SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
Bodkin
Posts: 22543
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#24726 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Bodkin »

insaneinthebrain wrote:oglasila se i nizama :oops:

Image
:lol: :lol: :lol: :lol: ova ko onaj barcic, samo Bog sudi, za ljude me briga :mrgreen: jebote uhvate je drotovi i isprebijaju sa likom koji je juce iz zatvora izasao i ovaj prica o obrazu. I najbolje kad napisu Alah sve vidi :lol:
dosada_ziva
Posts: 383
Joined: 04/02/2015 22:54

#24727 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by dosada_ziva »

vjerovatno da bi ova pljacka otisla u zaborav da nije nevin čovjek nastradao. A meni licno je sumnjivo sto policija ne govori na osnovu cega su dosli do saznanja da su bas ovi opljackali i ubili covjeka.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#24728 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by un1ted »

dosada_ziva wrote:vjerovatno da bi ova pljacka otisla u zaborav da nije nevin čovjek nastradao. A meni licno je sumnjivo sto policija ne govori na osnovu cega su dosli do saznanja da su bas ovi opljackali i ubili covjeka.
:lol: :lol: :lol: cuj ti bi da znas odmah sada, dok traje istraga, kako su pali. Pa naravno da je to tajna i da treba biti, sve do suđenja.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#24729 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by uglavnomja »

Bodkin wrote:
insaneinthebrain wrote:oglasila se i nizama :oops:

Image
:lol: :lol: :lol: :lol: ova ko onaj barcic, samo Bog sudi, za ljude me briga :mrgreen: jebote uhvate je drotovi i isprebijaju sa likom koji je juce iz zatvora izasao i ovaj prica o obrazu. I najbolje kad napisu Alah sve vidi :lol:

vjeruje u alaha, al' se slika po fb zamal' gola :D


nego, ozbiljno, ako zanemarimo nedostatak razmaka iza znakova interpunkcije, skroz pismen post. tehnicki mislim. a nebulozno - samo nebo je granica.
Bodkin
Posts: 22543
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#24730 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Bodkin »

uglavnomja wrote:
Bodkin wrote:
insaneinthebrain wrote:oglasila se i nizama :oops:

Image
:lol: :lol: :lol: :lol: ova ko onaj barcic, samo Bog sudi, za ljude me briga :mrgreen: jebote uhvate je drotovi i isprebijaju sa likom koji je juce iz zatvora izasao i ovaj prica o obrazu. I najbolje kad napisu Alah sve vidi :lol:

vjeruje u alaha, al' se slika po fb zamal' gola :D


nego, ozbiljno, ako zanemarimo nedostatak razmaka iza znakova interpunkcije, skroz pismen post. tehnicki mislim. a nebulozno - samo nebo je granica.

Vidim da je poskidala slike sa fejsa :D
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#24731 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by uglavnomja »

e hebtaga, onaj ozgo vidi sve, skinulla sebe il' slike sa fb :izet:
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2796
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#24732 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Troll_Happens »

uglavnomja wrote:e hebtaga, onaj ozgo vidi sve, skinulla sebe il' slike sa fb :izet:
hahha ko je htio da izdrka na nju vec je slike sa Face-a skinuo, tako da je zakasnila sa skidanjem. Jedino ako ona hoce jos da se skine hahaha :izet: :lol:
Korisničkoime
Posts: 4836
Joined: 18/11/2010 00:26

#24733 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Korisničkoime »

mg wrote:Sta ima veze s kim se druzi?
Gdje uopce pise da su uhapseni i opljackali banku? Da su ucestvovali u tome?
Imal neko neku presudu sa utvrdjenim cinjenicama?
Ili svi vi kao slijepci vjerujete medijima koji vam vijest serviraju pod nos, a radi klika koji im pare znaci?

Nekako ja predrasudu vidim kao znak primitivizma!

Cinjenicu da se drustvo raspada i puca po savovima ne mozete prisiti krimosima, necijem odgoju i drustvu.
Prisijte to sebi, 50% vas ne glasa, demokratiju ne praktikujete na ulicama, tako da su vam facebook revolucije i ispoljavanje frustracija na forumu stil zivota!

Policija je odavno u svim talovima, super im je i nikog se nista ne tice.
Poslije cu vam postavit odluku VSTV-a, da vidite ko i kako radi u pravosudju.
Dobro ja ba liku skontali smo Nizama i kompanija su heroji ulice, mi ostali smo klosari, policija i sud krimosi. Sve si nas ubijedio u pravu si, savjetujem ti da sa Nizamom i kompanijom postanes blizak prijatelj aBd i kakvog posla s njima napravis pa da nam javis ovako iz prve ruke o kako finim i hunjerli insanima se radi.
User avatar
Edin H.
Posts: 53667
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#24734 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Edin H. »

Dozer wrote:A kakvu cerku, Jelenu, Poplasen imaaaa :izet: :D
Malo cvaka, k'o i on, ali je Havion :D
Jesi'l se upiso? :D
krater
Posts: 6991
Joined: 27/09/2012 07:00

#24735 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by krater »

Image

:D
User avatar
hrasno38
Posts: 34079
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#24736 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by hrasno38 »

krater wrote:Image

:D
Slika govori vise od hiljadu rijeci!
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#24737 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by drndalo »

Sta kaze slika ? MLavili su je toliko da joj je nokat pocrnio od udarca...? Vjerovatno su joj priscunili prst izmedju stoka i vrata ???

Roditelji joj se nasekirali jer su saznali da nije na Pravnom fakultetu gdje im je rekla da provodi dane, vrijedno uceci da polozi ispite kod one dvojice mega-akademaca-"profesora"...? *ebem ti neblak, da ti *ebem...
User avatar
Dozer
Posts: 32999
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#24738 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Dozer »

Edin H. wrote:
Dozer wrote:A kakvu cerku, Jelenu, Poplasen imaaaa :izet: :D
Malo cvaka, k'o i on, ali je Havion :D
Jesi'l se upiso? :D
Daaaavno nekad :D
Fauja Singh
Posts: 2474
Joined: 07/12/2011 12:40

#24739 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Fauja Singh »

Nizama, poznatija kao "prljavi nokat" :-)
Sjo svega mi, pa cistije nokte ima moj automehanicar, pih.
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#24740 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by The BEN10 »

Daryl Dixon wrote:
The BEN10 wrote:
BadBoy wrote:Šta je problem sa ovim? Sezona lova, nije ubio zaštićenu životinju, nije mogao drugačije prevesti. Ne izgleda lijepo na ulicama naše velelepne metropole?
Raja se buni što ga nije provozao tako da svi vide, a ne samo jedan krug!
Ma ne ovo je sasvim ok, možda negdje na selu ili u divljini u nekoj vukoje.bini gdje je ovo svakodnevnica pretpostavljam... Sasvim cool, dapače, jeba' prikolicu, gepek i sl. Triba biti baja do kraja, opaliti kruzzz još jedan od Elidže preko Vijećnice, šta bi tek uradija da je tigra ulovio nane mi mrtve na krs' bi ga zakačija i montira na krov :oops: :jbt: :lol:
E to ti pričam jarane! Pravda za lovca i krme! :thumbup:
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2796
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#24741 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Troll_Happens »

drndalo wrote:Sta kaze slika ? MLavili su je toliko da joj je nokat pocrnio od udarca...? Vjerovatno su joj priscunili prst izmedju stoka i vrata ???

Roditelji joj se nasekirali jer su saznali da nije na Pravnom fakultetu gdje im je rekla da provodi dane, vrijedno uceci da polozi ispite kod one dvojice mega-akademaca-"profesora"...? *ebem ti neblak, da ti *ebem...
nije Nizama na slici, nego ona druga Alma...
bumerangss
Posts: 5610
Joined: 12/01/2015 16:47

#24742 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by bumerangss »

krater wrote:Image

:D
Kriza... ne bih je briferom dotak'o :D
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#24743 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by salik79 »

insaneinthebrain wrote:oglasila se i nizama :oops:

Image
"DOVIĐENJA I PRIJATNO... "

Sta je ovo, neki new age "Nizamski rastanak"?!
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#24744 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by O'zone »

Ne kontam :? Na šta se ona direktno žali? Modrice? Loš manikir? Šta?
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#24745 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sumirprimus »

na bol...
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#24746 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by uglavnomja »

sumirprimus wrote:na bol...

i to dusevnu :oops:
mali_balon
Posts: 14565
Joined: 12/09/2012 09:57

#24747 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by mali_balon »

Hudnica, koliko su je namlatili nije se ni nasminkala...... uhhhh milicijo vrati se, pa odvaljuj bubrege.
BadBoy
Posts: 9611
Joined: 01/11/2005 21:55

#24748 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by BadBoy »

un1ted wrote:
dosada_ziva wrote:vjerovatno da bi ova pljacka otisla u zaborav da nije nevin čovjek nastradao. A meni licno je sumnjivo sto policija ne govori na osnovu cega su dosli do saznanja da su bas ovi opljackali i ubili covjeka.
:lol: :lol: :lol: cuj ti bi da znas odmah sada, dok traje istraga, kako su pali. Pa naravno da je to tajna i da treba biti, sve do suđenja.
Da li ti vjeruješ da je naša policija u tako kratkom roku sa sto procentnom sigurnošću obavila istragu i da je imala validan osnov sumnje da liši slobode ova lica, jer su povezana sa krivičnim djelom pri tome poštujući sve zakonske odredbe, pravilnike i procedure?
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#24749 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by O'zone »

Sad za sad mirno.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#24750 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Tomahawk11 »

BadBoy wrote:
insaneinthebrain wrote:oglasila se i nizama :oops:

Image
Čuj ovo se može desiti svakome? Pa nije joj poplava odnijela kuću ili je bolest kakva snašla, to su stvari koje se mogu desiti svakome.

Ali družiti se sa kriminalcima je nešto što apsolutno sam biraš
Jbg, moze se svakom desiti ko je plitkog mozga da se vucara okolo sa kriminalcima. Poslije, kad dobijes pendek, svak drugi je kriv.
Locked