insaneinthebrain wrote:oglasila se i nizama![]()
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
-
Bodkin
- Posts: 22543
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#24726 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
-
dosada_ziva
- Posts: 383
- Joined: 04/02/2015 22:54
#24727 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
vjerovatno da bi ova pljacka otisla u zaborav da nije nevin čovjek nastradao. A meni licno je sumnjivo sto policija ne govori na osnovu cega su dosli do saznanja da su bas ovi opljackali i ubili covjeka.
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#24728 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
dosada_ziva wrote:vjerovatno da bi ova pljacka otisla u zaborav da nije nevin čovjek nastradao. A meni licno je sumnjivo sto policija ne govori na osnovu cega su dosli do saznanja da su bas ovi opljackali i ubili covjeka.
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#24729 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Bodkin wrote:insaneinthebrain wrote:oglasila se i nizama![]()
![]()
![]()
![]()
ova ko onaj barcic, samo Bog sudi, za ljude me briga
jebote uhvate je drotovi i isprebijaju sa likom koji je juce iz zatvora izasao i ovaj prica o obrazu. I najbolje kad napisu Alah sve vidi
vjeruje u alaha, al' se slika po fb zamal' gola
nego, ozbiljno, ako zanemarimo nedostatak razmaka iza znakova interpunkcije, skroz pismen post. tehnicki mislim. a nebulozno - samo nebo je granica.
-
Bodkin
- Posts: 22543
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#24730 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
uglavnomja wrote:Bodkin wrote:insaneinthebrain wrote:oglasila se i nizama![]()
![]()
![]()
![]()
ova ko onaj barcic, samo Bog sudi, za ljude me briga
jebote uhvate je drotovi i isprebijaju sa likom koji je juce iz zatvora izasao i ovaj prica o obrazu. I najbolje kad napisu Alah sve vidi
vjeruje u alaha, al' se slika po fb zamal' gola![]()
nego, ozbiljno, ako zanemarimo nedostatak razmaka iza znakova interpunkcije, skroz pismen post. tehnicki mislim. a nebulozno - samo nebo je granica.
Vidim da je poskidala slike sa fejsa
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#24731 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
e hebtaga, onaj ozgo vidi sve, skinulla sebe il' slike sa fb 
- Troll_Happens
- Posts: 2796
- Joined: 25/04/2007 20:04
- Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...
#24732 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
hahha ko je htio da izdrka na nju vec je slike sa Face-a skinuo, tako da je zakasnila sa skidanjem. Jedino ako ona hoce jos da se skine hahahauglavnomja wrote:e hebtaga, onaj ozgo vidi sve, skinulla sebe il' slike sa fb
-
Korisničkoime
- Posts: 4836
- Joined: 18/11/2010 00:26
#24733 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Dobro ja ba liku skontali smo Nizama i kompanija su heroji ulice, mi ostali smo klosari, policija i sud krimosi. Sve si nas ubijedio u pravu si, savjetujem ti da sa Nizamom i kompanijom postanes blizak prijatelj aBd i kakvog posla s njima napravis pa da nam javis ovako iz prve ruke o kako finim i hunjerli insanima se radi.mg wrote:Sta ima veze s kim se druzi?
Gdje uopce pise da su uhapseni i opljackali banku? Da su ucestvovali u tome?
Imal neko neku presudu sa utvrdjenim cinjenicama?
Ili svi vi kao slijepci vjerujete medijima koji vam vijest serviraju pod nos, a radi klika koji im pare znaci?
Nekako ja predrasudu vidim kao znak primitivizma!
Cinjenicu da se drustvo raspada i puca po savovima ne mozete prisiti krimosima, necijem odgoju i drustvu.
Prisijte to sebi, 50% vas ne glasa, demokratiju ne praktikujete na ulicama, tako da su vam facebook revolucije i ispoljavanje frustracija na forumu stil zivota!
Policija je odavno u svim talovima, super im je i nikog se nista ne tice.
Poslije cu vam postavit odluku VSTV-a, da vidite ko i kako radi u pravosudju.
- Edin H.
- Posts: 53667
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#24734 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Jesi'l se upiso?Dozer wrote:A kakvu cerku, Jelenu, Poplasen imaaaa![]()
![]()
Malo cvaka, k'o i on, ali je Havion
- hrasno38
- Posts: 34079
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#24736 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Slika govori vise od hiljadu rijeci!krater wrote:
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#24737 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Sta kaze slika ? MLavili su je toliko da joj je nokat pocrnio od udarca...? Vjerovatno su joj priscunili prst izmedju stoka i vrata ???
Roditelji joj se nasekirali jer su saznali da nije na Pravnom fakultetu gdje im je rekla da provodi dane, vrijedno uceci da polozi ispite kod one dvojice mega-akademaca-"profesora"...? *ebem ti neblak, da ti *ebem...
Roditelji joj se nasekirali jer su saznali da nije na Pravnom fakultetu gdje im je rekla da provodi dane, vrijedno uceci da polozi ispite kod one dvojice mega-akademaca-"profesora"...? *ebem ti neblak, da ti *ebem...
- Dozer
- Posts: 32999
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#24738 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Daaaavno nekadEdin H. wrote:Jesi'l se upiso?Dozer wrote:A kakvu cerku, Jelenu, Poplasen imaaaa![]()
![]()
Malo cvaka, k'o i on, ali je Havion
-
Fauja Singh
- Posts: 2474
- Joined: 07/12/2011 12:40
#24739 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Nizama, poznatija kao "prljavi nokat"
Sjo svega mi, pa cistije nokte ima moj automehanicar, pih.
Sjo svega mi, pa cistije nokte ima moj automehanicar, pih.
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#24740 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
E to ti pričam jarane! Pravda za lovca i krme!Daryl Dixon wrote:Ma ne ovo je sasvim ok, možda negdje na selu ili u divljini u nekoj vukoje.bini gdje je ovo svakodnevnica pretpostavljam... Sasvim cool, dapače, jeba' prikolicu, gepek i sl. Triba biti baja do kraja, opaliti kruzzz još jedan od Elidže preko Vijećnice, šta bi tek uradija da je tigra ulovio nane mi mrtve na krs' bi ga zakačija i montira na krovThe BEN10 wrote:Raja se buni što ga nije provozao tako da svi vide, a ne samo jedan krug!BadBoy wrote:Šta je problem sa ovim? Sezona lova, nije ubio zaštićenu životinju, nije mogao drugačije prevesti. Ne izgleda lijepo na ulicama naše velelepne metropole?![]()
![]()
- Troll_Happens
- Posts: 2796
- Joined: 25/04/2007 20:04
- Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...
#24741 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
nije Nizama na slici, nego ona druga Alma...drndalo wrote:Sta kaze slika ? MLavili su je toliko da joj je nokat pocrnio od udarca...? Vjerovatno su joj priscunili prst izmedju stoka i vrata ???
Roditelji joj se nasekirali jer su saznali da nije na Pravnom fakultetu gdje im je rekla da provodi dane, vrijedno uceci da polozi ispite kod one dvojice mega-akademaca-"profesora"...? *ebem ti neblak, da ti *ebem...
-
bumerangss
- Posts: 5610
- Joined: 12/01/2015 16:47
#24742 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Kriza... ne bih je briferom dotak'okrater wrote:
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#24743 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
"DOVIĐENJA I PRIJATNO... "insaneinthebrain wrote:oglasila se i nizama![]()
Sta je ovo, neki new age "Nizamski rastanak"?!
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#24744 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ne kontam
Na šta se ona direktno žali? Modrice? Loš manikir? Šta?
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#24745 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
na bol...
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#24746 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
sumirprimus wrote:na bol...
i to dusevnu
-
mali_balon
- Posts: 14565
- Joined: 12/09/2012 09:57
#24747 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Hudnica, koliko su je namlatili nije se ni nasminkala...... uhhhh milicijo vrati se, pa odvaljuj bubrege.
-
BadBoy
- Posts: 9611
- Joined: 01/11/2005 21:55
#24748 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Da li ti vjeruješ da je naša policija u tako kratkom roku sa sto procentnom sigurnošću obavila istragu i da je imala validan osnov sumnje da liši slobode ova lica, jer su povezana sa krivičnim djelom pri tome poštujući sve zakonske odredbe, pravilnike i procedure?un1ted wrote:dosada_ziva wrote:vjerovatno da bi ova pljacka otisla u zaborav da nije nevin čovjek nastradao. A meni licno je sumnjivo sto policija ne govori na osnovu cega su dosli do saznanja da su bas ovi opljackali i ubili covjeka.![]()
![]()
cuj ti bi da znas odmah sada, dok traje istraga, kako su pali. Pa naravno da je to tajna i da treba biti, sve do suđenja.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#24749 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Sad za sad mirno.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#24750 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Jbg, moze se svakom desiti ko je plitkog mozga da se vucara okolo sa kriminalcima. Poslije, kad dobijes pendek, svak drugi je kriv.BadBoy wrote:Čuj ovo se može desiti svakome? Pa nije joj poplava odnijela kuću ili je bolest kakva snašla, to su stvari koje se mogu desiti svakome.insaneinthebrain wrote:oglasila se i nizama![]()
Ali družiti se sa kriminalcima je nešto što apsolutno sam biraš

