Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Mustang1
- Posts: 29915
- Joined: 29/12/2010 17:31
#24701 Re: Liverpool FC
Pa mora PSG prodati Lucasa, Di Mariu i Pastorea. Mislim moraju neke igrace, a odlucili su njih.
- Edin H.
- Posts: 53592
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#24703 Re: Liverpool FC
Na posudbu je otišaoMustang1 wrote:Presao Sturridge u Wba.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24705 Re: Liverpool FC
Wake me up when January ends 
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#24706 Re: Liverpool FC
Ne kontam jbt... Coutinho i Sturridge idu, a niko ne dolazi
Na ljeto nisu doveli van Dijka pa su usli u sezonu bez stopera, sada ne mogu dovesti Lemara pa nastavljaju bez kreatora u sredini
Jednostavno nema sanse da zavrse u top 4 sa ovim timom... Sve sto valja u timu je van Dijk, Mane, Firmino i Salah... ostalo sve igraci za nekog prosjecnog kluba.
Na ljeto nisu doveli van Dijka pa su usli u sezonu bez stopera, sada ne mogu dovesti Lemara pa nastavljaju bez kreatora u sredini
Jednostavno nema sanse da zavrse u top 4 sa ovim timom... Sve sto valja u timu je van Dijk, Mane, Firmino i Salah... ostalo sve igraci za nekog prosjecnog kluba.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24707 Re: Liverpool FC
Mi ba nemamo veznjaka halo 
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#24708 Re: Liverpool FC
Ako je suditi po prosloj sezoni, danas ce izgubiti I onda ce naguziti totenhem jedno 3/4 nula... onda opet izgubiti.
-
Mustang1
- Posts: 29915
- Joined: 29/12/2010 17:31
#24709 Re: Liverpool FC
Monaco nece htjeti prodati Lemara prije svjetskog prvenstva. A nakon svjetskog ce mu nabaciti sigurno jos 50ak miliona. Da ne govorim ako dodju bar do finala a on bude u prvih 11.. Sreca je sto Holandija ne ide pa ne moze De Vriju jos vise skociti(ako uopste misle nuditi za njega). Allyson nece biti prvi golman vjerovatno.. Ali to su igraci koji trebaju Liverpoolu i nema sanse da ce im cijena pasti bez obzira na sve.. Nema se sta cekati.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24710 Re: Liverpool FC
Koliko znam Alison je prvi golman u Brazilu, ima prednost ispred Edersona.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#24711 Re: Liverpool FC
Da su bili pametni kao što naravno nisu, kupili bi Mahreza i Mouru za ukupno nekih 75 miliona + 75 Van Dajkovih i pare od Kutinja potrošene na najbolji način - Moura može igrati AMF-a a može biti i krilo, Mahrez je krilni napadač ili krilo i pitanje makar napada bi bilo riješeno jer bi imao ko mijenjati Salaha i Manea, velika CB želja je već ostvarena.
Međutim kao retardi koji bez ikakve sumnje i jesu, Origia tjeraju na posudbu još i ranije te Sturridgea sada i kao podršku sa klupe imaju N'goga, pardon Solankea i čovjeka za kojeg je Stu pojam neozljeđenog igrača aka Ingsa - retrdiranije ne može, a možda i može, treba sačekati kraj januara.
Ako već ne računaju na Stua i Origia zašto ih nisu prodali, mogli su na njima uzeti po 20 miliona bez problema i dovesti si golmana, pravog golmana, Schmeichela, Butlanda ili eto toliko hvaljenog Alissona i sve su to mogli ovog prokletog januara, ostalo bi amerima i kusura, ali ipak je retardiranost bez granica u klubu i potrajaće to izgleda još dugo.
Međutim kao retardi koji bez ikakve sumnje i jesu, Origia tjeraju na posudbu još i ranije te Sturridgea sada i kao podršku sa klupe imaju N'goga, pardon Solankea i čovjeka za kojeg je Stu pojam neozljeđenog igrača aka Ingsa - retrdiranije ne može, a možda i može, treba sačekati kraj januara.
Ako već ne računaju na Stua i Origia zašto ih nisu prodali, mogli su na njima uzeti po 20 miliona bez problema i dovesti si golmana, pravog golmana, Schmeichela, Butlanda ili eto toliko hvaljenog Alissona i sve su to mogli ovog prokletog januara, ostalo bi amerima i kusura, ali ipak je retardiranost bez granica u klubu i potrajaće to izgleda još dugo.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24712 Re: Liverpool FC
Nekako je ispod radara prošla vijest da para od Coutinha NEMA. *Ništa* nisu dobili unaprijed, dali su ga džaba, a biće plaćen u 3-4 godišnje rate počevši od ovog ljeta.
Većih debila nadaleko nema, to vam garantujem!
Većih debila nadaleko nema, to vam garantujem!
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24713 Re: Liverpool FC
Hahahahahhahaahahahhahaahaaahahaha oj alaše pa tu smo sami sebe prekucali hahahahahahahahahahhaahhahahahahahahahahahahahahahaahhaahahahahahhahahaa kako mizeran klub ahahahahhaahahahahhahahahahahahaah odo u kadu vene rezat ahahahahahahahah
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#24714 Re: Liverpool FC
Nemoj, to je brza muka. Nastavi gledati liverpool, to ce te otjerati u grob.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#24715 Re: Liverpool FC
Mozda zato sto to nije istina... Ameri su sve a budale nisu, kada su pare u pitanju rijetko ih ko moze zajebati. Cak i bonusi su nesto sto ce Liverpool lahko dobiti, odnosi se na broj odigranih tekmi.zomri wrote:Nekako je ispod radara prošla vijest da para od Coutinha NEMA. *Ništa* nisu dobili unaprijed, dali su ga džaba, a biće plaćen u 3-4 godišnje rate počevši od ovog ljeta.
Većih debila nadaleko nema, to vam garantujem!
Tako da pare nisu problem, usudio bi se reci da ni vlasnici nisu problem.
Problem je Kloop koji je spreman prokockati sezonu samo da bi dobio igrace koje zeli, i nije spreman na kompromis. To se vidjelo sa van Dijkom.
-
Mustang1
- Posts: 29915
- Joined: 29/12/2010 17:31
#24716 Re: Liverpool FC
Ne znam, moguce, ali je i nebitno njemu ce i ako ne bude tamo branio cijena samo ici gore, nije MinjoleAmiĐa_Idriz wrote:Koliko znam Alison je prvi golman u Brazilu, ima prednost ispred Edersona.
I povrijedjeni Adem i Klavan
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24717 Re: Liverpool FC
I Dijk evo oca mi mog doveli igraca da igra svako 2 utakmice
Gasi sve mamu vam jebem
Gasi sve mamu vam jebem
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#24718 Re: Liverpool FC
MyTao wrote:Mozda zato sto to nije istina... Ameri su sve a budale nisu, kada su pare u pitanju rijetko ih ko moze zajebati. Cak i bonusi su nesto sto ce Liverpool lahko dobiti, odnosi se na broj odigranih tekmi.zomri wrote:Nekako je ispod radara prošla vijest da para od Coutinha NEMA. *Ništa* nisu dobili unaprijed, dali su ga džaba, a biće plaćen u 3-4 godišnje rate počevši od ovog ljeta.
Većih debila nadaleko nema, to vam garantujem!
Tako da pare nisu problem, usudio bi se reci da ni vlasnici nisu problem.
Problem je Kloop koji je spreman prokockati sezonu samo da bi dobio igrace koje zeli, i nije spreman na kompromis. To se vidjelo sa van Dijkom.
https://www.liverpoolecho.co.uk/sport/f ... l-14202513It’s too simplistic to say there’s £142m sitting there waiting to be spent. About £105m of that fee is guaranteed and that will be paid over a period of time in the same way as Liverpool will pay for Van Dijk in instalments.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24720 Re: Liverpool FC
PUSTIS GLAVNOG IGRACA U SRED SEZONE ZA DŽ DO LJETA MALTENE
Ko je babo fudbala ko ko
Ko je babo fudbala ko ko
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24721 Re: Liverpool FC
Treba biti opusten ba uzeli smo titulu jos ljetos


- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#24722 Re: Liverpool FC
Evo dobili smo pojacanje (!!!!!), doduse stize tek u februaru:
- Clyne se od iduceg mjeseca se vraca treninzima
Kokain who
- Clyne se od iduceg mjeseca se vraca treninzima
Kokain who
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#24723 Re: Liverpool FC
To se radi tako iz million razloga. To ne znaci da nema para, jer i kada bi dovodili nekoga dovest ce ga tako sto ce platiti u ratama.zomri wrote:MyTao wrote:Mozda zato sto to nije istina... Ameri su sve a budale nisu, kada su pare u pitanju rijetko ih ko moze zajebati. Cak i bonusi su nesto sto ce Liverpool lahko dobiti, odnosi se na broj odigranih tekmi.zomri wrote:Nekako je ispod radara prošla vijest da para od Coutinha NEMA. *Ništa* nisu dobili unaprijed, dali su ga džaba, a biće plaćen u 3-4 godišnje rate počevši od ovog ljeta.
Većih debila nadaleko nema, to vam garantujem!
Tako da pare nisu problem, usudio bi se reci da ni vlasnici nisu problem.
Problem je Kloop koji je spreman prokockati sezonu samo da bi dobio igrace koje zeli, i nije spreman na kompromis. To se vidjelo sa van Dijkom.https://www.liverpoolecho.co.uk/sport/f ... l-14202513It’s too simplistic to say there’s £142m sitting there waiting to be spent. About £105m of that fee is guaranteed and that will be paid over a period of time in the same way as Liverpool will pay for Van Dijk in instalments.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#24725 Re: Liverpool FC
E jbg...
Sta sad, moraju cekati 4 godine, da I'm Barsa ispalti sve rate za Coutinha prije nego sto mogu kupiti igraca?
Sta sad, moraju cekati 4 godine, da I'm Barsa ispalti sve rate za Coutinha prije nego sto mogu kupiti igraca?
