koji ne zna što je radio na današnji dan prije 16 godina, 11.09.2001. Meni je tada bio drugi radni dan u bauštelskoj karijeri. Taman se zaposlio dan prije, kad drugi dan, avioni se zabili u "Blizance"... pomislio sam tada "U pičku materinu, nisam se ni zaposlio, sad će izbit rat!"... i izbio je, u Iraku, Afganistanu... itd.
Isti dan, navečer poslije 9, otiša sam na poštu nazvat svoje u Liku. Nisam ima mobitela, neg se tad išlo u poštu koja je imala nekoliko zatvorenih telefonskih govornica. Ni toga danas nema. Mi smo tada sjedili na podu govornice (danas je to debela prošlost) i ako si zvao poslije 21 sat, tarifa je bila smiješno mala. Sjelo bi se na pod, noge digle na staklo... tako da se "dodiruju" sa nogama susjeda iz kabine do. Zna sam iste ljude viđat u govornicama pa bi se i pozdravljali dizanjem ruke... mada nikad riječi nismo prozborili... nit se znali.... znali smo se kroz staklo. I tako... nazovem ja svoje, javi se ćaća, pa ga odma upitam
- Jes vidio ćaća ono sa blizancima u Amerci?
- Koje!?
- Zabili se avioni u blizance!
- Avioni se zabli u djecu!?!?
- Ma ne u djecu... u one dvi zgrade što ih zovu blizanci!
- Nemam ti ja pojma!
- Kako nemaš pojma jebagaja, cijeli svijet otom priča!
- Jebemse za svjet... to donas nije došlo
- Kako nije?
- Nek o bliznacma brine onaj koije napravio... valjda imaju ćaću!
- El ti velim da nisu djeca neg zgrade blizanci!
- Kakes to zgrade bliznaci? Da nisu iste?
- Jesu!
- Gdjes ti vidio 2 iste zgrade???
- Dobro... jebeš zgrade... što ima novog u selu?
- Jebeš selo... pričaj ti kako je tebi na poslu?
I tako sam ja... 11.09.2001. priča sa ćaćom o baušteli...
Last edited by problemnatravunu on 11/09/2017 23:26, edited 1 time in total.
- eurosmijeh
- Posts: 4501
- Joined: 22/05/2014 09:52
#24732 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
-Dobar dan, Jelena iz banke u vezi s vašim...
- Prestanite, zovete već deseti put, ja sam oženjen čovjek i žena mi je ljubomorna!
- Prestanite, zovete već deseti put, ja sam oženjen čovjek i žena mi je ljubomorna!
- eurosmijeh
- Posts: 4501
- Joined: 22/05/2014 09:52
#24733 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
kad vec Jadranka spomeni,dobri smo si prijatelji dugi niz godina,tocnije od 2004 godine..problemnatravunu wrote:by Jadranko Hodak (Bloger Krule)Nema čovjeka koji ne zna što je radio na današnji dan prije 16 godina, 11.09.2001. Meni je tada bio drugi radni dan u bauštelskoj karijeri. Taman se zaposlio dan prije, kad drugi dan, avioni se zabili u "Blizance"... pomislio sam tada "U pičku materinu, nisam se ni zaposlio, sad će izbit rat!"... i izbio je, u Iraku, Afganistanu... itd.
Isti dan, navečer poslije 9, otiša sam na poštu nazvat svoje u Liku. Nisam ima mobitela, neg se tad išlo u poštu koja je imala nekoliko zatvorenih telefonskih govornica. Ni toga danas nema. Mi smo tada sjedili na podu govornice (danas je to debela prošlost) i ako si zvao poslije 21 sat, tarifa je bila smiješno mala. Sjelo bi se na pod, noge digle na staklo... tako da se "dodiruju" sa nogama susjeda iz kabine do. Zna sam iste ljude viđat u govornicama pa bi se i pozdravljali dizanjem ruke... mada nikad riječi nismo prozborili... nit se znali.... znali smo se kroz staklo. I tako... nazovem ja svoje, javi se ćaća, pa ga odma upitam
- Jes vidio ćaća ono sa blizancima u Amerci?
- Koje!?
- Zabili se avioni u blizance!
- Avioni se zabli u djecu!?!?
- Ma ne u djecu... u one dvi zgrade što ih zovu blizanci!
- Nemam ti ja pojma!
- Kako nemaš pojma jebagaja, cijeli svijet otom priča!
- Jebemse za svjet... to donas nije došlo
- Kako nije?
- Nek o bliznacma brine onaj koije napravio... valjda imaju ćaću!
- El ti velim da nisu djeca neg zgrade blizanci!
- Kakes to zgrade bliznaci? Da nisu iste?
- Jesu!
- Gdjes ti vidio 2 iste zgrade???
- Dobro... jebeš zgrade... što ima novog u selu?
- Jebeš selo... pričaj ti kako je tebi na poslu?
I tako sam ja... 11.09.2001. priča sa ćaćom o baušteli...![]()
![]()
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#24734 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Uragan "Marka" pogodio Focu...posljedice se jos uvijek zbrajaju i oduzimaju .
By "Raja sa biroa"
By "Raja sa biroa"
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#24735 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Ovo je legendarnoGospođa sa odjela salamurina, u Konzumu, precizna je u količinskom rezanju istih ka palestinski projektil ispaljen iz praćke... u gađanju izraelskog tenka.
Aj kad se netko pri rezanju zajebe za 2-3 dkg... al ova kad se zajebe, 8eročlanu obitelj moš nahranit + poslat u crveni križ 3 paketa salame. Neki dan tražim 10 deka parizera... nareže mi 17. Drugi dan tražim opet 10... žvajzne, krepo ako lažem, 19! Još je i sama skviknula "U, ja pretjerala, može li 19?"... reko "Gospođo, ja možda izgledam ka da pohanog vola možem pojst, al 19 mi stvarno previše."... i skine ona... zapakira... ja na kasu... kad na kasi vidim, dala mi 16. Krutejebo, marendo sam od 10 do podne... skoro žuljeve na zubima dobio. Kad sam podrigno, jato golubova me napalo... to je na parizer bacalo do Ženeve i nazad.
Danas sam tražio 5 deka... pitala me ako će mi to biti malo... reko jebe me žgaravica... narezala je 10... i klasika "Može 10?"... reko "Ma taman!". Jebate, 3 dana mi trebala da ju izbaždarim.
Poslije mene dođe čojk, traži 15 deka gaude... ja kad sam to čuo, odma sam počeo bježat... reko ovaj će na kasi tražit jamca i kredit... jer... otkud čojku pare za 2 tone sira!?!?
Ako ovo čuje Todorić... nek joj uruči "Orden zlatne rezne ploče salamoreznice sa lentom kralja Tomislava koji konja hrani sa viškom parizera iz sendvića"... zima te jebla, ova je sama više salame prodala neg kolumbijski narkokartel kokaina.
- eurosmijeh
- Posts: 4501
- Joined: 22/05/2014 09:52
#24736 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Dogovaraju se momak i djevojka Focaci da se pojebu:
Večeras kad se uspavaju babo i majka, ja ću da pustim dinarče kroz prozor.
Kad čuješ da tropne dinarče, ti upadaj i počni da me jebeš.
Bude sve po dogovoru, ali Focak ne dođe. Sretnu se sutra i pita djevojka:
Što ne dođe noćas?
Focak odgovara:
Cjelu noć sam tražio ono dinarče.
Budalo, ja sam ga vezala sa kanapče ..
Večeras kad se uspavaju babo i majka, ja ću da pustim dinarče kroz prozor.
Kad čuješ da tropne dinarče, ti upadaj i počni da me jebeš.
Bude sve po dogovoru, ali Focak ne dođe. Sretnu se sutra i pita djevojka:
Što ne dođe noćas?
Focak odgovara:
Cjelu noć sam tražio ono dinarče.
Budalo, ja sam ga vezala sa kanapče ..
- Matzan
- Posts: 7049
- Joined: 16/01/2015 13:25
#24737 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
dinarče, kanapče.... tukne na Piroćance.
- eurosmijeh
- Posts: 4501
- Joined: 22/05/2014 09:52
#24738 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Matzan wrote:dinarče, kanapče.... tukne na Piroćance.
isti qurac samo drugo pakovanje..
-
lijepa u dusi
- Posts: 2880
- Joined: 02/11/2014 13:07
#24739 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Konacno je poceo replicirat ljudima na temi.
Hljeba mi ja kontala bot neki, kad vidi jada...
Hljeba mi ja kontala bot neki, kad vidi jada...
-
zilog
- Posts: 9063
- Joined: 06/03/2009 11:19
#24740 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Ko si ti i sta si uradio sa Eurosmijehom?eurosmijeh wrote:Matzan wrote:dinarče, kanapče.... tukne na Piroćance.
isti qurac samo drugo pakovanje..
Eurosmijeh nikada i nikome nije replicirao.
Lazni eurosmijeh!
- fidoremilienko
- Posts: 9626
- Joined: 17/08/2010 10:34
- Location: You are here!
#24741 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Ne znam vama, ali meni su ovi vicevi od eurosmijeha nigdje veze
-
zilog
- Posts: 9063
- Joined: 06/03/2009 11:19
#24742 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Fali ti istancan ukus za njegove viceve.fidoremilienko wrote:Ne znam vama, ali meni su ovi vicevi od eurosmijeha nigdje veze
- spree
- Posts: 8667
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#24743 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
E svasta na jubilarnoj stranici pricati protiv legende ove teme
. Neki ljudi bas nemaju obraza 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43846
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24744 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Da Bog sacuva cuj njegovi vicevi nigdje veze

- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#24745 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Možda nije za jubileja, al' je meni lego u vakat
Ulazi Mujo u kafanu, i u cijeloj kafani samo 2 trebe sjede zajedno.. da ne bude levat sam sjedi, priđe i upita se, pridruži se i tako...
Ide neka spika, navaljuje Mujo, ne zna na koju bi prije... drži, ne daj... šta god... ne pije vode..
Kad ova jedna, žao joj postade Muje, odluči da mu kaže da su one lezbijke... Mujo onako sav u čudu i ništa ne konta, nastavi po svom...
Al' skonta ova ista kol'ko je sati, pa veli da mu to pojasni onako malo na nivou njegovog shvatanja i IQ. Pa tako veli,
mi smo ti bolan lezbijke, mi ne pušimo k., samo ližemo p. ... A Mujo nako sav od dragosti, viknu: "Konobar daj još 3 pive za nas lezbijke."
Ulazi Mujo u kafanu, i u cijeloj kafani samo 2 trebe sjede zajedno.. da ne bude levat sam sjedi, priđe i upita se, pridruži se i tako...
Ide neka spika, navaljuje Mujo, ne zna na koju bi prije... drži, ne daj... šta god... ne pije vode..
Kad ova jedna, žao joj postade Muje, odluči da mu kaže da su one lezbijke... Mujo onako sav u čudu i ništa ne konta, nastavi po svom...
Al' skonta ova ista kol'ko je sati, pa veli da mu to pojasni onako malo na nivou njegovog shvatanja i IQ. Pa tako veli,
mi smo ti bolan lezbijke, mi ne pušimo k., samo ližemo p. ... A Mujo nako sav od dragosti, viknu: "Konobar daj još 3 pive za nas lezbijke."
Last edited by ruud on 12/09/2017 14:57, edited 1 time in total.
- mousstapha
- Posts: 4189
- Joined: 14/07/2008 03:13
- Location: Stuttgart
#24746 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Meni je nekad dovoljno da vidim da je eurosmijeh napisao vic i vec se pocnem smijati, prije nego procitam do kraja. Jer znam da se uvijek upisam od smijeha kad ga hadzo napise.
- eurosmijeh
- Posts: 4501
- Joined: 22/05/2014 09:52
#24747 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Na pustom otoku se nadjose Amerikanac,Rus i Bosanac..
Nakon par dana uhvati ih glad a nigdje nista za pojesti..
Sedmi dan kaze Amerikanac:
-Ovo se vise ne moze izdrzati,uze noz i osjece lijevu ruku..Ispeku ruku
i dva dana su imali sto jesti…
Nakon 5 dana Kaze Rus,sada je na mene red,osjece nogu…Sedam dana
su jeli njegovu nogu…
Nakon deset dana sada svi gledaju u Bosanca,sada je on na redu..
Bosanac skide gace,izdrka kitu,te im rece:
-Momci danas cemo nesto sa kasikom..
Nakon par dana uhvati ih glad a nigdje nista za pojesti..
Sedmi dan kaze Amerikanac:
-Ovo se vise ne moze izdrzati,uze noz i osjece lijevu ruku..Ispeku ruku
i dva dana su imali sto jesti…
Nakon 5 dana Kaze Rus,sada je na mene red,osjece nogu…Sedam dana
su jeli njegovu nogu…
Nakon deset dana sada svi gledaju u Bosanca,sada je on na redu..
Bosanac skide gace,izdrka kitu,te im rece:
-Momci danas cemo nesto sa kasikom..
-
broj dva
- Posts: 5450
- Joined: 15/07/2014 20:59
- Location: Šeher Oslo
#24748 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
---fidoremilienko wrote:Ne znam vama, ali meni su ovi vicevi od eurosmijeha nigdje veze
Blasfemija, svetogrđe, nakaradam pogled na svijet i poremećen sistem vrijednosti.
Bi li Mocartu reko da mu je slaba zika ??
- eurosmijeh
- Posts: 4501
- Joined: 22/05/2014 09:52
#24750 Re: Vic dana 2004/2005/.../2015/2016
Svadjaju se 2 ciganke
Opsova jedna drugu: jebote onaj ko te napravio..
Odgovara druga: vec jeste, pa sta…
Opsova jedna drugu: jebote onaj ko te napravio..
Odgovara druga: vec jeste, pa sta…
